בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

נעצרה חוליית הגנבים שפעלה בעיר אלעד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/2/2021 13:15 לינק ישיר 
נעצרה חוליית הגנבים שפעלה בעיר אלעד

לאחר שבועות ארוכים שתושבי אלעד התלוננו על פריצות לבתים הסמוכים ליער 'קולה' בעיר, המשטרה עצרה הלילה את חוליית הגנבים שפעלה בעיר

דרמה לילית בעיר בחרדית: שוטרי משטרת אלעד וצוות השיטור העירוני יחד עם כוחות בילוש ויס"מ עצרו הלילה (שלישי) חוליית פלסטינים שפעלה בשבועות האחרונים בגניבות רכוש בשכונות הסמוכות ליער 'קולה' בעיר אלעד.

כזכור, תושבי רחוב שמעון הצדיק ובן קיסמא בעיר פנו לראש העיר, ישראל פרוש, לאחר מספר התפרצויות לבתים.  בישיבות עבודה שקיים סוכם על עיבוי מיידי של גדר השמירה, הוספת תאורה והפעלת כוחות סמויים וגלויים לאורך התוואי.

מפקד משטרת אלעד אלי יעקב מבהיר כי "הפעילות תימשך גם בשבועות הקרובים כדי לוודא מיגור של תופעת הפריצות וגניבות הרכבים והרכוש".

תושב העיר אומר בשיחה עם 'כיכר השבת': "סוף סוף נוכל לישון בשקט וברוגע לאחר גל הפריצות בעיר. תודה לכל העוסקים במלאכה שפעלו לתפוס את חוליית הגנבים"

https://mobile.kikar.co.il/article/384702


נשלח מהאנדרואיד שלי

_________________
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-2/2/2021 17:25 לינק ישיר 

בפעילות משותפת: נעצרה החוליה שפרצה לבתים בעיר

יוסי לוז

  כ' שבט ה'תשפ"א 02/02/21

לאחר תקופה בה סבלו תושבי הרחובות שמעון הצדיק ורבי יוסי בן קיסמא מפריצות תכופות וגניבת רכוש – במהלך הלילה נעצרה חוליית פורצים בני מיעוטים • מעצר זה נערך בפעילות משותפת של כוחות גלויים וסמויים ובמסגרתה נעצרו ארבעה חשודים, כאשר שניים מהם תושבי השטחים ללא אישורי שהייה בישראל


בפעילות משותפת ונרחבת שנערכה הלילה, עצרו כוחות משולבים של המשטרה והשיטור העירוני אלעד, יחד עם צוות מתנדבי 'משמר הבית' של תושבי העיר, חוליית פלסטינים שפעלה בשבועות האחרונים בגניבות רכוש בשכונות הסמוכות ליער קולה בעיר אלעד.

נזכיר, כי בתקופה האחרונה תושבי הרחובות שמעון הצדיק ורבי יוסי בן קיסמא בעיר, הנמצאים בסמיכות ליער קולה, סובלים רבות מפריצות לבתים ומגניבות רכוש שונות על ידי בני מיעוטים המגיעים מכיוון היער בחסות החשיכה והשקט השורר במקום.

בעקבות כך פנו תושבי האזור לראש העיר ישראל פרוש וביקשו לפעול כנגד אותה חולייה, בשילוב אמצעיים שיקשו עליהם את המשך הפריצות לדירות בעיר. בעקבות כך שוחח פרוש עם מפקד תחנת המשטרה באלעד אלי יעקב, על מנת שיפעל למיגור התופעה המטרידה.

בישיבות העבודה מיוחדת בנושא של ראש העיר ישראל פרוש, יחד עם פיקוד התחנה והשיטור העירוני, סוכם על גידור מחודש של שביל האופניים סובב אלעד, לצד הוספת תאורה לכיוון היער והפעלת כוחות אכיפה סמויים וגלויים לאורך התוואי.

ואכן, התוצאות לא אחרו לבוא. בפעילות משולבת של כוחות בילוש, יס"מ ושיטור עירוני שנערכה הלילה, יחד עם צוות מתנדבי 'משמר הבית' של תושבי אלעד, נתפסה לפנות בוקר חוליית פורצים בני מיעוטים שפעלה בשבועות האחרונים בגניבות רכוש בשכונות שבקצה העיר.

מדוברות המשטרה(מרחב שרון) נמסר: "בפעילות יזומה של בלשי תחנת ראש העין, עוכב רכב עם שני חשודים בראש העין בשכונה החדשה. ברכב נתפס מחשב של מזדה, מפתחות לקידוד וכלי פריצה. השניים תושבי שטחים, קטין ובגיר בשנות העשרים לחייו, נעצרו ונחקרו".

"תשאולם של שני החשודים הוביל לפעילות מבצעית של צוות שיטור עירוני באלעד, אשר בסריקות הצליחו לאתר ולעכב בכניסה ליער קולה (כביש 444), שני חשודים תושבי שטחים ללא אישורי שהייה בישראל בכניסה ליער קולה /כביש 444", הוסיפו במשטרה.

במשטרה הוסיפו כי החשודים הם בן 21 תושב אבו גוש, בן 27 ובן 19 תושבי רמאללה והקטין בן 17 ממזרח ירושלים, נעצרו והועברו לחקירה בתחנת המשטרה והבוקר הובאו לבית המשפט השלום בפתח תקווה לדיון בהארכת מעצרם.

בעיריית אלעד מסרו, כי הפעילות תימשך גם בשבועות הקרובים, זאת בכדי לוודא מיגור מלא של תופעת הפריצות וגניבות הרכבים והרכוש מרחובות העיר הסמוכים ליער קולה
http://eladnet.co.il/?selectMobile=1&rewrite_url=%D7%91%D7%A4%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA_%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA%D7%A4%D7%AA__%D7%A0%D7%A2%D7%A6%D7%A8%D7%94_%D7%94%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%94_%D7%A9%D7%A4%D7%A8%D7%A6%D7%94_%D7%9C%D7%91%D7%AA%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%A8נשלח מהאנדרואיד שלי

_________________
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > נעצרה חוליית הגנבים שפעלה בעיר אלעד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר