בית פורומים בחדרי חרדים

מה קרה? איפה כל אלו שלעגו השבוע לחבר הכנסת איכלר?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/10/2020 22:40 לינק ישיר 

מה קרה שהשסניקים מתעוררים אחרי שהצבביעו נגד חקירת המשטרה? אולי כולכם מכירים את המשפחה? מה השתנה אצלכם שתמונות ילדים מוכים עם דם לא מפריעים לכם? נכון שזה מזעזע!!! מטריף לחשוב על ההרגשה של החתן כלה ומשפחתם. ולא לקנא בטראומה שכולם עברו ולא ישכחו. אבל ואבל גדול שלשום יכלו להתחיל לפתור את הבעיה אבל שס מנעו זאת. . פינדרוס לא לחינם כל כך כעסת. גם אנחנו כעסנו. והיום כועסים כפול. גם על השוטרים וגם על שס. אגב מעניין שנעלמו ונאלמו תוקפ/י אייכלר אדוקים שעושים זאת בדרך כלל על אוטומט

תוקן על ידי קרשינדו ב- 14/10/2020 22:46:31

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 22:44 לינק ישיר 

להזכירך, רק לא מזמן היתה הצעה לוועדת חקירה בנושא, ודגל התורה התנגדה לכך (צבועים)

על אף הכותרות המפוצצות והמגמתיות אני לא מזועזע מכך שמישהו נפצע מבקבוקי זכוכית שהוא או בני משפחתו זרקו על שוטרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 22:46 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:

מה קרה שהשסניקים מתעוררים אחרי שהצבביעו נגד חקירת המשטרה? אולי כולכם מכירים את המשפחה? מה השתנה אצלכם שתמונות ילדים מוכים עם דם לא מפריעים לכם? נכון שזה מזעזע!!! מטריף לחשוב על ההרגשה של החתן כלה ומשפחתם. ולא לקנא בטראומה שכולם עברו ולא ישכחו. אבל ואבל גדול שלשום יכלו להתחיל לפתור את הבעיה אבל שס מנעו זאת. . פינדרוס לא לחינם כל כך כעסת. גם אנחנו כעסנו. והיום כועסים כפול. גם על השוטרים וגם על שס

מה קרה?
נשפך דם. זה מה שקרה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 22:49 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

להזכירך, רק לא מזמן היתה הצעה לוועדת חקירה בנושא, ודגל התורה התנגדה לכך (צבועים)

על אף הכותרות המפוצצות והמגמתיות אני לא מזועזע מכך שמישהו נפצע מבקבוקי זכוכית שהוא או בני משפחתו זרקו על שוטרים.

איפה ראית שמזה הוא נפצע?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 22:51 לינק ישיר 

המשטרה: העצור נפצע מבקבוק זכוכית שנזרק על ידי בן משפחה בחתונה בגבעת זאב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 22:53 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:
נוירולוג כתב:

איפה ראית שמזה הוא נפצע?

נשלח מהאנדרואיד שלי

כך המשטרה פרסמה
לא שמענו כל גרסה אחרת לבינתיים (אם היתה, כנראה היינו שומעים)
מה גם שזה משהו שקל לבדוק בצורה אובייקטיבית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 23:04 לינק ישיר 
מצדרביעי

קרשינדו כתב:
מה קרה שהשסניקים מתעוררים אחרי שהצבביעו נגד חקירת המשטרה? אולי כולכם מכירים את המשפחה? מה השתנה אצלכם שתמונות ילדים מוכים עם דם לא מפריעים לכם? נכון שזה מזעזע!!! מטריף לחשוב על ההרגשה של החתן כלה ומשפחתם. ולא לקנא בטראומה שכולם עברו ולא ישכחו. אבל ואבל גדול שלשום יכלו להתחיל לפתור את הבעיה אבל שס מנעו זאת. . פינדרוס לא לחינם כל כך כעסת. גם אנחנו כעסנו. והיום כועסים כפול. גם על השוטרים וגם על שס. אגב מעניין שנעלמו ונאלמו תוקפ/י אייכלר אדוקים שעושים זאת בדרך כלל על אוטומט

לעגו לאייכלר שמזכיר את הילד הרוצח את הוריו ואז בוכה שהוא יתום!!
כך אייכלר מייצג קבוצה "חסידית" שחוגגת ככל העולה על רוחה מצד אחד ומצד שני המשטרה פוחדת להתעסק אתה.
מה שגורם לתקשורת להתקומם (ובצדק!), אז השוטרים מצידם מנסים להראות כביכול יש אכיפה אצל חרדים, ואם אי אפשר אצל אנ"ש המושחתים המקורבים לצלחת, המשטרה מרגישה שאין ברירה ולכן נטפלת לאנשים תמימים....

נ.ב. נראה לי שאני מתחיל לכתוב כמו שרית עם סימני קריאה, אבל אין ברירה!!!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2020 23:59 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

כך אייכלר מייצג קבוצה "חסידית" שחוגגת ככל העולה על רוחה מצד אחד ומצד שני המשטרה פוחדת להתעסק אתה.
מה שגורם לתקשורת להתקומם (ובצדק!), אז השוטרים מצידם מנסים להראות כביכול יש אכיפה אצל חרדים, ואם אי אפשר אצל אנ"ש המושחתים המקורבים לצלחת, המשטרה מרגישה שאין ברירה ולכן נטפלת לאנשים תמימים....

כל מילה. כל מילה. כל מילה.

תוקן על ידי פצקו ב- 14/10/2020 23:59:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2020 00:04 לינק ישיר 

בלי הרבע של אייכלר לא היינו מגיעים למצב הזה !!! לולי ההפקרות של הסידים לא היינו בסגר והיה מותר להתחתן 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2020 00:09 לינק ישיר 
שמח לעזור לפותח האשכול

ישי כהן בטוויטר: מנסה להירדם, לא מצליח. מחפש הסבר הגיוני למה היחיד שלא הגיב הערב (על החתונה בגבעת זאב) הוא ישראל אייכלר. תעזרו לי?
כתב הארץ חיים לווניסון בתגובה: "(כי הם) פרענקים, שמחתי לעזור"...

*לכל עדכוני 'המיטב' בווצאפ:* hametav.online

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2020 00:14 לינק ישיר 

מי שעודד את המשטרה לפעול הערב היה חבר הכנסת אייכלר ! ! !

לולי הפרובוקציה שלו, אני מעריך שהמשטרה לא הייתה פועלת באלימות כל כך,

הוא הראה לכוולם, שהנה ניתן לפגוע בילדים חרדים וכוולם עוברים על כך במשיכת כתפיים.

בעיניי חבר הכנסת אייכלר שעסוק עשרות שנים בפופוליזם חרדי ולא בעשייה חרדית,

הוא הגורם הראשי להתנהלות המשטרה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2020 09:45 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

קרשינדו כתב:
מה קרה שהשסניקים מתעוררים אחרי שהצבביעו נגד חקירת המשטרה? אולי כולכם מכירים את המשפחה? מה השתנה אצלכם שתמונות ילדים מוכים עם דם לא מפריעים לכם? נכון שזה מזעזע!!! מטריף לחשוב על ההרגשה של החתן כלה ומשפחתם. ולא לקנא בטראומה שכולם עברו ולא ישכחו. אבל ואבל גדול שלשום יכלו להתחיל לפתור את הבעיה אבל שס מנעו זאת. . פינדרוס לא לחינם כל כך כעסת. גם אנחנו כעסנו. והיום כועסים כפול. גם על השוטרים וגם על שס.אגב מעניין שנעלמו ונאלמו תוקפ/י אייכלר אדוקים שעושים זאת בדרך כלל על אוטומט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2020 09:50 לינק ישיר 

רעיונוביץ כתב:

מי שעודד את המשטרה לפעול הערב היה חבר הכנסת אייכלר ! ! !

לולי הפרובוקציה שלו, אני מעריך שהמשטרה לא הייתה פועלת באלימות כל כך,

הוא הראה לכוולם, שהנה ניתן לפגוע בילדים חרדים וכוולם עוברים על כך במשיכת כתפיים.

בעיניי חבר הכנסת אייכלר שעסוק עשרות שנים בפופוליזם חרדי ולא בעשייה חרדית,

הוא הגורם הראשי להתנהלות המשטרה.

בוא..
אייכלר הוא לא אנטיוכוס וממש לא הגורם לפשיעת המשטרה, כמו שביבי מַלְכְּךָ הוא לא המשיח שלנו.

אייכלר אכן פופוליסט וטיפש, ולכן הציבור לא סובל אותו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי גינגישראלי ב- 15/10/2020 09:52:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2020 10:11 לינק ישיר 

ממשיך ללעוג

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה קרה? איפה כל אלו שלעגו השבוע לחבר הכנסת איכלר?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר