בית פורומים בחדרי חרדים

61% מהחילונים, 50 מהמסורתיים, 31 מהדתיים, שינו דעתם לרעה על החרדים בגלל התפרצות הקורונה.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/10/2020 12:55 לינק ישיר 
61% מהחילונים, 50 מהמסורתיים, 31 מהדתיים, שינו דעתם לרעה על החרדים בגלל התפרצות הקורונה.

האם התפרצות הקורונה שינתה את דעתך על המגזר החרדי לרעה או לטובה?

פה, עולה תמונה עגומה למדי. בקרב הציבור החילוני, 61% מעידים כי הקורונה שינתה את דעתם לרעה על הציבור החרדי, ואילו 38.9% מעידים כי הקורונה לא שינתה כלל.

בקרב המסורתיים, 50.3% מעידים כי הקורונה שינתה את דעתם לרעה על הציבור החרדי, לעומת 46.5% שאומרים כי לא שינתה כלל. אצל 3.2% היא אפילו שינתה לטובה.

בקרב הציבור הדתי, 31.4% מעידים כי שינו לרעה את דעתם על הציבור החרדי, לעומת 57.1% שהקורונה לא שינתה כלל את דעתם. 11.4% מעידים כי המחלה דווקא שינתה לטובה את דעתם על החרדים.

6.7% מהחרדים בסקר מעידים כי דעתם השתנתה לרעה על המגזר שלהם – נתון דומה לאלו מהמגזר הסבורים כי ההתפרצות אירעה בשל זלזול בהנחיות. אצל 73.3% מהמגזר, הקורונה לא שינתה כלום ואצל 20% היא שינתה לטובה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 12:57 לינק ישיר 

יש כאן כמה ניקים שפותחים עכשיו בריקוד צוהל על השנאה והבידול שנוצר בין המגזר החרדי לשאר היהודים במדינה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 12:57 לינק ישיר 

איש חשוך:
אשרינו מה טוב חוליינו, ומה נעים קנסותינו, ומה יפה גאוותנו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 13:10 לינק ישיר 

וזו התוצאה:
17.6% מהחילונים ו-10.2% מהמסורתיים, שמעידים כי התפרצות הקורונה גרמה להם להתרחק מהיהדות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 14:55 לינק ישיר 

אותי מדאיגה העובדה:  שאצל חלק גדול מהמגזר החרדי נפערו חורים , "בחומה החרדית"  שעד למשבר הקורונה החזיקה אותם באמונתם, כל זה, לצערי הגדול, אודות להתנהגות מרושעת, זולה, ומעוותת,  של גורמים חרדים במשבר הקורונה. שלא תבינו אותי לא נכון, זה לא שאין לי בעיה עם הנתונים לעיל, אלא  שלדעתי הם משתנים בהתאם לתקופה. לעומת התמורות שחלו במגזר  החרדי  פנימה, נשארים ואף מחלחלים לדורות הבאים...

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 13/10/2020 15:03:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 20:54 לינק ישיר 

אני מנחש שדוקא בציבור החרדי המספרים גדולים יותר.

בחלק מהחסידויות אנשים שאינם חסידים שוטים רואים אנשים סביבם חולים ונפטרים ל"ע ומבינים שהרבי שלהם במקרה הטוב טיפש ובמקרה הפחות טוב, גרוע מכך.

חלק מהליטאים יתחילו להבין שאם גדול הדור לא מסוגל לחבר יותר משתי מלים יחד, אולי הוא כבר לא גדול הדור לצערנו ואין לשמוע להוראות שיוצאות משמו.

השוטים כמו כמה כותבים כאן ימשיכו להשאר שוטים, אחרים יתקררו ואולי יחפשו קהילה עם הנהגה אחרת.

אחרים אולי יבינו שרב גדול לא בהכרח מבין ברפואה ולא תמיד יודע לשאול מומחים בדברים בהם אינו מבין ולכן עדיף בנושאים שאינם הלכתיים, להתייעץ עם מומחה שזה מקצועו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 20:56 לינק ישיר 

תוצאה מתבקשת ולא מפתיעה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 20:58 לינק ישיר 

וכבר אמר רבם מנחם בגין:
״ואם הם מעקמים את האף? אז יהיה להם אף עקום
אני עם האמת שלי הולך...״

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 21:31 לינק ישיר 

התקשורת חיכתה כל הזמן להזדמנות זו, וכשזה הגיע הם חוגגים.

