בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

תקציב עיריית אלעד לשנת 2021 סך 240 מיליון שח, תקציב הפיתוח 151 מיליון שח

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/12/2020 21:33 לינק ישיר 
תקציב עיריית אלעד לשנת 2021 סך 240 מיליון שח, תקציב הפיתוח 151 מיליון שח

תקציב עיריית אלעד לשנת 2021 אושר בישיבת מליאת העירייה. התקציב הכללי עומד על 240 מיליון, ותקציב הפיתוח על 151 מיליון. במקביל, בשל התקציב המאוזן אושרו מיליון שקלים לתמיכות 'פר תלמיד' לישיבות והחיידרים.

https://twitter.com/Israelcohen911/status/1344316671188754434?s=20


נשלח מהאנדרואיד שלי

_________________
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-31/12/2020 21:40 לינק ישיר 

אושר תקציב עיריית אלעד לשנת הכספים 2021
חומי ברמן
ט"ז בטבת תשפ"א – 31.12.20
20:29

התקציב השוטף עומד על 239.816 מיליון ש"ח ותקציב הפיתוח עומד על 151 מיליון ש"ח. במקביל אישרו חברי העירייה את העברת תקציבי פר תלמיד גם למוסדות הפטור והישיבות

חברי עיריית אלעד אישרו את תקציב העירייה לשנת הכספים 2021, בהצבעה שנערכה בישיבת מליאת העירייה. כמו כן אושרו תקציבי פיתוח נרחבים להמשך הבניה וההתפתחות העירונית. עוד אישרו חברי העייריה, לאור סיום שנת תקציב מאוזנת, את העברת תקציבי 'פר תלמיד' למוסדות הפטור והישיבות, תוך גידול משמעותי מהשנה הקודמת, וזאת בשל גידול במספר תלמידי הישיבות בעיר אלעד.

תקציב שנת 2021 של עיריית אלעד עומד על 239,816,000 ש"ח, מתוכם 3.8 מיליון הוא תקציב מותנה. כמו כן אושר תקציב פיתוח לשנת 2021 (תב"רים) בסכום של 151,171,000 ש"ח. מדובר על עליה בתקציב השוטף של קרוב לשישה מיליון שקלים, ובתקציב הפיתוח מדובר על גידול של קרוב לתשעה מיליון שקלים.

בין השינויים המשמעותיים בתקציב, ניתן להצביע על תוספת של כ-400 אלף ש"ח להקמת יחידה סביבתית שתסייע ותתגבר את מערך השמירה על חזות העיר, מתוך מטרה לשפר ולשדרג כל העת את איכות החיים בעיר אלעד.

כמו כן, הוכפל תקציב ההצטיידות לבתי הספר, ובשנה הקרובה תתקצב העירייה בסכומים גבוהים הרבה יותר את ציוד וריהוט בתי הספר, גם הוותיקים וגם החדשים שאמורים להיחנך אי"ה בשנה הקרובה.

כמו כן, הוקצבו כ-750 אלף ש"ח עבור פעילות פרויקט להב"ה לסיוע לבני הנוער ותושבי העיר, באמצעות הרחבת מערך החוגים וסיוע רחב יותר למעגל יותר גדול של תושבים ומשפחות.

כאמור, בישיבת העירייה, ולאור סיום שנת כספים מאוזנת, אישרו חברי העירייה את התקציבים המותנים לסיוע בתמיכות 'פר תלמיד' למוסדות הפטור והישיבות הפועלות בעיר, והשנה התקציב עלה והוא עומד על כמיליון שקלים. זאת לצד אישור תמיכות להפעלת גוי של שבת לתועלת תושבים רבים הנזקקים לכך מידי שבת.

ראש העיר הרב ישראל פרוש אמר כי "במהלך השנה האחרונה למדנו שיעור מבורא עולם על כך שאנחנו יכולים לתכנן תכניות, אך לו יש תכנית גדולה מכולם – והיא, בלשון המעטה, לא תמיד חופפת למה שאנחנו מתכננים. העולם כולו התמודד עם מגפה לא מוכרת, וגם אנחנו באלעד הקטנה יחסית, התמודדנו, ואנחנו עדיין מתמודדים, עם תחלואה גבוהה ושינוי רדיקלי של אורח החיים שלנו.

"מה שהיה מובן מאליו, הפך לבלתי מושג, ומה שנראה היה לנו כדבר שלא יקרה לעולם, הפך לשגרה. אפילו עניין המסכות שכולנו חובשים דבר יום ביומו. שלא לדבר על ביטול אירועי התרבות ההמוניים, על הקושי וההגבלות על מפגשים פרונטליים ועוד מגבלות רבות שמשנות כאמור את אורח החיים שלנו".

"מבחינה תקציבית השינוי היה קשה לא פחות מהחיים עצמם. משפחות רבות הפכו לנזקקות, הסיוע העירוני נדרש להיות משמעותי הרבה יותר, וכך גם ההתאמות לכל הפעילות העירונית שמעבר לעצם השינוי, לא פעם גם הובילו להוצאות כספיות בלתי מתוכננות. ובכל זאת, וכאן המקום להודות לגזבר המסור הרב נחום ברכר, אנחנו מסיימים שנה בצורה מאוזנת, ועל כך חשוב לנו להודות".

"במהלך השנה הצלחנו גם לקדם לא מעט פרויקטים, ובהם בינוי מוסדות חינוך רבים, שחלקם כבר עומדים לקראת סיום. השלמת שלב א' של שביל האופניים וההליכה סובב אלעד. שיפור בטיחות הנוסעים והולכי הרגל בשורת פרויקטים ועוד, ועם הגידול בתקציבי הפיתוח, אנחנו מתפללים שנצליח גם בשנה הקרובה להמשיך את תנופת העשיה והבינוי בעיר לצד הוספת פעילות חינוך, תרבות ותוכן לתלמידי העיר".

בפתח חוברת התקציב שהונחה בפני חברי העירייה הובעה תודה ליו"ר ועדת הכספים הרב יהודה בוטבול ולחברי הוועדה על הדיונים המשותפים בתקציב. וכמו כן לצוות הגזברות, לגב' משרקי ולרו"ח ליאור אבידן על הסיוע בהכנת התקציב השוטף ולגב' מידני על הסיוע בהכנת תקציב הפיתוח.

https://www.jdn.co.il/municipal/1452427/


נשלח מהאנדרואיד שלי

_________________
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > תקציב עיריית אלעד לשנת 2021 סך 240 מיליון שח, תקציב הפיתוח 151 מיליון שח
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר