בית פורומים בחדרי חרדים

מה הסיבה לעליה הדרסטית בהסתה נגד בתי החולים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/10/2020 17:15 לינק ישיר 
מה הסיבה לעליה הדרסטית בהסתה נגד בתי החולים?

השערה שלי:
נסיון להסיט את אש הביקורת הנוקבת מעורכי האירועים ההמוניים טישים חתונות ותפילות המוניות במקום סגורים, ע"י האשמת אנשי החסד המופלאים בבתי החולים.
והיינו טעמא ד5g,
והיינו טעמא דחיסונים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 17:25 לינק ישיר 

מושגים כתב:
 ע"י האשמת אנשי החסד המופלאים בבתי החולים.
נשלח מהאנדרואיד שלי

אהבתי.
אף אחד לא האשים את אנשי החסד המופלאים שמתנדבים בבתי החולים. (גילוי נאות: בני הוא אחד מהם, שכבר כמה שבועות - כולל החגים - כמעט ואינו שוהה בבית)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 17:27 לינק ישיר 

ביסט אמת'דיג א תם, אדער מאכסטו זיך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 18:19 לינק ישיר 

לה''ו. לפעמים... הכל מתחת לפנס...
דהיינו, תוקפים , ומראים כמה המערכת נגד חרדים.
ואז, כל בי''ח, צריך למנות ''מגשרים'' , יחצ''נים, וכו'וכו'וכו'.
בקיצור, חפש את שביל הכסף (שלא נאמר זהב)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 18:27 לינק ישיר 
בעיקרשומע

hot_trend כתב:
לה''ו. לפעמים... הכל מתחת לפנס...
דהיינו, תוקפים , ומראים כמה המערכת נגד חרדים.
ואז, כל בי''ח, צריך למנות ''מגשרים'' , יחצ''נים, וכו'וכו'וכו'.
בקיצור, חפש את שביל הכסף (שלא נאמר זהב)

נשלח מהאנדרואיד שלי

חחחחחחחחח חזק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 18:36 לינק ישיר 

ידוע שיש אנשי רפואה לא מעטים שסוברים שהפאניקה והבהלה מהקורונה מביאה הרבה יותר נזק מתועלת.

אני אישית הייתי עד ראייה לאמבולנס שהוזמן לקחת חולה קורונה לבית חולים. איזה רבע שעה לקח לפרמדיקים ללבוש את כל חליפות החלל שהם מלבישים עד שהם בכלל ניגשים לחולה.
החולה ההוא כבר איננו בין החיים.
אינני מאשים את הפרמדיקים כי אלו הן ההוראות שקיבלו, אבל אין ספק שמן הזהירות שלא תרבה ליזהר, ואלו הן התוצאות הטבעיות של ההפחדה והבהלה שזורעים בציבור.

אני יכול לדמיין לעצמי איזה טרטור זה לאחות או לרופא להתלבש עם כל השמונה בגדים האלו, וללא ספק שזה גורם התרשלות בהתייחסות לחולי קורונה, וזלזול במהירות ובאיכות הטיפול.

עוד תופעת לוואי של הקורונה הגובה לא מעט נפשות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 18:40 לינק ישיר 

בעצם אין הסתה נגד בתי חולים.

זה התחיל בעיקר (אצלי לפחות) מקריאה לחולים עם בעיות נשימה, לשקול היטב אם ללכת לשם, כשיש סיכונים גדולים של זיהומים (לא הסתה נגד ביה"ח) וכשאפשר לטפל בבית עד לשלב מסוים, וכשהיועצים עצמם ממליצים לעשות כך.
וזה עוד הרבה לפני שחסדי עמרם נחשפו..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 18:49 לינק ישיר 
hhaavv

תמניא_אפי כתב:
אני אישית הייתי עד ראייה לאמבולנס שהוזמן לקחת חולה קורונה לבית חולים. איזה רבע שעה לקח לפרמדיקים ללבוש את כל חליפות החלל שהם מלבישים עד שהם בכלל ניגשים לחולה.
אינני מאשים את הפרמדיקים כי אלו הן ההוראות שקיבלו, אבל אין ספק שמן הזהירות שלא תרבה ליזהר, ואלו הן התוצאות הטבעיות של ההפחדה והבהלה שזורעים בציבור.

אתה מודה שהחולה מת (מציפורן חודרנית) ולדעתך הצוות הגזים שנזהר כדי שלא להידבק ממנו. ברור, שימותו גם הם, למה לא? כולה למות, למה מי מת? בסוף כולם מתים מציפורן חודרנית וחמישים שנה לפה חמישים שנה לשם כבר ממש לא משנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 19:07 לינק ישיר 
מצדרביעי

hhaavv כתב:

אתה מודה שהחולה מת (מציפורן חודרנית) ולדעתך הצוות הגזים שנזהר כדי שלא להידבק ממנו. ברור, שימותו גם הם, למה לא? כולה למות, למה מי מת? בסוף כולם מתים מציפורן חודרנית וחמישים שנה לפה חמישים שנה לשם כבר ממש לא משנה.

הקטע שמר תמניא גם הודה באשכול לפני כמה ימים שבתחילת הגל הראשון הוא גם חשש מאוד עד ש"למד", מעניין מה השתנה?
האם בגל הראשון הוא חשב שזה גורם למשהו חמור יותר ממוות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 19:17 לינק ישיר 

כן

דעתי ברור שאם לא היו שום צעדי זהירות, התוצאות הסופיות היו שונות לטובה.

זכותי לחשוב ככה, וזכותכם להתווכח אתי.

השימוש בלעג במקום טיעונים אמיתיים, נותן לי להבין עם מי יש לי עסק, וכמה האמת מעניינת אותכם.

"ככל שחברה מתרחקת מהאמת, היא שונאת יותר את אלו שמביעים אותה"

ג'ור'ג אורוול

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 19:28 לינק ישיר 
מצדרביעי

תמניא_אפי כתב:
כן

השימוש בלעג במקום טיעונים אמיתיים, נותן לי להבין עם מי יש לי עסק, וכמה האמת מעניינת אותכם.

ג'ור'ג אורוול

נשלח מהאנדרואיד שלי

אשמח שתענה לי על השאלות הבאות:
1. ארה"ב בגל הראשון לא נקטה כמעט שום אמצעי זהירות, האם היו פחות מתים?

2. בשבדיה, המודל של מדינה שלא "לקתה בהיסטריה" כביכול (למרות שגם שם אסורים התקהלויות וכיו"ב...) נפטרו בה בינתיים פי 4 מאשר ישראל, אז אם תטען שהחיים ממשיכים בכל מקרה ו"לא נורא אם כמה זקנים ימותו" יהיה אפשר לדון ולהתווכח, אבל לטעון שהזהירות גורמת למוות?
אתה בטוח שיש לך על מה להתבסס?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 19:29 לינק ישיר 

זמן רב תהיתי מתי התיאוריה תנוסח מחדש באופן שלא ניתן להפרכה. 
היא השתכללה כל הזמן, התחילה ב"לא מתים מזה", המשיכה ב"מתים, אבל מסכות לא עוזרות", היו הרבה תחנות בדרך ואחת האחרונות הייתה "מתים, בגלל הרופאים". 

לכל מי שהאמין שיש סיכוי אי פעם שוויכוח ישכנע את דעתו של מי שהחליט מראש על התוצאה, יש באופן אירוני הזדמנות לחזור בו. כעת זו סופית תיאוריה שלא ניתן להפריך. חלילה וחס ימותו אלפים, ולא תיבטל אות אחת מהתיאוריה.

לחיים, אידן! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 19:32 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

תמניא_אפי כתב:
כן

ג'ור'ג אורוול

נשלח מהאנדרואיד שלי

אשמח שתענה לי על השאלות הבאות:
1. ארה"ב בגל הראשון לא נקטה כמעט שום אמצעי זהירות, האם היו פחות מתים?

2. בשבדיה, המודל של מדינה שלא "לקתה בהיסטריה" כביכול (למרות שגם שם אסורים התקהלויות וכיו"ב...) נפטרו בה בינתיים פי 4 מאשר ישראל, אז אם תטען שהחיים ממשיכים בכל מקרה ו"לא נורא אם כמה זקנים ימותו" יהיה אפשר לדון ולהתווכח, אבל לטעון שהזהירות גורמת למוות?
אתה בטוח שיש לך על מה להתבסס?

כבר עניתי עשרות פעמים מאז לפני חג הפסח כבר, ואין לי כוח לחזור עליהם השכם והערב.

בדוק בהודעות שלי ותרווה נחת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 20:03 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

ידוע שיש אנשי רפואה לא מעטים שסוברים שהפאניקה והבהלה מהקורונה מביאה הרבה יותר נזק מתועלת.

אני יכול לדמיין לעצמי איזה טרטור זה לאחות או לרופא להתלבש עם כל השמונה בגדים האלו, וללא ספק שזה גורם התרשלות בהתייחסות לחולי קורונה, וזלזול במהירות ובאיכות הטיפול.

עוד תופעת לוואי של הקורונה הגובה לא מעט נפשות

דווקא אנשי רפואה מעצם המקצוע שלהם חשופים יותר לאנשים מקבוצות סיכון אז לי נראה הגיוני שמקפידים יותר מהרגיל.
אם מחר הוא יוזעק לסייע לחולה סכרת או אדם שקיבל התקף לב הוא יכול בלי כוונה לחרוץ את גזר דינו..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 22:02 לינק ישיר 

קיבלתי בפרטי מאחד החברים, (אני לא יודע למה לא העלה את זה בעצמו)

למה תוקפים את בתי החולים?
גועל נפש!
אחת מבנותי עובדת כאחות. עבודה קשה, משמרות, גם במחלקת קורונה. להסתובב שעות עם מסיכה ובמחלקה פנימה גם בביגוד מיגון.
כל הכבוד למתנדבים, אבל הם לא יכולים להחליף, צוות מקצועי.
ול'מחנה החרדי' ייאמר, יפה שתיקתך מדיבורך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/10/2020 22:13 לינק ישיר 
אולי במקום לקטר תפעיל את המוח החרדתי שלך

[quote]

השערה שלי:
נסיון להסיט את אש הביקורת הנוקבת מעורכי האירועים ההמוניים טישים חתונות ותפילות המוניות במקום סגורים, ע"י האשמת אנשי החסד המופלאים בבתי החולים.
והיינו טעמא ד5g,
והיינו טעמא דחיסונים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

[/quote..]

הסיבה הפשוטה להתקפה הינה:  כיון שיש ציבור גדול שעד היום לא ידע מה זה בית חולים ולצערנו לאחרונה נחשף לבתי החולים וגילה את האמת שהיתה ידועה כבר מזמן להרבה מאלו שהם או א' מבן משפחתם שהה בית חולים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה הסיבה לעליה הדרסטית בהסתה נגד בתי החולים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.