בית פורומים בחדרי חרדים

על הטענה המגוחכת: "אבל לנו אין זום, לכם יש זום"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/2/2021 16:07 לינק ישיר 

רבים מ"המסבירנים" של המגזר החרדי נוהגים להשיב לשאלה:
למה אתם פותחים את מוסדות החינוך שלכם בניגוד לתקנות?.
בטענה המגוחכת: "אבל לנו אין זום, לכם יש זום". הילדים שלנו משתגעים בבית.
1) ברור שזו לא הסיבה האמתית, שאם כן היו פותחים באותה מידה גם את המוסדות לבנות.
2) אנחנו נמצאים עם הקורונה כבר שנה.
מי הפריע לכם לקנות מכשירים זולים עם זום? (יש היום בפחות ממאה ש"ח למכשיר)
מי הפריע לכם להתקין אינטרנט כשר שמסונן בסינון מחמיר וקפדני? (יש היום בפחות משבעים ש"ח לחודש)

מסבירנים חרדים יקרים. אם אין לכם מה להגיד. עדיף שתשתקו.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 16:23 לינק ישיר 

אין להם מטעמי השמרות, לא מטעם כסף... מה האובססיה שלך לכל דבר שנודף ממנו חרדיות, לאלוקים פטרונים, מקווה שלא עברת איזה הטרדה בחיידר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 16:31 לינק ישיר 

לא צריך אינטרנט.
יש לנו חומש וגמרא ורמב"ם, יש לנו דרך אמונה וארחות יושר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 16:53 לינק ישיר 

מגוחך לראות איך שיהודים שמגדירים את עצמם כחרדים כל כך מנותקים מהמציאות של היהדות החרדית.
גם אני, כשייגץ של הקהילה, אין לי זום בבית, מהטעם הפשוט, כי אין לי כלל מחשב בבית. גם לא טבלט או סמרטפון. (לא רוצה שהילדים שלי ייחשפו בטרם עת לטינופת והפאניקה השוררות כאן בפורום).
ואני מודה להקב"ה ומתפלל שנוכל להמשיך כך, כדי שהשמחה והשלווה ימשיכו לשרור בביתנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 16:58 לינק ישיר 

הדבר שהכי אני מצטער עליו מהקורונה בפן החינוכי שילדי יודעים מה זה להפעיל מחשב ואתה רוצה להוסיף עלינו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 18:47 לינק ישיר 

YYona כתב:

לא צריך אינטרנט.
יש לנו חומש וגמרא ורמב"ם, יש לנו דרך אמונה וארחות יושר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם נכון.
תכלס, בזכות הסגרים, למדתי עם הילדים שלי כמו שלא למדתי איתם מעולם. הנאה צרופה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 18:52 לינק ישיר 

דקחר כתב:

מגוחך לראות איך שיהודים שמגדירים את עצמם כחרדים כל כך מנותקים מהמציאות של היהדות החרדית.
גם אני, כשייגץ של הקהילה, אין לי זום בבית, מהטעם הפשוט, כי אין לי כלל מחשב בבית. גם לא טבלט או סמרטפון. (לא רוצה שהילדים שלי ייחשפו בטרם עת לטינופת והפאניקה השוררות כאן בפורום).
ואני מודה להקב"ה ומתפלל שנוכל להמשיך כך, כדי שהשמחה והשלווה ימשיכו לשרור בביתנו.

דיברתי על אינטרנט בסינון הכי מחמיר וקפדני.
הפורום הזה סגור בסינונים שמשתמשים בהם במגזר החרדי.

ומי שבכל אופן רוצה להתעקש להישאר בימי הביניים, למרות שיש פתרונות מותאמים למגזר החרדי, אינו יכול לבוא בטענות למדינה ולא יתכן שבגללו כל המדינה תצטרך לסבול ולהיות בסגר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 18:56 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:

הדבר שהכי אני מצטער עליו מהקורונה בפן החינוכי שילדי יודעים מה זה להפעיל מחשב ואתה רוצה להוסיף עלינו

ואני הצטערתי כשהילדים שלי למדו לקרוא וככה הם יכולים לקרוא המון שטויות בלוח המודעות או בעלונים שדוחפים לתיבה..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2021 01:52 לינק ישיר 

דקחר כתב:

אז אתה מגיב כאן דרך הפקס?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2021 10:26 לינק ישיר 

לגלות לך סוד קטן ... הילדים היום בעקבות הקורונה כבר יודעים מה זה זום....

פעם פעם מחשב היה סוד גדול שאסוף לספר לאף אחד היום רק בכיתה לא מדברים על זה אבל לכוווולם יש 
אחד מסכים רק סבא הושע והשני גם סמי הכבאי אבל כמעט ואין בית חרדי ללא מחשב 

אז נכון שלא לומדים עם הרבע\מורה בזום אבל הילדים עושים ביחד שיעורים בזום....

אבל לפני שאתה שואל על זום תשאל איפה הפלפונים... התקציב עבר לפני שנה... החילונים קיבלו מחשבים ורק החרדים עדיין ממתינים... בית המשפט כבר אישר את המכרז ועדיין לא שמענו מילה מבית הספר... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2021 10:59 לינק ישיר 

אני גדלתי בבית ליטאי מיינסטרים שמרני מאוד, נאר תיירה, דיקדוק הלכה, הקפדה על צניעות ועל לבוש פשוט ולא מודרני..
כשאני הייתי ילד, להורים שלי היה מחשב (עוד בתקופה שמסך היה קופסה ענקית..), ומידי פעם, כשההורים היו מרשים ובהשגחתם, היינו רואים סרטים לחרדים של גרובייס וניצוצות של קדושה וכו' (זה היה אז בדיסקים, למחשב בקושי היה זיכרון..)
פתאום יום אחד. ההורים שלי לקחו את כל הדיסקים וזרקו אותם, אמרו שהרבנים החליטו על תקנון לחיידר ולבית יעקב שאסור שיהיו סרטים בבית. כלום. ככה הרבנים קבעו, וזהו!
(אגב, לא רק להורים שלי היה מחשב, גם לסבא שלי היה מחשב שהשתמש בו כדי לכתוב את חידושי תורתו..)
עכשיו תספרו לי שהמגזר החרדי לא הולך ומקצין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2021 11:01 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

מי הפריע לכם להתקין אינטרנט כשר שמסונן בסינון מחמיר וקפדני? (יש היום בפחות משבעים ש"ח לחודש)

באמת חבל שעונים את התשובה הזאת
צריך לשים לכם את האמת בפרצוף
אתם עם העגלה הריקה יכולים לסגור לשנתים את החינוך והעולם לא יתהפך, מקסימום תלמידים ידקרו פחות את מוריהם וחבריהם
תלמודי התורה ולימוד התורה חשובים יותר מלימודי החול שלכם, ולכן הם יפתחו
אה ותודה שדאגתם לנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2021 11:44 לינק ישיר 
רפיק

איש_חשוב כתב:

אתם עם העגלה הריקה יכולים לסגור לשנתים את החינוך והעולם לא יתהפך, מקסימום תלמידים ידקרו פחות את מוריהם וחבריהם
אה ותודה שדאגתם לנו.

מדהים עד כמה אפשר להתעלם מהמציאות. הרי אם גפני יכול אז כנראה כולם יכולים. בבתי הספר החילונים הרי לא מחנכים ולא מלמדים כלום, רק דוקרים אחד את השני בהפסקות. איך זה שאחר כך מבתי הספר האלה יוצאים כל הרופאים, המהנדסים המתכנתים ואנשי הציבור זה פלא אחד גדול כנראה. 
אבל האמת היא שהדור הזה שעכשיו בבתי הספר הוא החיוני לעתיד המדינה, אחרת לא יהיו פה מהנדסים ורופאים. כי מה לעשות שאלה לא מקצועות שאפשר להשלים בגרויות בגיל 25 ולהתחיל ללמוד אותם מאפס. 

וכנראה שגם החיידרים יכלו לעבור ללמד מרחוק אבל כנראה שפשוט לא סומכים על הילדים שבאמת ילמדו, ולא סומכים על ההורים שבאמת יעזרו לילדים בלימוד התורה. הם בהנהגה יודעים שברגע שישחררו קצת ויתנו קצת אפשרות בחירה הם יגלו שלא כל התלמידים רוצים ומתחברים ללימוד של תורה בלבד אלא מושכים אותם תחומי עניין אחרים. וזה יהיה השבר הגדול. אז מקריבים את המבוגרים והחולים על מנת לשמר את המשך השליטה על דור העתיד החרדי. כי לימוד תורה אפשר לעשות מכל מקום אבל לשלוט על האוכלוסייה אפשר רק דרך המוסדות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/2/2021 00:25 לינק ישיר 

רפיק כתב:

איש_חשוב כתב:

אה ותודה שדאגתם לנו.

מדהים עד כמה אפשר להתעלם מהמציאות. הרי אם גפני יכול אז כנראה כולם יכולים. בבתי הספר החילונים הרי לא מחנכים ולא מלמדים כלום, רק דוקרים אחד את השני בהפסקות. איך זה שאחר כך מבתי הספר האלה יוצאים כל הרופאים, המהנדסים המתכנתים ואנשי הציבור זה פלא אחד גדול כנראה. 

אוי ההיתממות הזאת..
מבית הספר הזה ייצאו רופאים ומהנדסים נכון, בערך 10%..
אבל מי עוד ייצא מבית הספר הזה? כאלו הממלאים את בתי הכלא, על רצח אונס ושוד..
אלו שהכו את המורים, כשיגדלו ידקרו אנשים וימלאו את בתי הכלא
מי ממלא היום את בתי הכלא? חרדים או חילונים?
אני צריך לספר לך מהי אלימות בבתי הספר? אתם מכירים היטב את פירות הבאושים שלכם, את מעמדו הנחות של מורה בבתי הספר, בושה וכלימה, פני הדור כפני הכלב, סליחה, לכלב יש יותר כבוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/2/2021 13:53 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

צודק לגמרי
במקום ללמוד בזום במחשב !! ולפנות בטענות לועדת התשקורת !!
הם מוצאים תרוצים הזויים!!
מה איכפת למנהלי המוסדות לטרטר את ההורים ואת התלמידים ללמידה בטלפון ??
העיקר הם חיים ברמת חיים גבוהה!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/2/2021 22:42 לינק ישיר 
רפיק

איש_חשוב כתב:

איש_חשוב כתב:

אה ותודה שדאגתם לנו.

אוי ההיתממות הזאת..
מבית הספר הזה ייצאו רופאים ומהנדסים נכון, בערך 10%..
אבל מי עוד ייצא מבית הספר הזה? כאלו הממלאים את בתי הכלא, על רצח אונס ושוד..
אלו שהכו את המורים, כשיגדלו ידקרו אנשים וימלאו את בתי הכלא
מי ממלא היום את בתי הכלא? חרדים או חילונים?
אני צריך לספר לך מהי אלימות בבתי הספר? אתם מכירים היטב את פירות הבאושים שלכם, את מעמדו הנחות של מורה בבתי הספר, בושה וכלימה, פני הדור כפני הכלב, סליחה, לכלב יש יותר כבוד.

נכון רק חלק מהם יהיו מהנדסים ורופאים גם האחוזים הנוספים יהיו בעלי מקצועות אחרים. מה גם שמבתי הספר החרדים יוצא רק גדול הדור אחד. וכבר ידוע דברי חז"ל אלף נכנסים למקרא יוצאים מהם מאה למשנה וכו'. 
אני לא יודע איך לבשר לך את המציאות אבל גם אצל החרדים יש פשע ויש עבריינים, יש אפילו עבריין מורשע בתור נציג חרדי בכנסת. 
וגם לא נראה לי שיש כזה הרבה חילונים בבתי הסוהר, כולם מגיעים כבר לבית המשפט עם כיפה ענקית. 

איתך אין לי שום שיח, אתה כלכך שטוף בשנאה שלא ניתן לשכנע אותך שהעולם עגול והחרדים לא מושלמים.
אולי חלק מהקוראים  יקחו את מה שכתוב ויבינו שנדרש בדק בית וחשבון נפש רציני בחברה החרדית. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > על הטענה המגוחכת: "אבל לנו אין זום, לכם יש זום"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.