בית פורומים בחדרי חרדים

אם הרב כל כך חושש מביטול תורה מדוע הוא מוריד לכולם את המסכה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/2/2021 16:57 לינק ישיר 
אם הרב כל כך חושש מביטול תורה מדוע הוא מוריד לכולם את המסכה

פורסם באתר שהרב מבכה את החינוך, ואני שואל את יחצניו איך אפשר להתייחס ברצינות שהבעיה שלו זה הלימוד ואפילו שהוא מבין את חומרת המצב הוא אוחז שלימוד התורה חיוני? מדוע אסור ללבוש מסכה  בקרבתו מדוע רב בית כנסת ששאל האם להקפיד על לבישת מסכה נענה בשלילה האם זה מראה שהוא מבין את המצב? האם הוא חולק על הוראת כל הרופאים?   האם יש איסור מהתורה או מדרבנן ללבוש מסכה?  מסקנה שלי הרב לא באמת שולט בחומר ולכן אי אפשר לסמוךעליו אם לפתוח אם לאו 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 17:41 לינק ישיר 

הוא אכן "חולק על הוראות (כל) הרופאים". כך היה הגרח"ק מאז ומתמים, גם לפני עשרים שנה, כשעוד לא היה המוצר הנקרא יעקב קנייבסקי.

כנרמז, לא כל הרופאים.

גם אז היו כאלה שצחקו או לגלגו. וגם על חכמי התורה מלפני אלפיים שנה היו כאלה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 17:49 לינק ישיר 

כי כמו שכתבנו אלף ואחד פעמים, אין עניין הלכתי או מוסרי לעשות כל מיני טצדקי היוצאים מגדר הרגיל, והכל בגלל ספק ספיקא של סכנת נפשות שאינו לפנינו, ובשעה שלא ברור הזיקא גם בכלל לא ברור התועלת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 17:54 לינק ישיר 
קלעפער

תמניא_אפי כתב:
כי כמו שכתבנו אלף ואחד פעמים, אין עניין הלכתי או מוסרי לעשות כל מיני טצדקי היוצאים מגדר הרגיל, והכל בגלל ספק ספיקא של סכנת נפשות שאינו לפנינו, ובשעה שלא ברור הזיקא גם בכלל לא ברור התועלת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

רק אתמול הכחשת שאתה מכחיש קורונה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 17:55 לינק ישיר 

רק אתמול הוא כתב שהוא מעולם לא שינה את דעתו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 17:59 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
קלעפער

תמניא_אפי כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשאין מה לענות תוקעים "הכחשת קורונה"

מה עניין שמיטה לחביתה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 19:16 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:
פורסם באתר שהרב מבכה את החינוך, ואני שואל את יחצניו איך אפשר להתייחס ברצינות שהבעיה שלו זה הלימוד ואפילו שהוא מבין את חומרת המצב הוא אוחז שלימוד התורה חיוני? מדוע אסור ללבוש מסכה  בקרבתו מדוע רב בית כנסת ששאל האם להקפיד על לבישת מסכה נענה בשלילה האם זה מראה שהוא מבין את המצב? האם הוא חולק על הוראת כל הרופאים?   האם יש איסור מהתורה או מדרבנן ללבוש מסכה?  מסקנה שלי הרב לא באמת שולט בחומר ולכן אי אפשר לסמוךעליו אם לפתוח אם לאו 

אגלה לך סוד
גם בני ביתו ומקורביו לא סומכים עליו, הם פשוט משתמשים בו בצורה צינית למה שהם רוצים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:12 לינק ישיר 
קלעפער

תמניא_אפי כתב:
קלעפער כתב:
קלעפער

תמניא_אפי כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

מה עניין שמיטה לחביתה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

ספק ספיקא מול כל מי שיש לו עינים רואה את האסונות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:13 לינק ישיר 

אזוי ווי די וועלט זאגט: א שקרן דארף זיין א בעל זיכרון...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:20 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
קלעפער

תמניא_אפי כתב:
קלעפער כתב:
קלעפער

תמניא_אפי כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

מה עניין שמיטה לחביתה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

ספק ספיקא מול כל מי שיש לו עינים רואה את האסונות...

ושוב, מה עניין שמיטה לחביתה???

ישנם מיליוני אנשים עם מיליארדים אינטראקציות בכל יום, ומתוך מיליארדי האינטראקציות ישנם כמה שנדבקים, ומתוך הכמה שנדבקים במשך הזמן גם מתים כמה, ובגלל זה נאסור את כל מיליארדי האינטראקציות???

אין כזה עניין בכלל, לא הלכתי ולא מוסרי!!!

