בית פורומים בחדרי חרדים

רק אצל החרדים: הפכו מחסן למעבדה סורולוגית, ויאללה נעשה קופה על התמימים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/2/2021 07:51 לינק ישיר 
רק אצל החרדים: הפכו מחסן למעבדה סורולוגית, ויאללה נעשה קופה על התמימים

בשכונת גאולה במקום מסריח ומטונף ללא שום תנאים סניטרים ללא חלונות ותאורה מספקת מפעיל איזה יזם זריז "מעבדה" של לוקחות דמים ולטענתו במחיר של 200 שח מקבלים תוצאות תוך יום, זה שאני מפקפק בעצם ההליך ההזוי וכשרותו נניח בצד, אבל התנאים הם איומים, דלת מקרטעת לכיוון הרחוב בתקווה שתיכנס קצת אור, הקירות מקולפות מטונפות וחפות מכל סימן או מודעה למי המקום שייך ומי עומד מאחורי המיזם החלטוריסטי הזה, ויש כמה שולחנות רעועות עם כסאות מקרטעות ואין כסאות לשבת ולהמתין לתורך אלא אנשים עומדים בשורה אחד בתוך השני בלי שום מרחק אחד נושף בעורפו של השני ואין שום פרטיות ככה משתחל נחש של אנשים עד הרחוב, וכל אחד ואחת מתיישב/ת בשיטת הסרט נע מושיטים זרוע חשוף לעבר נשים חסודות שאין לי מושג מה ההכשרה שלהן אבל הן לא לבושות כאחיות בלבוש סניטרי כמו חלוק לבן וכו', והן מנסות לקחת דמים למבחנות ולפעמים גם מצליחות, ככה עובדים עלינו חבר'ה משלנו, לא די מה שאנו עוברים מכל הסגרים והחל"ת וכו' בא יזם זה ועושה עלינו קופה שאני מטיל ספק בתוקפו בכשרות ובנכונות הבדיקה. 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 08:57 לינק ישיר 

החרדים מנסים להקים רפואה אלטרנטיבית ועושים זאת תמורת סכום צנוע של 200 שקל ואתה מזלזל. עוד 70 שנה זה יראה יפה כמו של החילונים אנחנו רק בהתחלה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 08:59 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:
החרדים מנסים להקים רפואה אלטרנטיבית ועושים זאת תמורת סכום צנוע של 200 שקל ואתה מזלזל. עוד 70 שנה זה יראה יפה כמו של החילונים אנחנו רק בהתחלה

גם המדינה החרדית תיראה יפה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 08:59 לינק ישיר 

איפה זה בדיוק?

רחוב פאת השולחן?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 09:38 לינק ישיר 

קירות מקולפים יכולים להיות סטריליים בדיוק כמו שיש נוצץ, ואין הבדל בתוצאות לא בצבע החלוק ולא בקרמיקה, השאלה העיקרית האם זה נשלח למעבדה אמינה או לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 10:25 לינק ישיר 

אני לא בטוח שאני מבין.
עשיתי בדיקת קורונה הבוקר, הגעתי, חיכיתי בערך דקה לבדיקה, הבדיקה היתה חינם והתשובה מגיעה בד״כ תוך פחות מ 24 שעות.

למה שמישהו יעמוד בתור וישלם על משהו שמקבלים חינם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 10:25 לינק ישיר 

נדמה לי שהבדיקות על ידי אסף הרופא

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 10:34 לינק ישיר 

בדיקה לנוגדנים (לפי הכותרת) לא לקורונה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 10:34 לינק ישיר 

לא הבנתי את טענות פותח האשכול האם מישהו מכריח אנשים להיות לקוחות של "המעבדה הפיראטית"? גם במקומות רשמיים ראינו תור ממתינים ארוך לנטילת דמים כדי לשלול קורונה שזה חמור הרבה יותר :בעצם הפגישו אנשים עם סימפטומים ודאיים שהדביקו אחרים בדרך לבדיקה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 10:36 לינק ישיר 

תעשה גם אתה 
אסף הרופא לוקח 150 שקל, וצריך לנסוע לצריפין
קמו יזמים בכמה מקומות הזמינו בדיקה מרוכזת ומכרו לאנשים בעוד חמישים - 70 שקל, דמי פרסום ושמירת קישואין, וכולם מרוצים, אסף הרפא מכר בדיקות, הנבדקים קבלותשובה מדויקת ומקצועית (ולא של קופח שלילי חיובי, אלא עם מספר בדיוק) בלי לטרוח לנסיעה מרוחקת, והיזמים הביאו לחם הביתה, מה לך להתלונן צר עין שכמוך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 10:51 לינק ישיר 

יש למישהו מספר טלפון שלהם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 11:09 לינק ישיר 

או את הכתובת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 11:37 לינק ישיר 
כשלא מערבבים בכויילל **קפה נחְלֶה***, מערבבים ***פראיירים בסאחלה***

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 13:48 לינק ישיר 

שאגתשביט כתב:

גם המדינה החרדית תיראה יפה?

אם ליטאי יהיה ראש ממשלה אולי אם גערר אז רק של גור לשאר החסידים אין סיכוי כמו בעירית בני ברק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 14:34 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

או את הכתובת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

מה שכתבו פה.

פותח האשכול סתם רואה רק רוע.
ישנם מספר נקודות בדיקה באיזורים חרדיים, חלקן יותר נחמדות חלקן פחות.
מכאן ועד ההשמצות שבראש האשכול יש דרך ארוכה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 14:52 לינק ישיר 

הוא לא רואה "רוע" הוא הרע בעצמו

חתיכת אפס משועמם שמחפש להיות פריי בגרוש ולקטר על החרדים.  (ההוא לפחות מקבל משכורת על זה)

הסברתי הכי ברור במה מדובר, מציאות שאין טוב ממנה לכולם, מקל על אנשים, גם מבחינת הטרחה גם מבחינת המידע על מצבם, ואידיוט אחד שבא לו לפתוח אשכול, וללכלכך יושב מול המקלדת ומבסוט

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רק אצל החרדים: הפכו מחסן למעבדה סורולוגית, ויאללה נעשה קופה על התמימים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.