אבל הבעיה האמיתית זה המשתפי"ם החרדיים כמשה ארבל וחבריו שמשתפים איתם פעולה ונותנים להם את הגושפנקא החרדית.

אז מה הפלא שהציבור שינה דעתו לרעה על החרדים!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 21:53 לינק ישיר 
נייעס_רוב

timobl כתב:

אבל הבעיה האמיתית זה המשתפי"ם החרדיים כמשה ארבל וחבריו שמשתפים איתם פעולה ונותנים להם את הגושפנקא החרדית.

שוב ושוב מאשים את המקל שמרביץ ולא את היד. חילול ה' אין לו כפרה עד יום מותו. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 22:04 לינק ישיר 

timobl כתב:

זאת הבעיה הגדולה?
באמת?
כי אני חשבתי שהבעיה הגדולה היא שיהודים מתים סתם בלי סיבה, פשוט בגלל שכמה שוטים חושבים שמסיכה זה כמו ערקתא דמסאנה בשעת השמד.

אבל עכשיו אני מבין שטעיתי והחולים והמתים אינם הבעיה הגדולה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 22:13 לינק ישיר 

נייעס_רוב כתב:
נייעס_רוב

timobl כתב:

זה אתה שעושה את החילול השם!

מוכר את התורה והתפילה של רבבות יהודים מפחד התקשורת!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 22:58 לינק ישיר 
נייעס_רוב

תמניא_אפי כתב:
נייעס_רוב כתב:
נייעס_רוב

timobl כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

שלושה יהרג ועל יעבור אחד מהם זה שפיכות דמים. חיפשתי לא מצאתי בשלושה אלו חתונה המונית טישים או לא ללכת ללא מסיכות.
מסתבר שאתה ודומיך לא רק עוברים על שפיכות דמים אלא גם על חילול שם שמים כמו שרואים בראש האשכול וביטול תורה אם רק הייתם נוהגים באחריות היום היה אפשר לחזור לבתי כנסיות ולתלמודי תורה.
לא מעניין אתכם תורה אלא כבוד מזויף וגאווה בינכם ליהדות אין כלום רק לבוש וחיצוניות 

תוקן על ידי נייעס_רוב ב- 13/10/2020 23:01:51

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 00:39 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

בחלק מהחסידויות אנשים שאינם חסידים שוטים רואים אנשים סביבם חולים ונפטרים ל"ע ומבינים שהרבי שלהם במקרה הטוב טיפש ובמקרה הפחות טוב, גרוע מכך.

לא חושב.
כי בסוף זה לא משהו שרואים בעיניים. זה לא שאתה רואה אנשים שהולכים ברחוב ופתאום נופלים ומתים.
ממה שאני רואה במגזר החרדי אז בערך על כל 500 מאומתים מת אדם אחד. (לא ערכתי חישוב מדוקדק. אבל זה בערך הממוצע בין הערים החרדיות הצעירות לבין בני ברק)
לפי מאגר הנתונים של 'מועצת הקהילות של אגודת ישראל' יש לבעלז קרוב ל10 אלף מצביעים. ומאחר וכ60% מהציבור החרדי מתחת גיל 18 אז מדובר על קרוב ל25 אלף בעלזערס.
אז גם אם 70% מהבעלזערס שגרים בארץ יידבקו, במקסימום ימותו כ35 בעלזערס. זה לא משהו שיגרום להם להזדעזע ולערוך חשבון נפש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 01:35 לינק ישיר 

[quote]

נייעס_רוב כתב:
נייעס_רוב

timobl כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

[/quote]

ואגב, אם מישהו מאוד חשוב לו מה יחשבו החילונים עליו
צריך לעשות את הסקר הזה בקרב אנשים בעלי דעה עצמאית
לא בקרב שבויי התקשורת שאין להם שום דעה עצמית,
והתזונה שלהם היא רק מה שמפטמים אותם אנשי התקשורת החילונים וגם חבריהם החרדים הצדיקים שדואגים ׳להפחית׳ את מינון ה׳חילול השם׳
ע״י השמצת חרדים וריקודי בטן גב של מה יפית לפריצי עמינו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 01:50 לינק ישיר 

לה''ו. אם הנתון של 31% מהדתיים השתנה לרעה, נכון, אז מצבו של הציבור החרדי טוב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > 61% מהחילונים, 50 מהמסורתיים, 31 מהדתיים, שינו דעתם לרעה על החרדים בגלל התפרצות הקורונה.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.