כן, ישנם נפטרים, אבל מה זה למען השם קשור לצעדים המטופשים שספק יועילו ובוודאי יזיקו??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:20 לינק ישיר 

תוקן על ידי תמניא_אפי ב- 09/02/2021 20:20:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:29 לינק ישיר 
קלעפער

לא יודע מי הרב שלימד אותך תורה וסברא, אבל "ספק ספיקא של סכנת נפשות שאינו לפנינו, ובשעה שלא ברור הזיקא"
לא הולכים יחד עם כל מי שעיניו בראשו רואה שמתים ממגפה וכל אחד יש לו מכרים או משפחה שנפטרו. 
וביחוד אם נוסיף לכך הנפגעים שלא מתו אבל נוצרו להם בעיות קשות בלב ובכל מיני איברים.

תוקן על ידי קלעפער ב- 09/02/2021 20:29:53

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:33 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
קלעפער

לא יודע מי הרב שלימד אותך תורה וסברא, אבל "ספק ספיקא של סכנת נפשות שאינו לפנינו, ובשעה שלא ברור הזיקא"
לא הולכים יחד עם כל מי שעיניו בראשו רואה שמתים ממגפה וכל אחד יש לו מכרים או משפחה שנפטרו. 
וביחוד אם נוסיף לכך הנפגעים שלא מתו אבל נוצרו להם בעיות קשות בלב ובכל מיני איברים.

אז למה אנשים מעשנים?
אז למה אנשים נוהגים ברכב?
אז למה לפני שהיה חיסון לשפעת אף אחד לא הסתגר בביתו על אף שזה המית אנשים רבים?

תורה חדשה בהנחלת התקשורת!

קלעפער קיבל תורה מערן סגל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:38 לינק ישיר 
קלעפער

תמניא_אפי כתב:
קלעפער כתב:
קלעפער

אז למה אנשים מעשנים?
אז למה אנשים נוהגים ברכב?
אז למה לפני שהיה חיסון לשפעת אף אחד לא הסתגר בביתו על אף שזה המית אנשים רבים?

תורה חדשה בהנחלת התקשורת!

קלעפער קיבל תורה מערן סגל

נשלח מהאנדרואיד שלי

א. אכן אסור לעשן. כל מי שאומר אחרת טועה.
ב. האם כל מי שעיניו בראשו מכיר מישהו שנהרג מנהיגה? "תן לי הפסקה"...
ג. כי זה לא כמו קורונה, שוב, אני לא מכיר איש אחד בכל חיי שמת משפעת. אבל במשפחה שלי מתו שלושה מקורונה שלא לדבר על עשרות מכרים.
ד.מי זה ערן סגל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:40 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אגלה לך סוד
גם בני ביתו ומקורביו לא סומכים עליו, הם פשוט משתמשים בו בצורה צינית למה שהם רוצים.

גם גיחזי בן ביתו והמשב"ק של אלישע הנביא לא האמין בו (כך ע"פ חז"ל), וגם השתמש בו בצורה צינית למה שהוא רוצה (כסף ובגדים מנעמן שר הצבא).
וגם אז ליהגו אנשים כמותך, וסופך להיות כמותם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2021 20:59 לינק ישיר 

תם_יושב כתב:

אגלה לך סוד

גם גיחזי בן ביתו והמשב"ק של אלישע הנביא לא האמין בו (כך ע"פ חז"ל), וגם השתמש בו בצורה צינית למה שהוא רוצה (כסף ובגדים מנעמן שר הצבא).
וגם אז ליהגו אנשים כמותך, וסופך להיות כמותם.

אני מבין שקללות זה הסטייל של חסידי יענקי קניבסקי ושות', זה הרי גם מה שאתם עושים עם ר' חיים שהפכתם אותו למכונת קללות וברכות, הבטחות ושטרות פרנסה וחיים. אז לא פלא שגם התלמידים מלומדים בכגון הא.

כ"כ כואב הלב לראות מה עשיתם מהאיש הצדיק והקדוש הזה, כואב לראות איך אתם מתעללים בו כשאין בכוחו להתנגד לכם,  מנצלים אותו בצורה שפלה ואכזרית, תוך כדי שאתם לוקחים את הציבור כולו כבן ערובה לגחמותיכם. ועל החילול ה' הגדול שאתם עושים בשמו בכלל אין מילים. 

בתור חסיד שוטה של החצר אולי תרצה גם להגיב על הסרטונים ממסיבת ההדבקה והפרת ההנחיות בביתו של שר התורה?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אם הרב כל כך חושש מביטול תורה מדוע הוא מוריד לכולם את המסכה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.