בית פורומים בחדרי חרדים

ח"כ פינדרוס: "אין לבוחר החרדי לאן לברוח, על אף התסכול"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/2/2021 19:54 לינק ישיר 
ח"כ פינדרוס: "אין לבוחר החרדי לאן לברוח, על אף התסכול"

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 19:56 לינק ישיר 

זו התחושה שעמה מסתובבים הח"כים החרדים, שהם לא חייבים כלום לבוחריהם, המצביעים שבויים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 19:58 לינק ישיר 

איזה כיף לא צריך לעבודבשביל הציבור הם שבויים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 20:00 לינק ישיר 

הם מחויבים רק לנכדים ומנהלי המוסדות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 20:03 לינק ישיר 

לה''ו. יש לו את זה יותר מהמקפצה?!
יאללה שעפסאלאך, רוצו להצביע לי, כי אין לכם ברירה.

נ.ב. בנימה אישית: דרך ארוכה עשית מלפני 25 שנה בה היית אז חבר מועצה בביתר שנסע איתנו בתלאות ביתר תור דרך עין כרם, ועד היום... :-(

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי hot_trend ב- 07/02/2021 20:03:57

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:00 לינק ישיר 

אני דווקא זוכרת איך שפינדרוס מצא למי להצביע באלעד ואף הושיט את פתק  ההצבעה לראיה לאחר שביהמ"ש פסל את מועמדותו. בכל אופן זאת התחושה של ח"כ של יהדות התורה שחייבים להצביע עבורם. אז גם אם נחשוב שלהצביע למפלגה אחרת זאת ירידה אז ירידה זאת היא לשם עלייה: והיא תתורגם אצל ח"כ חרדיים שאין ארוחות חינם וצריך לעבוד! למצער לא לקלקל עבור ציבור המצביעים כפי שראינו בקדנציות האחרונות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:07 לינק ישיר 

לצערי, הוא צודק.
מאחר והשיטה החרדית אמונה על "ועשית ככל אשר יורוך", ועל מעורבות הרבנים בכל פרט בפוליטיקה.
מי שמגדיר עצמו חרדי, אין לו ברירה אלא לשים ג'. כי כפי שכל אחד יכול לנחש, זה מה שגדולי הרבנים והאדמורים יורו להצביע. 
וכמו שאומרים: לחרדים אין זכות בחירה, רק זכות הצבעה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:08 לינק ישיר 

או במילים אחרות, אם תצביעו לסמוטריץ אני אשאר בחוץ, כי אייכלר לא מחויב להבטחה של טסלר להתפטר אם יקבלו רק שישה מנדטים, אמנם אני חושב שאם איש יחסי הציבור שלי יפרסם על נפלאות הפיליבסטר ועל התכונות שמכשירות אותי להיות היורש של גפני, זה יקדם אותי, אבל משה גפני על פחות מזה דאג להטיס אנשים, ומה שגפני שכח פינדרוס עוד לא התחיל ללמוד, חוץ מקשקשת וליקוק לינקוש, לא שמענו על שום הישגים ממשיים, אלא אם הפרת ההסכם עם פרוש בביתר והתבוסה אחריה נחשבים להישג . לא נהנית מהסכם הבוררות באגודה, לא נורא שלושה חכים בדגל נהנו יותר, ואם ג יקבלו רק שישה מנדטים וסמוטריץ שישה הם האחרונים שיזילו דמעה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:12 לינק ישיר 

כל ההיתר להצביע לכנסת שאינה הולכת בדיני התורה הוא שמצביעים להנהגת גדולי ישראל. וכשהצאן ללא רועה צריך להישאר בבית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:18 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
הם מחויבים רק לנכדים ומנהלי המוסדות
"שכחת" את האדמורי"ם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:21 לינק ישיר 

בעיקרשומע כתב:

כל ההיתר להצביע לכנסת שאינה הולכת בדיני התורה הוא שמצביעים להנהגת גדולי ישראל. וכשהצאן ללא רועה צריך להישאר בבית.

וככה נותנים כח לסטרא אחרא

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:24 לינק ישיר 
בעיקרשומע

מושגים כתב:
בעיקרשומע כתב:

וככה נותנים כח לסטרא אחרא

נשלח מהאנדרואיד שלי

אתה חוזר להסתברויות של כדאיות. אני אומר שבמצב זה אני יוצא מהמשחק, אין לי את היכולת לשחק בו. [אשים פתק לבן כדי שלא ינדנדו לי]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:26 לינק ישיר 

מה לא הנהגה יהודית אצל סמוטריץ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:35 לינק ישיר 
בעיקרשומע

מושגים כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

א. שירות לאומי.
ב. דעותיו המדיניות הן בניגוד לדעות המקובלות בבתי המדרש שבהם אני חי [זה שהייצוג הפוליטי וההנהגה המעשית של בית המדרש התטרלל לגמרי זה משהו אחר].

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:37 לינק ישיר 

בעיקרשומע כתב:
בעיקרשומע

מושגים כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

א. שירות לאומי.
ב. דעותיו המדיניות הן בניגוד לדעות המקובלות בבתי המדרש שבהם אני חי [זה שהייצוג הפוליטי וההנהגה המעשית של בית המדרש התטרלל לגמרי זה משהו אחר].

אז אולי זה לא הנהגה קיצונית. אבל הוא יהודי חם ואין סיכוי שיפגע בדברים החשובים לחרדים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 23:41 לינק ישיר 

אליהו1000 כתב:
או במילים אחרות, אם תצביעו לסמוטריץ אני אשאר בחוץ, כי אייכלר לא מחויב להבטחה של טסלר להתפטר אם יקבלו רק שישה מנדטים, אמנם אני חושב שאם איש יחסי הציבור שלי יפרסם על נפלאות הפיליבסטר ועל התכונות שמכשירות אותי להיות היורש של גפני, זה יקדם אותי, אבל משה גפני על פחות מזה דאג להטיס אנשים, ומה שגפני שכח פינדרוס עוד לא התחיל ללמוד, חוץ מקשקשת וליקוק לינקוש, לא שמענו על שום הישגים ממשיים, אלא אם הפרת ההסכם עם פרוש בביתר והתבוסה אחריה נחשבים להישג . לא נהנית מהסכם הבוררות באגודה, לא נורא שלושה חכים בדגל נהנו יותר, ואם ג יקבלו רק שישה מנדטים וסמוטריץ שישה הם האחרונים שיזילו דמעה
אצל הליטאים, הפסד בביתר זה סיבה לקידום. תשאר את רביץ ג'וניור

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ח"כ פינדרוס: "אין לבוחר החרדי לאן לברוח, על אף התסכול"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.