בית פורומים בחדרי חרדים

נאך א משוגענע'ר - ברגעים האלו אתם מקבלים סימפטומי קורונה!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/10/2020 23:18 לינק ישיר 
נאך א משוגענע'ר - ברגעים האלו אתם מקבלים סימפטומי קורונה!

בשעה זו (פחות או יותר) החלו לחוש אלפי חוגגי שמחת תורה ברחבי הארץ סימפטומים, את התשובות המדוייקות נדע רק מחר או בחמישי שישי בערב, לכן, להערכתי, נתניהו לא ממהר לשחרר את המשק.

נאום מנחם קו(לצ)קי

שכח להוסיף עוד שבועיים, חודשיים ושנתיים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 23:44 לינק ישיר 

תרחיש מציאותי לחלוטין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 23:52 לינק ישיר 
hhaavv

תמניא_אפי כתב:
בשעה זו (פחות או יותר) החלו לחוש אלפי חוגגי שמחת תורה ברחבי הארץ סימפטומים, את התשובות המדוייקות נדע רק מחר או בחמישי שישי בערב, לכן, להערכתי, נתניהו לא ממהר לשחרר את המשק.
נאום מנחם קו(לצ)קי

שאלה: אם חלילה יתברר שהוא אכן צדק, האם סוף סוף תתקפל?
ספוילר: ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 23:58 לינק ישיר 

לה''ו. אני חאסען בראיישיס, וכבר עכשיו מסטול מהשיבאס רגולים. האם זה סימפטום של קורונה, ואפטר מלתת קידיש השבת?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/10/2020 23:59 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

נאום מנחם קו(לצ)קי

שכח להוסיף עוד שבועיים, חודשיים ושנתיים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תמניא

אני מזהה תסמינים של חרדה אצלך

הרשה לי להרגיע אותך, רובם עוברים את הקורונה בקלות :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 00:46 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

ואם יתברר שתמניא צדק, האם סוף סוף תתקפל?
ספוילר.. כל אחד בא עם דעותיו מראש, הכל תמיד מסתדר לנו בראש לפי איך שאנחנו היינו רוצים
אתה רוצה לצאת מבית הכנסת? הנה יש קורונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 01:22 לינק ישיר 

אני לא לועג לתחזיות עתידיות שאין לי שם דרך לדעת מראש מה הם באמת יהיו בפועל - ולבנות על זה את ההתנהלות שלי.
הזהירות על בסיס ספק עתידי - היא כי כך צריך לנהוג היום - בעת של חשש עתידי, לא בגלל שאני יודע את העתיד וחושב שכל השאר טועים, אלא בגלל שבמצב של ספק - זו ההנהגה על פי השולחן ערוך. ברור שאשמח אם יתברר שבסופו של דבר שום דבר לא קרה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 08:08 לינק ישיר 

אם כבר, צריך לחכות לתוצאות של הקידושים השבת של כל החתני תורה ובראשית.

וקצת יותר ברצינות, אחרי ימים נוראים ראינו את התוצאות של תפילות יום שלם באותו מקום.
את מה שכולנו יודעים, אף אחד לא יוכל להכחיש שהרבה אנשים נדבקו בבתי הכנסת.
אז לא נתפלא אם אנשים נדבקו בשמחת תורה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 08:46 לינק ישיר 

ובכן
במניין שלי התפללנו בשמחת תורה, וגם בימים נוראים בחוץ. קצרנו קצת בהקפות ובקריאת התורה. אווירת חג נשמרה כמעט במילואה, והיה ממש חגיגי ונחמד.
ב"ה, לידיעתי, איש לא נפגע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 09:08 לינק ישיר 
ירו_שלמי

איש_חשוב כתב:

ואם יתברר שתמניא צדק, האם סוף סוף תתקפל?
ספוילר.. כל אחד בא עם דעותיו מראש, הכל תמיד מסתדר לנו בראש לפי איך שאנחנו היינו רוצים
אתה רוצה לצאת מבית הכנסת? הנה יש קורונה.

אתה באמת חושב שאנשים שחגגו שמחת תורה תחת מגבלות קשות וקפסולות 'רוצים לצאת מבית הכנסת'? לפחות אל תתכחש למסירות נפש אמיתית, גם אני רציתית לנהוג כך אבל אני מודה שהלחץ החברתי הכריע אותי (נזהרתי אבל לא מספיק). הם לא 'רוצים', הם מצייתים, אשריכם ישראל!

(ובאשר לתחזית, אני לא בטוח שנראה גל בעקבו שמחת תורה, אם כי ודאי היו הדבקות וכמעט בטוח שאנשים יחלו ויגיעו לסכנת מוות, אבל אותם אנשים כבר נפגשו במשך כל החגים, ומי שהיה אמור להידבק כבר עשה זאת לרוב לפני שמחת תורה. נראה שהגל הזה בשלבי דעיכה, עד לגל הבא שלא יבוא..).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 09:31 לינק ישיר 

שאגתשביט כתב:
ובכן
במניין שלי התפללנו בשמחת תורה, וגם בימים נוראים בחוץ. קצרנו קצת בהקפות ובקריאת התורה. אווירת חג נשמרה כמעט במילואה, והיה ממש חגיגי ונחמד.
ב"ה, לידיעתי, איש לא נפגע.

זה מה שטוען קולדצקי, שמאתמול מתחילים התסמינים של מי שנדבקו בשמחת תורה, אז הידיעה שלך לא בטוח נכונה. אם שמרתם על זהירות סביר שאכן איש לא נפגע, אם לא שמרתם, תמתין עוד 3 ימים בשביל לדעת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 10:02 לינק ישיר 

שמרנו גם שמרנו. מסכות, מרחק ואויר פתוח.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נאך א משוגענע'ר - ברגעים האלו אתם מקבלים סימפטומי קורונה!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר