בית פורומים בחדרי חרדים

8 מלמדים בת"ת חסידי בבית שמש קיבלו קנס 10.000 ₪ כ"א

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/2/2021 14:16 לינק ישיר 
8 מלמדים בת"ת חסידי בבית שמש קיבלו קנס 10.000 ₪ כ"א

בתלמוד תורה לעלוב בית שמש קיבלו עכשיו 8 מלמדים דוח כל אחד 10,000 ש"ח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 14:22 לינק ישיר 

אז סתם אומרים שהחרדים לא מכניסים כסף למדינה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 14:27 לינק ישיר 

כמה זה היום שעה חודשית של מלמד בת"ת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 14:43 לינק ישיר 

החוק החדש של אתמול כבר נכנס לרשומות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 14:43 לינק ישיר 

זה טוב שהשוטרים השתוללו ונתנו דוחות מכל הבא ליד, כך יהיה הרבה יותר קל לבטל אותם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 14:47 לינק ישיר 

אז עכשיו הציונים התעשרו בעוד 80K.
לא רע, בשביל חצי שעה של שנור.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 15:55 לינק ישיר 

ראיתי שפרסמו שזה 'פייק ניוז'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 16:07 לינק ישיר 

כבר אמרו שהשוטרים 'שנוררים' - בבוקר מסתובבים בשטיבלאך, וובלילה - בטישים ובחתונות - - - 

בדיחות על חשבון מלמדי תשב"ר שעליהם נאמר ואוהביו כצאת השמש בגבורתו. כל הנוגע בהם כנוגע בבבת עינו של קוב"ה נותן התורה, אשר על ידי חכמיו בדור האחרון הורה בכגון דא להמשיך בלימודים ביתר שאת וביתר עוז "על פי הכללים" כפי שמקובל לומר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 16:08 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

מה זה משנה, הרעיון הוא לפתוח פה כל שעה וחצי אשכול, ככלב השב אל קיאו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 16:18 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

כבר אמרו שהשוטרים 'שנוררים' - בבוקר מסתובבים בשטיבלאך, וובלילה - בטישים ובחתונות - - - 

בדיחות על חשבון מלמדי תשב"ר שעליהם נאמר ואוהביו כצאת השמש בגבורתו. כל הנוגע בהם כנוגע בבבת עינו של קוב"ה נותן התורה, אשר על ידי חכמיו בדור האחרון הורה בכגון דא להמשיך בלימודים ביתר שאת וביתר עוז "על פי הכללים" כפי שמקובל לומר

הקב"ה הורה לחכמי הדור להורות לעמו לא לעטות מסיכות? לעשות לוויות דמים ענקיים? לעשות חתונות דמים רבי משתתפים? לקיים תפילות דמים בהתקהלות במקומות סגורים?
דאס איז נישט אונזער גאט!!!
וְלֹא אֹתִי קָרָאתָ יַעֲקֹב כִּי יָגַעְתָּ בִּי יִשְׂרָאֵל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 16:19 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

חריף_ומקשה כתב:

מה זה משנה, הרעיון הוא לפתוח פה כל שעה וחצי אשכול, ככלב השב אל קיאו

שדה9 קדמך

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מושגים ב- 01/02/2021 16:19:57

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 16:20 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

צ"ל שעליהם נאמר "ומצדיקי הרבים ככוכבים לעולם ועד" (ב"ב ח:)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 16:47 לינק ישיר 
אתה יודע יותר טוב מהתלמידי חכמים מי האלוקים ? כמה תלמידים יש לך כמה קירבת להשי"ת שיש לך כוח לומר בריש גלי שהאלוקים של התלמידי חכמים אינו האלוקים שלך ? (שאלה רטורית)

מושגים כתב:
יוחנןש כתב:

הקב"ה הורה לחכמי הדור להורות לעמו לא לעטות מסיכות? לעשות לוויות דמים ענקיים? לעשות חתונות דמים רבי משתתפים? לקיים תפילות דמים בהתקהלות במקומות סגורים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2021 16:54 לינק ישיר 

הוא כבר מזמן לא אלוקיך. נטשת אותו - עם צאת האייפון לחושך העולם, ועם קבלת ואימוץ מסריו, מחזותיו, ודעותיו.

את כל המסורת אתה קורא 'פרימיטיבים' - והנה 'קוד' ליצי קטן אחד נגד כלל ישראל בן 3500 שנה.

לגופו של דבר, אדרבה, תאמר לי איזה 'גדול' משכמו ומעלה, סגר ישיבה קטנה או גדולה. מהמחנה החרדי (האשכנזי) כמובן.

דדווח על תוכן פוגעני

הכובס1 כתב:
אתה יודע יותר טוב מהתלמידי חכמים מי האלוקים ? כמה תלמידים יש לך כמה קירבת להשי"ת שיש לך כוח לומר בריש גלי שהאלוקים של התלמידי חכמים אינו האלוקים שלך ? (שאלה רטורית)

מושגים כתב:
יוחנןש כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

עבודה זרה, גילוי עריות, ושפיכות דמים, ייהרג ובל יעבור.
בזה אין חכמות ואין פשרות (תשובה רטורית)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

כל המקטרגים כאן, ושופכי הביבין דמתא, שולחים את נעריהם ובחוריהם למוסד לימודים בעצם ימים אלה!!

אתם עם של שקרנים.
או של מאזוכיסטים (בעלי שנאה עצמית).

ואדרבה, לדידכם אתם מאבדים את יקיריכם לדעת.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > 8 מלמדים בת"ת חסידי בבית שמש קיבלו קנס 10.000 ₪ כ"א
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.