בית פורומים בחדרי חרדים

חטא הגאווה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/12/2020 06:24 לינק ישיר 
חטא הגאווה

נתניהו המדינאי המהולל בתשבחות ממציא רפואות עושה השלום בכל מקום אכן מוצלח ובעל איי קיו גבוה בכל קנה מידה ובעל קשרים וכישורים מעל כולם יאבד את עולמו אך ורק בגלל גאוותו המרקיעה ורמיסת כל מי שעומד בדרכו אפילו בדמיונו, דבר אחד ברור הוא לא הפנים שכל אחד בעולם גם מי שלא מבריק בשיא רוצה ביטוי ומקום פעילות וזה יגמור אותו, מה גם שיש מישהו מלמעלה הנותן תשועה למלכים ואין דבר כזה שאין מישהו שאין לו תחליף, יש מנהיג עליון הממליך מלכים ולו המלוכה וכל מי שמאבד תחושה זו וכולו רק סביב עצמו והצלחותיו וסומך על קסמיו בסוף גאוותו נשבתה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2020 07:03 לינק ישיר 

כאילו אלו מילות הספד? אתה כבר יודע משהו שאנו לא יודעים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2020 08:31 לינק ישיר 

לא כתבתי שום עתידות כתבתי את מה שכולם יודעים שהבן אדם עם כל המוצלחות שלו רומס כל אחד ומזה צריכים להזהר, כי לאור נתוני העבר זהו מתכון לכשלון למרות כל הזוהר, אין כאן שום גילוי חדש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2020 09:50 לינק ישיר 

דברי כתב:
חטא הגאווה

נתניהו המדינאי המהולל בתשבחות ממציא רפואות עושה השלום בכל מקום אכן מוצלח ובעל איי קיו גבוה בכל קנה מידה ובעל קשרים וכישורים מעל כולם יאבד את עולמו אך ורק בגלל גאוותו המרקיעה ורמיסת כל מי שעומד בדרכו אפילו בדמיונו, דבר אחד ברור הוא לא הפנים שכל אחד בעולם גם מי שלא מבריק בשיא רוצה ביטוי ומקום פעילות וזה יגמור אותו, מה גם שיש מישהו מלמעלה הנותן תשועה למלכים ואין דבר כזה שאין מישהו שאין לו תחליף, יש מנהיג עליון הממליך מלכים ולו המלוכה וכל מי שמאבד תחושה זו וכולו רק סביב עצמו והצלחותיו וסומך על קסמיו בסוף גאוותו נשבתה.

נכון מאוד, אבל זה אופייני לכל מנהיג, לצה"ל, וגם לכל מי שמצליח בד"כ ובדרגת אמונה מינימלית או חסר אחת כזו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2020 10:00 לינק ישיר 

אין אנשים מושלמים וביבי עשה ועושה מלא טעויות.
עדין האופציות האחרות כנראה עושים עוד יותר טעויות.
לא יהיה סוף העולם אם יתחלף ראש ממשלה אחרי כל כך הרבה שנים אבל לדעתי יש יתרון גם לנסיון. ביבי של היום עדיף פי אלף מביבי של הכהונה הראשונה שהיה אז טירון צעיר וכולנו היינו אז שפני ניסיון עד שהוא השתפשף ולמד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 25/12/2020 10:00:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2020 10:24 לינק ישיר 
מצדרביעי

ברכת_החמה כתב:
לא יהיה סוף העולם אם יתחלף ראש ממשלה אחרי כל כך הרבה שנים אבל לדעתי יש יתרון גם לנסיון. ביבי של היום עדיף פי אלף מביבי של הכהונה הראשונה שהיה אז טירון צעיר וכולנו היינו אז שפני ניסיון עד שהוא השתפשף ולמד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש בזה משהו, אבל:
1. הבעיה היא שהוא לא נותן לאף אחד לרכוש ניסיון, אז מה נעשה אחרי 120 שלו?
2. לפעמים דווקא ניסיון רב מוביל לבועה מסוימת ולניתוק מהאנשים הפשוטים שלא לומר סיאוב ושחיתות. כמו שראינו בקורונה, שלמרות ההצלחות לכאורה בחיסון. ראינו ניתוק גדול בנוגע לחיי היומיום של האזרחים (שדווקא בנט כאדם צעיר יותר שהגיע לפני כמה שנים מעולם ההיי-טק והסטרטאפים הראה יותר חשיבה מחוץ לקופסה)...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2020 14:18 לינק ישיר 
בזה הרגע הרגת את בנט.

