בית פורומים בחדרי חרדים

גור במלוא כיעורה סילקו בת מהלוויית אביה וכולם שתקו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/1/2021 13:32 לינק ישיר 

האלימים מגור סילקו את הבת של הנפטר מהלוויית אביה רק מפני שבעלה לומד תורה אצל מרן הגר"ש אלתר
מאת גוראי
השתוללות נוספת של  שומר הנשים הגרוש מוטי טאוב 
בלווית רבי יצחק מאיר גובנר הגיעה בתו הגברת אלברט להשתתף בהלוויה
מכיוון שבעלה עברה לקהילת גור תורה המשפחה שלה מחרימה אותה
כדי שהיא לא תהיה בודדה בלוויה, הגיעה  בת מרן ראש הישיבה שליט"א  רותי קפלר לעמוד לצידה ולחזקה בשעה קשה זו.
הגרוש טאוב שמכיר את כל נשות הקהילה (כדי לקיים מצוות יריקה) ניגש עליה והתחיל להשתולל מול כל המתאספים 
הוא התחיל לצעוק תעופי מפה, ואחרי זה כל מיני כינוי גנאי,
וכל העומדים סביבו אף אחד לא מנסה לעצור אותו, כולל חבר הוועדה משה בצלאל אלתר. (ואנחנו כבר יודעים מרבי דניאל ליברמן שהכל בא מכוחו של אותו זקן, ששום דבר לא קורה לא בציווי מפורשת מלמעלה ובודאי לא אירוע בהשתתפות חברי הוועד העליונה)
פורסם על ידי בעולמם של חרדים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 14:51 לינק ישיר 

אתה מאמין למילה של הנואף הזה מברוקלין? נו נו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 15:07 לינק ישיר 

קיבלתי תגובה בתיבה האישית מהגערער הידוע:
קראת לשה"ר אין לך יכול לבדוק עובדית האם זה נכון או לא ואתה מפיץ את זה בתופצת נאטו ,באתר אחר היה כתוב  ורסייה אחרת לגמרי, לא העיפו   את בת הנפטר אלא העירו למלווה שלה בת הגר"ש,  גרוש אחד העיר לבת הגר"ש!!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 15:08 לינק ישיר 

פיינשמקער כתב:
אתה מאמין למילה של הנואף הזה מברוקלין? נו נו

נשלח מהאנדרואיד שלי

זו לא 'אמונה'. זו עובדה. קבל את האמת ממי שאמרה. דן האדמו"ר לכף זכות. אולי אין לו 'רוח הקוידש' והוא לא יודע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 15:16 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
קיבלתי תגובה בתיבה האישית מהגערער הידוע:
קראת לשה"ר אין לך יכול לבדוק עובדית האם זה נכון או לא ואתה מפיץ את זה בתופצת נאטו ,באתר אחר היה כתוב  ורסייה אחרת לגמרי, לא העיפו   את בת הנפטר אלא העירו למלווה שלה בת הגר"ש,  גרוש אחד העיר לבת הגר"ש!!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

הוא ממש 'צדיק'. הוא אמנם צעק לעברן 'תעופי מפה' אבל הוא התכוון למלווה של הבת.... למלווה זה כן בסדר? זה מה שהבת צריכה לעבור כשגופת אביה מונח לפניה? אין שום הצדקה להתנהגות ברוטאלית ואלימה שכזו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 16:25 לינק ישיר 

מה אתם מצפים מגור? מה אתם תמימים? זה חדש אצלכם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 16:29 לינק ישיר 

כל אירוע כזה מבריח עוד ועוד מהחצר המושחתת הזאת, וב"ה כיום יש אלטרנטיבה ראויה. בחסדי ה'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 17:10 לינק ישיר 

כת רשעי גור נדלן!!
כל מעשה כזה ממאיס את הרשעים האלו על הציבור !!
לפי הרשעים האלו מותר להלבין פנים לאישה בזמן הלוויה של אביה ???
אני מבינה שלפי התקנות ההזיות של חסידות גור מותר לצעוק ולדבר עם אישה זרה אבל אסור ללכת ברחוב עם האישה החוקית !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 20:16 לינק ישיר 

עדיף היה שיכתוב את הסיפור כמו שהוא, צעקו על בתו של הגר"ש, זה מספיק מכוער ודוחה
עכשיו ההתמקדות היא רק בשקרים של שאולזון.
כרגיל מחצית ממה שהוא כותב מעורב באמת, כבר אמרו חז"ל שהשקרנים מערבים תמיד מעט אמת בשקריהם כדי שהם יתקבלו, כי שיקרא לבד לא קאי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2021 20:43 לינק ישיר 

המעשים המחרידים האלו גרמו לברז התרומות לאיחוד מוסדות גור להתייבש
להיות צועק ואינו נענה... אם פעם פנייה מהאיחוד לגבירים ולאנשים האמידים בגור,
הייתה "טרם יקראו ואני נענה"
ובחרדת קודש הוזילו זהב מכספם..
כיום הגבירים הורידו את הסכומים או הפסיקו לגמרי וכמובן עוטפים את זה
"בתירוצים של קורונה" ומשבר כלכלי,
אך למעשה הם רוצים להעביר מסר למערכת דרך הכסף והארנק הסגור,
ההתנהגות האלימה לא מוצאת חן בעינינו......................

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/1/2021 07:08 לינק ישיר 

מאז ומעולם גור היתה חסידות אלימה וברוטאלית. לא אהבתי אותם כבר בגיל 10, בעיר שבה הם היו יחסית "עדינים", לא כשהתנהגו באגואיזם מוחלט לשאר הציבור החרדי בבחירות לעיריית ירושלים והלכו לבד עם ברקת, ולא בשאר ההתנהגויות האנוכיות הקבועות שלהם.
כולם חייבים להם וכולם עובדים אצלם.
מקווה שג' תתנתק מהם או שהליטאים יילכו לבד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/1/2021 10:20 לינק ישיר 

צריך לסייג ולומר שלא כל גור כאלו, ואם לדייק, 95% מהם אברכים עדינים, צדיקים, פרושים, ו5% צעקנים אלימים אנוכי ולא יהיה לך וכו'
מכיר אישית הרבה אברכים מחסידות גור, לא נוגעים בזבוב, יושבים ולומדים, נוחים לשמים ולבריות
ולאלו המאשימים את כל היתר בשתיקה שהסכמה, טעות גדולה יש בטענה זו, כולם מפחדים מאותם אלימים, ואף אחד לא יבוא לצעוק על אותו בחור טמבל שביזה את האישה באמצע הפגנה, מחשש פן יחטוף גם הוא ויחשב כ"בוגד".
תכל'ס כל אחד מאיתנו לא מתערב במריבות לא לו כשמודבר באנשים אלימים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/1/2021 10:38 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

מאז ומעולם גור היתה חסידות אלימה וברוטאלית. לא אהבתי אותם כבר בגיל 10, בעיר שבה הם היו יחסית "עדינים", לא כשהתנהגו באגואיזם מוחלט לשאר הציבור החרדי בבחירות לעיריית ירושלים והלכו לבד עם ברקת, ולא בשאר ההתנהגויות האנוכיות הקבועות שלהם.
כולם חייבים להם וכולם עובדים אצלם.
מקווה שג' תתנתק מהם או שהליטאים יילכו לבד.

צודק בכל מילה !!
שכולם יעזבו אותם לבד ואז נראה את הכוח שלהם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 05:43 לינק ישיר 

[quote]צריך לסייג ולומר שלא כל גור כאלו, ואם לדייק, 95% מהם אברכים עדינים, צדיקים, פרושים, ו5% צעקנים אלימים אנוכי ולא יהיה לך וכו'
מכיר אישית הרבה אברכים מחסידות גור, לא נוגעים בזבוב, יושבים ולומדים, נוחים לשמים ולבריות
ולאלו המאשימים את כל היתר בשתיקה שהסכמה, טעות גדולה יש בטענה זו, כולם מפחדים מאותם אלימים, ואף אחד לא יבוא לצעוק על אותו בחור טמבל שביזה את האישה באמצע הפגנה, מחשש פן יחטוף גם הוא ויחשב כ"בוגד".
תכל'ס כל אחד מאיתנו לא מתערב במריבות לא לו כשמודבר באנשים אלימים.[/quoteלך תדע.בקיצור האלימים הם שמנהלים את העסק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 09:25 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

[quote]צריך לסייג ולומר שלא כל גור כאלו, ואם לדייק, 95% מהם אברכים עדינים, צדיקים, פרושים, ו5% צעקנים אלימים אנוכי ולא יהיה לך וכו'
תכל'ס כל אחד מאיתנו לא מתערב במריבות לא לו כשמודבר באנשים אלימים.[/quoteלך תדע.בקיצור האלימים הם שמנהלים את העסק?

פשוט טעות!!!
כל מעשיהם מגובים ע"י האדמור וגם עגובו ע"י אדמורי"ם קודמים, מלבד תקופת ה"פני מנחם" שלא אהב את זה בלשון המעטה, ומי שרואה את ר' שאול בנו, רואה בבואה של אביו שהיה שונה בהליכותיו מגור הכוחנית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 20:04 לינק ישיר 

אני אוהבת להסתכל על הצד החיובי של הסיפור כאן מסתבר שלא כצעקתה לפחות חלק מחסידי גור אינם נרתעים מנשים ואפילו מזהים את האישה של השני...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גור במלוא כיעורה סילקו בת מהלוויית אביה וכולם שתקו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.