בית פורומים בחדרי חרדים

מדוע צריך משרד תיירות במדינת ישראל ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/10/2020 14:48 לינק ישיר 
מדוע צריך משרד תיירות במדינת ישראל ?

אם אין תיירות מדוע צריך משרד תיירות ?דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-12/10/2020 14:51 לינק ישיר 

לה''ו. בדיוק כמו שצריך את קופת העיר. כסף, ג'ובים, וכבוד...


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-12/10/2020 15:10 לינק ישיר 

גם כשיש תיירות לא צריך משרד תיירות כמו כמעט כל ה-30 משרדי ממשלה מיותרים שקיימים במקום 10-12 שבאמת נצרכים, ועוד לא דברנו על הנמלים ושאר החברות הממשלתיות המושחתות ומלאות הנפוטיזם (ואח"כ עוד מדברים על החרדים ש"חיים על חשבון המדינה").דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-12/10/2020 16:30 לינק ישיר 

על שם העברדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-12/10/2020 16:53 לינק ישיר 

יש תיירות של אוליגרכים וצריך לדאוג להם לאישורי כניסהדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/10/2020 01:05 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

גם כשיש תיירות לא צריך משרד תיירות כמו כמעט כל ה-30 משרדי ממשלה מיותרים שקיימים במקום 10-12 שבאמת נצרכים, ועוד לא דברנו על הנמלים ושאר החברות הממשלתיות המושחתות ומלאות הנפוטיזם (ואח"כ עוד מדברים על החרדים ש"חיים על חשבון המדינה").


לה''ו. ''מעניין'' כמה משרדים מיותרים כאלה נמצאים בידי חרדים? וכמה עובדים מיותרים מהמגזר שותים קפה שם, במקום בכויילל?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/10/2020 09:45 לינק ישיר 
מצדרביעי

hot_trend כתב:
מצדרביעי כתב:

גם כשיש תיירות לא צריך משרד תיירות כמו כמעט כל ה-30 משרדי ממשלה מיותרים שקיימים במקום 10-12 שבאמת נצרכים, ועוד לא דברנו על הנמלים ושאר החברות הממשלתיות המושחתות ומלאות הנפוטיזם (ואח"כ עוד מדברים על החרדים ש"חיים על חשבון המדינה").


לה''ו. ''מעניין'' כמה משרדים מיותרים כאלה נמצאים בידי חרדים? וכמה עובדים מיותרים מהמגזר שותים קפה שם, במקום בכויילל?


נשלח מהאנדרואיד שלי


תתפלא, אבל דווקא אין הרבה חרדים (למעט המשרדים בבעלות ש"ס:), ולו משום שברובם דרוש תואר אקדמי כתנאי סף לרוב המשרות...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-13/10/2020 10:43 לינק ישיר 

מכתב למיכאל ביטון מאת עידן ארץ:
לכבוד: השר

הנדון: סגירת המשרד לעניינים אסטרטגיים.
השר ביטון שלום. אני כותב את הפוסט הזה כקריאת כיוון לציבור ככלל, אבל גם כבקשה אישית ממך, בתור האדם הנכון בזמן הנכון לעשות את המהלך הזה.
לאחרונה, השרה
אורית פרקש-הכהן Orit Farkash-Hacohen
עברה לתפקיד שרת התיירות בעקבות התפטרות אסף זמיר. בכך, היא עוזבת את תפקידה כשרה לעניינים אסטרטגיים, ואתה נקראת לשמש כשר לעניינים אסטרטגיים בנוסף לתפקידך החשוב במשרד הבטחון. זה שם אותך במצב ייחודי, בו אתה השר לעניינים אסטרטגיים, אך מעמדך כשר בממשלה לא תלוי בו.
המשרד הוקם בתצורתו הנוכחית ב-2015 ונתפר למידותיו של השר גלעד ארדן. מטרתו העיקרית, מלחמה ב-BDS, לא הניבה תוצאות מרשימות במיוחד: נרשמו תחתיו פרשות ספק-שחיתות מרובות, וכסף שזורם לעמותות עם פטורים ממכרז, בלי יותר מדי תוצרים פרקטיים. הפרויקט הגדול ביותר שלו, גיוס ישראלים למאבק באמירות אנטי-ישראליות ברשת, הפך אותו לתקופה מסוימת למפרסם ה-5 בגודלו במדינה בעלות של מיליונים, אך הפרויקט לא ממש קידם משהו.
בנוסף, המשרד זרק 100,000 ש"ח על הקמת אתר פשוט בוורדפרס, והקים ערוץ אינסטגרם שהדבר הכי מעניין שקרה בו זה חטיפה שלו בידי האקר ערבי. קמפיין פרסומי שהמשרד הריץ הביא לתוצאה מחפירה של 23 שקלים לכניסה לאתר, רבע מהסטנדרט בעולם הפרסום. חשבון הטוויטר שהמשרד הפעיל היה פלופ מוחלט, ואפילו השרה פרקש-הכהן לא הצליחה להרים אותו לאיזשהן דרגות של השפעה.
המשרד הוא סמכות כפולה בתחום היחיד בו הוא פועל: משרד התפוצות בראשות
עומר ינקלביץ׳ - Omer Yankelevitch
התגאה היום בטוויטר בשותפות להחלטה של פייסבוק להוריד תכנים מכחישי-שואה מהרשת. יכול להיות שזו לקיחת קרדיט בעלמא, אבל נראה שיש חפיפה מיותרת בין תפקידי המשרדים, כאשר שניהם אחראיים על אותו העניין אך לא מנהלים אסטרטגיה משותפת לגביו.
אבל הסיבה העיקרית לסגור את המשרד לעניינים אסטרטגיים הוא שהתפקיד שלו פשוט התייתר. ה-BDS, שהיה בעבר תנועה בצמיחה, הפך לתנועת פרינג' שרוב אחיזתה היא במגדלי השן של האקדמיה. השפעת ה-BDS בפועל על הסחר של ישראל קלושה עד לא קיימת. הלגיטימציה הבינ"ל של ישראל מתחזקת דווקא בזכות כלכלתה החזקה ומאמצים דיפלומטיים שבינם לבין המשרד אין שום קשר.
כל הורדה מינורית של מכסי הייבוא תגביר את הסחר של ישראל עם העולם יותר משהמשרד אי פעם ישיג במלחמתו ב-BDS. כל סטארטאפ ישראלי מצליח פותח שערים למדינות נוספות בצורה שה-BDS לא יצליח לעצור. ה-BDS, שהפחד ממנו בעבר היה גדול והוביל להקמת המשרד, מתגלה כנמר נייר שהשפעתו בפועל זעירה. גם אם זה לא היה המצב, זה לא נראה שהמשרד לעניינים אסטרטגיים מצליח להשפיע עליו במיוחד.
הממשלה הנוכחית גדולה ומנופחת, ואין לי ספק שגם אתה מודע לבעיה הזאת. אנחנו נמצאים במשבר כלכלי, בו כל חיסכון בהוצאות ממשלה יכול להיות מנותב לסיוע לנפגעי הקורונה או לשיקום הכלכלה ועצירת התנפחות החוב הלאומי. במצב כזה, סגירת משרדים מיותרים היא המהלך המתבקש, שייתן לך קרדיט ציבורי גדול יותר מאשר לשבת על כסא-שר נוסף. וחשוב מכך - זה הדבר הנכון עבור הציבור הישראלי. סגירה של משרד מיותר יחסוך כסף מיידית ולשנים קדימה, ויאפשר הפניה של כספי המיסים שלנו לנושאים שיותר נוגעים בחיים שלנו.
השר ביטון, יש לך הזדמנות נדירה ואולי חד פעמית. סגור את המשרד לעניינים אסטרטגיים.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מדוע צריך משרד תיירות במדינת ישראל ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר