בית פורומים בחדרי חרדים

התפללו: חלו שינויים במדדי החום והסטורציה של הגר"ח קנייבסקי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/10/2020 15:23 לינק ישיר 
התפללו: חלו שינויים במדדי החום והסטורציה של הגר"ח קנייבסקי

בשעות הלילה האחרון והבוקר חלו שינויים במדדי החום והסטורציה אצל שר התורה הגר"ח קנייבסקי. לדברי הרופאים שר התורה נמצא כעת בשלב השני והמסוכן של מחלת הקורונה. התפללו: עבור רבי שמריהו יוסף חיים בן פעשא מרים לרפואה שלמה בתוך שאר חולי עמו ישראל

עדכון שמגיע מבית שר התורה הגר"ח קנייבסקי ברחוב רשב"ם בבני ברק ערב חג שמחת תורה נמסר כי הרב נמצא בשלב השני של נגיף הקורונה בו נדבק בערב חג הסוכות.

בשעות הלילה האחרון (ליל הושענא רבה) והבוקר חלו שינויים במדדי החום והסטורציה (חמצן בדם) בגופו של שר התורה.

לדברי הרופאים הגוף נמצא כעת בשלב השני והמסוכן של מחלת הקורונה.

בני הבית מסרו לכלי התקשורת כי בס"ד שר התורה מרגיש טוב ומקיים את סדר יומו כרגיל תוך כדי המשך שקיעתו בלימוד התורה הקדושה.

הציבור נקרא להמשיך להרבות בתפילה עבור הגאון רבי שמריהו יוסף חיים בן פעשא מרים לרפואה שלמה בתוך שאר חולי עמו ישראל.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 16:23 לינק ישיר 

לה''ו. שיענקוש יצביע בשבילו ג', יתרום לקופת העיר סכום שיש בו ממ''ש,והכל יסתדר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 17:05 לינק ישיר 

נשתדל להתפלל ככל האפשר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 17:37 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:
נשתדל להתפלל ככל האפשר

נשלח מהאנדרואיד שלי

אאוץ'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2020 17:49 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
לה''ו. שיענקוש יצביע בשבילו ג', יתרום לקופת העיר סכום שיש בו ממ''ש,והכל יסתדר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

יענקוש מוסר לך תודה על העצות. עד כמה שידוע הם כבר מצביעים ג כמה שנים והם עושים הרבה מאוד צדקה (בצנעה, כמו שראוי לעשות). הם מאמינים בכך שהצבעה לרשימת ג ותרומה לעניים הן פעולות חיוביות והם ימשיכו להתמיד בזה, אולם כדרכו של משה רבינו, הם אינם תולים במעשיהם הטובים אלא מבקשים מתנת חינם, וכיהודים הם מאמינים שלפעמים גם מי שמצביע ג ונותן לקופת העיר עלול להיענש בעוונותיו ובעוונות הדור. אז הם ימלאו את הוראתך וכולנו ביחד נתפלל על גאון עוזינו שכל מעשיו תורה ויראת שמים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 19:24 לינק ישיר 

עדכון למצבו של מרן שר התורה רבי חיים קניבסקי שליט"א, מצבו של הרב טוב והוא התפלל והמשיך בשגרת יומו בלימוד התורה ואכל את סעודות החג כהרגלו כשהוא במעקב רפואי צמוד, יש להמשיך להתפלל לרפואתו השלמה של רבי שמריהו יוסף חיים בן פעשא מרים.

*לכל עדכוני 'המיטב' בטלגרם: t.me/hametav*

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 19:52 לינק ישיר 

אמרנו תהילים לרפואתו של הרב, אבל, כאן מתבקשת השאלה מבני ביתו,  האם בשנת 2012 הרב היה יותר בריא וחזק מהיום? , אז, ראיתם לנכון לפנותו לבית החולים, רק מחשש לדלקת ריאות,  והיום  כאשר הרב חלה בקורונה אז הרי בטוח,  שמדובר בדלקת ריאות, אז אתם מהמרים על חייו?!
אני לא באה להקניט ח"ו, אני שואלת את השאלה, מאחר ויהודים טובים  החליטו לראות ב' ר' חיים דוגמה אישית ולחקות אותו, באומרם "אם ר' חיים חושב שניתן להישאר בבית ולהתמודד עם הקרונה אז  למה אנחנו,  צריכים להתפנות לבית החולים?" 

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 10/10/2020 20:00:45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 19:58 לינק ישיר 

אהרן רבינוביץ: ע"פ בית הרב קנייבסקי, הרב מקבל תרופות ובמהלך השבת הגיע חנניה צ'ולק בנוגע לתרופה מיוחדת מחו"ל שלא נדרשה בסוף. הרב לא משתעל, החום ירד והסטורציה תקינה.

לדבריהם, בבית ישנו מחולל חמצן אך הוא לא בשימוש. עם זאת, גורמים אחרים בבית הרב טוענים כי הרב כן נזקק לסיוע נשימתי.
תפילות!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 20:15 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
אמרנו תהילים לרפואתו של הרב, אבל, כאן מתבקשת השאלה מבני ביתו,  האם בשנת 2012 הרב היה יותר בריא וחזק מהיום? , אז, ראיתם לנכון לפנותו לבית החולים, רק מחשש לדלקת ריאות,  והיום  כאשר הרב חלה בקורונה אז הרי בטוח,  שמדובר בדלקת ריאות, אז אתם מהמרים על חייו?!
אני לא באה להקניט ח"ו, אני שואלת את השאלה, מאחר ויהודים טובים  החליטו לראות ב' ר' חיים דוגמה אישית ולחקות אותו, באומרם "אם ר' חיים חושב שניתן להישאר בבית ולהתמודד עם הקרונה אז  למה אנחנו,  צריכים להתפנות לבית החולים?" 

תודה על הדאגה. באופן כללי. בקורונה יש עדיפות להסתדר בלי בית חולים. מאוד לא קל לשהות בבידוד בבי"ח. יש לזה השפעה קשה מאוד על הבריאות. בפרט לאדם שלא יכול להתכתב בטלפון או במחשב. וגם לא יודע לדבר בטלפון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 20:17 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אהרן רבינוביץ: ע"פ בית הרב קנייבסקי, הרב מקבל תרופות ובמהלך השבת הגיע חנניה צ'ולק בנוגע לתרופה מיוחדת מחו"ל שלא נדרשה בסוף. הרב לא משתעל, החום ירד והסטורציה תקינה.

לדבריהם, בבית ישנו מחולל חמצן אך הוא לא בשימוש. עם זאת, גורמים אחרים בבית הרב טוענים כי הרב כן נזקק לסיוע נשימתי.
תפילות!

אז בעצם,  מסתבר שהרב  הבריא ולא חולה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 20:18 לינק ישיר 

avishai323 כתב:

תודה על הדאגה. באופן כללי. בקורונה יש עדיפות להסתדר בלי בית חולים. מאוד לא קל לשהות בבידוד בבי"ח. יש לזה השפעה קשה מאוד על הבריאות. בפרט לאדם שלא יכול להתכתב בטלפון או במחשב. וגם לא יודע לדבר בטלפון.

ר' חיים לא נמצא בבידוד בביתו, הטיילת ממשיכה אצלו (בצורה כזו או אחרת)
גם אם היה בבית החולים הוא לא היה מבודד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 20:20 לינק ישיר 

בבית יש טיילת. בבית חולים קשה לי להאמין שהיו מאפשרים כניסות חופשיות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 20:22 לינק ישיר 

avishai323 כתב:
בבית יש טיילת. בבית חולים קשה לי להאמין שהיו מאפשרים כניסות חופשיות.

במעייני הישועה היו מאפשרים לו הכל
רק היו מבקשים מהתיירים להשתדל לעשות זאת בצורה שאינה בולטת
ומהיחצנים והשופרות הרבים היו מבקשים שלא לפרסם תיעודים

זה כל ההבדל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 20:27 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

avishai323 כתב:

השאלה אם עכשיו אחרי שנדבק כבר, יש מניעה מלהסתובב אצלו בכלל (כמובן שמי שבא לשם ועדיין לא נדבק הוא לוקח סיכון ענק)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 20:32 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:
נוירולוג כתב:

avishai323 כתב:

השאלה אם עכשיו אחרי שנדבק כבר, יש מניעה מלהסתובב אצלו בכלל (כמובן שמי שבא לשם ועדיין לא נדבק הוא לוקח סיכון ענק)

נשלח מהאנדרואיד שלי

כן

וכמה סיבות

כשהוא במצב כזה צריך לשמור עליו מעוד דברים אחרים ולא רק מקורונה, כך שראוי שייחשף לכמה שפחות סיכונים מיותרים.
כמובן יש את העניין של הסיכון של אלו שסובבים אותו.
ויש גם את העניין של הנראות, גם מצפצפים שם בצורה גלויה ומתריסה על הנחיות והגבלות משרד הבריאות, ובכלל הוא וסביבתו אמורים לשמש כדוגמה חיובית ולא שלילית, זה משפיע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2020 20:35 לינק ישיר 

ועוד משהו, הסובבים אותו לא רק לוקחים סיכון על עצמם, אלא מסכנים אחרים בהדבקה על ידם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > התפללו: חלו שינויים במדדי החום והסטורציה של הגר"ח קנייבסקי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר