בית פורומים בחדרי חרדים

מדוע האתר לוקח צד במלחמות סדיגורא?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/1/2021 21:59 לינק ישיר 
מדוע האתר לוקח צד במלחמות סדיגורא?

איני חסיד סדיגורא, סה"כ משקיף מהצד, אך צרם לי מאד האופן שהאתר לוקח צד במלחמה. אין חולק שאף אחד לא יכול למנוע ממישהו להחליט שהוא אדמו"ר. כל עוד הכתבות מוטות צד אך ניתן גם כבוד לאחרים ניחא, לא הייתי רואה בזה בעיה, הגם שיש בזה טעם לפגם, אבל זוהי דרכה של תקשורת בימינו ואף אחד כנראה לא עובד בחינם. מה שהפריע לי זה התואר "הרב מש"י" בכותרת ראשית שניתנה לאדמו"ר מירושלים בעוד אדמו"רים עם עשירית ייחוס ממנו זוכים בתואר כ"ק וכו'. www.bhol.co.il/news/1174526

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2021 22:36 לינק ישיר 

בצל הכסף, בצל החכמה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2021 22:43 לינק ישיר 

אינני חסיד סדיגורא משום כיוון, וגם אני בתחילה ניסיתי להיות אובייקטיבי, אך מה לעשות שיש צואה ברורה, ואין חולק על כך, ולכן, על אף שבעיני ליטאי כמוני אדמו"ר בן 24 לא נשמע הכי טוב, אך אם זה מה שהאבא ציוה, הבנים והחסידים חייבים לקיים זאת, בלי טריקים ובלי שטיקים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2021 23:07 לינק ישיר 
חוק החמץ, דעתכם!

timobl כתב:

אינני חסיד סדיגורא משום כיוון, וגם אני בתחילה ניסיתי להיות אובייקטיבי, אך מה לעשות שיש צואה ברורה, ואין חולק על כך, ולכן, על אף שבעיני ליטאי כמוני אדמו"ר בן 24 לא נשמע הכי טוב, אך אם זה מה שהאבא ציוה, הבנים והחסידים חייבים לקיים זאת, בלי טריקים ובלי שטיקים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2021 23:10 לינק ישיר 

[quote]

[/quote גם בויזניץ ובעוד מקומות היתה צוואה ועדיין לא ראיתי באתר תקשורת שמכבד את עצמו את התואר הרב מ"מ וכדו'. הצוואה הינה על השם סדיגורא ועל המוסדות. אם היה קורא לעצמו אדמו"ר ממזיבוז ירושלים זה כן היה בסדר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2021 23:53 לינק ישיר 
..

עסקני סדיגורה בב''ב פנו לערכאות: למנות כונס נכסים לחצר בירושלים

לאחר שעסקני החצר בב"ב כשלו בניסיונות לכפות מהלכים באמצעות בתי דין - הם פנו לערכאות בבקשה למינוי כונס נכסים לעמותה בי-ם • גורמים המעורים בפרשה: "מהלך 'מסירה' שעלול לפגוע בעתיד בלא מעט חצרות" • חצר י-ם: מי שבטוח בצדקת טיעוניו לא רץ להעביר כל תביעה לתקשורת

https://ch10.co.il/news/649504/

הכתבה האמיתית בפרשה הזאת נמצאת באתר חרדים 10, כנראה שם לא היה גורם מממן, אי נכתבו הדברים כאוויתם.

תוקן על ידי Aטורף ב- 13/01/2021 23:53:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 00:10 לינק ישיר 

timobl כתב:

אם הרבנית נגד הצווואה,

כנראה היא יודעת דברים שאנחנו לא יודעים,

גם העובדה שאברך צעיר יוצא מפורשות נגד האמא שלו בצורה שכזאת, (בלי לפרט פרטים ..)

אומרת שהפרשה רק בתחילתה,

והיא ממש לא פשוטה כמו שזה מוצג לנו, שיש צוואה וצריך לקיים אותה,

אני חושש שיש פרטים רבים שלא פורסמו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 00:20 לינק ישיר 

הנושא כאן הוא לא הצוואה. חבל שזה לא מתנהל בצורה מכובדת. כל הצדדים היו רק מרוויחים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 00:22 לינק ישיר 

אל תכניס אותי לפרטים שלא בדיוק מענינים אותי.

החסידים הינם חסידים של האדמו"ר ולא של הרבנית, עם כל הכבוד לה.

ואם נגיע למצב שמפסיקים לקיים צוואות של אדמורי"ם, זאת אומרת שגם בחייהם לא העריכו אותם, אלא נתנו להם להנהיג בתור מנכ"ל טוב, אזי אפשר לסגור את כל המושג שנקרא "חסידים".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 00:23 לינק ישיר 

האם לא היו ראשי ישיבות ורבנים בגיל צעיר שנתמנו בגיל צעיר
בן כמה היה הרב מבריסק זי"ע צעיר האחים
כשנתמנה לרבה של בריסק כשאביו הגר"ח נפטר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 00:27 לינק ישיר 

בן כמה היה האדמו"ר מתולדות אהרן זי"ע
כשחמיו האדמו"ר משומרי אמונים זי"ע נפטר
יותר צעיר
והוא היה חתן ולא בן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 04:51 לינק ישיר 

Aטורף כתב:

עסקני סדיגורה בב''ב פנו לערכאות: למנות כונס נכסים לחצר בירושלים

לאחר שעסקני החצר בב"ב כשלו בניסיונות לכפות מהלכים באמצעות בתי דין - הם פנו לערכאות בבקשה למינוי כונס נכסים לעמותה בי-ם • גורמים המעורים בפרשה: "מהלך 'מסירה' שעלול לפגוע בעתיד בלא מעט חצרות" • חצר י-ם: מי שבטוח בצדקת טיעוניו לא רץ להעביר כל תביעה לתקשורת

הכתבה האמיתית בפרשה הזאת נמצאת באתר חרדים 10, כנראה שם לא היה גורם מממן, אי נכתבו הדברים כאוויתם.

בכתבה שם גם מוטה, לצד השני
ולא מדובר בתשלומי כספים, מדובר פשוט בתפיסת עולמו של הכתב או הכותב
תמיד ישפיעו דעותיו של הכתב על הסיקור שלו, ולא משנה כמה הוא ינסה להסתיר אותו

מי שכותב על חסידי סדיגורה "עסקני ב"ב" דעתו מוטה לטובת סדיגורה הירושלמי ללא ספק

בכל מקרה בנושא סדיגורה, לא רק שכמעט כל חסידי סדיגורה נמצאים בב"ב, אלא גם כל העיתונות החרדית אינה מזכירה את סדיגורה ירושלים, כי הוא לא ממש נחשב לממשיך של סדיגורה מאחר ואין לו כמעט ציבור

כאן הויכוחים מתנהלים בין ניקים שאין להם הרבה שיח ושיג בנושא, אנשים לא מבינים איך ולמה "נישלו" את סדיגורה ירושלים מהאדמורות, אבל ככל שמכירים יותר מקרוב, ובפרט חסידי סדיגורה בעצמם, אין להם בכלל שאלות בנושא, הכל מובן שם יותר מידי..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 05:06 לינק ישיר 

אגב ככר כתבו בצורה די דומה

סאדיגורה לבית המשפט: "למנוע השתלטות הרה"צ מש"י"

דרישת הדיינים לדון בזבל"א נדחתה, ובהסכמת בית הדין פנו סאדיגורה לביהמ"ש בדרישה למנות כונס נכסים לעמותה בירושלים תוך טענות על שימוש לא חוקי בכספים, ואי תשלום לאברכי כולל (חסידים)

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 14/01/2021 05:06:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 05:14 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 05:15 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2021 05:31 לינק ישיר 
קלעפער

תוקן על ידי קלעפער ב- 14/01/2021 05:31:16

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מדוע האתר לוקח צד במלחמות סדיגורא?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.