בית פורומים בחדרי חרדים

ב"ה המזרוחניקעס הלכו לימינה-מרכזה. סוף סוף יש מפלגה חרדית לדבר ה' כפשוטו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/2/2021 13:13 לינק ישיר 
ב"ה המזרוחניקעס הלכו לימינה-מרכזה. סוף סוף יש מפלגה חרדית לדבר ה' כפשוטו

ההצבעה לסמוטריץ היא לא רק 'סור מרע'  אלא בעיקר 'עשה טוב' . המפלגות הותיקות והמושחתות כמו מפא"י ההסטורית, והמפד"ל הסתאבו ונעלמו. רק אגודת ישראל המושחתת והמסואבת ממשיכה כרגיל.
למה?
כי לא הייתה  לנו באמת 'בחירה'.
כי החליטו שאנחנו 'רובוטים'.  עסקנים מושחתים ומסואבים החליטו בשבילנו את' ועשית ככל אשר יורוך'. 
 'חותמו של הקב"ה אמת'.
הקב"ה רוצה שנצביע למפלגה אמיתית לדבר ה',  ללא  רמאויות / שקרים / שחיתות ותחמונים / 'פיקציה' / 'נכדים' / 'גבאים'. 
בלי שטיקים ובלי טריקים. 
איך אפשר להצביע למפלגה שבראשה עומד נציג שעושה עסקים עם שונאי ישראל כמו  'אחמד טיבי' ושות' ? 
איך אפשר להצביע לחמולת גור נדל"ן ?
בתכל'ס. המפלגה של סמוטריץ מייצגת ציבור של חרדים לדבר ה' באמת , יהודים שחרדים לדבר ה' כפשוטו. 
נציגים ששנלחמים באמת על ערכיה היהדות,  מקדשי שם שמיים, שמייצגים בכבוד ובשפה ברורה (ולא עילגת) את תורת ישראל,  שמשמשים גם דוגמא אישית בהליכותיהם,  נצייגם שמגלים אחראיות על 'כלל ישראל' מתוך אהבת ישראל אמיתית 
ב"ה סוף סוף יש מפלגה שהיא נקיה לדבר ה'.

תוקן על ידי momeir ב- 05/02/2021 13:16:37

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 13:24 לינק ישיר 

סמוטריץ' היה טוב בשבילי ובשביל הרבה מאוד חרדים עד אתמול. גם אם את העובדה שהוא שם אשה במקום השני היינו יכולים עוד לבלוע, אמנם זה בניגוד להלכה, אבל אפשר להתדיין אם זה נקרא בגדר שררה על הציבור או שלא. מילא. אבל את העובדה שאורית סטרוק נמצאת ברשימה שלו אף חרדי לא יוכל לבלוע. אף פעם. אשה רעה שהיתה שותפה בקואליציית המלחמה בכל מה שקדוש ויקר לנו ממשלת ביבי-בנט-לפיד (תשע"ג-תשע"ה), היא סמרטוט אדום בעיני כל הציבור. אני לא מכיר חרדי שפוי אחד שיצביע למפלגה בה מתמודדת אשה שהיתה שותפה להכרזת המלחמה הגדולה ביותר נגד כל האינטרסיים החרדיים בעשורים האחרונים. בוז בצלאל, בוז.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 13:27 לינק ישיר 

אחראית שירות לאומי ממש שייכת ליראי השם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 13:29 לינק ישיר 

הלואי שהיית צודק, יכלו לקבל הרבה קולות חרדים אבל לצערנו בעטו בדלי. גם להם אין חוט שדרה והתבטלו כהרף עין בפני הפמיניסטיות וכו'. מצטער על החלום המנופץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 14:04 לינק ישיר 

אדמה10 כתב:
הלואי שהיית צודק, יכלו לקבל הרבה קולות חרדים אבל לצערנו בעטו בדלי. גם להם אין חוט שדרה והתבטלו כהרף עין בפני הפמיניסטיות וכו'. מצטער על החלום המנופץ

זה מצוין שאתה שומר בבוידעם את ההישגים שהיו לפני 50 שנה מצביעי יהדות התורה בפוטנציה מבקשים שתמצא להם את ההישגים של התקופה האחרונה. מה גם שאתה נוהג ברמאות: אתה מציג לי הישגים של הרב בנגיס מהעדה החרדית ומנכס אותם לאגודת ישראל? הרי ההפגנות בזמנו לא נערכו ע"י אגודאים אז אתה מתהדר בנוצות של אחרים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 14:16 לינק ישיר 

אולי תביאו גם את המכתבים נגד דיבור בעברית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 14:25 לינק ישיר 

השפה העילגת היא רק מעלה ופלוס - כי אנחנו מבקשים להיות "גלותיים" כצורת כלל ישראל מקדם. לא רוצים את המה יפית ואת החוכמה המודרנית.

