בית פורומים בחדרי חרדים

מ. גפני. האם תדרוש מכל גמ''ח לתת הלוואה לכולם, בלי יותר מדי שאלות?!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/10/2020 12:28 לינק ישיר 
מ. גפני. האם תדרוש מכל גמ''ח לתת הלוואה לכולם, בלי יותר מדי שאלות?!

יו"ר ועדת הגמחים ר' משה גפני למנ''הח בנושא ההלוואות בערבות הרבנים: אני מתחיל לקבל יותר מידי תלונות על קשיים ובירוקרטיות של הגמחים שמסרבלים ומושכים אותם בשאלות של מאיפה תחזיר את ההלוואה. אזמן לפה את מנהלי הגמחים ואת הרבנים, אני לא מתכוון לעבור על כך לסדר היום. שיהיה לכם ברור.

ע''כ הפרשנות שלי.

עכשיו הידיעה האמתית.

*וכאן ישאל השואל, למה גמ''ח לא, ובנק חייב לתת ?*

הידיעה המקורית: יו''ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני לאנשי האוצר בנושא ההלוואות בערבות מדינה: אני מתחיל לקבל יותר מידי תלונות על קשיים ובירוקרטיות של הבנקים שמסרבלים ומושכים אותם בשאלות של מאיפה תחזיר את ההלוואה. אזמן לפה את הבנקים ואת המפקח, אני לא מתכוון לעבור על כך לסדר היום. שיהיה לכם ברור.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/10/2020 12:47 לינק ישיר 

לגמ"חים אין רישיון להדפיס כסף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/10/2020 15:17 לינק ישיר 
קורלדרו

hot_trend כתב:

הבנקים לוקחים את הכסף מהמדינה, הערבות על ההלוואה היא על המדינה, המדינה קבעה קריטריונים. והמדינה החליטה מי מקבל ומי לא. אין שום סיבה שהבנקים יתערבו פה. ממה יש להם לחשוש? לא יחזירו את הכסף? בשביל זה יש ערבות המדינה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/10/2020 15:41 לינק ישיר 

איך אתה משוה בין מפעל צדקה מתנדב, לבין בנק שמקבל ממך שקל וחצי עבור כל שקל שאתה לוקח?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/10/2020 15:50 לינק ישיר 

קורלדרו כתב:
קורלדרו

hot_tr כתב:

הבנקים לוקחים את הכסף מהמדינה, הערבות על ההלוואה היא על המדינה, המדינה קבעה קריטריונים. והמדינה החליטה מי מקבל ומי לא. אין שום סיבה שהבנקים יתערבו פה. ממה יש להם לחשוש? לא יחזירו את הכסף? בשביל זה יש ערבות המדינה.

הבנקים מקבלים ערבות חלקית בלבד ובכדי לממש את הערבות הם צריכים להוכיח שניסו בכל דרך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/10/2020 16:43 לינק ישיר 

סניף בנק שרמת אי ההחזר תהיה גבוהה מידי, מנהל הסניף ילך הביתה, ואם זה יהיה ברמה יותר גבוהה, זה יגיע למנהל מרחב, ולמעלה בקודש.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מ. גפני. האם תדרוש מכל גמ''ח לתת הלוואה לכולם, בלי יותר מדי שאלות?!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר