בית פורומים בחדרי חרדים

שר התורה מבקש מנשיא ארה"ב לחון את אלי ויינשטיין "מיידוף החרדי"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/1/2021 14:48 לינק ישיר 
שר התורה מבקש מנשיא ארה"ב לחון את אלי ויינשטיין "מיידוף החרדי"

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 14:50 לינק ישיר 
תזכורת

מיידוף החדש? יהודי חרדי מניו ג'רזי מואשם בהונאת פונזי בהיקף של כ-200 מיליון דולר

אליהו ויינשטיין, 35, הציג את עצמו בפני הקורבנות כמשקיע נדל"ן ומכר נכסים רבים שלמעשה לא היו בבעלותו באמצעות מסמכים שקריים ומזוייפים, לכאורה ■ הנפגעים העיקריים: חרדים בארבע מדינות בארה"ב ובישראל ■ בנוסף לויינשטיין מואשם בתרמית גם ולדימיר סיפורוב מניו יורק

יהודי חרדי מניו ג'רזי בשם אליהו ויינשטיין מואשם בהונאה בתחום הנדל"ן בהיקף של לפחות 200 מיליון דולר. ויינשטיין נעצר הבוקר (ה') בביתו בעיירה לייקווד וצפוי לעמוד מול שופט שיחליט עוד היום, ככל הנראה, על הארכת מעצרו.

קורבנותיו של ויינשטיין, רובם ככולם, היו חברי הקהילה החרדית בארבע מדינות בארה"ב ובישראל, לפי אישומים שהוגשו. ויינשטיין, 35, הציג את עצמו בפני הקורבנות כמשקיע נדל"ן ומכר נכסים רבים שלמעשה לא היו בבעלותו באמצעות מסמכים שקריים ומזוייפים, לכאורה.

לפי החשדות הוא ניצל את קשריו בקהילה החרדית בניו ג'רזי, ניו יורק, פלורידה וקליפורניה, וכן במקומות אחרים בעולם כדי לשכנע משקיעים מהקהילה לרכוש או להשכיר נכסים שכאמור לא היו בבעלותו באמצעות.

אחד המשקיעים שנפלו קורבן להונאה כינה את ויינשטיין בתור "ברנרד מיידוף הבא", ואחרים סיפרו כי נותרו חסרי כל לאחר שהוא הונה אותם והציג להם מסמכים מזוייפים כביכול. מנגד, ויינשטיין טען להגנתו כי הפסיד את כספי המשקיעים עקב התפוצצות בועת הנדל"ן בארה"ב והירידות החדות במחירי הנכסים.

בנוסף לויינשטיין מואשם בתרמית גם ולדימיר סיפורוב מניו יורק. הם מואשמים, בין השאר, כי השתמשו בכספי ההונאה לרכישת עבודות אמנות, תכשיטים ויודאיקה. האוסף שצבר ויינשטיין כולל בין השאר כתבי יד ועתיקות יודאיקה בשווי של יותר מ-6 מיליון דולר ואוסף תכשיטים ושעונים בשווי של כ-14 מיליון דולר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:05 לינק ישיר 

נוירולוג

אתה מתנגד לפדיון שבויים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:19 לינק ישיר 

לו היה כאן חובת פ"ש היה אסור גם למסור אותו למשטרה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:31 לינק ישיר 

אני מתנגד לשנאת יהודים, ושחרור של אדם מושחת כמותו יעשה בדיוק את זה!
מקווה מאוד שטראמפ יסרב לזה.
מניח שיש אלפי משפחות שחיות בעוני, כאב לב ומחלות שונות בגלל האיש הרע הזה, וזה לא נחשב בעיני לפדיון שבוי. מעניין מה סיפרו לר' חיים כדי שיחתום (לא בטוח שסיפרו לו בכלל משהו)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:32 לינק ישיר 
asaf2000

נוירולוג כתב:

כמה מתוך ה200M נשארו ברשב"ם 23?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:33 לינק ישיר 

זו שאלה טובה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:34 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
נוירולוג

אתה מתנגד לפדיון שבויים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

אתה מתנגד לשחרור כל הפושעים היהודים מבתי הסוהר בארץ ובחו"ל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:37 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
נוירולוג

אתה מתנגד לפדיון שבויים?

יש עשרות חרדים היושבים בארה"ב על עבירות פעוטות בהרבה.
השאלה רק מה סדר העדיפות?
כמה קיבל יענקוש (או מלחך פנכה אחר) מהכספים הגזולים האלו, שהוא הוציא ממנו את המכתב הזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:39 לינק ישיר 

כמי שמכבד  ומלמד להעריך תלמידי חכמים אמיתיים
אני חש בושה גדולה שהמתמיד הגדול, הענק בתורה,  מרן ר' חיים קנייבסקי שליט"א נאלץ היה לחתום על המכתב הזה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:39 לינק ישיר 
a_smithee

תמניא_אפי כתב:
נוירולוג
אתה מתנגד לפדיון שבויים?

איזה פדיון שבויים? המלכות עשתה את חובתה לשמור על רכוש הבריות, בשביל זה אנו מתפללים לשלומה, הוא לא יושב על לא עוול בכפו ולא בגלל שהוא יהודי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 15:56 לינק ישיר 

שח לי בעבר אדם חסידי שמנהל משרד השקעות מכובד , שהוא נמנע ככל האפשר להכניס אצלו משקיעים חרדים .

מסיבה פשוטה . למה להכניס את עצמך לצרות ? אם תהיה נפילה ותיק ההשקעות שלהם יפסיד או חלילה ימחק הם לא ידעו להכיל את זה .
כי אצלנו החרדים אין את המושג פשט רגל ! יש עוקץ ... יש מאיידוף ... יש נוכל ...

פשיטת רגל לא קיימת במילון החרדי .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 19:36 לינק ישיר 

יו_טיוב כתב:
שח לי בעבר אדם חסידי שמנהל משרד השקעות מכובד , שהוא נמנע ככל האפשר להכניס אצלו משקיעים חרדים .

מסיבה פשוטה . למה להכניס את עצמך לצרות ? אם תהיה נפילה ותיק ההשקעות שלהם יפסיד או חלילה ימחק הם לא ידעו להכיל את זה .
כי אצלנו החרדים אין את המושג פשט רגל ! יש עוקץ ... יש מאיידוף ... יש נוכל ...

פשיטת רגל לא קיימת במילון החרדי .

נשלח מהאנדרואיד שלי

קראת קצת על מעלליו של האיש?

כדאי שתקרא 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 19:46 לינק ישיר 

מלכה לייפר לייט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 20:04 לינק ישיר 

לבקש עכשיו מטראמפ לחון מישהו? אולי שיסבירו לבני הבית שברגעים אלו ממש טראמפ נלחם על חיי עצמו והדבר האחרון שיש לו בראש זה להתעסק עם בעיותיהם של אחרים

תוקן על ידי אניכברחוזר ב- 11/01/2021 20:04:39

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2021 20:10 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:
לבקש עכשיו מטראמפ לחון מישהו? אולי שיסבירו לבני הבית שברגעים אלו ממש טראמפ נלחם על חיי עצמו והדבר האחרון שיש לו בראש זה להתעסק עם בעיותיהם של אחרים

תוקן על ידי אניכברחוזר ב- 11/01/2021 20:04:39

התשלום לכאורה אינו על התוצאות אלא על עצם המכתב עם החתימה של ר' חיים

תוקן על ידי נוירולוג ב- 11/01/2021 20:11:16

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שר התורה מבקש מנשיא ארה"ב לחון את אלי ויינשטיין "מיידוף החרדי"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.