בית פורומים בחדרי חרדים

"הנהג אמר שאתם תיכף שולחים אוטובוס". אפיקים: "אז אמר"...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/11/2020 22:49 לינק ישיר 
"הנהג אמר שאתם תיכף שולחים אוטובוס". אפיקים: "אז אמר"...

תשמעו סיפור:
אתמול ביום שישי לפנה"צ, קו 350 של אפיקים לאשדוד. אוטובוס מלא (הפעם כן היו בו 30 איש...). הנהג עוצר ומבקש לרדת. יש תקר בגלגל. כל הנוסעים המומים. הנהג: "החברה תיכף שולחת אוטובוס. המתינו כמה דקות...". ממתינים חצי שעה, שעה וחצי, שעתיים... אוטובוס לא מגיע.
עוברים כמה וכמה אוטובוסים אבל אף אחד מהם לא עוצר. הנהגים מסמנים שהם "מלא" ב30 איש. (שיחה בטלפון עם אחד הנוסעים מגלה שהוא שיקר. לא היו בו 20 איש!)
מתקשרים כמה פעמים לחברה. "ביום שישי אין לנו אוטובוסים רזרביים", עונים בחברת אפיקים.
"אבל הנהג הוריד אותנו ואמר שתוך מספר דקות אתם שולחים לנו אוטובוס"...
החברה: "אז אמר"....

אחרי שעתיים התייאשנו.
תודה לכם חברת אפיקים על השירות האדיב. את הכסף ששילמנו הכניסו בבקשה לקופת "עזר מציון".

תוקן על ידי שיכון_ה ב- 07/11/2020 22:50:22

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2020 23:31 לינק ישיר 

העיקר אל תשכחו לתקף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2020 23:51 לינק ישיר 

עם אפיקים יש הרבה בעיות בבית שמש הנהגים היו מדלגים תחנות  באופן קבוע  בורחים לאנשים מול העיניים  לא מתגברים בזמני עומס  ועוד  חבל  שלא תובעים אותם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2020 23:52 לינק ישיר 

בכלל מתחילת עידן הקורונה, השירות בכל מקום וחברה שהוא הפך לזוועה. כולם מרגישים שעושים לך טובה שנותנים לך שירות בתקופת הקורונה ותגיד תודה על מה שיש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 00:34 לינק ישיר 

נכון ללפני הקרונה היו חסרים כ4000 נהגי אוטובוסים במדינת ישראל עכשיו בטח המספר גבוה יותר
למה שלא תרימו את הכפפה תלמדו נהיגה על אוטובוסים אמנם לא תהיו מליונרים אבל משכורת של 45 שח לשעה זה לא רע

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אל_קפונה ב- 08/11/2020 00:34:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 00:42 לינק ישיר 

אל_קפונה כתב:

נכון ללפני הקרונה היו חסרים כ4000 נהגי אוטובוסים במדינת ישראל עכשיו בטח המספר גבוה יותר
למה שלא תרימו את הכפפה תלמדו נהיגה על אוטובוסים אמנם לא תהיו מליונרים אבל משכורת של 45 שח לשעה זה לא רע

שאלו פה על הצעות לעבודה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 00:56 לינק ישיר 

אל_קפונה כתב:

המספר לא גבוה יותר, אלא נמוך יותר.
שוק האוטובוסים הפרטיים שמבוסס על תיירות וטיולים, כמעט ונמחק. נהגים שעובדים שם רוצים לעבור לתח"צ ויש הצפה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 00:59 לינק ישיר 

בשלש שנים האחרונות, (עד עידן הקורונה) הייתי נוסע יום יום עם אפיקים.
בכל חברה יש תקלות, יצא לי להתנסות הרבה מאד עם תחבורה בין עירונית בחברות שונות. אבל אף אחד לא כל כך גרוע כמו אפיקים.

הייתי מחכה בתחנה שבה אמורים לעצור 3 קווים שונים שלהם שמובילים ליעד שלי, התדירויות של 2 מהקווים בשעה שבה הייתי יוצא זה אחת ל 20-25 דקות, ועוד אחד שאמור להיות אחת לחצי שעה. ובפועל המון פעמים הייתי מחכה בין ארבעים דקות לשעתיים (!!!!) עד שאוטובוס מגיע.

הרבה פעמים אוטובוסים לא עצרו בתחנה, אני ואחרים שחיכו היינו יורדים לכביש ומנסים לסמן לנהג שיעצור כי ממתינים לו בתחנה והם פשוט היו עוברים לנתיב השמאלי וממשיכים בנסיעה.

בכל חברה יש את כאלה תקלות, אבל באפיקים זה היה קורה ממש אחת לכמה נסיעות, כשנסעתי יום יום נתקלתי בזה לפחות אחת לשבוע.

מעבר לנזקים שנגרמים לי כשאני מאחר זה גם מאד מתסכל לחכות שעה לאוטובוס שמאחר ובסוף ההוא חולף על פניך ולא עוצר.

וכשמתקשרים לחברה הם היו רק עונים "תתקשר בין 12 ל 3 רק אז יש מענה לתלונות הציבור".
כשהייתי מתקשר לפעמים לא היה מענה, ולפעמים ההוא היה שומע ואומר "בסדר, רשמתי" וזהו...

יצא לי כמה פעמים להתלונן לפניות הציבור של אגד על קווים שחיכיתי ולא יצאו, ותמיד תוך שבוע שבועיים הם היו מגיבים לי במייל ומתנצלים ומסבירים מה היה התקלה שם, ולמה האוטובוס לא יצא, ובנוסף נותנים פיצוי מגוחך, (20 ש"ח להטעין לרבקו וצריך לנסוע עד למסוף שלהם כדי להטעין...) אבל לפחות נתנו לך תחושה שמעניין אותם התלונה שלך, ובנוסף, שמעתי מנהגים שאם מתלוננים הנהג מקבל נזיפה.

באפיקים כשאתה מתלונן נותנים לך יחס ותחושה של נודניק שסתם מטרטר אותם.

תוקן על ידי תשיעי ב- 08/11/2020 01:02:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 01:05 לינק ישיר 

יש בית משפט לתביעות קטנות ואפשר לתבוע את חברות התחבורה שם. השופטים בדרך כלל מצדדים בעמדת התובעים.

פורסם בעיתונות החרדית גם על איזה חברה שתומכת ומסייעת לתובעים בנושאים הנ"ל.

בלי להוריד אותם על הברכיים זה לא ילך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 07:11 לינק ישיר 

אולי יעזור, פנייה למשרד התחבורה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 09:39 לינק ישיר 

למידע על תביעות קטנות ובקשת עזרה בתביעה:

https://15minutes.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%AA%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%94/

בנוסף, אני ממלא מקום של שחור כתום כדי להגיד ש:
אם היינו מצביעים זהות כנראה שהמצב היה הרבה יותר טוב, היות והיו מבטלים את ההוראות המופרכות האוסרות על אנשים פרטיים לקחת נוסעים כתחבורה "ציבורית", נראה שלכולנו קל לנחש מה היה המצב אם היה מותר וכמה אנשים היו מתחרים על הנוסעים ומדרך הטבע מנסים לתת שירות טוב יותר כדי למשוך אותם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 12:00 לינק ישיר 

לה''ו. הסמול ניצח גם את החרדים.
נהפכתם לאוסף נקבות מייללות.
עד לא מזמן, היו יורדים לכביש , חוסמים האוטובוס, והכל הסתדר בד''כ.
עכשיו?! תתלונן למבקר המדינה, משרד התחבורה, הרשות להגנת הצרחן, שכולם אם בכלל עושים טייארות מהנייר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 16:30 לינק ישיר 

אני כבר מזמן התייאשתי מכל התלונות לבית משפט לתביעות קטנות או למשרד התחבורה
תלונות יש למכביר מידי יום ביום, נו, ומי ישלם לי על הזמן שלי (שגם שוה קצת "מאני")...?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 20:42 לינק ישיר 

תלונה למשרד התחבורה מחוללת פלאים !! 
יש לינק ויש שם פקידה משועממת שתפקידה למרר את החיים לחברות על התלונות 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "הנהג אמר שאתם תיכף שולחים אוטובוס". אפיקים: "אז אמר"...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר