בית פורומים בחדרי חרדים

אני שמח במה שהמשטרה עשתה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/1/2021 14:04 לינק ישיר 
אני שמח במה שהמשטרה עשתה

הגיע הזמן שהרחוב החרדי יבין שאי אפשר להתפרנס מהחילוניים לאכול את מיסיהם,  לא לעבוד לא לשלם מיסים לקבל הנחה בכל מקום אפשרי ואם אפשר גם לזייף תלושי משכורת כדי לסחוב עוד כמה אחוזי הנחה, לא לרכוש השכלה כך שגם אם עובדים זה בעבודות דחק, ולספר לחילונייים שבזכותינו הם נושמים, ולהחליט עדיין שאנחנו מדינה בתוך מדינה הם יממנו אותנו ואנחנו נדחוף להם אצבע בעין פעם אחרי פעם, הם יסגרו עסקים יפוטרו בהמוניהם,ואנחנו דרעי יסדר לנו תקציבים הגם שלא הפסדנו שקל מהקורונה תוך ניצול ציני של המצב

אין לי סבלנות לשמוע את איש חשוב עם האגדה החרדית שאנחנו יכולים להחזיק את עצמנו 

ומצד שני אני מאמין שכל העולם נברא בשביל ישראל והתורה היא הדבר החשוב ביותר ואני עודי אברך שלומד שלושה סדרים ואיני בא להתווכח אידאולוגית האם המדינה צריכה לממן אחזקת כוללים אם לאו, אבל יש צורה של התנהגות  אי אפשר להתנהג בחזירות ולומר למדינה תממנו אותנו ושכל החילוניים יסבלו כי החלטנו להיות מדינה בתוך מדינה לשום תורם לא היינו מעיזים לעשות כך

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 15:58 לינק ישיר 

הם לא מממנים אותנו. רוב החרדים עובדים, ובשחור. גם אלה שלא עובדים, משלמים מיסים עקיפים. במשך כל שנות המדינה הפלו אותנו לרעה מבחינה תקציבית, ולמעשה חיו על חשבוננו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 16:01 לינק ישיר 

אליבא כתב:
הם לא מממנים אותנו. רוב החרדים עובדים, ובשחור. גם אלה שלא עובדים, משלמים מיסים עקיפים. במשך כל שנות המדינה הפלו אותנו לרעה מבחינה תקציבית, ולמעשה חיו על חשבוננו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

כמעט כל החרדים שעובדים, עובדים בלבן, בצורה חוקית !

זה אותו סיפור מרושע כמו הסיפורים על החרדים שמצביעים בצורה לא חוקית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 16:05 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:
הגיע הזמן שהרחוב החרדי יבין שאי אפשר להתפרנס מהחילוניים לאכול את מיסיהם,  לא לעבוד לא לשלם מיסים לקבל הנחה בכל מקום אפשרי ואם אפשר גם לזייף תלושי משכורת כדי לסחוב עוד כמה אחוזי הנחה, לא לרכוש השכלה כך שגם אם עובדים זה בעבודות דחק, ולספר לחילונייים שבזכותינו הם נושמים, ולהחליט עדיין שאנחנו מדינה בתוך מדינה הם יממנו אותנו ואנחנו נדחוף להם אצבע בעין פעם אחרי פעם, הם יסגרו עסקים יפוטרו בהמוניהם,ואנחנו דרעי יסדר לנו תקציבים הגם שלא הפסדנו שקל מהקורונה תוך ניצול ציני של המצב

ומצד שני אני מאמין שכל העולם נברא בשביל ישראל והתורה היא הדבר החשוב ביותר ואני עודי אברך שלומד שלושה סדרים ואיני בא להתווכח אידאולוגית האם המדינה צריכה לממן אחזקת כוללים אם לאו, אבל יש צורה של התנהגות  אי אפשר להתנהג בחזירות ולומר למדינה תממנו אותנו ושכל החילוניים יסבלו כי החלטנו להיות מדינה בתוך מדינה לשום תורם לא היינו מעיזים לעשות כך

אתה מנוול וחזיר מושחת.
אני שמשלם אלפי ש"ח מיסים בלבן, וכך כל בני משפחתי הקרובים שאני מכיר ויודע, מממנים אותך ואת שכמותך, וכל חטאינו שאנו יהודים יראים ושלמים, ורק לכן אנחנו צריכים לסבול ולשאת אותך ואת שכמותך!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 16:07 לינק ישיר 

רעיונוביץ כתב:

אליבא כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

כמעט כל החרדים שעובדים, עובדים בלבן, בצורה חוקית !

זה אותו סיפור מרושע כמו הסיפורים על החרדים שמצביעים בצורה לא חוקית.

מצטער, התכוונתי לכתוב "עובדים, ולא בשחור".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 16:11 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:

חזק וברוך !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 16:28 לינק ישיר 

אליבא כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תמשיך לחיות בסיפורים שאתה מספר לעצמך רק תספר לי כמה המדינה למשל משלמת למשפפחה עם 7 ילדים בשביל בריאות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 16:31 לינק ישיר 

שבטמישור כתב:

אתה מנוול וחזיר מושחת.
אני שמשלם אלפי ש"ח מיסים בלבן, וכך כל בני משפחתי הקרובים שאני מכיר ויודע, מממנים אותך ואת שכמותך, וכל חטאינו שאנו יהודים יראים ושלמים, ורק לכן אנחנו צריכים לסבול ולשאת אותך ואת שכמותך!

לא דברתי על חלק מהאנשים שמרוויח ומשלם שזה אחוז מאד  קטן מהציבור,בגלל שאין לך הבנת הנקרא אני חזיר ומנוול טוב נוספה עוד תגובה חרדית חולנית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 16:32 לינק ישיר 

לְשִׂמְחָה מַה זֹּה עֹשָׂה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2021 16:36 לינק ישיר 

זה לא ממש שמחה אלא יותר הבנה שאי אפשר לנשוך את היד שאתה אוכל ממנה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 18:59 לינק ישיר 

אני, אשתי ו 95% מבני משפחתי ומבני משפחתה עובדים במשרה מלאה ובלבן, משלמים אלפי שקלים מס הכנסה, בריאות וביטוח לאומי ומקבלים הרבה הרבה פחות מאזרח חילוני. אם זה בחינוך חינם שיש אצלם בעוד אני משלם לכל ילד מעל 600 ש"ח לחיידר מה שאוכל לי 3000 מהמשכורת כל חודש ואם זה באיכות חיים סטייל עזה בערים החרדיות לעומת הערים החילונית. אז בבקשה אל תטיף לנו מוסר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 19:15 לינק ישיר 

muki28 כתב:
אני, אשתי ו 95% מבני משפחתי ומבני משפחתה עובדים במשרה מלאה ובלבן, משלמים אלפי שקלים מס הכנסה, בריאות וביטוח לאומי ומקבלים הרבה הרבה פחות מאזרח חילוני. אם זה בחינוך חינם שיש אצלם בעוד אני משלם לכל ילד מעל 600 ש"ח לחיידר מה שאוכל לי 3000 מהמשכורת כל חודש ואם זה באיכות חיים סטייל עזה בערים החרדיות לעומת הערים החילונית. אז בבקשה אל תטיף לנו מוסר.

אתה רוצה חינוך ללא ליבה ועם תוספת שעות, בבקשה, תשלם.

אתה רוצה לגור בעיר חרדית, זכותך, אז תשאל את העסקנים שלך לאן הולכת הארנונה שלך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 19:23 לינק ישיר 

muki28 כתב:

את השקרים שלך תמכור למי שלא מבין בתחום.כן   אני לא איזה עיתונאי חילוני שאפשר למכור לי את השקרים אולי משפחתך מונה עשרות אנשים שביחד משלמים אלפי שקללים וגם זה בספק .600 שקל בחידר אתה חושב שאפשר למכור לי את זה גם לי יש ילדים בחידר והסכומים לילד הם בסביבות 400 שח וגם בזה תפנה למנהלים שמחתנים בכסף הזה את ילדיהם דרך אגב ילד חילוני לא לומד עד 17:00 בכתה ד ועל זה אתה משלם לפחות לזה יש הצדקה חלקית לגבות כסף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 19:28 לינק ישיר 

איך כל מה שכתבת קשור ללשמוח במה שהמשטרה עשתה בבני ברק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 19:44 לינק ישיר 

muki28 כתב:

א. מתחילת התגובה שלך משמע שאתה מהעשירון העליון של המגזר.

ב.  ערים חרדיות (בין היתר) נתמכות ע"י הממשלה במאות מיליונים יותר מעיר חילונית ממוצעת.

אם איכות החיים בעיר שלך כמו בעזה זה אומר שיש אנשים שחוגגים על כספי המיסים שלך, הם חרדים והם הנציגים של החרדים.

נ.ב. לדעתי ברוב הערים החרדיות איכות החיים הרבה יותר טובה מערים מעורבות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 19:57 לינק ישיר 

קרוב משפחתי (מדרגה ראשונה) לא עבד כל חייו, למעט מעט עבודות בשחור (משגיח וכו'). מתוך ששת בניו הנשואים וחתניו רק אחד עובד (ורואה ברכה ב"ה). הבנות (הנשואות) והכלות עובדות בעבודות דחק (בוגרות סמינרים שמרניים וחסרות קשרים). 
האם המדינה מממנת את כל השבט הגדול הזה? האם אחד מהם שירת יותר מיום בצבא (לא). האם הוא יוצא מן הכלל? מה קורה בויז'ניץ? בבעלזא? אצל הצ'אלמערים?
כן, אני יודע שיש חרדים עובדים, אבל מספרם  קטן. היו איתי במילואים (יק"פ רבנות) בוגרי חברון, עטרת, חבדניקים וגערערס. אבל הם היו המיעוט שאינו מעיד על הכלל. 
======== בהשוואה למשל לחברי לשבט בבני עקיבא, שם היו 100 אחוז מתגייסים ו-100 אחוז בקרבי ו-100 אחוז עובדים. אז מה? שוב נגיד שהצפונבונים משתמטים? שהחרדים כן עובדים? (אני מתייחס בדברי לחרדים האשכנזים בלבד, רוב הציבור הספרדי טרם התקלקל). 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אני שמח במה שהמשטרה עשתה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.