בית פורומים בחדרי חרדים

גפני, דרעי, משי זהב, ועוד - טלו קורה מבין עיניכם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/1/2021 23:55 לינק ישיר 

גילוי נאות, אני לא קשור לקהילת דארג, להיפך אני מתנגד נמרצות למנהיג הקהילה עוד כשהיה משגיח בישיבת חוג חת"ס.

אני מעריך מנהיגי קהילות שחוששים למרכזי התורה על אף המגיפה, ואני יכול להסכים שגם אם אני לא מבין אותם, דעתם היא דעת תורה רחבה יותר מדעתי.

אני בז למנהיגי חצרות שמזלזלים במגפה ומקהילים קהילות מלבד כוללים וישיבות, אירועים ושמחות, כי אינם מסוגלים לא להיות מוקפים בתרועת המעריצים.

אבל אני בז "לכולם" באופן שוה, בליבי, אני לא נעמד מול המצלמות כשזה מגיע מקהילה שאני לא מפחד למחות נגדה ונגד מנהיגה.

ושותק ככבש כשזו קהילה שמפחידה אותי, ואני חושש לעורי ולגופי.

גפני ושות', אם היית עומד ומוחה כנגד כל אירוע שהתקיים עד עכשיו, בסדר גדול יותר מדארג: בעלז, ויזניץ מרכז, סערט ויזניץ עם ביאלה, לעלוב ועוד, ניחה.

אבל אתה והבוס שלך יענקי צבועים, נתפסים לקהילה שיודעים שלא יפגעו בכם, ושם אתה מוציא את הכאבי בטן שלך.

ודרעי, רק לפני שבועיים הבוס שלך רבי יצחק יוסף ניהל אירוע ענק של סיום הש"ס בריקודים סוערים, ואיפה המחאה שלך?

אנחנו יודעים להתבכיין מול התקשורת החילונית, שנטפלים לחרדים, ולא מסקרים את מפגיני בלפור ואחרים.

אבל אנחנו בדיוק אותו הדבר, מוציאים את התסכול שלנו, על החלשים, על אלו שלא יכולים לעשות לנו כלום.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 07:50 לינק ישיר 

כך מילה פנינה. הצביעות חוגגת בכל המגזרים ואצלנו לא פחות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 08:11 לינק ישיר 

צודק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 09:40 לינק ישיר 

מסכים עם הכל, חוץ ממשי זהב. מה צביעות אצלו? יהודי מתאבל על מות אימו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 09:52 לינק ישיר 

פיינרך כתב:
במקרה שלו ושל דודי שוומנפלד שלא נדע ולא נתנסה חלילה, הייתי קורא לזה התפכחות ולא צביעות. עצוב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 10:38 לינק ישיר 

לא זוכר מי ואיפה
אבל איזה ניק כתב פה בפורום
שחבר שלו חסיד דארג אמר לו
שדארג עשו את זה כדי לקבל פירסום.
אז הם קיבלו פירסום בדיוק כמו שרצו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 10:45 לינק ישיר 

לקיים מה שנאמר, אין פרסומת שלילית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 11:48 לינק ישיר 

צביעות זה לעשות חתונה המונית בזמן שעם ישראל סובל מסגר ועלייה בתחלואה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 12:35 לינק ישיר 

בהחלט חבורת צבועים
זה כולל גם את שפע היחצנים והצייצנים שפושטים טלפיים בבחינת כשר אני, וזאת באמצעות השלכת הבוץ רק על אחרים.

ובכלל גם הטרנד כעת לעשות מה שהעיתונאים והצייצנים החרדים קוראים לו "חשבון נפש פנימי" - "אבל אשמים אנחנו", הם לא מדברים על עצמם, הם מכים על החזה של האחר בלבד.

צביעות לאורך כל הדרך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 13:41 לינק ישיר 

מהשחושבים כתב:

צביעות זה לעשות חתונה המונית בזמן שעם ישראל סובל מסגר ועלייה בתחלואה

מוכן להסביר מה עניין שמיטה לחביתה?
ומה חתונות קשורות לצביעות?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 23:51 לינק ישיר 

איזה סיום השס היה?? או שזה גם השפרצת ליכלוך, ולך תוכיח שאין לך אחות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2021 00:22 לינק ישיר 
גלאגוזים

פיינרך כתב:

ללכלך על כל הציבור, לספר לכולם ש'שמרנו על אמא כמו אתרוג', להאשים אחרים במותה,
ולהתעלם מהעובדה שרק לפני 3 שבועות השתתפה בחתונה ללא כל מסכה או ריחוק, זוה הרבה יותר מצביעות.
היותו שרוי באבל, לא מתיר לו לשסות כנגד ציבור גדול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2021 19:16 לינק ישיר 

המצחיק שאותו משי זהב מאשים את כל העולם, חוץ מאת עצמו, הוא גם היה בחתונה, והיה יכול מיד לקחת את אמו הביתה. אלא מה, גם הוא רצה לחגוג, ועכשיו נוח לו להאשים אחרים, וכמה שההאשמות יותר פרועות זה רק מוכיח שהוא מנסה להסיר את אשמה מעצמו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2021 19:23 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:
איזה סיום השס היה?? או שזה גם השפרצת ליכלוך, ולך תוכיח שאין לך אחות

נשלח מהאנדרואיד שלי

https://m.ynet.co.il/Articles/58720480

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2021 19:37 לינק ישיר 

אבאבאווער כתב:

גילוי נאות, אני לא קשור לקהילת דארג, להיפך אני מתנגד נמרצות למנהיג הקהילה עוד כשהיה משגיח בישיבת חוג חת"ס.

אני מעריך מנהיגי קהילות שחוששים למרכזי התורה על אף המגיפה, ואני יכול להסכים שגם אם אני לא מבין אותם, דעתם היא דעת תורה רחבה יותר מדעתי.

אני בז למנהיגי חצרות שמזלזלים במגפה ומקהילים קהילות מלבד כוללים וישיבות, אירועים ושמחות, כי אינם מסוגלים לא להיות מוקפים בתרועת המעריצים.

אבל אני בז "לכולם" באופן שוה, בליבי, אני לא נעמד מול המצלמות כשזה מגיע מקהילה שאני לא מפחד למחות נגדה ונגד מנהיגה.

ושותק ככבש כשזו קהילה שמפחידה אותי, ואני חושש לעורי ולגופי.

גפני ושות', אם היית עומד ומוחה כנגד כל אירוע שהתקיים עד עכשיו, בסדר גדול יותר מדארג: בעלז, ויזניץ מרכז, סערט ויזניץ עם ביאלה, לעלוב ועוד, ניחה.

אבל אתה והבוס שלך יענקי צבועים, נתפסים לקהילה שיודעים שלא יפגעו בכם, ושם אתה מוציא את הכאבי בטן שלך.

ודרעי, רק לפני שבועיים הבוס שלך רבי יצחק יוסף ניהל אירוע ענק של סיום הש"ס בריקודים סוערים, ואיפה המחאה שלך?

אנחנו יודעים להתבכיין מול התקשורת החילונית, שנטפלים לחרדים, ולא מסקרים את מפגיני בלפור ואחרים.

אבל אנחנו בדיוק אותו הדבר, מוציאים את התסכול שלנו, על החלשים, על אלו שלא יכולים לעשות לנו כלום.

צודק !!
הצביעות חוגגת בענק !!
במקום שכל אחד ידאג לחוג וקהילה שלו הוא מטיף לחוג אחר!!
דרעי גפני הם האחרונים להטיף מוסר !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גפני, דרעי, משי זהב, ועוד - טלו קורה מבין עיניכם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר