בית פורומים בחדרי חרדים

הרב חיים קנייבסקי הבריא מהקורונה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/10/2020 16:31 לינק ישיר 
הרב חיים קנייבסקי הבריא מהקורונה?

בדרך כלל תוך שבוע וחצי ממתי שמופיעים הסימנים אפשר לקבל אישור לצאת מהבית,

אפשר להגיד שיש פה מופת של קופת העיר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 16:33 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 16:34 לינק ישיר 

לה''ו. השמועות אומרות שהוא קיבל את הקוקטייל של טראמפ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 16:39 לינק ישיר 

בטח הוא גם ירגיש צעיר ב20 שנה כמו טראמפ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 16:42 לינק ישיר 

אחרי זה אתם עוד מתפלאים למה כולם בזים לכם בבוז אחד ענק, לכל הליצנים כאן....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 16:44 לינק ישיר 

השאלה היותר מעניינת האם הרב קנייבסקי יתחיל עכשיו לקבל קהל בלי שמירת מרחק ובלי מסיכות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 16:53 לינק ישיר 

מושגים כתב:

בטח הוא גם ירגיש צעיר ב20 שנה כמו טראמפ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

לה''ו. יענקוש בחיים לא ייתן לזה לקרות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 18:26 לינק ישיר 

כואב  לכם  אתם בדיוק כמו  הדמקורטים ששמחו לאידו של טראמפ שחלה בקורונה וייחלו למותו  אבל מה לעשות שזה לא מה שקרה  גם כאן  יש מספיק שבסתר ליבם  קיוו לקבל את ההוכחה  שהכל שקר סביב ר חיים   אבל הופס  ר חיים החלים מקורונה  בלי להגיע למצב קריטי  עבר כמו אדם בן 40  תאכלו את הלב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 18:30 לינק ישיר 

הסיפור עם מרן הגרח"ק - שלא רק שעובדת הדבקתו לא הועילה 'להפחיד', כמו שהרבה קיוו ורצו
אלא החלמתו הפלאית, בלא שום התערבות רפואית רצינית, בקשישותו, בתשישותו, במשקלו, ובנטייתו לקשיי נשימה מזה עידן ועידנים - תורמת לנגיף ה'זלזול' [אוי, החלטתי אחרי החג להזניח את ההערכה והמערכה על עצם מהות הקורונה ודרכי ההישמרות וההידבקות שלה, משיקולים ענייניים].

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 18:30 לינק ישיר 

סיירת_מרן כתב:
כואב  לכם  אתם בדיוק כמו  הדמקורטים ששמחו לאידו של טראמפ שחלה בקורונה וייחלו למותו  אבל מה לעשות שזה לא מה שקרה  גם כאן  יש מספיק שבסתר ליבם  קיוו לקבל את ההוכחה  שהכל שקר סביב ר חיים   אבל הופס  ר חיים החלים מקורונה  בלי להגיע למצב קריטי  עבר כמו אדם בן 40  תאכלו את הלב

יש לך תיעוד שרואים אותו 10 דקות מדבר ומשוחח עם אנשים כמו טראמפ?

אין לך !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 19:19 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:
הסיפור עם מרן הגרח"ק - שלא רק שעובדת הדבקתו לא הועילה 'להפחיד', כמו שהרבה קיוו ורצו
אלא החלמתו הפלאית, בלא שום התערבות רפואית רצינית, בקשישותו, בתשישותו, במשקלו, ובנטייתו לקשיי נשימה מזה עידן ועידנים - תורמת לנגיף ה'זלזול' [אוי, החלטתי אחרי החג להזניח את ההערכה והמערכה על עצם מהות הקורונה ודרכי ההישמרות וההידבקות שלה, משיקולים ענייניים].

לפעמים אני מקנא בך שאתה חי בעולם דמיוני שבנית לעצמך
שהמגיפה הסתיימה שבוע וחצי לפני ל"ג בעומר
שר' חיים קנייבסקי החלים בצורה טבעית
אבל אז אני נזכר שהחיים זה לא עולם דמיוני, והמציאות חזקה מכל דמיון ואי אפשר לחיות רק בעולם של דמיון..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 19:35 לינק ישיר 

מה נעשה - אתה מהמאוכזבים !!!!
רבי חיים חי וקיים !!!

להוותך, ולדאבון המזרחניקים הסובבים אותך, רוב רובו של הציבור החסידי והליטאי סבור כי ההוראה דהיום, לא יצאה אלא מפי קודש הקדשים!! יודעים ומאמינים שזוהי דעתו !!!

רבי חיים רבינו לא מת!!

גחלתו פועמת וקיימת, היזהר והישמר.

גם קולגת העיתונאים הידועים, שהאמינו ב'תזה' הקלוקלת שהכל זה 'יענקי', הם מודים ומתוודים היום, כי אחרי בירור שלהם (איני יודע כיצד ביררו), יעקב קנייבסקי אינו מצוי כלל בסוד העניינים של ההוראה. אדרבה, הוא רק הכווה את עצמו ציבורית (לחלקים מסוימים) עם הסרטון המפורסם בערב פסח. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 19:37 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:
מה נעשה - אתה מהמאוכזבים !!!!
רבי חיים חי וקיים !!!

להוותך, ולדאבון המזרחניקים הסובבים אותך, רוב רובו של הציבור החסידי והליטאי סבור כי ההוראה דהיום, לא יצאה אלא מפי קודש הקדשים!! יודעים ומאמינים שזוהי דעתו !!!

רבי חיים רבינו לא מת!!

גחלתו פועמת וקיימת, היזהר והישמר.

גם קולגת העיתונאים הידועים, שהאמינו ב'תזה' הקלוקלת שהכל זה 'יענקי', הם מודים ומתוודים היום, כי אחרי בירור שלהם (איני יודע כיצד ביררו), יעקב קנייבסקי אינו מצוי כלל בסוד העניינים של ההוראה. אדרבה, הוא רק הכווה את עצמו ציבורית (לחלקים מסוימים) עם הסרטון המפורסם בערב פסח. 

דמגוג היית ודמגוג נשארת

כל תגובותיך דמגוגיות לעוסות 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 20:29 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

אני מאוד מקווה שאתה צודק ואכן ר' חיים יצא מזה בלא פגע.
לא הייתי ממהר לפתוח בדברי רהב ובטח שלא להשתמש בשורש 'זלזול'.
צריכים עדיין להמשיך ולהתפלל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 16:56 לינק ישיר 

שחר גליק @glick_sh
הרב חיים קנייבסקי בן ה-92 החלים מנגיף הקורונה, כך על פי רופאו האישי. אחרי קרוב לחודש שהתמודד עם הנגיף, הודיע הרופא לרב שהוא החלים ובעקבות כך קיבל הרב אישור רשמי לצאת מהבידוד שבו הוא נמצא
https://twitter.com/glick_sh/status/1321462835260596224

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 17:51 לינק ישיר 

ר' חיים מקבל טיפול רפואי אקסטרא. לא טיפול של אדם רגיל מן הישוב. שהשם יאריך ימיו ושנותיו. בקורונה לא הייתי ממליץ לאף אחד לחגוג. מחלה מתעתעת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרב חיים קנייבסקי הבריא מהקורונה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.