בית פורומים בחדרי חרדים

אבל אשמים אנחנו!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/10/2020 08:04 לינק ישיר 
אבל אשמים אנחנו!

בימים אלו בהם התקשורת נגד הציבור החרדי, בהם המשטרה מחמירה עם הציבור החרדי. בהם מתעללים בנו כי אנחנו חרדים. נכון שיש נתון של הרבה הדבקות אבל כל אחד מסכים שהסיבה האמיתית להחמרות היא דווקא שנאת חרדים... בימים אלו הגיע הזמן לכשות חשבון נפש! איך הגענו למצב הזה שחלק יחסית קטן מתוכינו עושה מה שבא לו והוא מצליח לדפוק את כולנו?! הרי ברור לכולם שרוב הציבור החרדי נשמע להנחיות (בואו נתעלם מפתיחת הת"תים דאתמול, עד אז) בגלל חשבון פשוט הרי היהדות החרדית מונה 16 מנדטים + 1-1.5 מאלו שאינם מצביעים שס = 8 ששומרים דגל = 5 ששומרים אגודה = גור קרלין קרטשניף פיטסבורג ששומרים + החלק שלא שומר לכאורה החלק ששומר גדול יותר אבל נתייחס ל50/50 1.5 שלא משתתפים הפלג + קנאים לא שומרים קיבלנו 3 (שלא שומרים) מתוך 19.5 ובואו לא נשכח שהשומרים שומרים יותר רציני מכל חילוני מצוי... ובכל זאת המיעוט הזה מצליח לדפוק את כולנו! היה ברור שאם זה יהיה המצב שלא ישמרו שיענישו אותנו, אבל חיכינו לרגע האחרון ואז אנחנו בוכים... איפה השכל??? איפה ההנהגה???

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 08:19 לינק ישיר 

לפי הכותרת כבר חשבתי שמישהו מאשים את עצמו, ואז גיליתי שהוא בעצם דופק על החזה של מישהו אחר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 08:29 לינק ישיר 

הנתונים שהבאת מוכיחים לצערי שמה שלא נעשה, עקב צורת החיים של המגזר החרדי, המשפחות הגדולות והצפיפות האורבנית תמיד נהיה השעיר לעזאזל. רק לו כולם היו שומרים יכולנו להוכיח זאת, אבל בגלל שחלק אנרכיסטי מנוהל לא שומרים אנחנו נאלצים להיות בסגר ולספוג ישירות את עלותיו הכלכליות. אם מישהו חושב שאברכי הכולל לא ישלמו את מחיר קריסת בעלי העסקים עד כדי פת לחם הוא תמים או טיפש. יששכר צריך פרנסה כדי לתמוך בזבולון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 08:49 לינק ישיר 

פיטסבורג? מה ענין שמיטה להר סיני?
לא ראית תמונות מהניחום אבלים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 08:49 לינק ישיר 

לפותח האשכול
אל תתבכיין, לא מתעללים בכם כי אתם חרדים. שום חילוני לא עשה הופעה עם חמשת אלפים איש בחדר דחוס, כמו ראש השנה בבעלז.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 08:55 לינק ישיר 

נכון שחלק אחד של החרדים סובלים בגלל חלק המצפצפים.
אבל המצפצפים הם ממש לא מיעוט.
חודש תשרי היה ירח הציפצופים. רוב החסידויות, חלק נכבד של הליטאים, צפצפו צפצוץ ארוך.
אז הכותרת של האשכול נכונה.
אשמים אנחנו.
הטענות והטרוניות להפנות רק לעצמנו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 09:00 לינק ישיר 

גם החילוני לא אחראי על חילוני חברו וגם אנחנו לא אחראים על קבוצות אחרות של כיפות שחורות מופקרים .
מה בדיוק אתה רוצה ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 09:00 לינק ישיר 

אל תקרי שנאת חרדים, אלא שנאה למפירים.
לא שונאים אותנו בגלל שאנו חרדים, ההיפך, עד היום חיינו בארץ ישראל בטוב ובנעימים וחיי התורה שגשגו כפי שלא שגשגו מעולם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 09:36 לינק ישיר 

muki28 כתב:

הנתונים שהבאת מוכיחים לצערי שמה שלא נעשה, עקב צורת החיים של המגזר החרדי, המשפחות הגדולות והצפיפות האורבנית תמיד נהיה השעיר לעזאזל. רק לו כולם היו שומרים יכולנו להוכיח זאת, אבל בגלל שחלק אנרכיסטי מנוהל לא שומרים אנחנו נאלצים להיות בסגר ולספוג ישירות את עלותיו הכלכליות. אם מישהו חושב שאברכי הכולל לא ישלמו את מחיר קריסת בעלי העסקים עד כדי פת לחם הוא תמים או טיפש. יששכר צריך פרנסה כדי לתמוך בזבולון.

לה''ו. מי אמר שצריך לגור בצפיפות?! מי אמר שחייבים לגור ברב שך 2 פינת רבי עקיבא?!

ללמוד תורה אפשר בכל מקום בארץ ישראל. וגם חיידרים.
והאשה יכולה להיות מזכירה , מורה ,גננת, שפחה בהיי טק גם בירוחם, ולא עלינו ביהודה ושומרון... רק בחצי מחיר, ובית גדול

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי hot_trend ב- 19/10/2020 09:36:23

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 21:32 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:
לפי הכותרת כבר חשבתי שמישהו מאשים את עצמו, ואז גיליתי שהוא בעצם דופק על החזה של מישהו אחר

נשלח מהאנדרואיד שלי

חשבתי שיש לך תגובה עניינית, מתברר שהכל מקובל עליך, יש רק בעיה בכותרת 1;

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2020 21:35 לינק ישיר 

שאגתשביט כתב:
לפותח האשכול
אל תתבכיין, לא מתעללים בכם כי אתם חרדים. שום חילוני לא עשה הופעה עם חמשת אלפים איש בחדר דחוס, כמו ראש השנה בבעלז.
בא נצא מנקודת הנחה שאתה צודק שכל החילונים מאוד מקפידים, תסביר לי בבקשה למה תושב מודיעין עילית אמור לשלם את המחיר של השטות של בעלזא כי בחלק העליון של החליפה שלו יש את אותו צבע??? יש לך את זה בצבע יותר ברור? או פחות אנטישמי?!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אבל אשמים אנחנו!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר