בית פורומים בחדרי חרדים

בעקבות מסע הנקם הקלגסי: חובה ללמד את הילדים חוק בינלאומי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/1/2021 22:28 לינק ישיר 
בעקבות מסע הנקם הקלגסי: חובה ללמד את הילדים חוק בינלאומי

בעקבות מסע הנקם של קלגסי ישראל, חובה ללמד את הילדים חוק בינלאומי בסיסי, שאם מרימים שתי ידים או סמרטוט לבן, אז יש להם סיכוי להינצל ממכות הרצח של הקלגסים... וד"ל
[בתקוה שראיתם את התמונה של הבחור שהרים שתי ידים וניצול]

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 22:34 לינק ישיר 

אפשר ללמוד את הנושא באופן מושלם מהילדים הערביים שכל הזמן מתנגשים עם שוטרים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 22:45 לינק ישיר 

לא יודע למה, אבל אני בכל 40 שנותיי לא התנגשתי עם שוטר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 22:47 לינק ישיר 

עהד תמימי ימ"ש היא מומחית בינלאומית לנושא

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 22:49 לינק ישיר 

אל תבנה על זה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 23:15 לינק ישיר 

מיניה וביה: אם החוק הבין לאומי נר לרגלם אז הרמת הידיים מיותרת כי החוק בכל מצב לא מתיר להכות חפים מפשע אבל אם המטרה היא להרביץ לנקום (לכאורה) אז מה תועיל הרמת הידיים עוד יפרשו זאת "כהרמת ידיים" על מנת לתקוף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 23:20 לינק ישיר 

עוד תגובה חרדית שמזכירה את זעזועי הפלס 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 23:28 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:
עוד תגובה חרדית שמזכירה את זעזועי הפלס 

לכל אחד כל דבר יכול להזכיר מישהו או משהו אחר אותי תגובותיך מזכירים לי את הניק מואי שהוא לאו דווקא היה ליטאי לשעבר אלא דתי לשעבר וחילוני היום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 23:34 לינק ישיר 

אני רואה שכשזה מגיע לחסידים את נורא רגישה להבדיל מהרגישות שלך לר חיים קנייבסקי  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2021 23:49 לינק ישיר 

[quote]אני רואה שכשזה מגיע לחסידים את נורא רגישה להבדיל מהרגישות שלך לר חיים קנייבסקי  [/quot לך תדע מגיבה: אני רגישה לכולם ואף פעם לא תקפתי לפני שתקפו אותי! גם כסורוצקין הכריז  בשמו של הגר"ח "שהחסידים שיצביעו בחיפה למועמד אשר רבם ציווה להצביע עבורו "הם משנאי ה'" שמבחינתי זאת הכרזת מלחמה על עולם החסידות גם במצב הזה ובכל מצב אחר הבהרתי חזור והבהר :שכוונתי אינה בשום מצב לתקוף את שר התורה באופן אישי גם אם כתוצאה  מהוויכוח אני שוכחת לעיתים להזכיר זאת. אם כבר מדברים על ר' חיים אז רק הערב אחותי סיפרה לי שהיא מתכוונת להכין תחפושות עבור ילדיה ע"ש "בובו" בנאי ילדיו ונכדיו, אמרתי לה שזה יכול להתפרש כפגיעה בכבודו של שר התורה ולרדת מהתוכנית.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 24/01/2021 00:07:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/1/2021 00:32 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
[quote]אני רואה שכשזה מגיע לחסידים את נורא רגישה להבדיל מהרגישות שלך לר חיים קנייבסקי  [/quot לך תדע מגיבה: אני רגישה לכולם ואף פעם לא תקפתי לפני שתקפו אותי! גם כסורוצקין הכריז  בשמו של הגר"ח "שהחסידים שיצביעו בחיפה למועמד אשר רבם ציווה להצביע עבורו "הם משנאי ה'" שמבחינתי זאת הכרזת מלחמה על עולם החסידות גם במצב הזה ובכל מצב אחר הבהרתי חזור והבהר :שכוונתי אינה בשום מצב לתקוף את שר התורה באופן אישי גם אם כתוצאה  מהוויכוח אני שוכחת לעיתים להזכיר זאת. אם כבר מדברים על ר' חיים אז רק הערב אחותי סיפרה לי שהיא מתכוונת להכין תחפושות עבור ילדיה ע"ש "בובו" בנאי ילדיו ונכדיו, אמרתי לה שזה יכול להתפרש כפגיעה בכבודו של שר התורה ולרדת מהתוכנית.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 24/01/2021 00:07:05

איזה צדיקה ריגשת אלפים

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בעקבות מסע הנקם הקלגסי: חובה ללמד את הילדים חוק בינלאומי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר