בית פורומים בחדרי חרדים

אם בעלזא מצטרפת לדגל - הם לא עוברים את אחוז החסימה!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/1/2021 13:21 לינק ישיר 
אם בעלזא מצטרפת לדגל - הם לא עוברים את אחוז החסימה!

ממה שאני שומע ברחוב, הציבור הליטאי לא מוכן להצביע למפלגה שיש בה את החסידויות שצפצפו על הקורונה באופן בוטה. כבר כמה שבועות שאני שומע ליטאים שהולכים להצביע במקרה הטוב לש"ס ובמקרה הפחות טוב לסמוטריץ או לשבת בבית. זה הסיבה העיקרית שדגל טוענים שבגללה הם רוצים ללכת לבד. מבחינה פוליטית, אסור לדגל להצטרף לחסידויות שבגללם הציבור בורח מהם!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 13:29 לינק ישיר 

אין ספק שדגל בנפרד הרבה יותר מושך להצביע מאשר מפלגה מאוחדת של בעלי זקן שאתה לא כל כך מבין את הקשר שלך אליהם.
אגודה אולי יכולה להתחבר עם חבד כמו אז בשנת 88 וגם האופציה של בן גביר יכולה להתאים לקהל הייעד של מצביעיה .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 13:34 לינק ישיר 

יהודי_חזק כתב:
ממה שאני שומע ברחוב, הציבור הליטאי לא מוכן להצביע למפלגה שיש בה את החסידויות שצפצפו על הקורונה באופן בוטה. כבר כמה שבועות שאני שומע ליטאים שהולכים להצביע במקרה הטוב לש"ס ובמקרה הפחות טוב לסמוטריץ או לשבת בבית. זה הסיבה העיקרית שדגל טוענים שבגללה הם רוצים ללכת לבד. מבחינה פוליטית, אסור לדגל להצטרף לחסידויות שבגללם הציבור בורח מהם!

אתה שומע מהירהורי לבך רוב בני ואברכי הציבור הליטאי ימשיכו להצביע לדגל הרבה בגלל שהם חסידים ומאמינים ברוח הקדש חלקם בגלל להראות למי יש יותר ומיעוטם אנשים כמוני שלא יצביעו למפלגה לא חרדית הגם שהם מקיאים  מהמוטציה הליטאית (ושס לא מהווה אלטרנטיבנה מספקת) אתה מדבר על מיעוט שבמיעוט 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 13:44 לינק ישיר 

דגל לא תיפגע אם בעלז יצטרפו, היא יכולה להיפגע מסיבות אחרות, לא בגלל בעלז.

מעבר לכך שרוב מניין ובניין של הציבור הליטאי הוא פשוט עדר, קל מאוד לאחד ולהמריץ אנשים על בסיס של שנאה ולעורר יצרים, והם בקיאים במלאכה זו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 13:58 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
דגל לא תיפגע אם בעלז יצטרפו, היא יכולה להיפגע מסיבות אחרות, לא בגלל בעלז.

מעבר לכך שרוב מניין ובניין של הציבור הליטאי הוא פשוט עדר, קל מאוד לאחד ולהמריץ אנשים על בסיס של שנאה ולעורר יצרים, והם בקיאים במלאכה זו.

אני מסכים איתך רק בשינוי קל הליטאים נהפכו לעדר כמו אחיהם החסידים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 14:00 לינק ישיר 

אצל החסידים זה היה מאז ועד עולם, הולכים אחרי הרב'ה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 14:08 לינק ישיר 

בשלמא אני מרגיש שהחוג שלי עבר מוטציה אבל אתה צריך לשמוח שדרך הבעש"ט ניצחה (לפחות בחלק הזה)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2021 14:17 לינק ישיר 

כמה שטויות אפשר לדבר?

הציבור הליטאי יצביע לדגל עם מי שהיא לא תלך,
לאו דווקא כי הוא מאמין ברוה"ק של ינקי אלא כי -כל כך פשוט- אין שום אופציה שהיא עדיפה על להצביע דגל.

ואם היו כמה שעוד חירטטו על האופציה להצביע סמוטריץ, אז כרגע נראה שסמוטריץ נתקף בשיגעון גדלות תימהוני
וכנראה שבכוונתו לרוץ לבד ולא לעבור את אחוז החסימה. 

ובלי קשר לזה,דגל ואגודה ירוצו ביחד הכל בסדר.

איך בדיוק יסתדרו כל השוונצונעס והקוזקים אין לי מושג וזה לא מעניין יותר מדי לא אותי ולא כמעט אף ליטאי שאינו עיתונאי.

תוקן על ידי פצקו ב- 29/01/2021 14:23:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 21:49 לינק ישיר 

אכן, כדברי פצקו, בסוף דגל ואגודה ירוצו יחד, כמו שכנראה יהיה עם סמוטריץ ובן גביר, רק שכאן סמוטריץ משחק מסוכן של קשה להשגה, בעיקר כדי להוריד את מחירה של "עוצמה יהודית" לכיוון המקום החמישי (כפי שהיה בשנה שעברה, בבחירות 2.0) והלא כל כך ריאלי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 21:56 לינק ישיר 

כתבתי 3 אפשרויות שנראה שיהיו שיעשו.
גם אם לדעתכם סמוטריץ הוא לא אופציה, מספיק שקבוצה קטנה תצביע לו ועוד אנשים שלא יצביעו או יצביעו לש"ס בשביל לגרום לירידה שתוריד לפחות מנדט או שניים!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 21:57 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:
בשלמא אני מרגיש שהחוג שלי עבר מוטציה אבל אתה צריך לשמוח שדרך הבעש"ט ניצחה (לפחות בחלק הזה)

לשמוח? הצחקת את רבי.

הציות של הליטאים לגר"ח, (שדרך אגב הוא לא יותר מהציות לרב שך בזמנו) מעלה לו את הפיוזים ומוציא לו קצף של שנאה מהפה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 22:10 לינק ישיר 

בינתיים הסקרים נותנים לאגו"י בקושי 8
ולפעמים הם כותבים 7

ואז יכול להיות מצב
ששני המפלגות
אגודה ודגל לא עוברים

מקסימום מפלגה אחת כן והשניה לא

מי ירקוד אז

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 22:27 לינק ישיר 

מנחה_חדשה כתב:

לשמוח? הצחקת את רבי.

הציות של הליטאים לגר"ח, (שדרך אגב הוא לא יותר מהציות לרב שך בזמנו) מעלה לו את הפיוזים ומוציא לו קצף של שנאה מהפה. 

אתה משווה מין לשאינו מינו, לרב שך שמעו מתוך הבנה שהוא נכנס לעובי הקורה ומברר ומכריע ע"פ שיקול דעתו. לר חיים שומעים כי אין לו שיקול דעת אלא רוח הקדש יחי ההבדל 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 22:34 לינק ישיר 

ואת גם את הרוח הקודש שלו מסננים לפי העניין והמטרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 22:38 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
ואת גם את הרוח הקודש שלו מסננים לפי העניין והמטרה

זה רוח הקדש היברידית בשילוב דעת תורה של יענקי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2021 22:40 לינק ישיר 

חבורת מזהמי אשכולות

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אם בעלזא מצטרפת לדגל - הם לא עוברים את אחוז החסימה!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.