בית פורומים בחדרי חרדים

זה מה שאמר לי מנהל של אחד ממוסדות החינוך הפתוחים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/1/2021 11:24 לינק ישיר 
זה מה שאמר לי מנהל של אחד ממוסדות החינוך הפתוחים

כל עוד התחבורה הציבורית פועלת על מלא והמון עסקים 'חיוניים' פתוחים, והסופרים פתוחים כל היום בלי הגבלה, למה שנסגור? תלמוד תורה פחות חיוני מחנות פלאפל?
לצערי הוא צודק.
המדינה חייבת לעבור לעוצר מוחלט לשבועיים כמו בערב פסח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/1/2021 12:09 לינק ישיר 

אותו מנהל, סגר כמה ימים? הוא צודק. שישאר פתוח גם אחרי שרשכב"הג הנכד שליטא מחליט לסגור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/1/2021 12:19 לינק ישיר 

המנהל צודק !! 
יש דברים שלא ניתן לוותר עליהם למרות המגיפה ! 
לאחד חשוב ההפגנה ולשני המספרה ולשלישי חדר כושר 

אילו הכל היה סגור למעט חניות אוכל והיה אסור להפגין אז היה אפשר לדון על סגירת ת"ת אבל כל זמן שזכות ההפגנה לא נפגעת התורה לא תיפגע! ליהודים חרדים לא צריך להסביר את זה אבל לחילונים צריך להסביר שאנחנו קודם מדינה יהודית וא"כ דמוקרטית 

השאלה הגדולה על החסידים שמתעקשים לא לשים מסיכה למרות שהם לובשים 8 בגדים ועל האדמורים שלא מוכנים לוותר על הכבוד ולעשות חתונה מצומצמת 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/1/2021 13:01 לינק ישיר 

החיים חייבים להימשך בשיגרה הרגילה

כל תחליף לזה סופו להיכשל.

אתם מתעקשים להיכשל עשרים פעמים לפני שגם אתם תיווכחו?
בבקשה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/1/2021 13:11 לינק ישיר 

שוב דמגוגיה בשקל שרק שטופי מח שכל מה שחשוב להם זה הנוחות. האם סופרים מדביקים כמו כיתות לימוד שיושבים שם 8 שעות ביום ובלי מסיכה? האם בפלאפל  יושבים ביחד או שקונים ומסתלקים ותחבורה ציבורית הוקטנה הכמות וחייבים מסיכה ואין ברירה כי צריך קופאים בסופר ועובדים באסם ובאנגל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/1/2021 13:18 לינק ישיר 

לאיזו "שיגרה רגילה" כוונתך? לשיגרה של תשע"ט ? או אולי של תרע"ט? ובעצם למה לא של תקע"ט?

הקורונה שינתה את השיגרה כמו שמלחמות גדולות שינו את השיגרה. השיגרה שלאחר הקורונה (אחרי שב"ה תושג חסינות עדר בזכות החיסונים) תהיה שונה בלא מעט בחינות מהשיגרה שלפני הקורונה. העקשנות להתעלם מזה הינה חוסר אחריות ומונעת הכנה ראויה ואחראית לשיגרה שלאחר הקורונה. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > זה מה שאמר לי מנהל של אחד ממוסדות החינוך הפתוחים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר