בית פורומים בחדרי חרדים

האדמו"ר מקרלין בחוצות דובאי למרגלות בורג' ח'ליפה, מה הפשט?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/1/2021 23:24 לינק ישיר 
האדמו"ר מקרלין בחוצות דובאי למרגלות בורג' ח'ליפה, מה הפשט?

ראיתי תמונות של האדמו"ר מקרלין מטייל עם אשתו וילדיו בחוצות דובאי, והשתוממתי, מה יש לו לעשות שם? מעלה ניצוצות?
לאסוף ספרים עתיקים ממסגדים ישנים?

מעניין אותי תחושה של חסיד קרלין שבית הכנסת שלו נסגר בהוראת האדמו"ר ולשמור על ההנחיות, ואילו הוא עצמו מסתובב לו במדגרת הקורונה הגדולה ביותר במזרח התיכון, הוא "עושה חיים" ומטייל לו תוך העלאת ניצוצות והחסידים נשארו מאחור מתמודדים עם הקוביד. 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2021 23:31 לינק ישיר 

הוא כבר היה חולה בקורונה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 00:09 לינק ישיר 

מה ההבדל בין הטיול הזה לבין הטיול של כל האדמורים בשוויץ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 00:16 לינק ישיר 

איפה התמונות? תכלס...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 01:41 לינק ישיר 

חוץ מזה שהוא אדמו"ר הוא גם בן אדם...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 01:56 לינק ישיר 

Aטורף כתב:
מה ההבדל בין הטיול הזה לבין הטיול של כל האדמורים בשוויץ?

כל האדמורים הולכים בחרדת קודש ל"נאות דשא" כ"מנהג אבותיהם" עם מקל מזהב.

והוא הולך לשם סתם (כמו לעוד הרבה מקומות מסוג זה) בתור סקרן אובססיבי.

וכידוע שגם האדמו"ר מחב"ד זצ"ל, וגם האדמו"ר מקרלין יבל"ח, צמחו לת"ח (כ"א בדרגתו) בעיקר בשל סקרנותם האובססיבית.....

תוקן על ידי מוישה_וחצי ב- 08/01/2021 02:06:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 07:01 לינק ישיר 
בחדרי חרדים

שיטייל לו לבריאות לו ולנלוים אליו מסיבות שלו, אבל יש טעם לפגם בזמן מגיפה לצוות לחסידים להחמיר יותר מאשר כל עדה אחרת והרבה מעבר לחצרות חסידים אחרות כמו להחמיר על עטית מסיכות וסגירת מוסדות החינוך ובתי הכנסת שלו לעומת הדוגמא האישית. לא רוצה להגיד מה זה מזכיר לי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 07:43 לינק ישיר 

זכור לי אירוע מלפני 25 שנה לפחות, שבו ראיתי רכב שכור של יורופקאר עוצר ליד טיילת גאולה בחיפה, יורדים ממנו הרבי מבויאן, הנהג שהיום הוא הרבי מלוצק ומאחורה 4 ילדים, והם נעמדים שם והבייאנער מראה לילדים את הנמל והים והאניות ומסביר להם על הנוף..

אני דווקא מחבב אדמורים בלי פוזות..
מצד שני, אם משפחת המלוכה באנגליה היתה מפסיקה עם הגינונים והתלבושות המגוכחות, כבר היו מפרקים אותם.. כנראה ש"רעביסטע" מוצלחת, חייבת כת כל החבילה. סוג של יח"צ..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 10:57 לינק ישיר 

אני לא מוצא שום מגרעת בכך שהוא נהנה לטייל ולנפוש כמו כל אדם רגיל. עולם הזה איז אויך אן עולם.
כאדמו"ר הוא צריך להיבחן בהנהגה שלו. בדוגמה האישית. במידותיו. באחריות לחייהם ולבריאותם של
חסידיו. וכאן רואים את גדולתו. 

לעומתו אנחנו רואים אדמו"רים מלאים בחשיבות עצמית. שמילאו כרסם בקיגל וטשולנט ובטוחים שכל
החכמה נמצאת אצלם. וסוברים שאם אנשים נדבקים ונפטרים במגפה למרות שעטו מסיכה על פניהם,
אז אות היא שהמסיכות לא עוזרות. כנ"ל לגבי התקהלויות. ואלה שנפטרו זה בגלל שכך נגזר עליהם
מן השמים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 12:10 לינק ישיר 
סברה_נכונה

אךטובוחסד כתב:
זכור לי אירוע מלפני 25 שנה לפחות, שבו ראיתי רכב שכור של יורופקאר עוצר ליד טיילת גאולה בחיפה, יורדים ממנו הרבי מבויאן, הנהג שהיום הוא הרבי מלוצק??? ומאחורה 4 ילדים, והם נעמדים שם והבייאנער מראה לילדים את הנמל והים והאניות ומסביר להם על הנוף..

מצד שני, אם משפחת המלוכה באנגליה היתה מפסיקה עם הגינונים והתלבושות המגוכחות, כבר היו מפרקים אותם.. כנראה ש"רעביסטע" מוצלחת, חייבת כת כל החבילה. סוג של יח"צ..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 12:25 לינק ישיר 

נסע לבדוק אופציות למגורים לחסידיו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 13:27 לינק ישיר 

הקורונה שנפל עלינו בעידן הדיגיטלי והרשתות החברתיות תלש את המסווה מעל פני כולם, עובדים עלינו בעיניים ומי שבוחר להיות זה שעובדים עליו יבושם לו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 14:29 לינק ישיר 

האדמור מקרלין לא עובד ולא מנסה לעבוד על אף אחד.

כל חסידיו מכירים היטב את סגנונו, וכל אלו שזה לא התאים להם כבר הלכו לאן שהלכו לפני עשרות בשנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 14:33 לינק ישיר 

סיפר לי חבר כי יש סרטון בני זוג גוים מבקשים ממנו לצלם אותם על רקע המגדל, והאדמו"ר צילם אותם. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 15:16 לינק ישיר 
סברה_נכונה

אךטובוחסד כתב:
זכור לי אירוע מלפני 25 שנה לפחות, שבו ראיתי רכב שכור של יורופקאר עוצר ליד טיילת גאולה בחיפה, יורדים ממנו הרבי מבויאן, הנהג שהיום הוא הרבי מלוצק ומאחורה 4 ילדים, והם נעמדים שם והבייאנער מראה לילדים את הנמל והים והאניות ומסביר להם על הנוף..

נשלח מהאנדרואיד שלי

הרבי מלוצק היה נהג???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2021 15:29 לינק ישיר 

סיפרו לי שלפני שנים רבות, נהג האדמו"ר מקרלין שליט"א

לצאת לנופש עם בגדים רגילים !

כך שאף אחד שפגשו לא יכל להעלות על דעתו שמי שעומד לפניו הוא האדמו"ר מקרלין.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האדמו"ר מקרלין בחוצות דובאי למרגלות בורג' ח'ליפה, מה הפשט?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.