בית פורומים בחדרי חרדים

בית הדין התיר לשולי רנד לשאת את צופית גרנט, ולהשאיר את מיכל ...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/11/2020 19:58 לינק ישיר 
בית הדין התיר לשולי רנד לשאת את צופית גרנט, ולהשאיר את מיכל ...

בצעד חריג ביותר, התיר בית הדין הרבני לזמר וליוצר שולי רנד לשאת אישה שניה. אשתו הראשונה של רנד נשארת עגונה וללא כל זכויות. הנהלת בתי הדין הרבניים: "הנפגע מהחלטות בית הדין רשאי לערער לפני בית הדין הרבני הגדול"
---

בצעד חריג ביותר ובניגוד מהנורמה ההלכתית המקובלת, התיר בית הדין הרבני לזמר וליוצר שולי רנד לשאת לאישה שניה את אשת הטלוויזיה צופית גרנט. אשתו הראשונה של רנד, מיכל, תישאר נכון לעכשיו עגונה וללא ללא אפשרות להינשא לגבר נוסף.

מהנהלת בתי הדין הרבניים נמסר בתגובה לפרסום ב'חדשות כיפה': "הנהלת בתי הדין אינה מגיבה על ידיעות שיש בהן הפרה של צנעת הפרט, בין אם הידיעות נכונות ובין אם לאו. הנפגע מהחלטות בית הדין רשאי לערער לפני בית הדין הרבני הגדול".

לפני כשנה חשף רנד כי הוא סובל מהתעללויות מצד אשתו לשעבר, מיכל. "במשך חודשים ארוכים מנסים למשוך אותי למדמנת מי האפסיים של הפייסבוק", כתב בזמנו רנד. "בתחילה על ידי פרודתי, אחר כך הצטרף אחיה ששבר אפילו את שיאיו המפורסמים המדהימים והמרהיבים בכפיות טובה סדרתית, להשתלחות חסרת הרסן ולבסוף חבר אליהם ועלה על כולנה ראש העמותה המסתורית להגינות משפטית, שלא אמלא תאוותו ואזכיר את שמו בשום שדה ציבורי".

"מה לא נאמר עלי? עבריין מסוכן, מתעלל פיזית, מתעלל כלכלית, החונק מבוסטון, מפקיר ילדים בלא פת לחם, נרמז שאני חזיר גדול, חזיר קטן, מחלל שם שמיים אשר בעקבותיו צי של בלשים פרטיים, הומלץ לי להסיר תיכף ומיד את הזקן שלי ויפה שעה אחת קודם. סופר על חוקרי להב 433, חוקרי השב"כ, היחידה לבירור פשעים חמורים שהתגייסו כולם לשים סוף וקץ לעוולות שאני מעולל, ויגאלו את העם היושב בציון ממכתי הרעה אחת ולתמיד".

בראיון ל"מאקו" שנערך לפני יותר משנה, התייחסה מיכל רנד לזוגיות הבעייתית שלה עם שולי. "אני לא טלית שכולה תכלת. יש לי המון בעיות בתור אדם, בתור אשה, בתור אמא, בתור חוזרת בתשובה. אני מנסה לעבוד על הפגמים בי. הייתה תקופה שניסיתי לא לענות. לקבל את הכל. כל מה ששולי הטיח בי, לא לענות לו. זה היה גרוע. דרכו עלי, לא כיבדו אותי. בואי נאמר ששנינו הגענו למקומות לא טובים. אני יכולה לזכור מקרים שהתנפצה קערת פירות או נזרק איזה ספר. כמה פעמים אפשר להוריד ראש ולהגיד שזה גשם. זה היה לגונן על עצמי".

עדכון; הידיעה נמחקה מאתר הכיפה.. לא יודע מה הסיבה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 20:47 לינק ישיר 
כתבת פייק ! הוא העגון לא היא !

הכתבה מגמתית וכתובה לפי נורמות השמצת הגבר כמקובל ב 2020 .

היא לא עגונה ! הוא עגון !

היא סוחטת כספים ומסרבת לקבל ממנו גט

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי יו_טיוב ב- 11/11/2020 20:50:36

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 20:52 לינק ישיר 

ומה עם חרם דרבינו גרשום?

היתר מאה רבנים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 21:13 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

ומה עם חרם דרבינו גרשום?

היתר מאה רבנים?

זה כבר נושא אחר .

התייחסתי לעובדה שלא היא העגונה בסיפור

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 21:23 לינק ישיר 

יפה לשמוע חוות דעת של כל אחד ממכם, שמבוססות מקטעי ריכול ותכנית טלויזיה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 21:28 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 21:29 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 22:21 לינק ישיר 

אם מדובר בהיתר לשאת אישה שניה הוא חייב להפקיד גט, לא כן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 23:32 לינק ישיר 

היא לא חילוניה הגרנט הזאת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 23:39 לינק ישיר 

הם בזוגיות מתוקשרת משהו כבר כמעט שנה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2020 23:59 לינק ישיר 

שמעתי שהיא חרדית יותר מהרבה חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 08:53 לינק ישיר 

בקיצור, הוא שב 'בתשובה', וכעבור עשר שנים הוא שב לבמה החילונית, וכעבור עוד חמש עשרה שנה הוא שב לחיק אישה חילונית. והם כבר 'בקשר מתוקשר שנה שלימה', מה מהות הקשר הזה?
*
כמובן, על פי סיפורו הוא מסכן ואכן 'עגון', והכל צודק, אך הפירסום הגלוי על דרך החתחתים שהוא עובר, ממחנה למחנה, מחיק לחיק, אמור להרתיע אותנו. ולהצביע על הבעיה החמורה מבחינה יהודית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 09:06 לינק ישיר 

יובל דיין סיפור חוזר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 09:12 לינק ישיר 

לה''ו. אני סקרן לדעת אם בחופה יעשו ברכה עם מי רגליים במקום יין. וד''ל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 09:31 לינק ישיר 

מבלי להכיר את הסיפור, יש שקר מובנה בטענה ששללו את זכויות האישה להתחתן והפכו אותה לעגונה בכך שעשו היתר מאה רבנים. אם היא הייתה רוצה להתחתן פשוט הייתה מסכימה לקבל גט ולא היה צריך היתר מאה רבנים. הסיפור האמתי ברוב המקרים של היתר מ"ר זה שהאישה לא מסכימה להסדר המזונות/ הממון וכדו' (גם אם בצדק) ולכן היא "מתעקשת" לא לקבל גט ואז בית הדין נאלץ לפטור את בעיית הגט. כמובן שאם האישה עכשיו תרצה גט היא שוב עלולה להתקע ב"התעקשות" של הבעל, אבל גם לזה יש פתרונות. בכל ממש חוצפה של אןתו אתר להציג את המציאות כפגיעה באישה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 09:33 לינק ישיר 

האירוניה בסיפור הזה, היא שלפני שנה-שנתיים גב' גראנט (אאל"ט) הגישה פרק כואב מאוד ב"אבודים" על גבר שנעלם מחיי משפחתו ולא מצאו אותו כ30 שנה, ובתוך הדברים היא הביעה תרעומת על כך שבתי הדין לא מספיק "הלכו לקראת" האישה ולכן היא לא יכלה להתחתן במשך רוב שנותיה הצעירות. היום היא נזקקת לאותם בתי דין ודווקא נהנת מהפריבילגיה לגברים אומללים ...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בית הדין התיר לשולי רנד לשאת את צופית גרנט, ולהשאיר את מיכל ...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.