בית פורומים בחדרי חרדים

מיישע ניירא באוטובוס וקורויינה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/10/2020 00:41 לינק ישיר 

זה רק העתק הדבק
תהנו

תשמע סיפור,
סיפר לי מכר, אחיו עלה על האוטובוס מאלעד לבני ברק. באחת התחנות עולה אישה לאוטובוס. תוך כדי, מתרומם לו אברך ליטאי ממקומו ואומר לנהג, שיש כבר 30 איש באוטובוס וע"פ חוק אסור לו לעלות אף אחד.
האישה התחננה לנפשה שהיא ממהרת להוריה הזקנים והיא לא יכולה לאחר. הנהג הסביר לה שהוא מפחד ששוטר יעלה על האוטובוס ויקנוס אותו. האישה הציעה שהיא תעמוד בדלת האחורית ואם שוטר ירצה לעלות הנהג מייד יפתח גם את הדלת האחורית וכך היא תברח..  אחרי דין ודברים הנהג הסכים ל"מתווה" והעלה אותה לאוטובוס.
בהגיעם לתחנה הראשונה בבני ברק, והנה הופ עומד לו שם שוטר שמאותת לנהג לעצור. והנהג כ"מסוכם" פותח גם את הדלת האחורית ומשחרר את האישה לנפשה. השוטר עולה לאוטובוס וסופר אחד אחד והנה יש רק 30 איש בדיוק. השוטר התעצבן מאוד ושואל בקול מי התקשר למשטרה. אין קול ואין עונה. השוטר שואל שוב, ושוב, אין פוצה ומצפצף. ואז השוטר אמר, שאם המוייסר לא יענה עכשיו אם יבדקו מי זה ויקנסו אותו.
האברך הליטאי התרומם עם גאווה דקדושה ואומר כן, אני התקשרתי. השוטר מבקש ממנו תעודה מזהה ומתחיל לרשום לו דו"ח. האברך התחנן לנפשו ומתחיל להסביר שהיא ירדה מהדלת האחורית וכו'. אבל שום דבר כבר לא עזר לו. הוא קיבל דו"ח 250 ש"ח.

אהה, שכחתי להגיד, כל מילה מיותרת... 

שיהיה לנו יום טוב מתוך בריאות הנפש!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 00:45 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

זה רק העתק הדבק
תהנו

תשמע סיפור,
סיפר לי מכר, אחיו עלה על האוטובוס מאלעד לבני ברק. באחת התחנות עולה אישה לאוטובוס. תוך כדי, מתרומם לו אברך ליטאי ממקומו ואומר לנהג, שיש כבר 30 איש באוטובוס וע"פ חוק אסור לו לעלות אף אחד.
האישה התחננה לנפשה שהיא ממהרת להוריה הזקנים והיא לא יכולה לאחר. הנהג הסביר לה שהוא מפחד ששוטר יעלה על האוטובוס ויקנוס אותו. האישה הציעה שהיא תעמוד בדלת האחורית ואם שוטר ירצה לעלות הנהג מייד יפתח גם את הדלת האחורית וכך היא תברח..  אחרי דין ודברים הנהג הסכים ל"מתווה" והעלה אותה לאוטובוס.
בהגיעם לתחנה הראשונה בבני ברק, והנה הופ עומד לו שם שוטר שמאותת לנהג לעצור. והנהג כ"מסוכם" פותח גם את הדלת האחורית ומשחרר את האישה לנפשה. השוטר עולה לאוטובוס וסופר אחד אחד והנה יש רק 30 איש בדיוק. השוטר התעצבן מאוד ושואל בקול מי התקשר למשטרה. אין קול ואין עונה. השוטר שואל שוב, ושוב, אין פוצה ומצפצף. ואז השוטר אמר, שאם המוייסר לא יענה עכשיו אם יבדקו מי זה ויקנסו אותו.
האברך הליטאי התרומם עם גאווה דקדושה ואומר כן, אני התקשרתי. השוטר מבקש ממנו תעודה מזהה ומתחיל לרשום לו דו"ח. האברך התחנן לנפשו ומתחיל להסביר שהיא ירדה מהדלת האחורית וכו'. אבל שום דבר כבר לא עזר לו. הוא קיבל דו"ח 250 ש"ח.

אהה, שכחתי להגיד, כל מילה מיותרת... 

שיהיה לנו יום טוב מתוך בריאות הנפש!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 00:56 לינק ישיר 

לדעתי הסיפור נכון עד הקטע בו הוא נותן קנס למויסר
ועדיין יש כאן טעימה, כמה מגעיל ה"מסירה לשמה" של המחמירים הצדקנים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 01:40 לינק ישיר 

מעשה שהיה, אבל לא מדוייק.
האברך לא התרומם עם "גאווה דקדושה", ואף אחד לא הזדהה בפני השוטר. מה עשה השוטר? התקשר חזרה אל המספר של המלשין, ופתאום נשמע צלצול צורמני באוטובוס, והאברך התחפר מרוב בושה דקדושה...
ההמשך כנ"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 08:47 לינק ישיר 

והסקופ הוא שהאברך עם הגאווה דקדושה הוא לא איש חשוב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 08:53 לינק ישיר 

לשלוח לחיים ולדר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 08:54 לינק ישיר 

עוד סיפור דמיוני חסידי שמתאים לאיש חשוב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 08:55 לינק ישיר 

מסתובב עוד סיפור נורא מצחיק על אברך חסידי שעלה לאוטובוס כשבוערת בו אש המצווה של הכחושת קורוינה, הוריד את המסכה הליטאית מעל פני והתיישב ליד אדם מבוגר שהוצרך לנסוע לרופא בצד השני של העיר.

ויהי היום והתברר כי אותו אברך אש, היה חולה קורונה וגם הדביק את אותו יהודי מבוגר, שכנו לספסל.

אותו יהודי שכב מונשם ומורדם במשך חודש עד שנפח את נשמתו ל"ע.

אין אין, לא גמרתי לצחוק כששמעתי את הסיפור הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 08:59 לינק ישיר 

ואם הוא חושב שבקנס שקיבל העסק נגמר, הוא מדומיין, זה כלום לעומת מה שמחכה לו, כדאיתא בברכת "ולמלשינים אל תהי תקוה וגו'".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 09:09 לינק ישיר 
אפרופו סיפורי אוטובוסים

אני שמעתי עוד סיפור על נוסעים שניסו לעלות מעל 30 איש לאוטובוס בטענה שהם מחכים הרבה זמן .הנהג אמר להם שהוא קצת לא מרגיש טוב ואין לו "טעם" להתווכח איתם .
כל הנוסעים ששמעו אותו קיבלו "חום" ומייד ירדו מהאוטובוס .
הנהג המשיך לדרכו לבדו שמח ו"חיובי" ....

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אויר_ים ב- 28/10/2020 09:09:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 09:21 לינק ישיר 

ישראל קדושים מוכנים להזיל מהונם כדי לקיים חובתם האזרחית. 
סוף הסיפור - לאברך ולאותה אשה היו ילדים בגיל השידוכים. בקיצר, שברו את הצלחת ושיהי'ה לכולנו מזל טוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 09:42 לינק ישיר 

אגב, הנהג היה בכלל בריטי במקורו והחליט לנסוע בהזדמנות זו בצד שמאל של הכביש, כי יש לו 'מסורת' בזה, ואין שום הוכחות שבבריטניה יש יותר תאונות דרכים מאשר בשאר העולם. האברך התקשר למשטרה, כדי להלשין על הנהג - אבל שאר נוסעי האוטובוס זעקו במקהלה: "מויסר! מויסר! מוי..."
יהי זכרם ברוך. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 10:16 לינק ישיר 

ומאז והלאה אותו מתנגד נהפך לחסיד נלהב והיה יושב כל היום בדביקות בבית מדרשו של הרבי הזקן זיע"א.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 10:47 לינק ישיר 

אגב המשטרה לא מבררת מי התקשר על כאלה מקרים..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2020 11:23 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:
אגב המשטרה לא מבררת מי התקשר על כאלה מקרים..

מאיפה הבטחון בטענה שכזאת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2020 01:41 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:
עוד סיפור דמיוני חסידי שמתאים לאיש חשוב

דיסלקט?
הדגשתי שהסיפור הוא העתק הדבק, הוא רץ בקבוצות וצאפ ובמיילים

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מיישע ניירא באוטובוס וקורויינה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.