בית פורומים בחדרי חרדים

החרדים איבדו את הבושה ודורשים: לקנוס רק אם מצאו במקום לפחות 40 תלמידים.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/1/2021 11:45 לינק ישיר 
החרדים איבדו את הבושה ודורשים: לקנוס רק אם מצאו במקום לפחות 40 תלמידים.

כך על פי דיווח של כתב ערוץ הכנסת יניר קוזין בטלגרם.
https://t.me/yaronyanir1299/7184

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 11:47 לינק ישיר 

הגיע הזמן שהשפויים יצאו למחות מול הבית של גפני וליצמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 11:59 לינק ישיר 

הבעיה שאלו שמשביתים לימודים לזמן ארוך - אולי ינצלו מהקורונה, אבל שפויים הם כבר לא יהיו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 12:05 לינק ישיר 

ההתעקשות לריב על חוק הקנסות היא איוולת. אסטרטגית, פוליטית ומהותית. בעיתוי כזה ובכלל. מייצרת נִראות איומה ושקרית כאילו חרדים מתעקשים לרפד לעצמם תנאים להפרה שתפגע בבריאות. שתדעו לכם: זה לא המאבק של האזרח החרדי. זה מאבק של כמה מנהלי מוסדות שנושפים בעורף של חברי הכנסת. מיותר, מטופש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 12:08 לינק ישיר 

שני אברכים בני 28 ובני 35 הורדמו והונשמו. 161 חרדים מאושפזים במצב קשה או קריטי. ומה דחוף לח״כים של יהדות התורה? ובכן, שחלילה לא יעלו את הקנסות על המוסדות. מטורפים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 12:40 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
ההתעקשות לריב על חוק הקנסות היא איוולת. אסטרטגית, פוליטית ומהותית. בעיתוי כזה ובכלל. מייצרת נִראות איומה ושקרית כאילו חרדים מתעקשים לרפד לעצמם תנאים להפרה שתפגע בבריאות. שתדעו לכם: זה לא המאבק של האזרח החרדי. זה מאבק של כמה מנהלי מוסדות שנושפים בעורף של חברי הכנסת. מיותר, מטופש.
החכי"ם של יהדות התורה מעולם לא היו 'נציגי ציבור'. הציבור הוא רק אוסף 'רובוטים' שמצביע " ככל אשר יורוך " . אם הח"כ רוצה להישאר בתפקידו לא אתה ולא אני הכתובת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 13:28 לינק ישיר 

אוי כמה שהציבור החרדי משלם על איוולת חכי''ו מיהדות התורה הלא מאוחדת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 13:32 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אין הרבה שהם גם חרדים וגם שפויים לצערי (ושלא יקפצו הצעקנים אני מדבר כל חרדים ממש של פעם לא חרדים של היום שתפקידם להתבכיין )

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 13:38 לינק ישיר 

הח״כים החרדים מבינים שהאווירה בציבור ובכנסת היא בעד העלאת הקנסות והם לא יוכלו למנוע את זה. אז ההצעה של ״40 תלמידים״ נועדה לעקר את החוק מתוכן כיוון שזה לא מעשי שהמשטרה תנהל ספירת מלאי בתלמודי התורה. ובמצב כזה אין קנסות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 13:53 לינק ישיר 

עוד ועוד עיתונאים חרדים, מביעים באומץ רב, את תסכול הציבור מסאגת העלאת הקנסות למפרי הנחיות. יהדות התורה, אתם משרתים אזרחים חרדים, לא ראשי מוסדות. אם אתם נגד הפרת הנחיות - שעלולה לסכן חיים - תרוצו לעשות את הפעולה הכ"כ מתבקשת. 'כל המַציל נפש אחת מישראל – כאילו הִציל עולם מלא'
צטט ציוץ
אלעזר ובר 
ריבוע שחור קטן
elazar webber
@elazar_webber
·
לא מבין. מודעות האבל מלאות. כל הזמן אנחנו מתחננים שלא יכלילו מגזר שלם, מדובר בקיצונים שמפרים את ההנחיות - ומסכנים חיי אדם. רוב חברי הכנסת החרדים יסכימו עם הדברים האלו. למה לכל הרוחות מתנגדים להעלת הקנסות? זו סכנת נפשות. אם הפעולה הזו תציל חיי אדם, למה יש מי שמתנגד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 14:05 לינק ישיר 

דרעי הסביר שהתנגדותו להעלאת הקנסות היא כדי לא להכביד יתר על המידה על בעלי העסקים. זו לא בדיחה ככה הוא אמר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 14:06 לינק ישיר 

יפה החכים החרדים נאבקים נגד עצמם מספר המונשמים והנפטרים עד הבחירות יוריד את מספר המצביעים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 14:14 לינק ישיר 
הגיע הזמן שהשפויים יפסיקו להצביע לגפני ליצמן (ודרעי)

חריף_ומקשה כתב:

.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי hot_trend ב- 27/01/2021 14:16:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 14:32 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:

חריף_ומקשה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אין הרבה שהם גם חרדים וגם שפויים לצערי (ושלא יקפצו הצעקנים אני מדבר כל חרדים ממש של פעם לא חרדים של היום שתפקידם להתבכיין )

אין אף 1 שפוי בעולם הזה!!!
כולם משוגעים בדרגות שונות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 14:45 לינק ישיר 

חלק מהעיתונאים המבקרים, מהם ששמם מופיע לעיל, הנני עד מפי תמונות, כי הם בעצמם לא שומרים על הכללים.

חלק מהם אף שולחים את ילדיהם למוסדות.

על חלק מהם - לא אלו ששמם שורבב לאשכול הנוכחי - שעובדים במערכות התקשורת החרדית, בושה לעמוד לידם, לפי עדויות יש שם בפנים המערכות כל מיני קשרים פסולים על פי התורה, שבוודאי זהירות הדבקות אין שם, וד"ל.

בושה שהשועלים מנסים להורות דרך לאריות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 14:57 לינק ישיר 

חברי הכנסת החרדים אינם מבינים איזה גול עצמי הם תוקעים לפני הבחירות. גם אם מספר המנדטים שלהם יישאר כמו מקודם הרי במעשים מטופשים אלו הם מבריחים מסורתיים ונייטרלים לעבר לפיד וליברמן. לא תהיה לנו קואליציה בסוף והכל בשביל להציל איזה מוסד מסכן של הפלג שהרי בתכלס לא יהיה הרבה מעבר לזה ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > החרדים איבדו את הבושה ודורשים: לקנוס רק אם מצאו במקום לפחות 40 תלמידים.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.