בית פורומים בחדרי חרדים

הרופאים נעלבו מהחרדים שמטופלים בבית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/10/2020 13:27 לינק ישיר 
הרופאים נעלבו מהחרדים שמטופלים בבית

בעקבות הכתבה בחדשות 12 על מערך הטיפול בחרדים שחלו בקורונה בבית.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 13:29 לינק ישיר 

תחרות טוב לצרכן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 13:49 לינק ישיר 

חולים קלים בכל מקרה מטופלים בבית.
חולים שזקוקים לחמצן זה מורכב, כי היו מקרים שההידרדרות היתה מאוד מהירה..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 13:50 לינק ישיר 

לה''ו. אל תקרי נעלבו, אלא נבהלו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 16:48 לינק ישיר 

צריך לבדוק סטטיסטית את סיכויי ההישרדות בטיפול בייתי מול טיפול בבית חולים. זה לא בעיה לבדוק את זה, הנתונים בבתי חולים די שקופים, ההגדרה לחולה קשה די ברורה, אפשר לראות כמה חולים קשים מתווספים כל יום לעומת נפטרים ולחשב סטטיסטית לאורך זמן מה סיכויי ההישרדות. אמנם בלי פילוח לפי מחלות רקע אבל זה יכול לתת אינדיקציה כללית. אותו דבר צריך לעשות עם המאושפזים בבית ולהשוות. לא אתפלא אם באמת האשפוז בבית עדיף כי החלק הנפשי בוודאות גם משפיע בנוסף לזיהומים שיש בבתי חולים, אבל צריך סינון של כל מקרה לגופו ואת זה רופא קובנציונלי רשמי לא יכול לעשות לצערנו כי הוא לוקח על עצמו סיכון בתביעה במידה וישאיר בבית חולה שנזקק לבית חולים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 17:00 לינק ישיר 

קודם טוענים "שהחולים החרדים תופסים מיטות וגוזלים את משאבי המדינה" וכשהם מטפלים בחולים באופן עצמאי אז טוענים "שהחרדים מנהלים רפואה פיראטית" בכל מקרה אחוז המחלימים הרבה יותר גדול מהמטופלים בבתי החולים, כיום להתאשפז בבית חולים זו סכנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 17:02 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:
חולים קלים בכל מקרה מטופלים בבית.
חולים שזקוקים לחמצן זה מורכב, כי היו מקרים שההידרדרות היתה מאוד מהירה..

גם נרכשו מאות מכונות הנשמה והנזקקים להם טופלו באופן פרטי בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 18:17 לינק ישיר 

אדרבא כתב:

קודם טוענים "שהחולים החרדים תופסים מיטות וגוזלים את משאבי המדינה" וכשהם מטפלים בחולים באופן עצמאי אז טוענים "שהחרדים מנהלים רפואה פיראטית" בכל מקרה אחוז המחלימים הרבה יותר גדול מהמטופלים בבתי החולים, כיום להתאשפז בבית חולים זו סכנה.

אם יוזמה כזו הייתה קמה בתל אביב , היוזמים היו הופכים לגיבורי העם שהצילו את מערכת הבריאות מקריסה. ובהמשך גם היו רצים לכנסת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 18:36 לינק ישיר 

זה אומר שבתי חולים "חרדיים" לכאורה פשטו את הרגל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 19:23 לינק ישיר 

פיינרך כתב:
זה אומר שבתי חולים "חרדיים" לכאורה פשטו את הרגל?

כיצד הגעת למסקנה הזאת, אולי בתי החולים החרדיים (בלי מרכאות ויש כאלה) עכשיו עמוסים מדי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 20:08 לינק ישיר 

בארה"ב  זו הייתה הצלה כי שם מי שנכנס לבית חולים  יצא  בשקית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 20:18 לינק ישיר 
מצדרביעי

יו_טיוב כתב:
אדרבא כתב:

אם יוזמה כזו הייתה קמה בתל אביב , היוזמים היו הופכים לגיבורי העם שהצילו את מערכת הבריאות מקריסה. ובהמשך גם היו רצים לכנסת

נשלח מהאנדרואיד שלי

תכלס', לא חשבתי על זה...
כנראה שככה זה, כשעושים את זה במאה שערים אז זה "מדינה בתוך מדינה", אבל כשזה בתל אביב אז זה "המדינה" בעצמה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 20:51 לינק ישיר 

לא מזמן היה אחד חרדי שנפטר, ואשתו התראיינה ואמרה שבעלה שוחח איתה בטלפון ואמר שהוא כמה שעות מתחנן שיעזרו לו ללכת להתפנות אבל אף איש צוות לא נכנס למחלקה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 21:22 לינק ישיר 

שרקי:

שר הבריאות יולי אדלשטיין על חשיפת האשפוז הביתי במגזר החרדי:

״העברנו תקציב לקופות החולים לרפואה בקהילה כולל אשפוזי בית. המשימה לקראת החורף היא להגן על חדרי המיון של בתי החולים.

אני שמח וגאה על כך שציבורים גדולים מסתמכים גם על ארגוני מתנדבים שונים. זה יקל עלינו עוד יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 22:05 לינק ישיר 

חצינזק כתב:
שרקי:

שר הבריאות יולי אדלשטיין על חשיפת האשפוז הביתי במגזר החרדי:

״העברנו תקציב לקופות החולים לרפואה בקהילה כולל אשפוזי בית. המשימה לקראת החורף היא להגן על חדרי המיון של בתי החולים.

אני שמח וגאה על כך שציבורים גדולים מסתמכים גם על ארגוני מתנדבים שונים. זה יקל עלינו עוד יותר.

קיבלו שכל.... איפה הם היו לפני חודשיים? צריך כתבה על חרדים בשביל זה?

גם התפרסם היום שנותנים בשיבא להכניס בני משפחה שהחלימו מקורונה להיות ליד משפחתם באופן קבוע ואני שואל למה דווקא עכשיו, החולה שדיבר שם אמר שהוא חי בזכות זה שהבת שלו נמצאת לידו וכשהוא צריך מים שזה נמצא בסוף המסדרון יש מי שיביא לו, אם היו עושים את זה לפני חודשיים ויותר כל האשפוזי בית לא היו צריכים להיות, העיקר משקיעים מליארדים בכל מיני שטויות וראש הממשלה עוד אומר שהעולם לומד מאיתנו, מה בדיוק הוא לומד מאיתנו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/10/2020 22:16 לינק ישיר 

איפה שמעת שרופאים נעלבו?
הרי רופאים מגיעים באופן פרטי לאותם חולים ומקבלים בין 1500 ל 3000 שקל לביקור.

רופאים מאוד שמחים להרוויח עוד קצת כסף כמו כל אדם אחר.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרופאים נעלבו מהחרדים שמטופלים בבית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.