בית פורומים בחדרי חרדים

איך הוא לא מתבייש???? גדול הנהנתנים מעיז להטיף???

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/12/2020 10:51 לינק ישיר 
איך הוא לא מתבייש???? גדול הנהנתנים מעיז להטיף???

הגאון רבי שלום בער סורוצקין כבש את דובאי: "הבל הבלים"

למרגלות המגדל בורג' חליפה בדובאי, נשא הגאון רבי שלום בער סורוצקין נאום על ה"הבל הבלים" שמסביב, בחגיגת שבע ברכות לנגיד חיים מימון; מוטי שטיינמץ ואברומי ויינברג סחפו בחלק המוזיקלי • תיעוד מיוחד (חרדים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 11:08 לינק ישיר 

איכס. סע אתה במקומו לשבוע אחד לשנור בניו יורק, ואז תדבר. קנאה, קנאה ועוד פעם קנאה...

תוקן על ידי מחודד ב- 07/12/2020 11:08:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 11:42 לינק ישיר 

קולינארים ותיקים ונודדים מספרים כי אין מסעדה אחת שהראש הישיבה הזה דלג עליו. 
ויש אף המלחשים כי הוא עצמו יש לו בחיקו כוכבי מישלן והוא זה שמחלק את זה למסעדה שמפנקת אותו, וקצת את הנהג שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 13:11 לינק ישיר 

מחודד כתב:
איכס. סע אתה במקומו לשבוע אחד לשנור בניו יורק, ואז תדבר. קנאה, קנאה ועוד פעם קנאה...

תוקן על ידי מחודד ב- 07/12/2020 11:08:13

אני מבין את ההקשר בין שני הדברים כמו שאני מבין למה דחפו את הרב פינקל למועצת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 13:13 לינק ישיר 

אלה שמפרגנים לביבי סיגרים כי הוא עובד קשה, לא מפרגנים לש"ב שחצי מחייו לא נמצא בבית כי הוא אוסף כסף להחזקת תורה, מסעדה טובה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 13:22 לינק ישיר 

איש עתיר זכויות שאולי גם לומד תורה בשעות הפני אבל גם אוהב להנות מהעולם הזה ... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 13:26 לינק ישיר 

הזכויות שלו יכול להיות מרובות אבל שאיש מסוגו מדבר על הבל הבלים האירוניה קפצה מראש בורג אל חליפה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 13:31 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:
הזכויות שלו יכול להיות מרובות אבל שאיש מסוגו מדבר על הבל הבלים האירוניה קפצה מראש בורג אל חליפה

שום אירוניה. אם תכיר אותו תבין שהוא צוחק על עצמו בדיוק כמו שאתה צוחק עליו. הכל חלק מההצגה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 13:47 לינק ישיר 

בלי להיכנס לאם הוא גדול הנהנתנים או שלא, למישהו נשמע הגיוני ותקין לדבר על הבלי העולם הזה כשהוא נסע במיוחד לחתונה ולמקום שכל כולו הבלי העולם הזה?

זה כמו שמישהו יטיף נגד עישון סיגריות בו בזמן שהוא עם סיגריה ביד ומסלסל בעשן היוצא מפיו.

אבל הצביעות הזו לא חדשה, מה שבכל פעם מפתיע מחדש זה העזות וחוסר הבושה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 14:19 לינק ישיר 

האשכול נוטף קנאה טהורה ומרירות עצמית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 14:23 לינק ישיר 

בלי השוואות. אבל מי לנו גדול משלמה המלך שהיה עשיר גדול, אלף נשים. שהוא עצמו העיד על הכל שזה הבל הבלים.
כבר היו דברים מעולם.

ד הִגְדַּלְתִּי מַעֲשָׂי בָּנִיתִי לִי בָּתִּים נָטַעְתִּי לִי כְּרָמִים:
ה עָשִׂיתִי לִי גַּנּוֹת וּפַרְדֵּסִים וְנָטַעְתִּי בָהֶם עֵץ כָּל פֶּרִי:
ו עָשִׂיתִי לִי בְּרֵכוֹת מָיִם לְהַשְׁקוֹת מֵהֶם יַעַר צוֹמֵחַ עֵצִים:
ז קָנִיתִי עֲבָדִים וּשְׁפָחוֹת וּבְנֵי בַיִת הָיָה לִי גַּם מִקְנֶה בָקָר וָצֹאן הַרְבֵּה הָיָה לִי מִכֹּל שֶׁהָיוּ לְפָנַי בִּירוּשָׁלָם:
ח כָּנַסְתִּי לִי גַּם כֶּסֶף וְזָהָב וּסְגֻלַּת מְלָכִים וְהַמְּדִינוֹת עָשִׂיתִי לִי שָׁרִים וְשָׁרוֹת וְתַעֲנֻגוֹת בְּנֵי הָאָדָם שִׁדָּה וְשִׁדּוֹת:
ט וְגָדַלְתִּי וְהוֹסַפְתִּי מִכֹּל שֶׁהָיָה לְפָנַי בִּירוּשָׁלָם אַף חָכְמָתִי עָמְדָה לִּי:
י וְכֹל אֲשֶׁר שָׁאֲלוּ עֵינַי לֹא אָצַלְתִּי מֵהֶם לֹא מָנַעְתִּי אֶת לִבִּי מִכָּל שִׂמְחָה כִּי לִבִּי שָׂמֵחַ מִכָּל עֲמָלִי וְזֶה הָיָה חֶלְקִי מִכָּל עֲמָלִי:
יא וּפָנִיתִי אֲנִי בְּכָל מַעֲשַׂי שֶׁעָשׂוּ יָדַי וּבֶעָמָל שֶׁעָמַלְתִּי לַעֲשׂוֹת וְהִנֵּה הַכֹּל הֶבֶל וּרְעוּת רוּחַ וְאֵין יִתְרוֹן תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ:

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 14:46 לינק ישיר 

לדעתי הוא מתנהג בשיא הענוה במעמד שלו.
הבן אדם צדיק באמת וכאן אני מבקש ממנו מחילה אם כתבתי אי פעם נגדו
ואדרבא כל הכספים שתרמתי לו מצידי שיקח למסעדות ויהנה כמה שיותריצא לי להכיר אותו מקרוב 
איש מתוק שהתורה היא בראש מעייניו
ואוי ואוי לו אם לא היה נוסע לחתונה הזאת
אתה היית תורם לו את מה שמימון תרם לו ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 19:13 לינק ישיר 

אז כן, שב''ס חי את החיים הטובים, הוא מסתובב במסעדות יוקרה ומבלה אי שם ואי פה. אבל, הוא גם מוסר את כל חייו, האישיים, המשפחתיים והכל הכל הכל עבור מוסדות עטרת שלמה, ונכון, יש לו גם כבוד מזה, אבל הוא עובד מאד מאד מאד קשה, ויש לו עול מאד מאד מאד כבד על הכתפיים, בכך שהוא צריך להביא כל חודש הרבה מאד מאד מאד כסף לשלם להרבה מאד מאד מאד אנשים שמתפרנסים ממנו. לא אמרתי שהוא לאמדווניק, אבל בהחלט הוא ראוי להערכה. וכן, הוא היה חייב ליסוע לחתונה של מימון ואף היה חייב לערוך לו שבע ברכות איפה שייצא, כי כמות העבודה והכסף שמימון עשה לעטרת שלמה היא לא נתפסת, הבחור גר באמריקה בעקבות עבודתן המטורפת למען עטרת שלמה, עבודה שנמשכת, אגב, עד היום הזה. אז נכון אני מניח שהרב סורוצקין לא סבל באירועים האלו, אולי אפי' נהנה, אם כי בטוח שמטיסות הוא גבר לא נהנה... אבל הוא כן יכול להגיד אני הייתי ליד ובתוך כל הנאות העולם הזה, אני מכיר את האנשים הכי עשירים בעולם, ואני אומר לכם ששלמה המלך אמר וצדק שהבל הבלים הכל הבל. זה לגופו של ענין. ולגופו של אדם, אולי בהזדמנות אספר מקצת שבחו, רק מהידוע לי, והיות ואני בקושי מכירו, אני יכול להניח שכמות הסיפורים שיש עליו היא הרבה הרבה מעבר למה שאני יודע. אז, כל הקנאים, בתיאבון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 19:15 לינק ישיר 

פועל_בנין כתב:

הגאון רבי שלום בער סורוצקין כבש את דובאי: "הבל הבלים"

למרגלות המגדל בורג' חליפה בדובאי, נשא הגאון רבי שלום בער סורוצקין נאום על ה"הבל הבלים" שמסביב, בחגיגת שבע ברכות לנגיד חיים מימון; מוטי שטיינמץ ואברומי ויינברג סחפו בחלק המוזיקלי • תיעוד מיוחד (חרדים

ואם בבושה עסקינן, הייתי ממליץ לפותח האשכול לדון בבושה הנעלמת שלו, איך הוא מסוגל לפתוח פה ולפעור מקלדת על אדם שעשה עבור כלל ישראל קצת יותר מלשוטט ולצ'וטט בפורומים כאלו ואחרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 19:15 לינק ישיר 

אם פתחו אשכול אחד על מה שהוא צריך להתבייש, אז צריך לפתוח מאה אשכולות על מה שיש לו להתגאות!

ר' שלום בער הוא אדם רב מעש ועתיר זכויות!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי תמניא_אפי ב- 07/12/2020 19:16:08

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2020 19:29 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
אם פתחו אשכול אחד על מה שהוא צריך להתבייש, אז צריך לפתוח מאה אשכולות על מה שיש לו להתגאות!

ר' שלום בער הוא אדם רב מעש ועתיר זכויות!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי תמניא_אפי ב- 07/12/2020 19:16:08

אכן, מקומם, איך בכזו קלות מלכלכים ומטונפים על אנשים, ובפרט שמדובר על אדם שהרבה מאד אנשים חייבים לו את המשכורת שלהם ואת הכבוד שלהם,.....

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > איך הוא לא מתבייש???? גדול הנהנתנים מעיז להטיף???
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.