בית פורומים בחדרי חרדים

רק פרזיט אמיתי חסר חינוך ודרך ארץ יכול לצייץ כזה ציוץ מגעיל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/10/2020 23:42 לינק ישיר 
רק פרזיט אמיתי חסר חינוך ודרך ארץ יכול לצייץ כזה ציוץ מגעיל

לידיעת הפרזיט שלמה קוק

אני לא יודע אם עשית בחיים שלך משהו חוץ מיחצנות/צייצנות/כתיבת הגיגים (מוזמנים או שלא)

ה"פרזיט" העתיר זכויות פרופ' מוטי רביד לא חי על חשבון החרדים, הוא עובד, עובד קשה מאוד, וכן, הוא גם מתפרנס מעבודתו. הוא משרת את הציבור החרדי, והציבור החרדי נהנה משירותיו.

גם מאוד מעניין איך רק היום נזכרת שזה לא תקין לתת ל"פנסיונר" בן 82 לנהל בית חולים.

זה הרזומה של ה"פרזיט" שלך:

רביד נולד בביאליסטוק שבפולין ב-1938, בן לאסתר ומשה רדזינסקי. את תקופת מלחמת העולם השנייה ושואת יהודי אירופה חווה בגטו לבוב, במחנה הריכוז ינובסקה ובמילוט מתמיד באזורים שונים בדרום פולין.[2] עלה לארץ ישראל עם הוריו בשנת 1947, והמשפחה השתקעה ברעננה, שם הייתה להם נחלה שרכשו בשנות ה-30. למד בבית הספר היסודי "מגד" ברעננה (כיתות ה' עד ח') ולאחר מכן בתיכון עירוני א' בתל אביב. בצה"ל שירת בחטיבה 35 (הצנחנים) והיה רופא החטיבה.[3]

למד רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ובהדסה. הוא התמחה ברפואה פנימית בבית החולים שיבא. רביד היה מורה המחזור הראשון של הסטודנטים מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, שהגיעו להתנסות קלינית בבית החולים שיבא (אז תל השומר). רביד העמיד דורות של רופאים אשר עשרות מהם משמשים מנהלים בבתי החולים בישראל, מורים וחוקרים. במקביל עסק במחקר של קדחת ים תיכונית משפחתית (יחד עם פרופ' יגאל קדר), והיה הראשון אשר הוכיח כי טיפול בתרופה כולכיצין עשוי למנוע את הסיבוך העיקרי של מחלה זו, הצטברות חלבון (עמילואיד) בכליות ובאיברים אחרים הגורם לאי ספיקת כליות ולמוות.

בין השנים 1972 ל-1974 שימש כמנהל בית החולים רבקה זיו בצפת.[4] זמן קצר לאחר השלמת בניית בית החולים פרצה מלחמת יום הכיפורים. בית החולים היה, בתחילת המלחמה המוקד הרפואי הקדמי ביותר וקלט את כל פצועי הקרבות ברמת הגולן. בסך הכל טופלו במהלך המלחמה כ-2,700 פצועים, כאשר רביד מנהל את הפינוי והטיפול בפצועים ובו זמנית את בית החולים הנמצא בשלבי הרצה. ביום הרביעי למלחמה נודע לרביד כי אחיו הצעיר שרגא נהרג בקרב בסיני, ליד תעלת סואץ. רק במוצאי השבת, בעת ההודעה הראשונה למשפחות ששכלו את בניהן נסע רביד למספר שעות לחלוק את האבל עם הוריו ברעננה ומיד חזר לצפת להמשך המלחמה.

בין השנים 1974 ל-1978 שימש כמנהל בית החולים הממשלתי ביפו (לימים, בית החולים וולפסון).[5] עם סיום בניית בית החולים, המעבר לבניין החדש וההרצה, ביקש לסיים את פרק ניהול בתי החולים ולחזור לרפואה ולאקדמיה.

בין השנים 1978 ל-1994 שימש כמנהל מחלקה פנימית א' בבית החולים מאיר. בתקופה זו עסק בעיקר במחקר סיבוכי מחלת הסוכרת ויתר לחץ דם והיה מחלוצי הטיפול ביתר לחץ דם ומניעת מחלת הכליות בחולי סכרת. מחקריו הקנו לו שם בינלאומי.

בין השנים 1994 ל-1995 שימש סגן מנהל רפואי של קופת חולים מכבי. בין השנים 1993 ל-1998 שימש כיו"ר האיגוד לרפואה פנימית. ביוזמתו האיגוד הישראלי התקבל כחבר מן המניין באיגוד האירופי לרפואה פנימית.

בין השנים 1995 ל-2004 שימש כמנהל מחלקה פנימית ד' בבית החולים מאיר. בתקופה זו שימש במקביל כיו"ר ועדת התרופות המרכזית של שירותי בריאות כללית.

בין השנים 1994 ל-1998 שימש כנשיא האיגוד האירופי לחקר יתר לחץ דם בסכרת. ובין השנים 11–2007 שימש כיו"ר האגודה הישראלית לסכרת.

לאחר פרישתו מבית החולים מאיר החל לנהל את בית החולים מעיני הישועה בבני ברק. תחת הנהלתו בית החולים התבסס, הגדיל את היקף עבודתו פי שלושה והוא בית חולים קהילתי מבוסס המוכר להתמחות ומסונף לאוניברסיטה.[דרוש מקור] ב-8 באוקטובר 2020 התבטא בחריפות כנגד הציבור החרדי וכנגד התנהלותו בהתפרצות נגיף הקורונה בישראל. בעקבות ביקורת שנמתחה עליו, בצהרי אותו יום התנצל על דבריו והודיע על התפטרותו מתפקידו כמנהל הרפואי של בית החולים.[6]

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 23:55 לינק ישיר 

[quote]

צייץ ציוץ שהוא תוצאה של רגשי נחיתות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 00:10 לינק ישיר 

שלמה קוק שיתבייש לו,

לפני שנים ספורות,

תקופה ארוכה הייתי רואה את פרופ' מרדכי רביד,

מתרוצץ כאדם צעיר במסדרונות בית החולים מעייני הישועה,

ותמיד שאלתי את עצמי,

מאיפה יש לאדם מבוגר כמוהו, אנרגיות כל כך רבות,

והוא במסירות יומיומית, הגדיל את בית החולים "מעייני הישועה" פי שלושה,

והפך אותו לבית חולים רציני ומקצועי.

ומי שמדבר נגדו שיתבייש לו,

במיוחד שפופ' רביד אמר את האמת,

על אותם אדמורי"ם ורבנים שנוהגים בחוסר אחריות לא רק לקהילה שלהם,

אלא גם לכלל אזרחי המדינה,

וגורמים בכך חילול השם עצום.

אכן, התפלק לו טעות קטנה, ואותה יש לתקן,

אבל לא בפיטורים שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 08:03 לינק ישיר 

ניסיתי להיזכר מה גרם לו לצייץ ציוץ כזה
מה הוא רצה לאזן. 
ואז נזכרתי בזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 09:59 לינק ישיר 

אתה כל הזמן חוזר על השטות הזו...
הוא נפל רק על המשפט הסופי שהחרדים רק לוקחים ולא תורמים כלום.. והמשפט הזה מורה על כל השאר!
זה בדיוק כמו לומר "אני חושב שלתפוחים יש חומציות יתר וזה גורם לסוכרת ובעיות בקיבה, וחוץ מזה אני לא סובל תפוחים…"

ביקורת כולם העבירו ואף אחד לא פוטר. כי מותר להעביר ביקורת.

אז אולי תרד כבר מהעץ יח"צ הזה לאדם שמשפט אחד ויחיד שלו, הבהיר לציבור החרדי מה הוא חושב עליו?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 11:17 לינק ישיר 

א. טעית באשכול

ב. כבר נענית באשכולות שונים ואתה מתעקש לחזור על הטענות שלך שוב ושוב, כעת גם הוספת יח"צ. ככה זה כשאין תשובה עניינית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 11:55 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

א. טעית באשכול

ב. כבר נענית באשכולות שונים ואתה מתעקש לחזור על הטענות שלך שוב ושוב, כעת גם הוספת יח"צ. ככה זה כשאין תשובה עניינית.

ככה זה,

נוכחתי לדעת שאנשים מרפרפים על ההודעות מנחשים מה רצה הכותב לומר ומגיבים מהשרוול.

ואז הם מובכים מעצמם.

כשאני רואה איך אנשים מגיבים כאן לפעמים, זה מחזק אצלי את הענין של מתון מתון שווה ארבע מאות זוז.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 11:58 לינק ישיר 

מושגים כתב:
נוירולוג כתב:

א. טעית באשכול

ככה זה,

נוכחתי לדעת שאנשים מרפרפים על ההודעות מנחשים מה רצה הכותב לומר ומגיבים מהשרוול.

ואז הם מובכים מעצמם.

כשאני רואה איך אנשים מגיבים כאן לפעמים, זה מחזק אצלי את הענין של מתון מתון שווה ארבע מאות זוז.

נשלח מהאנדרואיד שלי

עניתי לו על זה בכמה הזדמנויות, והוא ביקש שוב, ובסבלנות עניתי שוב, מסתבר שהוא לא באמת ציפה לתשובה.

כעת הוא בכלל דחף את כאן זה בלי שום קשר לנושא האשכול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 12:05 לינק ישיר 
שלמה קוק, איך לא חישבנת

נוירולוג כתב:

לידיעת הפרזיט שלמה קוק

אני לא יודע אם עשית בחיים שלך משהו חוץ מיחצנות/צייצנות/כתיבת הגיגים (מוזמנים או שלא)

ה"פרזיט" העתיר זכויות פרופ' מוטי רביד לא חי על חשבון החרדים, הוא עובד, עובד קשה מאוד, וכן, הוא גם מתפרנס מעבודתו. הוא משרת את הציבור החרדי, והציבור החרדי נהנה משירותיו.

גם מאוד מעניין איך רק היום נזכרת שזה לא תקין לתת ל"פנסיונר" בן 82 לנהל בית חולים.

זה הרזומה של ה"פרזיט" שלך:

רביד נולד בביאליסטוק שבפולין ב-1938, בן לאסתר ומשה רדזינסקי. את תקופת מלחמת העולם השנייה ושואת יהודי אירופה חווה בגטו לבוב, במחנה הריכוז ינובסקה ובמילוט מתמיד באזורים שונים בדרום פולין.[2] עלה לארץ ישראל עם הוריו בשנת 1947, והמשפחה השתקעה ברעננה, שם הייתה להם נחלה שרכשו בשנות ה-30. למד בבית הספר היסודי "מגד" ברעננה (כיתות ה' עד ח') ולאחר מכן בתיכון עירוני א' בתל אביב. בצה"ל שירת בחטיבה 35 (הצנחנים) והיה רופא החטיבה.[3]

למד רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ובהדסה. הוא התמחה ברפואה פנימית בבית החולים שיבא. רביד היה מורה המחזור הראשון של הסטודנטים מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, שהגיעו להתנסות קלינית בבית החולים שיבא (אז תל השומר). רביד העמיד דורות של רופאים אשר עשרות מהם משמשים מנהלים בבתי החולים בישראל, מורים וחוקרים. במקביל עסק במחקר של קדחת ים תיכונית משפחתית (יחד עם פרופ' יגאל קדר), והיה הראשון אשר הוכיח כי טיפול בתרופה כולכיצין עשוי למנוע את הסיבוך העיקרי של מחלה זו, הצטברות חלבון (עמילואיד) בכליות ובאיברים אחרים הגורם לאי ספיקת כליות ולמוות.

בין השנים 1972 ל-1974 שימש כמנהל בית החולים רבקה זיו בצפת.[4] זמן קצר לאחר השלמת בניית בית החולים פרצה מלחמת יום הכיפורים. בית החולים היה, בתחילת המלחמה המוקד הרפואי הקדמי ביותר וקלט את כל פצועי הקרבות ברמת הגולן. בסך הכל טופלו במהלך המלחמה כ-2,700 פצועים, כאשר רביד מנהל את הפינוי והטיפול בפצועים ובו זמנית את בית החולים הנמצא בשלבי הרצה. ביום הרביעי למלחמה נודע לרביד כי אחיו הצעיר שרגא נהרג בקרב בסיני, ליד תעלת סואץ. רק במוצאי השבת, בעת ההודעה הראשונה למשפחות ששכלו את בניהן נסע רביד למספר שעות לחלוק את האבל עם הוריו ברעננה ומיד חזר לצפת להמשך המלחמה.

בין השנים 1974 ל-1978 שימש כמנהל בית החולים הממשלתי ביפו (לימים, בית החולים וולפסון).[5] עם סיום בניית בית החולים, המעבר לבניין החדש וההרצה, ביקש לסיים את פרק ניהול בתי החולים ולחזור לרפואה ולאקדמיה.

בין השנים 1978 ל-1994 שימש כמנהל מחלקה פנימית א' בבית החולים מאיר. בתקופה זו עסק בעיקר במחקר סיבוכי מחלת הסוכרת ויתר לחץ דם והיה מחלוצי הטיפול ביתר לחץ דם ומניעת מחלת הכליות בחולי סכרת. מחקריו הקנו לו שם בינלאומי.

בין השנים 1994 ל-1995 שימש סגן מנהל רפואי של קופת חולים מכבי. בין השנים 1993 ל-1998 שימש כיו"ר האיגוד לרפואה פנימית. ביוזמתו האיגוד הישראלי התקבל כחבר מן המניין באיגוד האירופי לרפואה פנימית.

בין השנים 1995 ל-2004 שימש כמנהל מחלקה פנימית ד' בבית החולים מאיר. בתקופה זו שימש במקביל כיו"ר ועדת התרופות המרכזית של שירותי בריאות כללית.

בין השנים 1994 ל-1998 שימש כנשיא האיגוד האירופי לחקר יתר לחץ דם בסכרת. ובין השנים 11–2007 שימש כיו"ר האגודה הישראלית לסכרת.

לאחר פרישתו מבית החולים מאיר החל לנהל את בית החולים מעיני הישועה בבני ברק. תחת הנהלתו בית החולים התבסס, הגדיל את היקף עבודתו פי שלושה והוא בית חולים קהילתי מבוסס המוכר להתמחות ומסונף לאוניברסיטה.[דרוש מקור] ב-8 באוקטובר 2020 התבטא בחריפות כנגד הציבור החרדי וכנגד התנהלותו בהתפרצות נגיף הקורונה בישראל. בעקבות ביקורת שנמתחה עליו, בצהרי אותו יום התנצל על דבריו והודיע על התפטרותו מתפקידו כמנהל הרפואי של בית החולים.[6]

שלמה קוק, איך לא חישבנת שפרופ' רביד הוא פולני, באותו רגע הקפצת את הפיוז של הנוירולוג, לא משנה מה רביד יגיד כל זמן שהוא פוילישער הוא חסין.

אלא אם כן הוא יעיז לדבר נגד גור, כי אז חייו בסכנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 12:55 לינק ישיר 

timobl

באמת תמוה איך הוא לא חישבן את זה

אלמד עליך זכות שאולי בילית את הלילה בלהתכתש עם השוטרים בברכפלד וכתבת את השטויות הללו כשאתה בחסך שינה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 13:15 לינק ישיר 

נדמה לי שגור משתדלים להימנע מללכת ל'מעייני הישועה'. לטענתם זה בית חולים מיושן עם סטנדרטים רפואיים נחותים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 14:03 לינק ישיר 

בלבלתם אותי לגמרי

אני אמור לדבר נגד פרופ' רביד או בעדו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 14:22 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

א. טעית באשכול

לא טעיתי. אתה חוזר כמו תוכי על מה שווה רביד ומחזק את דבריו, כשאין שום קשר בינם לבין דבריו הגועליים על החרדים, ונראה שאתה עסוק ביחסי ציבור עבורו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 14:30 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:
נוירולוג כתב:

א. טעית באשכול

לא טעיתי. אתה חוזר כמו תוכי על מה שווה רביד ומחזק את דבריו, כשאין שום קשר בינם לבין דבריו הגועליים על החרדים, ונראה שאתה עסוק ביחסי ציבור עבורו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בינתיים מי שחוזר כמו תוכי על שטויות והבלים זה אתה
אם אין לך יכולת להתמודד עניינית, אפשר פשוט לשתוק

אמנם אין צורך להתייחס לכל הזיה, אך בכל זאת אכתוב משהו בקשר לשטות הזו שאתה חוזר עליה שוב ושוב (כמו תוכי), פרופ' רביד לא צריך יחצן, זה גם לא ממש יעזור לו, הוא עבר חיסול ממוקד כשחבורת אפסים רקדה ורוקדת על דמו.

הוא בן 82, סיים את הקריירה, מה שנשאר לו זה ללכת ולעשות לביתו.

נ.ב. אם הייתי מקבל שקל על כל הזיה שכתבו עלי כאן (גערער, פולני, מזרוחניק, יחצן, ויז'ניצר ועוד) הייתי עושה קופה לא רעה.

תוקן על ידי נוירולוג ב- 09/10/2020 14:43:33

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 15:05 לינק ישיר 

פרופ' רביד יכול לצאת בפנסיה. שמעייני הישועה ימצאו מישהו אחר שיקבל הוראות רפואיות מיענקי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 15:17 לינק ישיר 

שאגתשביט כתב:

פרופ' רביד יכול לצאת בפנסיה. שמעייני הישועה ימצאו מישהו אחר שיקבל הוראות רפואיות מיענקי.

לה''ו. תהייה. מנכ''ל ביה''ח זה רוטשילד, לא?!
ואאל''ט רוטשילד ויענקי הם בשני פלגים יריבים...
איך יענקוש ימונה אם כך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רק פרזיט אמיתי חסר חינוך ודרך ארץ יכול לצייץ כזה ציוץ מגעיל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.