אנחנו - התכוונתי לחרדים הממלאים את בתי המדרש והיכלי הישיבות הקדושות.

הרב שטיינמן, הרב שך, הסטייפלר - כולם דיברו עברית בשפה עילגת.

הם הגדולים שלנו, ולא מדברי העברית הרהוטה, כמו הרבנים לאו, נויגרשל, אמנון וכדומה. הם רבנים טובים, מסבירנים אפילו, אבל לא מייצגים את האותנטיות היהודית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 14:44 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:

זה מצוין שאתה שומר בבוידעם את ההישגים שהיו לפני 50 שנה מצביעי יהדות התורה בפוטנציה מבקשים שתמצא להם את ההישגים של התקופה האחרונה. מה גם שאתה נוהג ברמאות: אתה מציג לי הישגים של הרב בנגיס מהעדה החרדית ומנכס אותם לאגודת ישראל? הרי ההפגנות בזמנו לא נערכו ע"י אגודאים אז אתה מתהדר בנוצות של אחרים?

לא ניכסתי כלום לאף אחד. הראיתי רק (מה שפעם היה מובן מאליו) שחרדיות ושירות לאומי לבנות זה לא משהו שיכול להשתלב, לא השתנה שום דבר מהותי מאז בנדון. אין לי שייכות למפלגת אגודת ישראל....בקושי הצבעתי להם פעם 1. הייתי מאד שמח אילו ה"ה סמוטריץ ובן גביר היו מאפשרים לחרדים להצביע להם ולא מתרפסים בפני הפמיניסטיות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 15:14 לינק ישיר 
מצדרביעי

יוחנןש כתב:
השפה העילגת היא רק מעלה ופלוס - כי אנחנו מבקשים להיות "גלותיים" כצורת כלל ישראל מקדם. לא רוצים את המה יפית ואת החוכמה המודרנית.

הם הגדולים שלנו, ולא מדברי העברית הרהוטה, כמו הרבנים לאו, נויגרשל, אמנון וכדומה. הם רבנים טובים, מסבירנים אפילו, אבל לא מייצגים את האותנטיות היהודית.

לא הבנת, התכוונתי לכך שבאמת היו פשקווילים נגד דיבור בעברית, וכמו שאתה מבין שהם לא דברו על המציאות היום - כך צריך סיבה להסביר למה נראה לך שההתנגדות החריפה לשירות לאומי עדיין בתוקפה...
(במיוחד שעכשיו אף אחד לא מנסה לגייס חרדיות בכוח...)
לגופו של עניין, אתה בטוח שבוגרת סמינר שהולכת לעבוד בחברת היי-טק חילונית בתל אביב זה כל כך יותר טוב מאשר מי שמבצעת שירות לאומי באיזה עמותה של חינוך מיוחד?

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 05/02/2021 15:14:55

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 15:23 לינק ישיר 

אדמה10 כתב:

לא ניכסתי כלום לאף אחד. הראיתי רק (מה שפעם היה מובן מאליו) שחרדיות ושירות לאומי לבנות זה לא משהו שיכול להשתלב, לא השתנה שום דבר מהותי מאז בנדון. אין לי שייכות למפלגת אגודת ישראל....בקושי הצבעתי להם פעם 1. הייתי מאד שמח אילו ה"ה סמוטריץ ובן גביר היו מאפשרים לחרדים להצביע להם ולא מתרפסים בפני הפמיניסטיות. 

תבדוק באיזה עמותות משרתות בנות השירות הלאומי לדוגמה: במחלקה האונקולגית בתל השומר אצל שימי גשייד חסיד גור ותבין ששירות לאומי עם חרדיות משתלב יופי. יתרה מזאת, תראה את הצד החיובי של שירות לאומי: אלמלא השירות אותן בנות היו משרתות בצה"ל הרי איש אינה כופה את השירות עליהן. בהלצה או שלא: כשהמגזר החרדי מייעד את נשותיו להביא טרף הביתה, אין פימניסטים גדולים ממנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 16:11 לינק ישיר 

אני לא עונה לחילוניים שנמצאים כאן, אבל מסביר את דעת גדולי ישראל למי שבאמת רוצה להבין.
הצבא אינו גוף דמוקרטי, הוא גוף דיקטטורי.
יש מי שנותן פקודות ואין להרהר אחר דבריו כלל, זה יסוד היסודות של צבא.
זו הסיבה שכל הארגונים הפרו שמאלניים משקיעים כ"כ הרבה מאמץ בצבא, כי שם הם יכולים להרביץ את משנתם ולהפיץ את השקפתם, ולעצב את הנוער באין מפריע.
וזו בדיוק הסיבה מדוע נאסר גיוס בנות ביהרג ואל יעבור, כי בת מישראל שהמפקד שולט עליה והוא בעל הבית על מה שהיא תעשה, בפקודה, זה היפך המהות של בנות ישראל.
מבחינה זו אין הפרש בין הצבא לשירות לאומי, (למרות שחלק מהמקומות בהם יש שירות לאומי הם מקומות פחות פרוצים מהצבא - ויש מקומות שהם גרועים מהצבא), כי כך הורו גדולי ישראל, שבת ישראל אסור שתהא רשות אחרים עליה (מלבד אביה ובעלה).
כמובן שזה לא מתחיל להיות דומה למקומות עבודה, אותם היא יכולה לעזוב בכל עת שתרצה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2021 16:30 לינק ישיר 

קהלת כתב:

סמוטריץ' היה טוב בשבילי ובשביל הרבה מאוד חרדים עד אתמול. גם אם את העובדה שהוא שם אשה במקום השני היינו יכולים עוד לבלוע, אמנם זה בניגוד להלכה, אבל אפשר להתדיין אם זה נקרא בגדר שררה על הציבור או שלא. מילא. אבל את העובדה שאורית סטרוק נמצאת ברשימה שלו אף חרדי לא יוכל לבלוע. אף פעם. אשה רעה שהיתה שותפה בקואליציית המלחמה בכל מה שקדוש ויקר לנו ממשלת ביבי-בנט-לפיד (תשע"ג-תשע"ה), היא סמרטוט אדום בעיני כל הציבור. אני לא מכיר חרדי שפוי אחד שיצביע למפלגה בה מתמודדת אשה שהיתה שותפה להכרזת המלחמה הגדולה ביותר נגד כל האינטרסיים החרדיים בעשורים האחרונים. בוז בצלאל, בוז.

אורית סרטוק גרה בחברון !!
היא נלחמה נגד הציבור החרדי??? מתי ???
תבינו דבר אחד לברית האחים בנט ולפיד !!
אשמים רק דרעי ליצמן גפני !!! במיוחד דרעי
שאוסף המטומטמים חסרי דעה עצמית ודעת הצביעו לו !!
אם הם היו עושים בלוק עם בנט שהיה לו 12 מנדטים .
הוא לא היה פונה ללפיד !!
לפיד לא כזה גרוע !!
הוא לא שונא חרדים והוא צודק שהם צריכים ללמוד לימודי ליבה ולימודי חול בתמורה לתקצוב מלא !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2021 21:14 לינק ישיר 
דבר_תורה

מצדרביעי כתב:

לא הבנת, התכוונתי לכך שבאמת היו פשקווילים נגד דיבור בעברית, וכמו שאתה מבין שהם לא דברו על המציאות היום - כך צריך סיבה להסביר למה נראה לך שההתנגדות החריפה לשירות לאומי עדיין בתוקפה...
(במיוחד שעכשיו אף אחד לא מנסה לגייס חרדיות בכוח...)
לגופו של עניין, אתה בטוח שבוגרת סמינר שהולכת לעבוד בחברת היי-טק חילונית בתל אביב זה כל כך יותר טוב מאשר מי שמבצעת שירות לאומי באיזה עמותה של חינוך מיוחד?

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 05/02/2021 15:14:55

ההדיוט הזה , שמנסה כבר ארבע מערכות בחירות לערבב בפורום חרדי, כל כך רחוק מעולם המושגים ןהדי אני איי החרדי, שהתגובות שלו לא ראויות לתשובה, 

הוא לא יבין אפילו, שכל חרדי מבית, צוחק ברחמים במקרה הטוב ולועג במקרה הטוב יותר, לטיוענים ולמושגים שלו (ושל מושגים)

חבל בכלל לנסות להסביר, לך תסביר לעוור מה זה טורקיז

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 20:40 לינק ישיר 
מצדרביעי

למר דבר תורה:
הנני חרדי מבית, ודי משוכנע שמי שיראה את שנינו ברחוב יגדיר אותך כ"חרד"ק" הרבה יותר מהר מאשר אותי...
רק לדוגמה- אני מחזיק טלפון כשר בלבד, אתה גם?...

אבל מאוד קל במקום להתמודד באמת עם טענות, לנסות לעשות "אד הומניזם" לזה שטוען אותם...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 07/02/2021 20:41:00

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ב"ה המזרוחניקעס הלכו לימינה-מרכזה. סוף סוף יש מפלגה חרדית לדבר ה' כפשוטו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר