בית פורומים בחדרי חרדים

ברוך שפטרנו מעונשו של זה...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/1/2021 18:51 לינק ישיר 

וכשם שפטרנו עתה כן יפטרנו גם בשנים הבאות...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:03 לינק ישיר 

מה חשוב לך בחיים, ומה הפסדת ב-4 שנים האחרונות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:09 לינק ישיר 

400000 איש ביניהם ידידים ומכרים. והרמת ראש של קבוצות נאציות שמפגינות בריש גלי "יהודים לא יחליפו אותנו"...

ב"ה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:09 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

אתה כנראה אזרח ארה"ב...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:10 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

400000 איש ביניהם ידידים ומכרים. והרמת ראש של קבוצות נאציות שמפגינות בריש גלי "יהודים לא יחליפו אותנו"...

ב"ה.

כמו שביבי אשם ב4000 המתים בישראל...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:12 לינק ישיר 

הוא אשם. הוא אמר זאת בפה מלא שהוא בכוונה הפחית מחומרת המגפה ושכנע רבים שהכל יעבור ולא יקרה כלום כי זה כמו שפעת. בקולו!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:18 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

איך אומרים בפולין: מזל שאינך תרנגול... כי אחרת היית רץ אל המשחטה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:20 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

הוא אשם. הוא אמר זאת בפה מלא שהוא בכוונה הפחית מחומרת המגפה ושכנע רבים שהכל יעבור ולא יקרה כלום כי זה כמו שפעת. בקולו!!

המדינות הכחולות ממש לא נמצאות במצב יותר טוב מהמדינות האדומות.

אם הוא נכשל בקשר לקורונה זה היה ביחס המזלזל שלו כלפי חומרת המגיפה, ולא בעצם הגישה לטיפול במגיפה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:43 לינק ישיר 

הוא לא עשה מסיבות? עצרות? זלזל במסכות! וקידם בצורה מטמטמת את ההידרוקלורקווין...חברים שלו מתו בגלל שהשתתפו בעצרותיו.

אבל כיהודי, מה שהכי מפריע לי זה העליה המדאיגה באנטישמיות והרמת ראש של הקבוצות הנאציות. מי השתתף בעצרת שלו ב6 בינואר, אנשים עם חולצות "קעמפ אושוויץ" או עם דגל הקונפדרציה (שאינו דגל שהקונפדרציה אימצה אלא היום משמש כסמל לקבוצות נאציות) ואיש לא העיר להם? תאר לך שבעצרת של בעלז להבדיל אא"ה יבוא חסיד עם חולצת "מחנובקע-בעלז" האם ישאר בחיים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 19:45 לינק ישיר 

א. אני בטוח שעכשיו הנאצים ישבו בשקט כי ביידן הנשיא ואין שום עניין לתקשורתלהצמיד אותם לטרמפ

ב.אני בטוח שהחרדים בארהב מתו רק בגלל טרמפ ולא בגלל שהם לא רצו לשמור ורבו על כך עם המושל קומו לא לשמור על הקורונה כמו כן גם בארץ החרדים נפטרים בהמוניהם בגלל טרמפ

ג.קצת הכרת הטוב על כל הטוב שהוא גמל איתנו לא תזיק

תראה פחות cnn nbc ואז טרמפ יראה לך קצת יותר טוב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 21:18 לינק ישיר 
קלעפער

ליטאישעבר כתב:
א. אני בטוח שעכשיו הנאצים ישבו בשקט כי ביידן הנשיא ואין שום עניין לתקשורתלהצמיד אותם לטרמפ

ב.אני בטוח שהחרדים בארהב מתו רק בגלל טרמפ ולא בגלל שהם לא רצו לשמור ורבו על כך עם המושל קומו לא לשמור על הקורונה כמו כן גם בארץ החרדים נפטרים בהמוניהם בגלל טרמפ

ג.קצת הכרת הטוב על כל הטוב שהוא גמל איתנו לא תזיק

תראה פחות cnn nbc ואז טרמפ יראה לך קצת יותר טוב

א. לפחות הוא מבטיח להלחם בהם. אם לא יעמוד בדיבורו אני מקוה שגם הוא יעוף.(גם ככה אני מקוה שבבחירות הבאות יעמוד רפובליקני נורמלי וינצח)
ב. החרדים השתמשו בטראמפ למאבקם. חלק מהם אף האמין לו. כך שאפילו ביחס אליהם הוא קלקל.
ג. כאמור כמה וכמה פעמים, במה שמגיע לו שיבחתיו. אבל הוא לא היה ראוי לשמש כנשיא וב"ה שסולק. ותפילה שלא יחזור.

מה שאני קורא (לא צופה) אני מחלק באופן שווה בין אתרים מצד ימין לצד שמאל כדי לא להיות מושפע מצד אחד. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 21:40 לינק ישיר 

זה שעבור אמריקה הוא היה עונש (עונש על שבחרו באובמה לפניו, אובמה היה בומרנג, והוא זה שהביא לקיצוניות הרבה בארה"ב, טראמפ הוא רק סימפטום של מה שאובמה יצר, הוא יצר את טראמפ וגם את עליית קרנם של הקיצונים והאנטישמים) - עדיין לא אומר שהיה עונש לישראל, בשבילנו הוא היה מלאך וחסיד אומות העולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 22:06 לינק ישיר 

ויקם מלך חדש על מצרים ויאמר אל עמו הנה עם בני ישראל רב ועצום ממנו, הבה נתחכמה לו פן ירבה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 22:37 לינק ישיר 

טראמפ הוא הנשיא שעשה הכי הרבה למען היהודים מאז כורש המלך!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 23:09 לינק ישיר 

מקוה שמראות הבושה של ההשפלות האיראניות שהשפילו את האמריקאים בתקופת אובאמה עם המלחים בשבי ועם המל"ט שהפילו, לא יחזרו על עצמם בתקופתו של ביידן.

בעידן טראמפ רעדו שם להתגרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2021 23:24 לינק ישיר 
קלעפער

ירו_שלמי כתב:
זה שעבור אמריקה הוא היה עונש (עונש על שבחרו באובמה לפניו, אובמה היה בומרנג, והוא זה שהביא לקיצוניות הרבה בארה"ב, טראמפ הוא רק סימפטום של מה שאובמה יצר, הוא יצר את טראמפ וגם את עליית קרנם של הקיצונים והאנטישמים) - עדיין לא אומר שהיה עונש לישראל, בשבילנו הוא היה מלאך וחסיד אומות העולם.

גם אובמה הודה בכך שטראמפ הוא ראקציה לכהונתו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ברוך שפטרנו מעונשו של זה...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.