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

ברכת_החמה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש בזה משהו, אבל:
2. לפעמים דווקא ניסיון רב מוביל לבועה מסוימת ולניתוק מהאנשים הפשוטים שלא לומר סיאוב ושחיתות. כמו שראינו בקורונה, שלמרות ההצלחות לכאורה בחיסון. ראינו ניתוק גדול בנוגע לחיי היומיום של האזרחים (שדווקא בנט כאדם צעיר יותר שהגיע לפני כמה שנים מעולם ההיי-טק והסטרטאפים הראה יותר חשיבה מחוץ לקופסה)...

לה''ו. החלפתם דיסקט מפייגלין לבנט.
היים לפחות משתמשים בניקים אחרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2020 14:31 לינק ישיר 

כבר ויינרוט כתב בזמנו שהיוהרה של ביבי מפילה אותו.
יחד עם זאת, מוקדם מאוד להספיד את ביבי. אין לשלול לחלוטין את האפשרות שביבי+בנט+חרדים יצליחו להשיג 61.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2020 15:51 לינק ישיר 
מצדרביעי

hot_trend כתב:
מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

ברכת_החמה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש בזה משהו, אבל:

לה''ו. החלפתם דיסקט מפייגלין לבנט.
היים לפחות משתמשים בניקים אחרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אין לי שום הערכה מיוחדת לבנט (בשונה מפייגלין), ואפילו כועס על התרגיל שעשה לפייגלין במועד ב',
אבל "מה ששלו-שלו" (במיוחד בנושא הקורונה).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2020 18:29 לינק ישיר 
momeir

ברכת_החמה כתב:

מסכים עם כל מילה. 
הבעיה שהצעירים לא מודעים למה היה כאן לפני עידן ביבי. והשמאל המתוסכל מציג תמונה מאוד מעוותת. 
הבעיה שמנחם בגין (איש ישר והגון וראש ממשלה כושל) העצים עד מאוד מערכת המשפט. הוא נהג לומר: " יש שופטים בירושלים". לאסוננו הבג"צ הכל יכול חסם יוזמות של נתניהו הן לגבי המסתננים והן לגבי המלחמה במחבלים. 
לענ"ד (ואני לא מהצעירים ..) בשקלול כל הפרמטרים נתניהו הוא ראש הממשלה הטוב ביותר שהיה לאזרחי מדינת ישראל  מאז קום המדינה. 

תוקן על ידי momeir ב- 26/12/2020 18:30:38

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2020 18:52 לינק ישיר 

תגיד בקיצור 'תם עידן נתניהו'
ותוכנס לרשימה של הרבה אנשים חכמים יותר וחכמים פחות עם הרבה נסיון או בלי
שהתנבאו את זה בהמון הזדמנויות
אתה מנסה להיות מקורי בלהגיד את זה אחרת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2020 20:46 לינק ישיר 

momeir כתב:

מסכים עם כל מילה. 
הבעיה שהצעירים לא מודעים למה היה כאן לפני עידן ביבי. והשמאל המתוסכל מציג תמונה מאוד מעוותת. 
הבעיה שמנחם בגין (איש ישר והגון וראש ממשלה כושל) העצים עד מאוד מערכת המשפט. הוא נהג לומר: " יש שופטים בירושלים". לאסוננו הבג"צ הכל יכול חסם יוזמות של נתניהו הן לגבי המסתננים והן לגבי המלחמה במחבלים. 
לענ"ד (ואני לא מהצעירים ..) בשקלול כל הפרמטרים נתניהו הוא ראש הממשלה הטוב ביותר שהיה לאזרחי מדינת ישראל  מאז קום המדינה. 

הבעיה היא לא בגין הבעיה היא נתניהו המהולל ששרד מלחמות פוליטיות ושולט כאן יותר שנים מבגין ומכולם ושרד הרבה מאבקים בצורה מעוררת השתאות, איפה הוא היה מול השופטים, היתה את איילת שקד שהתחילה ללמד אותם לקח ובמקום לעזור לה עשה מהשיכול היה להפיל אותה, וכך עשה לכל הפוליטיקאים סוררים אבל במערכת המשפט הקלוקלת הזאת הוא השאיר את הרוע והסרחון על מקומו. 

תוקן על ידי דברי ב- 26/12/2020 20:47:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2020 21:52 לינק ישיר 

בשנה בה נפל טראמפ, בה יפול ביבי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2020 04:31 לינק ישיר 

רודףסמלים כתב:
בשנה בה נפל טראמפ, בה יפול ביבי.

כי הוא עלה ביחד איתו לממשלה?
לא הבנתי את ההקשר
ביבי היה כאן 20 שנה לפני טראמפ