בית פורומים בחדרי חרדים

כך התנהלה הונאת הבחירות הגדולה בתולדות ארצות הברית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/11/2020 15:49 לינק ישיר 
כך התנהלה הונאת הבחירות הגדולה בתולדות ארצות הברית

תחקיר: כאן תקראו באופן מפורט איך נעשתה ובוצעה הונאת הבחירות הגדולה בתולדות ארצות הברית. מיהו איש המסתורין, האם בית המשפט העליון של ארצות הברית יקבל אותה, או יפסול את ההצבעות המזויפות? איך הנשיא יגיב, ואיך הציבור, שקולו נגנב? ומה תפקיד ''התקשורת'' בזיוף הגדול? לכל אחד מהם יש תפקיד בהצגה הזו.

מאת ד''ר גיא בכור

1. הקורונה הגדילה את התיאבון אצל הממסד ''הדמוקרטי'':

בסוף שנת 2019 התחושה בצמרת המפלגה ''הדמוקרטית'' היתה של סוף הדרך. הנשיא טראמפ הגיע להישגים היסטוריים ברמה הכלכלית, והיתה להם תחושה שהמפלגה שלהם אבודה. הם לא יצליחו להביס את הנשיא, שגם יבצע טיהורים לאחר הבחירות לקדנציה השנייה, על מה שעוללו לו: בקנוניית ''הקשר הרוסי'', באימפיצ'מנט השקרי, בעלילות (מו)ברק חוסיין לרגל אחר הנשיא בתקופת הביניים לפני שנכנס, ועוד. 

היתה שם רוח נכאים.

הם הבינו שהם חייבים למנוע את בחירתו מחדש של הנשיא בכל מחיר, זה הנשיא שיבוא איתם חשבון אישי אחר כך. אבל איך עושים זאת? וכאן נכנסה הקורונה, שהיא מבורכת מאוד מבחינת המפלגה הזו, ''התערבות אלוהית'', כפי שהציגה זאת הפרוגרסיבית ג'יין פונדה:

_הפרוגרסיבית ג'יין פונדה: "הקורונה היא מתנת אלוהים לשמאל"._

החוק האמריקני מאפשר הצבעה במעטפות בדואר לבחירות לנשיאות, אך הכוונה היתה למי שלא יכול להצביע, למשל אנשים חולים, או מוגבלים, כאשר ברור היה תמיד שזה נשמר לשוליים, שנדיר שישפיעו על תוצאות הבחירות של עשרות מיליונים ויותר. כך זה היה בדרך כלל, כסוג של חסד, שנעשה עם מי שאינו יכול לבוא ולהצביע פיזית, או שהוא מתגורר רחוק. הצבעה כזו היא בעייתית מראש, שכן אין פיקוח על המעטפה, מהרגע שאדם מסוים משלשל אותה לתיבת הדואר, ועד שהגיעה ליעדה. מי העביר אותה לתחנת הדואר? מי מיין אותה? מי שמר עליה? והרי רואים מבחוץ שזו מעטפת בחירות. האם אפשר לפתוח, ולהחליף את פתק ההצבעה בפנים?

אך ההנחה היתה שמדובר בהכרח בחירות, למי שאינו מסוגל לבוא לקלפי, וכי מדובר בנושא שאינו כה מכריע. זו גם היתה ההנחה (השגויה) של נשיא בית המשפט העליון של ארצות הברית, ג'ון רוברטס, הנחה שהיתה מוטעית מאוד, כפי שנראה להלן.

במימסד של המפלגה עלתה עוד לפני הקורונה האפשרות להקים תנועה עממית, שתשגר עשרות מיליוני פתקי הצבעה מהונדסים דרך הדואר, וכך להטות את תוצאות ההצבעה במדינות ''החלודות'' ובמדינות מתנדנדות. אלה מדינות שכבר נשלטות בידי מושלים וראשי ערים דמוקרטיים, אך בבחירות האחרונות תושביהן הצביעו דווקא בעד הנשיא טראמפ, והעניקו לו את הניצחון.

ולכן, אותם פקידים דמוקרטיים, מושלים וחברי מפלגה החלו להתקין צווים, המרחיבים את קבלת המעטפות בדואר באותה מדינה, וכפי שנראה בהמשך, זה נעשה בתיאום של כמה מדינות כאלה, להשגת האפקט הלאומי הרצוי.

הם קבעו בצווים שאפשר יהיה לקבל מעטפות שלא נחתמו בכלל בדואר, שאין עליהן סימני זיהוי של המצביע, או שהגיעו גם ימים אחרי הבחירות. המגמה היתה: הרחבה ככל האפשר של ההצבעה בדואר. זה יאפשר הכנסה של עשרות מיליוני מעטפות מהונדסות, של אנשים שמתו, של אנשים ששינו כתובת, או בלי שם בכלל, וכמובן רק הצבעה לטובת ג'ו ביידן. החוקים אפשרו את הקבלה של כולם. זה קרה במדינות המפתח עם שלטון ''דמוקרטי'' כמו פנסילבניה, צפון קרוליינה, נבדה, ויסקונסין ועוד. נבדה אף התקינה צווים, שמאפשרים קבלת פתקים בדואר אף שלושה ימים לאחר הבחירות.

זה כמובן לא קרה במדינה רפובליקנית כמו פלורידה, שם זכה הנשיא ברוב מוחץ, כי לא היו זיופים.

כאן קמה התנגדות בתוך המדינות האלה בחודשים האחרונים, וזה הגיע לבית המשפט העליון המדינתי, למשל של פנסילבניה, שקבע שהצווים האלה תקינים.

ההתנגדות הגיעה גם לבית המשפט העליון של ארצות הברית בוושינגטון, ושם קבע השופט (והנשיא) ג'ון רוברטס, שהחל כשמרני, וכיום התהפך ל''ליברלי'', שאת פתקי ההצבעה בדואר יש לקבל, אך לא לספור אותם, ולהניחם בצד עד לאחר הבחירות, אולי לא תהיה להם השפעה בכלל.

ההנחה שלו, כאמור, היתה שמדובר במספר זעום של מצביעים, והוא לא הבין או לא ידע את המזימה הדמוקרטית להציף את המערכת. ואולי הוא אף הסכים איתה.

אלא שהוא לא היה אמור לאשר את הצווים המרחיבים האלה, שכן סעיף 2 לחוקה האמריקנית קובע שכל שינוי בדרכי ההצבעה של מדינה ייעשה באמצעות הגוף המחוקק של אותה מדינה, ולא בצווים של פקידים או גורמים נבחרים, ושאינם נבחרים. במילים אחרות: הצווים לא היו חוקתיים, וזו היתה טעות קשה של רוברטס, שרצה למצוא חן בעיני החוגים ''הנכונים''.

לאור ההנחיה של רוברטס מיהרו אותם גורמים ''דמוקרטיים'' וחוקקו עוד צווים, בתאריכים 1-2 לנובמבר, יום ויומיים לפני הבחירות, עם הנחיות חדשות, ומקלות עוד יותר. בעצם, כל מעטפה התקבלה, והם קיבלו אישור-לכאורה של בית המשפט העליון.

וכך יצאה התוכנית לדרך, ובמהירות מספר ההצבעות המוקדמות וההצבעות דרך הדואר הגיע למספר מפלצתי וחסר תקדים של כמאה מיליון הצבעות, מתוכן, אנחנו כבר יודעים, כמה עשרות מיליוני פתקים מהונדסים.

מה שהיה פעם שולי, הצבעה בדואר, הפך להיות עיקרי; ומה שהיה פעם עיקרי, לעמוד בתור ביום הבחירות, הפך לשולי. 

כך קרה שבמדינת ויסקונסין, למשל, מדינת מפתח לזכייה, ואשר ''הדמוקרטים'' סימנו אותה כחייבת זכיה, הגיע אחוז ה''מצביעים'' ל- 89%, כמעט כמו אצל בשאר אלאסד, כאשר בממוצע המספר נע שם לאורך השנים בסביבות 60%, ולפני ארבע שנים עוד ציינו את מספר השיא של 67%.

בתחילה ''הדמוקרטים'' האמינו ל''סקרים'', שקבעו שביידן זוכה בקלות ברוב של 10-17% מן הקולות, ולכן לא חייבים את הנדסת הבחירות. למה להסתכן סתם? אך לאחר היוודע התוצאה המדהימה בפלורידה, ואחר כך בטקסס, לטובת הנשיא, הבין הצוות שהגיע הזמן להכניס את עשרות מיליוני המעטפות בידיו, להציל את מה שנותר, כלומר את המדינות הדמוקרטיות המתנדנדות.

זה היה בנק מעטפות לביידן במדינות הנכונות, שאפשר להכניס ולצרף אותו מתי שרוצים. 

ניתנה הוראה עלומה לסופרים לעצור את הספירה בכל מדינות המפתח, דבר שהוא כבר חסר תקדים. מי נתן את ההוראה, ובאיזה נימוק? זה מעולם לא קרה, ובשורה של מדינות. ואז החלו להכניס את המאגרים המזויפים, שהוכנו מבעוד מועד. לכאורה, אלה מעטפות תקינות וחוקיות. אך בניגוד להוראת בית המשפט העליון, החלו לספור אותן, ולהוסיף אותן למניין הכללי. ואז, בתוך כמה שעות בודדות, אחוזי ההובלה של הנשיא טראמפ הלכו והתמוססו דקה אחר דקה (הנשיא קרא לכך ''כמו בכישוף''), שכן כל המעטפות היו לטובת ביידן. לעיתים המצב היה של 150,000 מעטפות בקבוצה, עם אפס לטראמפ, אף לא אחת. זו היתה בדיחה.  

בתוך שעות אחדות טראמפ ''איבד'' את ההובלה, ומרוב של כ- 700,000 בפנסילבניה, הוא ירד לכמעט גרעון, לטובת ביידן, ובמדינה נוספת תהליך דומה, עד לגרעון. בפנסילבניה יש עוד לפחות מיליון מעטפות מהונדסות, שמחכות להיספר, כך דיווח המושל ה''דמוקרטי'', וזה אמור להעניק לביידן את הנשיאות. מהתערבותו של אותו מושל, רואים כמה אינטנסיבי היה הקשר של המושלים האלה עם המעטפות. ''נספור כל קול'', איים המושל.

צוותו המשפטי של הנשיא, שבראשו רודי ג'וליאני, עתר מיד לבית המשפט העליון, לעצור את ההצבעה במה שנותר, בעיקר בפנסילבניה. הרי הם סופרים בניגוד להוראת בית המשפט העליון. ומי הסופרים? שייכים לממסד המדינתי, שנתון בשלטון ''דמוקרטי''. 

מי סומך עליהם בכלל?

2. איש המסתורין, שאירגן את ההונאה:

בשם מארק אליאס נתקלנו כבר במאמר המפורט הזה שלנו, בסעיף 1. זה העורך דין מטעם פירמת ''פרקינס קוי'', שעבד עם ג'ון קרי לבחירתו בשנת 2004 ועם הילרי קלינטון לבחירתה בשנת 2016, ופירמת עורכי הדין הזו עובדת שנים עם המפלגה. אלא שאליאס הוא הרבה יותר מסתם עורך דין מומחה לענייני בחירות.

הוא האיש הסודי לביצוע המזימות של המפלגה הדמוקרטית, דרך חברת עורכי הדין הזו. הוא מבצע העיסקאות האפלות.  

היה זה מארק אליאס, וכתבנו זאת בזמן אמת, ששכר את חברת החקירות הפרטיות ''פיוז'ן GPS'' שאמורה היתה להביא דו''ח כמה שיותר מלוכלך על המועמד דאז, דולנד טראמפ, לפני הבחירות של 2016. הוא ביקש הוכחות על חלקם-לכאורה של הרוסים בקשר לטובת דונלד טראמפ (מה שכונה מאז ''התיק'', ה''דוסייה''), והם גם קיבלו. דו''ח מפוברק מהתחלה ועד הסוף, וכתבנו זאת כבר.

לענייננו, מארק אליאס היה הדמות שניהלה את הקנוניה הסודית הזו, שהנשיא נוקה ממנה, אך היא עדיין לא נחקרה, ויש ועדה החוקרת את הקנוניה הדמוקרטית, והיא ועדת דורהאם. ולכן הדמוקרטים חייבים לחזור לשלטון, כדי לחסל את הועדה הזו, לפני שתגיש את ממצאיה.

נחזור למארק אליאס. גם הפעם הוא גויס כדי להציל את ג'ו ביידן, ואת הדמוקרטים, וכרגיל, בדרך סודית ומלוכלכת. הפעם הוא צריך גם להציל גם את עצמו.

מארק אליאס הוא בכיר בארגון בשם ''תנו לאמריקה להצביע'' (Let America vote), עמותה ''דמוקרטית'', שהוקמה בפברואר 2017, כלומר חודש לאחר השבעת הנשיא טראמפ. המטרה של העמותה היתה להביא כמה שיותר מצביעים ''נכונים'' להצביע נגד הנשיא טראמפ בבחירות 2020. העמותה הזו היתה אחראית, בין הייתר, לשיגור עשרות מליוני הפתקים בדואר, שרובם, אם לא כולם, היו מהונדסים. לצורך כך היא קיבלה תרומות של מליוני דולרים מתורמים דמוקרטיים, ויש לה משרדים במדינות, שהיא ראתה כבר מזמן כמדינות המפתח: איווה, ניו המפשייר, ג'ורג'יה, טנסי, ונבדה.

אלה היו המצביעים, והמתאם היה מארק אליאס. הוא פתח את הצוהר, הם נכנסו. 

בשם העמותה, החל אליאס לתאם את צווי הרחבת ההצבעה בדואר עם המושלים, ראשי הערים והפקידים ''הדמוקרטיים'' במדינות החשובות להם. הוא גם הגיש אלפי עתירות ותלונות במטרה לקבל את תמיכת בתי המשפט המדינתיים, מה שגם קרה, כדי להרחיב את פוטנציאל ההצבעה בדואר, דרכו יבוצעו הזיופים. הוא גם היה איש הקשר עם בעלי הבית המשלמים, במפלגה ''הדמוקרטית''.

בספטמבר 2020 נחשף אליאס על בימת המפלגה ''הדמוקרטית'', כאשר קמפיין ביידן צירף אותו ל''יחידת ההתדיינות המשפטית המיוחדת'', שטיפלה במדינה אחר מדינה בחוקי הבחירות, כמובן, וקודם כל, דרך הדואר.

כך נעשתה במשך כשלוש שנים עבודת ענק של תרמית: מצד אחד הרחיבו את אפשרות ההצבעה בדואר וקבלת מעטפות מכל הסוגים, ומצד שני דאגו שיהיו מי שישלחו עשרות מליוני מעטפות כאלה, ולבסוף הכל נסגר עם המינוי הרשמי מטעם המפלגה. הקורונה העצימה את התרמית, והיתה ההזדמנות הגדולה שלה.

זו היתה מכונת הצבעה, ש''הדמוקרטים'' המציאו. המכונה. 

סביר שבבחירות האמצע, לפני שנתיים, המנגנון הזה כבר נוסה, מה שהביא לאובדן הרוב הרפובליקני בבית הנבחרים, ולטענה שטראמפ ''איבד את זה''. 

deceptio visus.

ולכן התדהמה היתה רבה, שכאשר ההצבעות נעצרו אתמול לפתע במדינות המתנדנדות, נכנסה לפעולה מערכת עצומה, עליה עבדו במשך שנים, והטתה את התוצאות כמעט באופן מיידי. שום מקריות לא היתה כאן, אלא מערכת משומנת וחשאית.

אני מניח שאמרו למארק אליאס, שאם הוא לא דואג שביידן ייבחר, הוא ילך לכלא על קנוניית ''הקנוניה הרוסית'', ולכן הוא חייב את מי שיחון אותו אחר כך.

זהו אדון אליאס, המסביר כאן למה חייבים להרחיב את ההצבעה בדואר, כדי שלא נראה תורים בזמן הקורונה, ולמנוע הידבקות. אוי, כמה שהקורונה עניינה אותם, צדקנים אלה..המבצע החל עוד לפני הקורונה, אך זו העניקה לגיטימציה למעטפות הדואר, והעזה גדולה. 

בית הקלפים: הקנוניה החמורה בתולדות ארה"ב להפיל נשיא מכהן.

במשך שנים ארוכות הרפובליקנים מנסים לאבטח את שיטת הבחירות בארה''ב למניעת זיופים, ואשרור הקולות, במה שנקרא Vote ID, ומי שנלחם בהם הם ''הדמוקרטים'', ואנחנו יודעים למה. בינתיים החקיקה הזו קיימת רק ברמה המקומית, ובאיזורים רפובליקניים מובהקים. כך יוצא שהימין שם כפה על עצמו כללי משחק נוקשים, בעוד השמאל ממשיך לנהוג כרצונו.

3. שואת הסוקרים, ותפקיד התקשורת:

במשך חודשים דיווחו כל הסוקרים (להוציא טרפלגר) ללא שום ספק, שביידן מנצח מהמרתף, ברוב עצום של בין 10-17%, תלוי בסוקר. יש איזו חיית סקרים מטורללת ו''דמוקרטית'' בשם נייט סילבר, שמשום מה מראיינים אותו כל הזמן בתקשורת האמריקנית. הוא צפה שהילרי תנצח ברוב עצום בשנת 2016, ועכשיו צפה ניצחון גדול מאוד גם של ביידן.

אלא שאפילו ברמה הארצית, ועם כל תוספת הזיופים, זכה ביידן בסביבות אחוז יותר מן הנשיא טראמפ, והוא עדיין לא זכה ברגע זה. כלומר, שוב הסקרים היו מנותקים מן המציאות, ואין להאמין עוד לניו יורק טיימס, וושינגטון פוסט, CNN, MSNBC ועוד. גם רשת פוקס ניוז הפכה לפרוגרסיבית, שאין לצפות בה עוד, להוציא שלוש או ארבע תכניות, שבהן ניתן לצפות ברשת: טאקר קרלסון, שון האניטי, לורה אינגרם ותוכנית הבוקר. זהו.

בבחירות האלה פוקס ניוז, בהוראת בניו של רופרט מרדוק, בעל הבית, פעלה ככל שיכלה נגד הנשיא טראמפ, להוציא התוכניות האלה, שנשמרו כשמורות טבע (זמניות). בניו של מרדוק הם פרוגרסיבים, והרשת ביצע לעצמה השתלת מוח חדש.

השחצנות של הסוקרים אחראית לכך שמערכת הזיופים נכנס לפעולה מאוחר יחסית. שוב, כמו ב 2016, הם לא נערכו לפעולת מחץ כה גדולה מצד טראמפ, ולכן ביצעו זאת בצורה גולמנית משהו. לא אלגנטית. 

עוד הוכחה לכך שהביצועים של הרפובליקנים היו מזהירים: בניגוד לכל התחזיות, ולמרות שהדמוקרטים שפכו מאות מיליוני דולרים למועמדיהם לסנאט – הרפובליקנים שמרו שם על הרוב שלהם, למשל הסנטור לינדסי גרהם שניצח, למרות שמולו עמדה מכונה משומנת דמוקרטית של מאה מיליון דולר. כך גם הסנאטורית הרפובליקנית סוזאן קולינס, או יו''ר הרוב הרפובליקני בסנאט, מיץ' מקונל הוותיק. בינואר יורחב הרוב הזה, שוב, בהנחה שהמכונה לא תוכנס מחדש. 

יותר מזה, הרפובליקנים אף הגבירו את כוחם בבית הנבחרים, וצמצמו בו את הרוב הדמוקרטי, עד כדי צירים בודדים. כל זה לא נחזה, כאשר ''התקשורת'' היכתה בתופי ''גל כחול'' במשך שבועות, שלא היה.

ומה תפקיד ''התקשורת'' בפעולת הזיופים? הרי היא חלק מן המפלגה ''הדמוקרטית'' לכל דבר. לאחר שהחוקים שונו ונפרץ הפרץ, ולאחר שעשרות מליוני הפתקים נשלחו ונספרו, התקשורת צריכה לתאר עכשיו את טראמפ כ''לוזר'', שאינו יודע להפסיד בכבוד, ואינו מפנה את הבית הלבן. לשם כך, ובמשך חודשים, הם הכינו את הטענה שהוא לא יפנה את הבית הלבן, טענה שנראתה לי בהתחלה כתלושה מן המציאות.

רק עכשיו, כאשר הפאזל מושלם, עם הקנוניה לגנוב את הבחירות, אני מבין את תפקידה של הטענה הזו. התקשורת אומרת עכשיו: אמרנו לכם שהוא לא יעזוב, ועכשיו אנחנו מבינים שהיא ידעה הכל מראש, כל הזמן. זה נועד לנעול את טראמפ. 

ברור שהיא לעולם לא תחקור את הקנוניה הזו, וההיפך, היא תסתיר אותה, בדיוק כפי שקרה עם הקנוניה הרוסית, שעד היום התקשורת שם שותקת אודותיה.

וכי ''הדמוקרטים'' לא התערבו בבחירות אצלנו ב 2015 לגנוב את הבחירות באמצעות ארגון V15, שמימנו? ועדה רשמית של הסנאט קבעה, שמשרד החוץ דאז, בראשות ג'ון קרי, פעל להדחת בנימין נתניהו בבחירות. וכי ביל קלינטון לא התערב לטובת שמעון פרס בבחירות 1996? לגנוב בחירות זה לא דבר חדש אצלם. ואולי תרמית המעטפות היתה, אם כי בממדים קטנים יותר, גם בבחירות הקודמות? אז במקום עשרות מליוני מעטפות שוגרו רק כמה מיליונים, ולכן הטענה שהילרי זכתה ברוב הקולות כבר אינה נכונה?

ברגע שמישהו הוא רמאי, צריך לבדוק את כל מעשיו אחורה. בלטינית אומרים: ''הזאב מחליף את עורו, אך לא את מזגו'' (lupus pilum mutat, non mentem).

4. מפלגת המיעוטים החדשה:

גם הביצועים של הנשיא טראמפ היו היסטוריים, כאשר הוא הגיע לנתוני הצבעה של מיעוטים, שלא נראו מעולם במפלגה הרפובליקנית. טראמפ קיבל 32% מן הקול ההיספני, ו- 31% מן הקול האסייתי. הוא קיבל 14-15% מן הקול של השחורים, זאת לעומת 7% שקיבל מן השחורים בבחירות הקודמות שלו. טראמפ קיבל רק 57% מן הקול הלבן, שזו דווקא ירידה לעומת הפעם הקודמת, בניגוד למה שחושבים. במדינת פלורידה קיבל טראמפ 41% מקולות היהודים, שאלה בעיקר ישראלים לשעבר, ומבוגרים.

במדינת פלורידה החשובה זכה טראמפ ב- 55% מן הקול הקובני, 30% מן הפורטוריקנים, וככלל – 48% מן ההיספנים. אלה מספרים מדהימים. 

מה זה אומר? שטראמפ בנה מפלגה רפובליקנית חדשה, הכוללת את הצווארון הכחול, ואחוז הולך ועולה של שחורים, היספנים, אסייתים ויהודים. הדמוקרטים ניסו לצייר אותו ואת המפלגה הרפובליקנית כמפלגת גזענות לבנה, מיושנת ונכחדת, ובחירות אלה הוכיחו שאלה שקרים. דווקא המהגרים יודעים טוב מאוד מהו משטר סוציאליסטי מסוכן, והם לא רוצים זאת באמריקה. אחרת, בשביל מה הגיעו לשם? מי שרוצה סוציאליזם או קומוניזם אלה בעיקר לבנים.

במילים אחרות: הנה לנו המפלגה הרפובליקנית החדשה, שציבורים אדירים חדשים נכנסים אליה, ומן הבחינה הזו, זו עוד הצלחה גדולה של הנשיא טראמפ, וזה העתיד.

לאור כל זה, מבינים עכשיו עד כמה הזיופים היטו את הכף, וזה מקומם שבעתיים.

5. הונאות קטנות:

לצד הונאת הבחירות ''הגדולה'' היו גם הונאות קטנות, לרעת הרפובליקנים. כדי לשמור על ספירת הפתקים, שחלקם ללא שם, סולקו משקיפים רפובליקנים ממרכזי הספירה, או שדאגו לדלל אותם מאוד, ולהרחיק אותם. בן שפירו פרסם תמונה בה מכסים את חלונות מרכז הספירה בקורות עץ, שלא יראו מה קורה בפנים. בחלק ממרכזי הספירה לא היו משקיפים רפובליקניים בכלל, כך שהזיוף נעשה ללא הפרעה.

בנוסף, יתכן ובמרכזי ספירה הושמדו פתקים לטובת הנשיא טראמפ, כמו חמום המוח הזה, ממרכז הספירה של הבחירות, שתיעד את עצמו שורף כ- 80 פתקי הצבעה של הנשיא טראמפ, כלומר 80 איש. הוא מקלל את טראמפ, וגאה במעשה שלו:

העצימו את ביידן ומחקו את טראמפ – הכל במרכזי ספירת הקולות, וזו הפעם החמישית שהם מנסים לסלק את הנשיא טראמפ באמצעים לא חוקיים. טראמפ לא ניצב מול הסנילי ביידן. הוא ניצב נגד המימסד האמריקני כולו, הדיפ סטייט, התקשורת, וכוחות כלכליים אדירים:
בפעם הראשונה – עם ''הקנוניה הרוסית'' – נוקה;
בפעם השנייה – האימפיצ'מנט – נוקה;
בפעם השלישית – לכרוך אותו בקורונה – נכשל;
בפעם הרביעית – להפיל אותו באנרכיה ברחובות – נכשל;
ועכשיו זה.

היו עוד תרמיות קטנות, לכאורה, כמו לתת למצביעים רפובליקנים עט מיוחד, שאינו נקרא על ידי מכונות הספירה, ולכן התוצאה שלהם לא קיימת, ועוד. אחרים הראו כיצד פתקים עם תאריך לידה של המאה ה- 19 התקבלו, ועוד זיופים והונאות.

''הדמוקרטים'' הפכו את ארצות הברית למדינת עולם שלישי, בדומה לגניבת הבחירות באיראן בשנת 2009, לטובת אחמדינג'אד, מה שהוביל להתקוממות רבתי, שדוכאה בכוח הזרוע, וכל זאת כאשר הנשיא דאז, (מו)ברק חוסיין אובמה, לא נקף אצבע לטובת המפגינים והמורדים האיראניים. הוא היה כבר עם המשטר, ואת זאת אנחנו יודעים בדיעבד.

6. הצמרת של המפלגה ''הדמוקרטית'' ידעה על המזימה:

ולכן אותתה עליה לציבור שלה. למשל יו''ר בית הנבחרים, המוזרה, ננסי פלוסי, שאמרה: לא משנה מה יהיה ביום הבחירות, ביידן יושבע לנשיא, והיא ידעה למה.

או ביידן בעצמו, שכדרכו אינו זוכר, או אינו יודע, מה הוא אומר, ובמו פיו חשף את גוף ההונאה הענק שהם הקימו לזיוף הבחירות לטובתו. ביידן נוהג להפליל את עצמו, שכן מדובר בטיפש:

אין מה להסתיר, להם הרי מותר הכל, והם גם לא חוששים: ''הקמנו, אני חושב, את ארגון הונאת הבחירות הגדול והכולל בתולדות הפוליטיקה האמריקנית'', כך ביידן לפני כעשרה ימים. הוא גאה בזה, חוץ מהגמגומים המוחיים שלו, כרגיל, אבל הוא לא ישלוט. ישלטו בו אלה, שמניעים אותו מלמעלה, ואין פה שום קונספירציה, רק מציאות עגומה. 

עכשיו אני מבין שלא הבנתי שום דבר אז. חשבתי אז שלא באים לעצרות של ביידן וקמלה, וזו עצרת שלה מהשבוע האחרון. עכשיו אני מבין: זו הצגה, זו פיקציה של עצרת, להראות שעשו משהו. הם כבר ידעו שהם מסודרים, עם המעטפות. אצל טראמפ העצרות היו מלחמה, המהות. אצל ''הדמוקרטים'' זו היתה רק הצגה, כיסוי ומראית עין.

7. מה יעשה הנשיא טראמפ?

הדבר האחרון שיעשה טראמפ הוא לוותר. הוא עבד קשה מאוד, אולי יותר מכל נשיא אמריקני בהיסטוריה, כדי להגיע מוכן לבחירות האלה, עם עשר עצרות של עשרות אלפים כל אחת, ביומיים האחרונים, ובשבועות שלפני הבחירות הוא פגש מיליוני אזרחים מריעים.

טראמפ גם יודע שכרגע יש לו רוב של שני שלישים שופטים שמרנים בבית המשפט העליון, כלומר ששה מתוך תשעה, ואפילו אם נוציא את רוברטס הבוגדני, עדיין יש רוב של חמישה מול ארבעה. זה מספיק, אם הצוות שלו יביא את הראיות הנכונות.

כרגע הצוות המשפטי טרוד בבלימת הספירה שעוד נותרה, והרי פוקס ניוז מתעקש לתת את אריזונה לביידן, כדי שיכריז שהוא הנשיא, ויקבע עובדה מוגמרת. מדהים החלק של פוקס ניוז בבחירות האלה, נגד טראמפ, יש כאן שנאה ממש. פוקס ניצל את הבחירות כדי להציג את ההשתייכות הפוליטית החדשה שלו לראווה. הסקרים של פוקס היו לכל אורך הדרך הרעים והשקריים ביותר, נגד טראמפ.

בשלב הבא הצוות ייצא במאבק לפסול את צווי ההרחבה של ההצבעה בדואר, בטענה הנכונה שהם לא נחקקו בידי הגופים המחוקקים של המדינות. לא רק זאת, נעשה כאן שימוש לרעה בנוהל ההצבעה בדואר, עד שהפך לעיקרי, ולא לשולי.  

כיוון שהספירה לא הפרידה בין הפתקים הרגילים לאלה של הדואר, כפי שהורה בית המשפט העליון, ההצבעה צריכה להיפסל בחלק מן המדינות הבעייתיות, ואולי בכולן. יש מקום להצבעה חדשה, והפעם בלי משלוח בדואר, רק במקרים מיוחדים מאוד, באישור בית המשפט.

זה עלול ליצור אנרכיה, שכן ''הדמוקרטים'' לא יוותרו גם הם, ועלול להיות מצב של שני נשיאים. הדמוקרטים לא יוותרו, משום שאם ייתפסו, המעורבים ילכו לכלא לשנים ארוכות, בהונאת הבחירות החמורה בתולדות ארצות הברית.

משעשע שקוראים להם ''דמוקרטים'', והם בדיוק ההיפך מכך. כצפוי מהם, הרפובליקנים שומרים על הרפובליקה.

אל תצפו לקרוא על כך ב''תקשורת'' כפי שבמשך שנתיים טענה התקשורת, גם בארץ, שטראמפ הוא סוג של מרגל רוסי, על פי ''הקנוניה הרוסית'', שהיתה, היום זה הוכח גם במיילים שנתפסו לאחרונה, קנוניה של המפלגה ''הדמוקרטית'' המרושעת.

הישג היסטורי לנשיא ההיסטורי: רוב פטריוטי שמרני של שני שלישים בבית המשפט העליון. ומתי אצלנו?

8. מה יעשה ציבור המצביעים, שההצבעה שלו נגנבה?

ברור הוא, שגם במדינות המפתח המתנדנדות, הציבור רצה את הנשיא טראמפ, ואחוזי ההצבעה בעדו היו מרשימים, עד שנכנסו המעטפות המזויפות. הציבור הזה, שנגנבה ההצבעה שלו, היה אתמול עדיין בהלם, והוא לא היה מודע לתרמית. לקראת הלילה האנשים החלו להתעורר, וראינו הפגנות ראשונות בפנסילבניה ובאריזונה, מול מרכזי הספירה, כלומר מרכזי התרמית הדמוקרטית.

התקשורת עושה עכשיו הכל כדי לכבות את ראשית הבעירה, אך בימים הקרובים, ככל שהקרב המשפטי יתלהט, הציבור הרפובליקני צפוי לצאת במחאות. הם עדיין לא מעכלים עד כמה גדולה הרשעות שנעשתה כאן, אשר מחסלת בעצם את ארצות הברית כמדינה דמוקרטית.

אך ככלל, הציבור הימני אינו נוהג לצאת להפגנות גדולות מידי, בוודאי לא אלימות. אלה שמורות רק לצד ''הדמוקרטי'', ולכן לא צפויה מחאת רחוב גדולה.

''בית הקלפים'' של הפוליטיקה האמריקנית, כלומר המפלגה ''הדמוקרטית'' והדיפ סטייט – מכים בחזרה. טראמפ רצה לייבש את הביצה? אז הוא יטבע בה?אין להקל ראש בביצה, ומי שלא מתיישר לפי ההוראות של הביצה – סופו לסיים עמוק בקרקעיתה. זה מפחיד. גם ''תיבת התהודה'', אותו מונח שה''דמוקרטים'' המציאו (בן רודס), מכה שוב. מחר יהיה נושא אחר, שבו כל ''התקשורת'' תזמר בקול אחד. ומי שלא עושה כן – הוא הזוי, קיצוני או סתם גזען.ואם מחר יחליטו שאנחנו אויבי העולם? ומה נעשה עם החירות, שנגזלה יחד עם הונאת הבחירות? זה היה רק הנשיא טראמפ, ששמר על הציביליזציה המערבית מפני כל אלה. ולכן היה כה חשוב להם לסלק אותו, ובכל מחיר. 

הפגנה ראשונה, הלילה, מול מרכז ספירת הקולות באריזונה, מריקופה. האם האמריקנים יבלעו את זה? אז זה סוף הסיפור. תוקפים מילולית את כתב רשת פוקס המקומית, אריזונה, מול מרכז הספירה הנעול:

תחושה נוראה, שהקול שלך נמכר, ואין לך ערך. מתחיל להזכיר את ישראל. 

9. טראמפ שוב היה תמים:

כשם שהנשיא טראמפ לא פעל לחסל בזמן את מבקשי רעתו, ולהעמיד לדין את הילרי קלינטון, ברק אובמה וכל אנשי הקנוניה; כשם שלאחר שנפגש עם הנשיא היוצא אובמה, טראמפ אמר עליו, כשיצא מן הפגישה, ש''הוא אדם טוב''; כשם שלא הרחיק בזמן שתולים כשר החוץ רקס טילרסון או שר ההגנה דאז ג'ון מטיס, כך הוא לא פעל גם עכשיו.

הוא לא הבין בזמן את גודל המזימה, והוא היה צריך להבין, ולבלום אותה. אך הוא היה טרוד בקנוניות הקודמות נגדו, ואחר כך בקורונה, מה שאיפשר לדמוקרטים שהות נהדרת ומרחב לבצע את המזימה.

הוא יצא לאינסוף עצרות בחירות, מתוך מחשבה תמימה שהבחירות באמת ייקבעו באמצעות ההצבעה, וכי יש צורך לשכנע. הוא לא הבין שהדמוקרטים שינו את הכללים, ומעכשיו ההצבעה הכללית לא מעניינת אף אחד, אם יש זיופים.

זו הסיבה, עכשיו אני מבין, שג'ו ביידן לא טרח לקיים בכלל עצרות בחירות, ואם היו כאלה, הם היו כיסוי, כאילו הוא מתאמץ. הוא כבר ידע על מבול ההצבעות המזויפות בדואר, שייטו בזמן את התוצאות לטובתו. אז בשביל מה להתרוצץ, ועוד בימי קורונה? כעיקרון, ביידן לא יוצא מביתו, ולא ברור בכלל איך הוא ישמש כנשיא.

כמה עצוב היה לראות ''פרשנים'' (יש עדרים מאלה, רובם חסרי ערך) מנתחים כמה זכה ביידן פה ושם, בשכונה הזו ובעיר הזו, כאשר מדובר בהנדסת בחירות, ובזיוף.

בגידת המימסד הרפובליקני: ומי הודיעה שהיא תומכת דווקא בג'ו ביידן, והיא מתנגדת בחריפות לבחירת הנשיא טראמפ? סינדי מקיין, אשתו של הסנטור המת ג'ון מקיין, רפובליקני.במשך שבועות חרשה את ארצה, אריזונה, לשכנע רפובליקנים-לייט, שאין לבחור בטראמפ, וסביר שהיתה לה גם השפעה, ואכן אריזונה עברה לצד השני, אם כי עדיין אין תוצאה סופית, זה גבולי. היא לא סלחה לטראמפ, שלכאורה ביזה את בעלה ש''אינו גיבור מלחמה, אלא העדיף להיכנע וליפול בשבי''. ולמה טראמפ עשה את זה? כי היה זה אותו מקיין, שאנשיו העבירו בהוראתו את ה''דוסייה'', כלומר התיק המפוברק שטראמפ קשור ברוסים, לידי ה- FBI, לחקירה. זה עורר, ובצדק, את זעם הנשיא. בבחירות של שנת 2008, כאשר מקיין היה המועמד הרפובליקני מול ברק חוסיין, טראמפ דווקא תמך בו בכל לב. אך הבוגדנות מבית לא נגמרת כאן, ואתמול פרסמו בכירי המפלגה הרפובליקנית, מרקו רוביו, כריס כריסטי ואחרים, קריאה לאפשר את ספירת ''כל הקולות החוקיים'', בהתנגשות עם דרישת הנשיא לקיים את הוראת בית המשפט העליון, ולעצור את ספירת המעטפות בדואר. הם לא סלחו עד היום לנשיא טראמפ, שהפך את המפלגה הזו למפלגה של מנצחים. 

10. אנרכיה:

כיוון שמדובר במזימה כה גדולה, שנוגעת בעצבים הרגישים ביותר של כל מדינה, צפויה אנרכיה חוקתית וציבורית. כנופיות הסער של המפלגה הדמוקרטית, כלומר אנטיפה, BLM ובלאק בלוק כבר יצאו להבעיר את השטח, כפי שהבטיחו, בוושינגטון הבירה, בפורטלנד ובערים נוספות. הפעם צפויה התנגדות של הפטריוטים, שקולם נבזז. אצל הדמוקרטים יש כנופיות ברחוב, וכנופיות במערכת הבחירות, המתחזות כארגוני ''זכויות אדם''. גם העמותה להטיית הבחירות ''תנו לאמריקה להצביע'' מופיעה כארגון ''זכויות אדם''. את המעשים המלוכלכים ביותר והנבזיים ביותר הם מבצעים בשם ''זכויות האדם'', וזו החרב החדשה והמבלבלת של הפרוגרסיבים, גם אצלנו.  

אין לוותר, שכן מדובר בנושא החשוב ביותר בכל מדינה דמוקרטית, גם אם זה יימשך חודשים ארוכים. ''הדמוקרטים'' בחרו לנצח בכל מחיר, גם במחיר החרבת ארצות הברית, והם צריכים לשאת בתוצאות. כשם שהם גררו את ארצות הברית למלחמת אזרחים, ברצותם להגן על העבדות, ואף נציג מטעמם התנקש בחיי הנשיא הרפובליקני, אברהם לינקולן, כך הם עושים עכשיו. אם אלה לא אנחנו שנשלוט, אז מלחמת אזרחים. חבל שלכך הגיעו הדברים, ויש עוד אנשים שמאשימים במצב את הנשיא טראמפ.

לפרשה הזו עוד צפוי סוף דרמטי משפטי בבית המשפט העליון, ולכן עוד הרבה ייכתב עליה. אך אם לא על זה להילחם, אז על מה?
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 16:28 לינק ישיר 

עכשיו קצת מאוחר מידי....דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 16:31 לינק ישיר 

מנסה להישאר רלוונטי, אולי זה אפילו קמפיין ל- 2024


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 17:05 לינק ישיר 

לה''ו. כולכם מסתכלים בעיניים יהודיות, ולא אמריקניות.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2020 17:07 לינק ישיר 

ארוך מדיי בשביל להיות אמיתי, פלפולים על פלפולים ממלאים עיתונים אבל לא ממנים נשיא. ועדיין מקווה שיקרה נס לטראמפדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 19:15 לינק ישיר 

קראתי בהשתאות את המאמר הנפלא שהביא 'הודהשרון', ושהשכיל לקשר בין הבחירות השתא להתנקשות בחייו של הנשיא לינקולן ע"ה בניסן תרכ"ה. אני מקווה שבכתבת ההמשך נבין גם את הקשר לרצח ארלוזורוב, ושייחשף גם חלקם של מיקי מאוס והרשלה מאוסטרופול בקנוניה המחרידה. מרתק.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 19:23 לינק ישיר 

הכתבה מזכירה את כותבי הפרוטוקולים של זקני ציון.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2020 19:51 לינק ישיר 

בכור הוא בכור השקרים, נבזי והוזה הזיות מוחלט. רק לציין שקר קטן אבל משמעותי. הוא מצטט את טראמפ שאמר שמקיין "העדיף להכנע וליפול בשבי". טראמפ מעולם לא אמר מילים כאלו. טראמפ רק אמר שהוא מעדיף גיבורים שלא נשבו.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 20:26 לינק ישיר 
מצדרביעי

עיבל כתב:
קראתי בהשתאות את המאמר הנפלא שהביא 'הודהשרון', ושהשכיל לקשר בין הבחירות השתא להתנקשות בחייו של הנשיא לינקולן ע"ה בניסן תרכ"ה. אני מקווה שבכתבת ההמשך נבין גם את הקשר לרצח ארלוזורוב, ושייחשף גם חלקם של מיקי מאוס והרשלה מאוסטרופול בקנוניה המחרידה. מרתק.


שוב, אין הכרח שכל הטענות קרו, אבל זה ודאי יכול לקרות, השמאל הבולשביקי כאמור באשכול סמוך מומחה בהנדסת תודעה ובשטיפת מוחות ההמונים בשם המטרה המקדשת את האמצעים של "עולם ישן עדי יסוד נחריבה", והדוגמה של רצח ארלוזורב שנפלטה ממקלדתך בפליטת מקלדת פרוידיאנית תוכיח...

לגופו של עניין, אם אנשי blm יכולים לשרוף חנויות ולהכות אנשים קשישים ובכלל לנהוג באנרכיה בשם המטרה ה"קדושה", אז מה זה בשבילם לזייף בחירות...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 20:33 לינק ישיר 

על זה אמר הגשש "התחרפן השסק"דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2020 21:02 לינק ישיר 
קלעפער

מצדרביעי כתב:
קראתי בהשתאות את המאמר הנפלא שהביא 'הודהשרון', ושהשכיל לקשר בין הבחירות השתא להתנקשות בחייו של הנשיא לינקולן ע"ה בניסן תרכ"ה. אני מקווה שבכתבת ההמשך נבין גם את הקשר לרצח ארלוזורוב, ושייחשף גם חלקם של מיקי מאוס והרשלה מאוסטרופול בקנוניה המחרידה. מרתק.

שוב, אין הכרח שכל הטענות קרו, אבל זה ודאי יכול לקרות, השמאל הבולשביקי כאמור באשכול סמוך מומחה בהנדסת תודעה ובשטיפת מוחות ההמונים בשם המטרה המקדשת את האמצעים של "עולם ישן עדי יסוד נחריבה", והדוגמה של רצח ארלוזורב שנפלטה ממקלדתך בפליטת מקלדת פרוידיאנית תוכיח...

לגופו של עניין, אם אנשי blm יכולים לשרוף חנויות ולהכות אנשים קשישים ובכלל לנהוג באנרכיה בשם המטרה ה"קדושה", אז מה זה בשבילם לזייף בחירות...


אם כל מי שיודע להתנהג באלימות היה מנצח בחירות ליצמן היה ראש ממשלת ישראל...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 21:07 לינק ישיר 

הודהשרון כתב:
כך התנהלה הונאת הבחירות הגדולה בתולדות ארצות הברית

תחקיר: כאן תקראו באופן מפורט איך נעשתה ובוצעה הונאת הבחירות הגדולה בתולדות ארצות הברית. מיהו איש המסתורין, האם בית המשפט העליון של ארצות הברית יקבל אותה, או יפסול את ההצבעות המזויפות? איך הנשיא יגיב, ואיך הציבור, שקולו נגנב? ומה תפקיד ''התקשורת'' בזיוף הגדול? לכל אחד מהם יש תפקיד בהצגה הזו.

מאת ד''ר גיא בכור

1. הקורונה הגדילה את התיאבון אצל הממסד ''הדמוקרטי'':

בסוף שנת 2019 התחושה בצמרת המפלגה ''הדמוקרטית'' היתה של סוף הדרך. הנשיא טראמפ הגיע להישגים היסטוריים ברמה הכלכלית, והיתה להם תחושה שהמפלגה שלהם אבודה. הם לא יצליחו להביס את הנשיא, שגם יבצע טיהורים לאחר הבחירות לקדנציה השנייה, על מה שעוללו לו: בקנוניית ''הקשר הרוסי'', באימפיצ'מנט השקרי, בעלילות (מו)ברק חוסיין לרגל אחר הנשיא בתקופת הביניים לפני שנכנס, ועוד. 

היתה שם רוח נכאים.

הם הבינו שהם חייבים למנוע את בחירתו מחדש של הנשיא בכל מחיר, זה הנשיא שיבוא איתם חשבון אישי אחר כך. אבל איך עושים זאת? וכאן נכנסה הקורונה, שהיא מבורכת מאוד מבחינת המפלגה הזו, ''התערבות אלוהית'', כפי שהציגה זאת הפרוגרסיבית ג'יין פונדה:

_הפרוגרסיבית ג'יין פונדה: "הקורונה היא מתנת אלוהים לשמאל"._

החוק האמריקני מאפשר הצבעה במעטפות בדואר לבחירות לנשיאות, אך הכוונה היתה למי שלא יכול להצביע, למשל אנשים חולים, או מוגבלים, כאשר ברור היה תמיד שזה נשמר לשוליים, שנדיר שישפיעו על תוצאות הבחירות של עשרות מיליונים ויותר. כך זה היה בדרך כלל, כסוג של חסד, שנעשה עם מי שאינו יכול לבוא ולהצביע פיזית, או שהוא מתגורר רחוק. הצבעה כזו היא בעייתית מראש, שכן אין פיקוח על המעטפה, מהרגע שאדם מסוים משלשל אותה לתיבת הדואר, ועד שהגיעה ליעדה. מי העביר אותה לתחנת הדואר? מי מיין אותה? מי שמר עליה? והרי רואים מבחוץ שזו מעטפת בחירות. האם אפשר לפתוח, ולהחליף את פתק ההצבעה בפנים?

אך ההנחה היתה שמדובר בהכרח בחירות, למי שאינו מסוגל לבוא לקלפי, וכי מדובר בנושא שאינו כה מכריע. זו גם היתה ההנחה (השגויה) של נשיא בית המשפט העליון של ארצות הברית, ג'ון רוברטס, הנחה שהיתה מוטעית מאוד, כפי שנראה להלן.

במימסד של המפלגה עלתה עוד לפני הקורונה האפשרות להקים תנועה עממית, שתשגר עשרות מיליוני פתקי הצבעה מהונדסים דרך הדואר, וכך להטות את תוצאות ההצבעה במדינות ''החלודות'' ובמדינות מתנדנדות. אלה מדינות שכבר נשלטות בידי מושלים וראשי ערים דמוקרטיים, אך בבחירות האחרונות תושביהן הצביעו דווקא בעד הנשיא טראמפ, והעניקו לו את הניצחון.

ולכן, אותם פקידים דמוקרטיים, מושלים וחברי מפלגה החלו להתקין צווים, המרחיבים את קבלת המעטפות בדואר באותה מדינה, וכפי שנראה בהמשך, זה נעשה בתיאום של כמה מדינות כאלה, להשגת האפקט הלאומי הרצוי.

הם קבעו בצווים שאפשר יהיה לקבל מעטפות שלא נחתמו בכלל בדואר, שאין עליהן סימני זיהוי של המצביע, או שהגיעו גם ימים אחרי הבחירות. המגמה היתה: הרחבה ככל האפשר של ההצבעה בדואר. זה יאפשר הכנסה של עשרות מיליוני מעטפות מהונדסות, של אנשים שמתו, של אנשים ששינו כתובת, או בלי שם בכלל, וכמובן רק הצבעה לטובת ג'ו ביידן. החוקים אפשרו את הקבלה של כולם. זה קרה במדינות המפתח עם שלטון ''דמוקרטי'' כמו פנסילבניה, צפון קרוליינה, נבדה, ויסקונסין ועוד. נבדה אף התקינה צווים, שמאפשרים קבלת פתקים בדואר אף שלושה ימים לאחר הבחירות.

זה כמובן לא קרה במדינה רפובליקנית כמו פלורידה, שם זכה הנשיא ברוב מוחץ, כי לא היו זיופים.

כאן קמה התנגדות בתוך המדינות האלה בחודשים האחרונים, וזה הגיע לבית המשפט העליון המדינתי, למשל של פנסילבניה, שקבע שהצווים האלה תקינים.

ההתנגדות הגיעה גם לבית המשפט העליון של ארצות הברית בוושינגטון, ושם קבע השופט (והנשיא) ג'ון רוברטס, שהחל כשמרני, וכיום התהפך ל''ליברלי'', שאת פתקי ההצבעה בדואר יש לקבל, אך לא לספור אותם, ולהניחם בצד עד לאחר הבחירות, אולי לא תהיה להם השפעה בכלל.

ההנחה שלו, כאמור, היתה שמדובר במספר זעום של מצביעים, והוא לא הבין או לא ידע את המזימה הדמוקרטית להציף את המערכת. ואולי הוא אף הסכים איתה.

אלא שהוא לא היה אמור לאשר את הצווים המרחיבים האלה, שכן סעיף 2 לחוקה האמריקנית קובע שכל שינוי בדרכי ההצבעה של מדינה ייעשה באמצעות הגוף המחוקק של אותה מדינה, ולא בצווים של פקידים או גורמים נבחרים, ושאינם נבחרים. במילים אחרות: הצווים לא היו חוקתיים, וזו היתה טעות קשה של רוברטס, שרצה למצוא חן בעיני החוגים ''הנכונים''.

לאור ההנחיה של רוברטס מיהרו אותם גורמים ''דמוקרטיים'' וחוקקו עוד צווים, בתאריכים 1-2 לנובמבר, יום ויומיים לפני הבחירות, עם הנחיות חדשות, ומקלות עוד יותר. בעצם, כל מעטפה התקבלה, והם קיבלו אישור-לכאורה של בית המשפט העליון.

וכך יצאה התוכנית לדרך, ובמהירות מספר ההצבעות המוקדמות וההצבעות דרך הדואר הגיע למספר מפלצתי וחסר תקדים של כמאה מיליון הצבעות, מתוכן, אנחנו כבר יודעים, כמה עשרות מיליוני פתקים מהונדסים.

מה שהיה פעם שולי, הצבעה בדואר, הפך להיות עיקרי; ומה שהיה פעם עיקרי, לעמוד בתור ביום הבחירות, הפך לשולי. 

כך קרה שבמדינת ויסקונסין, למשל, מדינת מפתח לזכייה, ואשר ''הדמוקרטים'' סימנו אותה כחייבת זכיה, הגיע אחוז ה''מצביעים'' ל- 89%, כמעט כמו אצל בשאר אלאסד, כאשר בממוצע המספר נע שם לאורך השנים בסביבות 60%, ולפני ארבע שנים עוד ציינו את מספר השיא של 67%.

בתחילה ''הדמוקרטים'' האמינו ל''סקרים'', שקבעו שביידן זוכה בקלות ברוב של 10-17% מן הקולות, ולכן לא חייבים את הנדסת הבחירות. למה להסתכן סתם? אך לאחר היוודע התוצאה המדהימה בפלורידה, ואחר כך בטקסס, לטובת הנשיא, הבין הצוות שהגיע הזמן להכניס את עשרות מיליוני המעטפות בידיו, להציל את מה שנותר, כלומר את המדינות הדמוקרטיות המתנדנדות.

זה היה בנק מעטפות לביידן במדינות הנכונות, שאפשר להכניס ולצרף אותו מתי שרוצים. 

ניתנה הוראה עלומה לסופרים לעצור את הספירה בכל מדינות המפתח, דבר שהוא כבר חסר תקדים. מי נתן את ההוראה, ובאיזה נימוק? זה מעולם לא קרה, ובשורה של מדינות. ואז החלו להכניס את המאגרים המזויפים, שהוכנו מבעוד מועד. לכאורה, אלה מעטפות תקינות וחוקיות. אך בניגוד להוראת בית המשפט העליון, החלו לספור אותן, ולהוסיף אותן למניין הכללי. ואז, בתוך כמה שעות בודדות, אחוזי ההובלה של הנשיא טראמפ הלכו והתמוססו דקה אחר דקה (הנשיא קרא לכך ''כמו בכישוף''), שכן כל המעטפות היו לטובת ביידן. לעיתים המצב היה של 150,000 מעטפות בקבוצה, עם אפס לטראמפ, אף לא אחת. זו היתה בדיחה.  

בתוך שעות אחדות טראמפ ''איבד'' את ההובלה, ומרוב של כ- 700,000 בפנסילבניה, הוא ירד לכמעט גרעון, לטובת ביידן, ובמדינה נוספת תהליך דומה, עד לגרעון. בפנסילבניה יש עוד לפחות מיליון מעטפות מהונדסות, שמחכות להיספר, כך דיווח המושל ה''דמוקרטי'', וזה אמור להעניק לביידן את הנשיאות. מהתערבותו של אותו מושל, רואים כמה אינטנסיבי היה הקשר של המושלים האלה עם המעטפות. ''נספור כל קול'', איים המושל.

צוותו המשפטי של הנשיא, שבראשו רודי ג'וליאני, עתר מיד לבית המשפט העליון, לעצור את ההצבעה במה שנותר, בעיקר בפנסילבניה. הרי הם סופרים בניגוד להוראת בית המשפט העליון. ומי הסופרים? שייכים לממסד המדינתי, שנתון בשלטון ''דמוקרטי''. 

מי סומך עליהם בכלל?

2. איש המסתורין, שאירגן את ההונאה:

בשם מארק אליאס נתקלנו כבר במאמר המפורט הזה שלנו, בסעיף 1. זה העורך דין מטעם פירמת ''פרקינס קוי'', שעבד עם ג'ון קרי לבחירתו בשנת 2004 ועם הילרי קלינטון לבחירתה בשנת 2016, ופירמת עורכי הדין הזו עובדת שנים עם המפלגה. אלא שאליאס הוא הרבה יותר מסתם עורך דין מומחה לענייני בחירות.

הוא האיש הסודי לביצוע המזימות של המפלגה הדמוקרטית, דרך חברת עורכי הדין הזו. הוא מבצע העיסקאות האפלות.  

היה זה מארק אליאס, וכתבנו זאת בזמן אמת, ששכר את חברת החקירות הפרטיות ''פיוז'ן GPS'' שאמורה היתה להביא דו''ח כמה שיותר מלוכלך על המועמד דאז, דולנד טראמפ, לפני הבחירות של 2016. הוא ביקש הוכחות על חלקם-לכאורה של הרוסים בקשר לטובת דונלד טראמפ (מה שכונה מאז ''התיק'', ה''דוסייה''), והם גם קיבלו. דו''ח מפוברק מהתחלה ועד הסוף, וכתבנו זאת כבר.

לענייננו, מארק אליאס היה הדמות שניהלה את הקנוניה הסודית הזו, שהנשיא נוקה ממנה, אך היא עדיין לא נחקרה, ויש ועדה החוקרת את הקנוניה הדמוקרטית, והיא ועדת דורהאם. ולכן הדמוקרטים חייבים לחזור לשלטון, כדי לחסל את הועדה הזו, לפני שתגיש את ממצאיה.

נחזור למארק אליאס. גם הפעם הוא גויס כדי להציל את ג'ו ביידן, ואת הדמוקרטים, וכרגיל, בדרך סודית ומלוכלכת. הפעם הוא צריך גם להציל גם את עצמו.

מארק אליאס הוא בכיר בארגון בשם ''תנו לאמריקה להצביע'' (Let America vote), עמותה ''דמוקרטית'', שהוקמה בפברואר 2017, כלומר חודש לאחר השבעת הנשיא טראמפ. המטרה של העמותה היתה להביא כמה שיותר מצביעים ''נכונים'' להצביע נגד הנשיא טראמפ בבחירות 2020. העמותה הזו היתה אחראית, בין הייתר, לשיגור עשרות מליוני הפתקים בדואר, שרובם, אם לא כולם, היו מהונדסים. לצורך כך היא קיבלה תרומות של מליוני דולרים מתורמים דמוקרטיים, ויש לה משרדים במדינות, שהיא ראתה כבר מזמן כמדינות המפתח: איווה, ניו המפשייר, ג'ורג'יה, טנסי, ונבדה.

אלה היו המצביעים, והמתאם היה מארק אליאס. הוא פתח את הצוהר, הם נכנסו. 

בשם העמותה, החל אליאס לתאם את צווי הרחבת ההצבעה בדואר עם המושלים, ראשי הערים והפקידים ''הדמוקרטיים'' במדינות החשובות להם. הוא גם הגיש אלפי עתירות ותלונות במטרה לקבל את תמיכת בתי המשפט המדינתיים, מה שגם קרה, כדי להרחיב את פוטנציאל ההצבעה בדואר, דרכו יבוצעו הזיופים. הוא גם היה איש הקשר עם בעלי הבית המשלמים, במפלגה ''הדמוקרטית''.

בספטמבר 2020 נחשף אליאס על בימת המפלגה ''הדמוקרטית'', כאשר קמפיין ביידן צירף אותו ל''יחידת ההתדיינות המשפטית המיוחדת'', שטיפלה במדינה אחר מדינה בחוקי הבחירות, כמובן, וקודם כל, דרך הדואר.

כך נעשתה במשך כשלוש שנים עבודת ענק של תרמית: מצד אחד הרחיבו את אפשרות ההצבעה בדואר וקבלת מעטפות מכל הסוגים, ומצד שני דאגו שיהיו מי שישלחו עשרות מליוני מעטפות כאלה, ולבסוף הכל נסגר עם המינוי הרשמי מטעם המפלגה. הקורונה העצימה את התרמית, והיתה ההזדמנות הגדולה שלה.

זו היתה מכונת הצבעה, ש''הדמוקרטים'' המציאו. המכונה. 

סביר שבבחירות האמצע, לפני שנתיים, המנגנון הזה כבר נוסה, מה שהביא לאובדן הרוב הרפובליקני בבית הנבחרים, ולטענה שטראמפ ''איבד את זה''. 

deceptio visus.

ולכן התדהמה היתה רבה, שכאשר ההצבעות נעצרו אתמול לפתע במדינות המתנדנדות, נכנסה לפעולה מערכת עצומה, עליה עבדו במשך שנים, והטתה את התוצאות כמעט באופן מיידי. שום מקריות לא היתה כאן, אלא מערכת משומנת וחשאית.

אני מניח שאמרו למארק אליאס, שאם הוא לא דואג שביידן ייבחר, הוא ילך לכלא על קנוניית ''הקנוניה הרוסית'', ולכן הוא חייב את מי שיחון אותו אחר כך.

זהו אדון אליאס, המסביר כאן למה חייבים להרחיב את ההצבעה בדואר, כדי שלא נראה תורים בזמן הקורונה, ולמנוע הידבקות. אוי, כמה שהקורונה עניינה אותם, צדקנים אלה..המבצע החל עוד לפני הקורונה, אך זו העניקה לגיטימציה למעטפות הדואר, והעזה גדולה. 

בית הקלפים: הקנוניה החמורה בתולדות ארה"ב להפיל נשיא מכהן.

במשך שנים ארוכות הרפובליקנים מנסים לאבטח את שיטת הבחירות בארה''ב למניעת זיופים, ואשרור הקולות, במה שנקרא Vote ID, ומי שנלחם בהם הם ''הדמוקרטים'', ואנחנו יודעים למה. בינתיים החקיקה הזו קיימת רק ברמה המקומית, ובאיזורים רפובליקניים מובהקים. כך יוצא שהימין שם כפה על עצמו כללי משחק נוקשים, בעוד השמאל ממשיך לנהוג כרצונו.

3. שואת הסוקרים, ותפקיד התקשורת:

במשך חודשים דיווחו כל הסוקרים (להוציא טרפלגר) ללא שום ספק, שביידן מנצח מהמרתף, ברוב עצום של בין 10-17%, תלוי בסוקר. יש איזו חיית סקרים מטורללת ו''דמוקרטית'' בשם נייט סילבר, שמשום מה מראיינים אותו כל הזמן בתקשורת האמריקנית. הוא צפה שהילרי תנצח ברוב עצום בשנת 2016, ועכשיו צפה ניצחון גדול מאוד גם של ביידן.

אלא שאפילו ברמה הארצית, ועם כל תוספת הזיופים, זכה ביידן בסביבות אחוז יותר מן הנשיא טראמפ, והוא עדיין לא זכה ברגע זה. כלומר, שוב הסקרים היו מנותקים מן המציאות, ואין להאמין עוד לניו יורק טיימס, וושינגטון פוסט, CNN, MSNBC ועוד. גם רשת פוקס ניוז הפכה לפרוגרסיבית, שאין לצפות בה עוד, להוציא שלוש או ארבע תכניות, שבהן ניתן לצפות ברשת: טאקר קרלסון, שון האניטי, לורה אינגרם ותוכנית הבוקר. זהו.

בבחירות האלה פוקס ניוז, בהוראת בניו של רופרט מרדוק, בעל הבית, פעלה ככל שיכלה נגד הנשיא טראמפ, להוציא התוכניות האלה, שנשמרו כשמורות טבע (זמניות). בניו של מרדוק הם פרוגרסיבים, והרשת ביצע לעצמה השתלת מוח חדש.

השחצנות של הסוקרים אחראית לכך שמערכת הזיופים נכנס לפעולה מאוחר יחסית. שוב, כמו ב 2016, הם לא נערכו לפעולת מחץ כה גדולה מצד טראמפ, ולכן ביצעו זאת בצורה גולמנית משהו. לא אלגנטית. 

עוד הוכחה לכך שהביצועים של הרפובליקנים היו מזהירים: בניגוד לכל התחזיות, ולמרות שהדמוקרטים שפכו מאות מיליוני דולרים למועמדיהם לסנאט – הרפובליקנים שמרו שם על הרוב שלהם, למשל הסנטור לינדסי גרהם שניצח, למרות שמולו עמדה מכונה משומנת דמוקרטית של מאה מיליון דולר. כך גם הסנאטורית הרפובליקנית סוזאן קולינס, או יו''ר הרוב הרפובליקני בסנאט, מיץ' מקונל הוותיק. בינואר יורחב הרוב הזה, שוב, בהנחה שהמכונה לא תוכנס מחדש. 

יותר מזה, הרפובליקנים אף הגבירו את כוחם בבית הנבחרים, וצמצמו בו את הרוב הדמוקרטי, עד כדי צירים בודדים. כל זה לא נחזה, כאשר ''התקשורת'' היכתה בתופי ''גל כחול'' במשך שבועות, שלא היה.

ומה תפקיד ''התקשורת'' בפעולת הזיופים? הרי היא חלק מן המפלגה ''הדמוקרטית'' לכל דבר. לאחר שהחוקים שונו ונפרץ הפרץ, ולאחר שעשרות מליוני הפתקים נשלחו ונספרו, התקשורת צריכה לתאר עכשיו את טראמפ כ''לוזר'', שאינו יודע להפסיד בכבוד, ואינו מפנה את הבית הלבן. לשם כך, ובמשך חודשים, הם הכינו את הטענה שהוא לא יפנה את הבית הלבן, טענה שנראתה לי בהתחלה כתלושה מן המציאות.

רק עכשיו, כאשר הפאזל מושלם, עם הקנוניה לגנוב את הבחירות, אני מבין את תפקידה של הטענה הזו. התקשורת אומרת עכשיו: אמרנו לכם שהוא לא יעזוב, ועכשיו אנחנו מבינים שהיא ידעה הכל מראש, כל הזמן. זה נועד לנעול את טראמפ. 

ברור שהיא לעולם לא תחקור את הקנוניה הזו, וההיפך, היא תסתיר אותה, בדיוק כפי שקרה עם הקנוניה הרוסית, שעד היום התקשורת שם שותקת אודותיה.

וכי ''הדמוקרטים'' לא התערבו בבחירות אצלנו ב 2015 לגנוב את הבחירות באמצעות ארגון V15, שמימנו? ועדה רשמית של הסנאט קבעה, שמשרד החוץ דאז, בראשות ג'ון קרי, פעל להדחת בנימין נתניהו בבחירות. וכי ביל קלינטון לא התערב לטובת שמעון פרס בבחירות 1996? לגנוב בחירות זה לא דבר חדש אצלם. ואולי תרמית המעטפות היתה, אם כי בממדים קטנים יותר, גם בבחירות הקודמות? אז במקום עשרות מליוני מעטפות שוגרו רק כמה מיליונים, ולכן הטענה שהילרי זכתה ברוב הקולות כבר אינה נכונה?

ברגע שמישהו הוא רמאי, צריך לבדוק את כל מעשיו אחורה. בלטינית אומרים: ''הזאב מחליף את עורו, אך לא את מזגו'' (lupus pilum mutat, non mentem).

4. מפלגת המיעוטים החדשה:

גם הביצועים של הנשיא טראמפ היו היסטוריים, כאשר הוא הגיע לנתוני הצבעה של מיעוטים, שלא נראו מעולם במפלגה הרפובליקנית. טראמפ קיבל 32% מן הקול ההיספני, ו- 31% מן הקול האסייתי. הוא קיבל 14-15% מן הקול של השחורים, זאת לעומת 7% שקיבל מן השחורים בבחירות הקודמות שלו. טראמפ קיבל רק 57% מן הקול הלבן, שזו דווקא ירידה לעומת הפעם הקודמת, בניגוד למה שחושבים. במדינת פלורידה קיבל טראמפ 41% מקולות היהודים, שאלה בעיקר ישראלים לשעבר, ומבוגרים.

במדינת פלורידה החשובה זכה טראמפ ב- 55% מן הקול הקובני, 30% מן הפורטוריקנים, וככלל – 48% מן ההיספנים. אלה מספרים מדהימים. 

מה זה אומר? שטראמפ בנה מפלגה רפובליקנית חדשה, הכוללת את הצווארון הכחול, ואחוז הולך ועולה של שחורים, היספנים, אסייתים ויהודים. הדמוקרטים ניסו לצייר אותו ואת המפלגה הרפובליקנית כמפלגת גזענות לבנה, מיושנת ונכחדת, ובחירות אלה הוכיחו שאלה שקרים. דווקא המהגרים יודעים טוב מאוד מהו משטר סוציאליסטי מסוכן, והם לא רוצים זאת באמריקה. אחרת, בשביל מה הגיעו לשם? מי שרוצה סוציאליזם או קומוניזם אלה בעיקר לבנים.

במילים אחרות: הנה לנו המפלגה הרפובליקנית החדשה, שציבורים אדירים חדשים נכנסים אליה, ומן הבחינה הזו, זו עוד הצלחה גדולה של הנשיא טראמפ, וזה העתיד.

לאור כל זה, מבינים עכשיו עד כמה הזיופים היטו את הכף, וזה מקומם שבעתיים.

5. הונאות קטנות:

לצד הונאת הבחירות ''הגדולה'' היו גם הונאות קטנות, לרעת הרפובליקנים. כדי לשמור על ספירת הפתקים, שחלקם ללא שם, סולקו משקיפים רפובליקנים ממרכזי הספירה, או שדאגו לדלל אותם מאוד, ולהרחיק אותם. בן שפירו פרסם תמונה בה מכסים את חלונות מרכז הספירה בקורות עץ, שלא יראו מה קורה בפנים. בחלק ממרכזי הספירה לא היו משקיפים רפובליקניים בכלל, כך שהזיוף נעשה ללא הפרעה.

בנוסף, יתכן ובמרכזי ספירה הושמדו פתקים לטובת הנשיא טראמפ, כמו חמום המוח הזה, ממרכז הספירה של הבחירות, שתיעד את עצמו שורף כ- 80 פתקי הצבעה של הנשיא טראמפ, כלומר 80 איש. הוא מקלל את טראמפ, וגאה במעשה שלו:

העצימו את ביידן ומחקו את טראמפ – הכל במרכזי ספירת הקולות, וזו הפעם החמישית שהם מנסים לסלק את הנשיא טראמפ באמצעים לא חוקיים. טראמפ לא ניצב מול הסנילי ביידן. הוא ניצב נגד המימסד האמריקני כולו, הדיפ סטייט, התקשורת, וכוחות כלכליים אדירים:
בפעם הראשונה – עם ''הקנוניה הרוסית'' – נוקה;
בפעם השנייה – האימפיצ'מנט – נוקה;
בפעם השלישית – לכרוך אותו בקורונה – נכשל;
בפעם הרביעית – להפיל אותו באנרכיה ברחובות – נכשל;
ועכשיו זה.

היו עוד תרמיות קטנות, לכאורה, כמו לתת למצביעים רפובליקנים עט מיוחד, שאינו נקרא על ידי מכונות הספירה, ולכן התוצאה שלהם לא קיימת, ועוד. אחרים הראו כיצד פתקים עם תאריך לידה של המאה ה- 19 התקבלו, ועוד זיופים והונאות.

''הדמוקרטים'' הפכו את ארצות הברית למדינת עולם שלישי, בדומה לגניבת הבחירות באיראן בשנת 2009, לטובת אחמדינג'אד, מה שהוביל להתקוממות רבתי, שדוכאה בכוח הזרוע, וכל זאת כאשר הנשיא דאז, (מו)ברק חוסיין אובמה, לא נקף אצבע לטובת המפגינים והמורדים האיראניים. הוא היה כבר עם המשטר, ואת זאת אנחנו יודעים בדיעבד.

6. הצמרת של המפלגה ''הדמוקרטית'' ידעה על המזימה:

ולכן אותתה עליה לציבור שלה. למשל יו''ר בית הנבחרים, המוזרה, ננסי פלוסי, שאמרה: לא משנה מה יהיה ביום הבחירות, ביידן יושבע לנשיא, והיא ידעה למה.

או ביידן בעצמו, שכדרכו אינו זוכר, או אינו יודע, מה הוא אומר, ובמו פיו חשף את גוף ההונאה הענק שהם הקימו לזיוף הבחירות לטובתו. ביידן נוהג להפליל את עצמו, שכן מדובר בטיפש:

אין מה להסתיר, להם הרי מותר הכל, והם גם לא חוששים: ''הקמנו, אני חושב, את ארגון הונאת הבחירות הגדול והכולל בתולדות הפוליטיקה האמריקנית'', כך ביידן לפני כעשרה ימים. הוא גאה בזה, חוץ מהגמגומים המוחיים שלו, כרגיל, אבל הוא לא ישלוט. ישלטו בו אלה, שמניעים אותו מלמעלה, ואין פה שום קונספירציה, רק מציאות עגומה. 

עכשיו אני מבין שלא הבנתי שום דבר אז. חשבתי אז שלא באים לעצרות של ביידן וקמלה, וזו עצרת שלה מהשבוע האחרון. עכשיו אני מבין: זו הצגה, זו פיקציה של עצרת, להראות שעשו משהו. הם כבר ידעו שהם מסודרים, עם המעטפות. אצל טראמפ העצרות היו מלחמה, המהות. אצל ''הדמוקרטים'' זו היתה רק הצגה, כיסוי ומראית עין.

7. מה יעשה הנשיא טראמפ?

הדבר האחרון שיעשה טראמפ הוא לוותר. הוא עבד קשה מאוד, אולי יותר מכל נשיא אמריקני בהיסטוריה, כדי להגיע מוכן לבחירות האלה, עם עשר עצרות של עשרות אלפים כל אחת, ביומיים האחרונים, ובשבועות שלפני הבחירות הוא פגש מיליוני אזרחים מריעים.

טראמפ גם יודע שכרגע יש לו רוב של שני שלישים שופטים שמרנים בבית המשפט העליון, כלומר ששה מתוך תשעה, ואפילו אם נוציא את רוברטס הבוגדני, עדיין יש רוב של חמישה מול ארבעה. זה מספיק, אם הצוות שלו יביא את הראיות הנכונות.

כרגע הצוות המשפטי טרוד בבלימת הספירה שעוד נותרה, והרי פוקס ניוז מתעקש לתת את אריזונה לביידן, כדי שיכריז שהוא הנשיא, ויקבע עובדה מוגמרת. מדהים החלק של פוקס ניוז בבחירות האלה, נגד טראמפ, יש כאן שנאה ממש. פוקס ניצל את הבחירות כדי להציג את ההשתייכות הפוליטית החדשה שלו לראווה. הסקרים של פוקס היו לכל אורך הדרך הרעים והשקריים ביותר, נגד טראמפ.

בשלב הבא הצוות ייצא במאבק לפסול את צווי ההרחבה של ההצבעה בדואר, בטענה הנכונה שהם לא נחקקו בידי הגופים המחוקקים של המדינות. לא רק זאת, נעשה כאן שימוש לרעה בנוהל ההצבעה בדואר, עד שהפך לעיקרי, ולא לשולי.  

כיוון שהספירה לא הפרידה בין הפתקים הרגילים לאלה של הדואר, כפי שהורה בית המשפט העליון, ההצבעה צריכה להיפסל בחלק מן המדינות הבעייתיות, ואולי בכולן. יש מקום להצבעה חדשה, והפעם בלי משלוח בדואר, רק במקרים מיוחדים מאוד, באישור בית המשפט.

זה עלול ליצור אנרכיה, שכן ''הדמוקרטים'' לא יוותרו גם הם, ועלול להיות מצב של שני נשיאים. הדמוקרטים לא יוותרו, משום שאם ייתפסו, המעורבים ילכו לכלא לשנים ארוכות, בהונאת הבחירות החמורה בתולדות ארצות הברית.

משעשע שקוראים להם ''דמוקרטים'', והם בדיוק ההיפך מכך. כצפוי מהם, הרפובליקנים שומרים על הרפובליקה.

אל תצפו לקרוא על כך ב''תקשורת'' כפי שבמשך שנתיים טענה התקשורת, גם בארץ, שטראמפ הוא סוג של מרגל רוסי, על פי ''הקנוניה הרוסית'', שהיתה, היום זה הוכח גם במיילים שנתפסו לאחרונה, קנוניה של המפלגה ''הדמוקרטית'' המרושעת.

הישג היסטורי לנשיא ההיסטורי: רוב פטריוטי שמרני של שני שלישים בבית המשפט העליון. ומתי אצלנו?

8. מה יעשה ציבור המצביעים, שההצבעה שלו נגנבה?

ברור הוא, שגם במדינות המפתח המתנדנדות, הציבור רצה את הנשיא טראמפ, ואחוזי ההצבעה בעדו היו מרשימים, עד שנכנסו המעטפות המזויפות. הציבור הזה, שנגנבה ההצבעה שלו, היה אתמול עדיין בהלם, והוא לא היה מודע לתרמית. לקראת הלילה האנשים החלו להתעורר, וראינו הפגנות ראשונות בפנסילבניה ובאריזונה, מול מרכזי הספירה, כלומר מרכזי התרמית הדמוקרטית.

התקשורת עושה עכשיו הכל כדי לכבות את ראשית הבעירה, אך בימים הקרובים, ככל שהקרב המשפטי יתלהט, הציבור הרפובליקני צפוי לצאת במחאות. הם עדיין לא מעכלים עד כמה גדולה הרשעות שנעשתה כאן, אשר מחסלת בעצם את ארצות הברית כמדינה דמוקרטית.

אך ככלל, הציבור הימני אינו נוהג לצאת להפגנות גדולות מידי, בוודאי לא אלימות. אלה שמורות רק לצד ''הדמוקרטי'', ולכן לא צפויה מחאת רחוב גדולה.

''בית הקלפים'' של הפוליטיקה האמריקנית, כלומר המפלגה ''הדמוקרטית'' והדיפ סטייט – מכים בחזרה. טראמפ רצה לייבש את הביצה? אז הוא יטבע בה?אין להקל ראש בביצה, ומי שלא מתיישר לפי ההוראות של הביצה – סופו לסיים עמוק בקרקעיתה. זה מפחיד. גם ''תיבת התהודה'', אותו מונח שה''דמוקרטים'' המציאו (בן רודס), מכה שוב. מחר יהיה נושא אחר, שבו כל ''התקשורת'' תזמר בקול אחד. ומי שלא עושה כן – הוא הזוי, קיצוני או סתם גזען.ואם מחר יחליטו שאנחנו אויבי העולם? ומה נעשה עם החירות, שנגזלה יחד עם הונאת הבחירות? זה היה רק הנשיא טראמפ, ששמר על הציביליזציה המערבית מפני כל אלה. ולכן היה כה חשוב להם לסלק אותו, ובכל מחיר. 

הפגנה ראשונה, הלילה, מול מרכז ספירת הקולות באריזונה, מריקופה. האם האמריקנים יבלעו את זה? אז זה סוף הסיפור. תוקפים מילולית את כתב רשת פוקס המקומית, אריזונה, מול מרכז הספירה הנעול:

תחושה נוראה, שהקול שלך נמכר, ואין לך ערך. מתחיל להזכיר את ישראל. 

9. טראמפ שוב היה תמים:

כשם שהנשיא טראמפ לא פעל לחסל בזמן את מבקשי רעתו, ולהעמיד לדין את הילרי קלינטון, ברק אובמה וכל אנשי הקנוניה; כשם שלאחר שנפגש עם הנשיא היוצא אובמה, טראמפ אמר עליו, כשיצא מן הפגישה, ש''הוא אדם טוב''; כשם שלא הרחיק בזמן שתולים כשר החוץ רקס טילרסון או שר ההגנה דאז ג'ון מטיס, כך הוא לא פעל גם עכשיו.

הוא לא הבין בזמן את גודל המזימה, והוא היה צריך להבין, ולבלום אותה. אך הוא היה טרוד בקנוניות הקודמות נגדו, ואחר כך בקורונה, מה שאיפשר לדמוקרטים שהות נהדרת ומרחב לבצע את המזימה.

הוא יצא לאינסוף עצרות בחירות, מתוך מחשבה תמימה שהבחירות באמת ייקבעו באמצעות ההצבעה, וכי יש צורך לשכנע. הוא לא הבין שהדמוקרטים שינו את הכללים, ומעכשיו ההצבעה הכללית לא מעניינת אף אחד, אם יש זיופים.

זו הסיבה, עכשיו אני מבין, שג'ו ביידן לא טרח לקיים בכלל עצרות בחירות, ואם היו כאלה, הם היו כיסוי, כאילו הוא מתאמץ. הוא כבר ידע על מבול ההצבעות המזויפות בדואר, שייטו בזמן את התוצאות לטובתו. אז בשביל מה להתרוצץ, ועוד בימי קורונה? כעיקרון, ביידן לא יוצא מביתו, ולא ברור בכלל איך הוא ישמש כנשיא.

כמה עצוב היה לראות ''פרשנים'' (יש עדרים מאלה, רובם חסרי ערך) מנתחים כמה זכה ביידן פה ושם, בשכונה הזו ובעיר הזו, כאשר מדובר בהנדסת בחירות, ובזיוף.

בגידת המימסד הרפובליקני: ומי הודיעה שהיא תומכת דווקא בג'ו ביידן, והיא מתנגדת בחריפות לבחירת הנשיא טראמפ? סינדי מקיין, אשתו של הסנטור המת ג'ון מקיין, רפובליקני.במשך שבועות חרשה את ארצה, אריזונה, לשכנע רפובליקנים-לייט, שאין לבחור בטראמפ, וסביר שהיתה לה גם השפעה, ואכן אריזונה עברה לצד השני, אם כי עדיין אין תוצאה סופית, זה גבולי. היא לא סלחה לטראמפ, שלכאורה ביזה את בעלה ש''אינו גיבור מלחמה, אלא העדיף להיכנע וליפול בשבי''. ולמה טראמפ עשה את זה? כי היה זה אותו מקיין, שאנשיו העבירו בהוראתו את ה''דוסייה'', כלומר התיק המפוברק שטראמפ קשור ברוסים, לידי ה- FBI, לחקירה. זה עורר, ובצדק, את זעם הנשיא. בבחירות של שנת 2008, כאשר מקיין היה המועמד הרפובליקני מול ברק חוסיין, טראמפ דווקא תמך בו בכל לב. אך הבוגדנות מבית לא נגמרת כאן, ואתמול פרסמו בכירי המפלגה הרפובליקנית, מרקו רוביו, כריס כריסטי ואחרים, קריאה לאפשר את ספירת ''כל הקולות החוקיים'', בהתנגשות עם דרישת הנשיא לקיים את הוראת בית המשפט העליון, ולעצור את ספירת המעטפות בדואר. הם לא סלחו עד היום לנשיא טראמפ, שהפך את המפלגה הזו למפלגה של מנצחים. 

10. אנרכיה:

כיוון שמדובר במזימה כה גדולה, שנוגעת בעצבים הרגישים ביותר של כל מדינה, צפויה אנרכיה חוקתית וציבורית. כנופיות הסער של המפלגה הדמוקרטית, כלומר אנטיפה, BLM ובלאק בלוק כבר יצאו להבעיר את השטח, כפי שהבטיחו, בוושינגטון הבירה, בפורטלנד ובערים נוספות. הפעם צפויה התנגדות של הפטריוטים, שקולם נבזז. אצל הדמוקרטים יש כנופיות ברחוב, וכנופיות במערכת הבחירות, המתחזות כארגוני ''זכויות אדם''. גם העמותה להטיית הבחירות ''תנו לאמריקה להצביע'' מופיעה כארגון ''זכויות אדם''. את המעשים המלוכלכים ביותר והנבזיים ביותר הם מבצעים בשם ''זכויות האדם'', וזו החרב החדשה והמבלבלת של הפרוגרסיבים, גם אצלנו.  

אין לוותר, שכן מדובר בנושא החשוב ביותר בכל מדינה דמוקרטית, גם אם זה יימשך חודשים ארוכים. ''הדמוקרטים'' בחרו לנצח בכל מחיר, גם במחיר החרבת ארצות הברית, והם צריכים לשאת בתוצאות. כשם שהם גררו את ארצות הברית למלחמת אזרחים, ברצותם להגן על העבדות, ואף נציג מטעמם התנקש בחיי הנשיא הרפובליקני, אברהם לינקולן, כך הם עושים עכשיו. אם אלה לא אנחנו שנשלוט, אז מלחמת אזרחים. חבל שלכך הגיעו הדברים, ויש עוד אנשים שמאשימים במצב את הנשיא טראמפ.

לפרשה הזו עוד צפוי סוף דרמטי משפטי בבית המשפט העליון, ולכן עוד הרבה ייכתב עליה. אך אם לא על זה להילחם, אז על מה?אמ;לק
לפי הכותרת,
הונאת קורונה והונאת הבחירות לגזירה שוה.
מי שיכול להאמין בהזיה של הונאת קורונה, מוחו מסוגל גם להאמין שהדמוקרטים גנבו את הבחירות.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2020 21:14 לינק ישיר 

"לפרשה הזו עוד צפוי סוף דרמטי משפטי בבית המשפט העליון, ולכן עוד הרבה ייכתב עליה. אך אם לא על זה להילחם, אז על מה?"

לא יהיה כלום כי לא היה כלום. נחיה ונראה האם יעלו חלומותיו דבר.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-9/11/2020 13:20 לינק ישיר 

פעם.
הייתי קורא את טוריו!
מאז שראיתי שהוא כותב על צורך בגיור קל ומהיר של עולי ברה"מ פסקתי לקרוא!


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-9/11/2020 18:29 לינק ישיר 

image.pngדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כך התנהלה הונאת הבחירות הגדולה בתולדות ארצות הברית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר