בית פורומים בחדרי חרדים

מדוע לא כדיי לחרדים להצביע לסמוטריץ

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/2/2021 19:48 לינק ישיר 
מדוע לא כדיי לחרדים להצביע לסמוטריץ

גילוי נאות : אוהב את סמטרויץ ואף העליתי בעבר השערה שאולי הוא יצטרף לאגודת ישראל.

אבל אם החרדים יצביעו לסמוטריץ, הדבר יגרום לו שלא לעבור את אחוז החסימה, סמוטריץ ובן גביר צריכים להתמקד חזק בציבור הימני הסולידי והימני הקיצוני, שנמצאים במגזר החילוני וחושבים להצביע לבנט, ובנט צריך לעבוד על מצביעי כחול לבן.

אם החרדים יבחרו להצביע לסמוטריץ הדבר יגרור דחייה של מצביעים פוטנצייאלים בגלל 2 סיבות, סיבה 1. גדולה שנאתם של ע"ה וכו' איפה שיש חרדים אין חילונים. 2. באופן טבעי אף חילוני לא רוצה להצביע למפלגה שבראשה חרדים, ומי שכן רוצה כבר בוחר בש"ס או בג'.
דעתי הדלה מאוד
לפעמים ההתחכמויות מיותרות, ותמיד תצביעו לא בגלל למה לא.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 20:02 לינק ישיר 

לא מבין אותך,
א. המצביעים הפוטנציאלים של סמוטריץ יודעים באיצטגנינות שלהם שהמון חרדים עומדים להצביע?
ב. סמוטריץ ובן גביר חרדים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 20:09 לינק ישיר 

מזכיר לי את השמאלנים שכ"כ דואגים לימין ומנסים לשכנע אנשי ימין להצביע לסער כי הוא יותר ימני מנתניהו השמאלני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 20:36 לינק ישיר 

אם רק אתה ולךתדע וליטאי לשעבר ועןד כמה יצביעו, על זה אין דברינו אמורים, אבל כאן יש אנשים שחולמים שרבבות יצביעו לסמוטריץ, על זה אומרני שאין הדבר נכון מבחינה אסטרטגית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 20:38 לינק ישיר 
גלאגוזים

נוירולוג כתב:
מזכיר לי את השמאלנים שכ"כ דואגים לימין ומנסים לשכנע אנשי ימין להצביע לסער כי הוא יותר ימני מנתניהו השמאלני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 21:13 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:
אם רק אתה ולךתדע וליטאי לשעבר ועןד כמה יצביעו, על זה אין דברינו אמורים, אבל כאן יש אנשים שחולמים שרבבות יצביעו לסמוטריץ, על זה אומרני שאין הדבר נכון מבחינה אסטרטגית.

אתה פשוט כל כך שקוע ברצון שלך לייצר איזה סטראוטיפ חרדי חסידי הדיוט שאתה לא מסוגל להסתכל מחוץ למח הצר שלך, ולהבין שיש שהם לא פחות חרדים ממך ומותר להם בפורום חרדי לבקר תופעות שהם  לא טובות ומוטעות  לדעתם, שבדרך כלל המייצגים שלהם הם אנשים צרי מח כמותך, אבל קוצר שכלך לא מאפשר לך לקרוא הודעות שלי שהם חרדיות למהדרין ובניהם שאני בחיים לא אצביע למפלגה לא חרדית ובהודעה אחרת מאמש שכתבתי שמי שמצביע לסמוטריץ איני יודע אם הוא נקרא חרדי ועוד ועוד, תמשיך במחשבה שבכמה הודעות באינטרנט הקדוש אתה מקיים את יעודך החסידי והמטיף, אני מבין שזה ממלא אותך בהרגשה מתחסדת במקום לעשות עבודה פנימית לא נותר לי אלא לרחם על עולמך הצר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 21:14 לינק ישיר 

הכובס. אינני יודע איך זה אצלכם, בישוב שלי יש בקלפיות פרגוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 21:25 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:
גילוי נאות : אוהב את סמטרויץ ואף העליתי בעבר השערה שאולי הוא יצטרף לאגודת ישראל.

אבל אם החרדים יצביעו לסמוטריץ, הדבר יגרום לו שלא לעבור את אחוז החסימה, סמוטריץ ובן גביר צריכים להתמקד חזק בציבור הימני הסולידי והימני הקיצוני, שנמצאים במגזר החילוני וחושבים להצביע לבנט, ובנט צריך לעבוד על מצביעי כחול לבן.

אם החרדים יבחרו להצביע לסמוטריץ הדבר יגרור דחייה של מצביעים פוטנצייאלים בגלל 2 סיבות, סיבה 1. גדולה שנאתם של ע"ה וכו' איפה שיש חרדים אין חילונים. 2. באופן טבעי אף חילוני לא רוצה להצביע למפלגה שבראשה חרדים, ומי שכן רוצה כבר בוחר בש"ס או בג'.
דעתי הדלה מאוד
לפעמים ההתחכמויות מיותרות, ותמיד תצביעו לא בגלל למה לא.

א. המטיף בשער רוצה את סמוטריץ באגודה זה שצירף למפלגתו את אחראית על השירות לאומי 

ב.אם סמוטריץ מתאים לאגודה למה שחילונים יצביעו לו קצת סתירה פנימית אם אתה מבין מה זה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 12:09 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:

1. לא הבנתי איך זה עונה למה שהגבתי
2. אין לך צל של מושג מה אני מצביע
3. דווקא אתה זה שחולם שיש רבבות חרדים שהולכים להצביע לסמוטריץ, ולכן נזעקת להסביר ש"לא כדאי" כי זה יזיק לו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 13:34 לינק ישיר 

לפחות יש כבר אנשים שמבינים שהם צריכים להצטדק שהם חרדים, גם אם זה קרה דרך שביליו הצרים של מוחי..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מדוע לא כדיי לחרדים להצביע לסמוטריץ
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר