בית פורומים בחדרי חרדים

מנהל ישיבת 'אור ישראל': "זמן החורף לא מתחיל בגלל שחיפפו בקפסולות"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/10/2020 22:10 לינק ישיר 
מנהל ישיבת 'אור ישראל': "זמן החורף לא מתחיל בגלל שחיפפו בקפסולות"

מנהל ישיבת "אור ישראל" בריאיון ל"מהדורה המרכזית" טוען כי המטילים את אשמת אי פתיחת המדינה על המדינה היא דמגוגיה, "המדינה שילמה מיליוני ש"ח כדי שמספר ישיבות יחזיקו בחורים בזמן סוכות כדי שלא ידביקו. אנחנו לוקחים את הבחורים לקמפוסים סגורים ומחפפים, לכן המדינה לא רוצה לפתוח את הזמן"

מנהל ישיבת "אור ישראל" הרב שמואל טירר התראיין הערב (שלישי) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרן וסיפר על זמן אלול בישיבה לאחר שסיימו את הזמן ללא חולה אחד בישיבה, "התחלנו את זמן אלול שבוע לפני חודש אלול בגלל תקופת הקפסולות כדי שלא יהיו בתוך זמן אלול. בית המדרש היה מלא עם 400 בחורים באלול".

כך זה עבד בתחילת הזמן מספר הרב שמואל, "בתחילת הזמן עשינו בדיקות קורונה, בחור אחד אובחן כחולה קורונה, בודדנו את חדר הבחור. עשינו בדיקות נוספות על חשבוננו לכל התלמידים, ואח"כ גילינו שאין שום בחור חולה קורונה".

לאור ההצלחה, "המל"ל רצה לבוא ולבקר בישיבה לראות איך מתנהלים ללא עיגולי פינות. הבחורים קיבלו 4 ארוחות ביום. יש קיוסק במחיר עלות. אנחנו נותנים להם את המקסימום כדי שלא יצטרכו כלום מבחוץ. ולכן המל"ל הגיעו לבוא ולראות מקרוב איך זה עובד".

על הבעיות שגרמו להדבקה בישיבות אחרות, כפי שהיו בחורים שיצאו וחזרו לישיבה וגרמו להדבקות אומר הרב טירר, "לבחורים שנמצאים בשידוכים, הגיעו בטו' אלול, ונכנסו לקפסולה מיוחדת בה שהו עד סוף זמן אלול. וועד ו' לא נמצא בישיבה הוא מגיע לישיבה בבני ברק ובי-ם ובסוף היום הם חוזרים הבית".
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-13/10/2020 22:15 לינק ישיר 

תזכורת:

ד"ר ציון שלוסברג, ממגבשי מתווה הקפסולות:ד"ר ציון שלוסברג: "התחלואה בישיבות - זה אירוע מנוהל"
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-13/10/2020 22:16 לינק ישיר 

להוראות שיצאו בשם ר' חיים (אם בכלל אמר את הדברים) לבחורי הישיבות לא להיבדק גם יש חלק גדול באנרכיה שהתפתחה בישיבות, וזאת מעבר לחילול ה' העצום שנוצר.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-13/10/2020 22:59 לינק ישיר 

ההגנה הכי טובה זה התקפה.

יש מאות ישיבות שלא התקפלו או התקפסלו והבעיה מלכתחילה ליתא!


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/10/2020 23:48 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

תזכורת:

ד"ר ציון שלוסברג, ממגבשי מתווה הקפסולות:ד"ר ציון שלוסברג: "התחלואה בישיבות - זה אירוע מנוהל"לה''ו. אל תקרי *מנוהל*, אלא *מנוול*


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מנהל ישיבת 'אור ישראל': "זמן החורף לא מתחיל בגלל שחיפפו בקפסולות"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר