בית פורומים בחדרי חרדים

לא נעים - אבל החסידים מוכיחים שהחרדים אכן נצלנים ופרזיטים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/1/2021 08:42 לינק ישיר 
לא נעים - אבל החסידים מוכיחים שהחרדים אכן נצלנים ופרזיטים

בוקר טוב,

עד הקורונה כאחד שאוהב להציג את הצד הרביעי, אהבתי להתווכח גם עם טוקבקיסטים חילונים שניסו לתקוף את החרדים (ולמען האמת לא תמיד זה היה קשה בלשון המעטה...).
אבל הגענו למצב שגם אני מזדהה ומשתייך לצד שסובל מהסגר וכועס על אלו המצפצפים בגסות על כל מה שהמדינה מנסה לעשות מצד אחד ומצד שני אין להם מניעה ליהנות ולחלוב את המדינה כשהם רוצים (לא נעים להודות, אבל כנראה שהסיסמאות על חליבת המדינה שתמיד ניסיתי לבטל יש בהם לפחות משהו).

לגופו של עניין, מישהו יכול להסביר לי מה פשר הגסות הזאת ולמה בגלל תמונות כאלו הילדות שלי צריכות לעזוב את הגן שוב ולשבת חרדות בבית?

Image

https://rotter.net/forum/scoops1/676250.shtml

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 06/01/2021 08:55:18

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 08:55 לינק ישיר 

אתה נטפל לחסידים לאיזה אירוע אבל אתה שוכח אלפי ילדי חדרים ליטאים שנדבקו כי לא סגרו כיתות ובחורי ישיבות קטנות  שלא  סגרו אפילו שהיה שם חולים למכביר אני מקווה שתסכים איתי שזה הרבה יותר מדבק מאיזו חתונה חסידית שרובה מסתמא היתה חולה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 08:58 לינק ישיר 
מצדרביעי

יש הבדל בין גישה שאומרת "אעשה ככל יכולתי, אחבוש מסיכות אשמור מרחק, אבל אני לא יכול לפגוע בחינוך שהוא בבת עיני" לבין גישה שאומרת "אני ואפסי עוד" ולכן אמשיך לקיים אירועים המוניים במקומות צפופים בלי ללבוש מסיכות (ר"ל מהאי דעתא).

כולנו גם יודעים שלא מדובר ב"איזה אירוע" אלא בהתנהלות כללית לאורך כמעט כל התקופה.

התיאוריה על פיה "כולם כבר נדבקו" לא עומדת במבחן העובדות שמראות שביתר (העיר בה התקיימה החתונה) היא העיר האדומה ביותר בישראל...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 06/01/2021 08:58:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 09:18 לינק ישיר 

ברוך פוקח עוורים.... 

כל החסידות מבוססת על אנ"ש ... הרבע הוא אלוקים ואחיו הוא סתם רשע... 
החסידים הולכים בקיץ ישראלי עם חליפה\ווסט\ציצית צמר אבל לא מוכנים לשים סמרטוט קטן על הפה בשביל השני 
לרבע מבעלז לא אכפת כמה ימותו העיקר שהחסידים שלו לא יאבדו את השפיות 

ההסתכלות על המדינה היא כמו על פריץ שמצווה לעשוק אותו... לא סתם הבתי כלא בארה"ב מלאים ביהודים.. 

לפני הרבה שנים התארחתי שבת במירון והתפללנו בבוקר בציון באמצע קריאת התורה הגיעה קבוצה של חסידים הניחו כיסא לרבע והתחילו לצעוק את התפילה.....ביקשו מהם להנמיך קצת והם לא התייחסו.... סימנו קריאת התורה בלי לשמוע כלום ויצאנו להמשיך את התפילה בחוץ...
ומה שהכי מצחיק בסיפור העצוב הזה שבסוף התפילה שמעתי אחד מהם אומר "הפרענקים השתלטו לנו על הציון".....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 09:40 לינק ישיר 

הבעיה היא של הרשויות שלא אכפו את הסגרים!
החוק אינו הלכה למשה מסיני, אם האזרח לא רוצה לקיים את החוק, אז, שהמדינה תאכוף את החוק.
אם למדינה לא קריטי לאכוף כנראה שזה אכן לא קריטי!
(ואני בעד שיאכפו!!!)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 09:46 לינק ישיר 

מושגים כתב:
החוק אינו הלכה למשה מסיני, אם האזרח לא רוצה לקיים את החוק, אז, שהמדינה תאכוף את החוק.
(ואני בעד שיאכפו!!!)

נשלח מהאנדרואיד שלי

להבהרה, אתה מצפה מהמשטרה שתפוצץ את הטיש של הרבי שלך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 10:02 לינק ישיר 

אין בעיה ואין כלום!

החרדים כבר הוכיחו את כל זה כשהם לא הולכים לצבא, ובתי קברות הצבאיים מלאים קברים של חיילים חילוניים.

לפני הקורונה החילונים אהבו את החרדים מאוד מאוד, ועכשיו קצת פחות.

נישט געפערליך!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 10:42 לינק ישיר 

הציבור החרדי האשכנזי, למרבה הצער לוקה בליקוי מאורות קשה ביותר, שעלה בחיי מאות נרצחים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 10:44 לינק ישיר 

אתה לא הוגן עם התמונה שהכנסת, בפרט כשאתה כותב שהם חולבים את המדינה.

מדובר בקהילה שכלל לא לוקחת תקציבים שהמדינה מגישה להם, ובודאי לא "חולבים את המדינה".

לגופו של עניין מסתבר מאד שיש בקהילות אלו חסינות עדר כבר מהקיץ שעבר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 11:03 לינק ישיר 

חיים_התמים כתב:

מדובר בקהילה שכלל לא לוקחת תקציבים שהמדינה מגישה להם, ובודאי לא "חולבים את המדינה".

לה''ו. והם נגד ההתיישבות ביש''ע.
וזה עדיין לא הפריע להם לקיים את חתונת ההדבקה הראשונה ל2021 בהתנחלות.
למה לא עשו בבית ג'אלא, או חוסאן?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 11:08 לינק ישיר 

הבעיה היא שזה בכל החסידויות

הנה למשל תיעוד מאתמול בלילה מאירוע של אחת החסידויות הגדולות בב"ב

.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 11:15 לינק ישיר 

פותח האשכול. אילו היית חילוני הייתי צוחק על הבורות. אבל מסתבר שטענותיך הם ספציפית לחסידים משמע אתה ליטאי וככזה אני מפנה אותך 2 אשכולות אחריך (נכון לרגע זה) על הודעה מבית הרב קנייבסקי לא לסגור לימודי תורה. אז לפחות עכשיו שכל הישיבות הליטאיות שורצות קורונה שלא נכנסה לישיבות דרך פתח המפתח של ישיבה אטומה אז לפחות עכשיו שתוק. בטוחני שבימי המחלוקת הראשונה בין החסידים לליטאים לא היתה שנאה כזאת שאגב עכשיו באה רק מאנשים אינטרסנטים או מצעירים בורים פשוטים שלא בא להם לשבת וללמוד אלא ללכת לקלפיות ולמעוזי בחירות ולרקוד 3:6. בני תורה אמיתיים שתורתם אומנותם ברובם כואבים את התנהגות השנאה שבאה רק מצד הליטאים נגד חסידים ולא להיפך. במקום להתבייש ולשתוק אחרי שרואים את השקרים של כן ולא שיוצאים מהבית ברחוב רשבם על גבו של הרב קנייבסקי תנסו גם אתה ושכמותך להיאחז בקרנות מזבח השנאה או בעצם הקנאה. ולא כדאי להמשיך לספור בצד של מי נפטרו יותר מהקורונה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 11:28 לינק ישיר 

שאגתשביט כתב:

מושגים כתב:
(ואני בעד שיאכפו!!!)

נשלח מהאנדרואיד שלי

להבהרה, אתה מצפה מהמשטרה שתפוצץ את הטיש של הרבי שלך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 11:45 לינק ישיר 
מצדרביעי

חיים_התמים כתב:

מי שחולה קשה ומד החמצן שקיבל מהגמ"ח לא פועל את פעולתו, מוותר על השירותים של בתי החולים של ה"ציוינים"?...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 12:18 לינק ישיר 
פלדלפי

מצדרביעי כתב:

מי שחולה קשה ומד החמצן שקיבל מהגמ"ח לא פועל את פעולתו, מוותר על השירותים של בתי החולים של ה"ציוינים"?...

למה ללכת רחוק? ביום יום הוא לא נוסע על הכבישים של הציונים? לא טס לנשורר דרך שדה התעופה של הציונים? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2021 12:34 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

חיים_התמים כתב:

כשהציונים שלך יוותרו על פעולות החסד של הארגונים החרדים, יד שרה, עזרה ומרפא, עלה, ועוד ועוד, אז גם אנחנו נוותר על השירותים שלהם.

בינתיים הם מוצצים את כל ארגוני החסד שלנו ביד אחד, וביד השנייה מסיתים נגדנו בנוסח שטירמר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לא נעים - אבל החסידים מוכיחים שהחרדים אכן נצלנים ופרזיטים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.