בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

חצי מיליון ש"ח מכספי המיסים שנגבו מתושבי העיר יועברו לתושב בני ברק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/2/2021 21:58 לינק ישיר 
חצי מיליון ש"ח מכספי המיסים שנגבו מתושבי העיר יועברו לתושב בני ברק

בגלל מכסה ביוב: עיריית אלעד תשלם מכספי המיסים שנגבו מתושבי העיר, לתושב בני ברק חצי מיליון ש"ח
מ', תושב בני ברק, הגיע יחד עם בני משפחתו ליהנות מהופעות 'בין הזמנים' בפארק אלעד אלא שאז לרוע מזלו, במהלך הליכה בפארק מעד על מכסה ביוב שהיה לא יציב, נפל ובמהלך ניסיון לעצור את הנפילה, שבר את כף ידו • עיריית אלעד וחברת הביטוח ניסו להתנער.
יוני גרין כ"ז שבט התשפ"א / 09.02.2021

מ' תושב בני ברק פוצה באמצעות עו''ד אלי מאור מבני ברק בסכום של 500,000 ש''ח ע''י עיריית אלעד בגין תאונה בפארק אלעד, שבעקבותיה נפגע בנזקי גוף

במהלך אירוע המיועד לציבור החרדי מטעם עיריית אלעד בתקופת 'בין הזמנים', הגיע מ', תושב בני ברק, יחד עם בני משפחתו ליהנות מההופעות בפארק אלעד.

אולם, לרוע מזלו, במהלך הליכה בפארק מעד על מכסה ביוב שהיה לא יציב, נפל ובמהלך ניסיון לעצור את הנפילה, שבר את כף ידו.

בשל פגיעותיו השונות פנה מ' אל עו''ד אלי מאור מבני ברק, המומחה בתביעות בגין תאונות דרכים, תאונות עבודה וכן רשלנות רפואית.

עורך הדין הגיש עבור מ' כתב תביעה לבית המשפט השלום בפתח תקווה. בכתב התביעה צוין כי מ' הובהל ממקום התאונה, באמצעות רעייתו, למוקד רפואה דחופה של קופת החולים שלו, ומשם – לאחר שנבדק, קיבל הפניה לחדר מיון בבית החולים.

בבית החולים, לאחר שלא ניתן היה לבצע קיבוע של השבר באמצעות גבס, הוחלט על ניתוח לקיבוע השבר, שבוצע בסמוך לתאונה, וידו של מ' הושמה לאחר מכן למשך חודש בסד גבס.

עיריית אלעד וחברת הביטוח שלה הגישו כתב הגנה המכחיש את פרטי האירוע ונסיבותיו.

במהלך הדיון הראשוני בפרטי התביעה בבית המשפט בנוכחות מ', טענה חברת הביטוח, בין היתר, כי יש להטיל ספק כביכול בגרסתו של מ' לתאונה, מאחר ולא צוין במסמך הרפואי הראשוני שהוא אכן נפל כתוצאה ממכסה ביוב לקוי, וכי הדבר בכלל נוגד השכל הישר.

מנגד טען בא כוחו של מ', עו''ד אלי מאור, כי כאשר מ' הגיע לחדר המיון הראשוני, כשהוא נאנק וזועק מכאבים, לא עלה בדעתו לפרט לפרטי פרטים את נסיבות התאונה לאשורן, והוא הסתפק בלציין שנפל במהלך אירוע בפארק, ודי בכך בנסיבות העניין ובהתאם להלכות של בית המשפט העליון, כדי לחייב את עיריית אלעד וחברת הביטוח שלה לפיצויים על פי דיני הנזיקין בישראל בכלל ובפרט לעניין נזקי גוף.

עוד טען עו''ד אלי מאור, כי ישנם תקדימים רבים במסגרת פסקי דין רבים של בתי המשפט השונים, שחייבו עיריות שונות בישראל בהתאם לפקודת העיריות לאחריות בנזיקין גם על תקינות מכסי הביוב, ועל כן אין מנוס אלא מלחייב את עיריית אלעד בנזיקין לתשלום מלוא נזקיו של מ', הממוניים והלא ממוניים, גם בהתאם להלכות משפטיות אלו.

לאחר הדיון בבית המשפט ובהמשך להצעת בית המשפט לפשרה בין הצדדים, נוהל מו''מ לפשרה מהירה על ידי ב''כ התובע מ' עו''ד אלי מאור ובין ב''כ עיריית אלעד וחברת הביטוח של העירייה, איילון חברה לביטוח, וסוכם על פיצויו של מ' בסכום של לא פחות מ- 500,000 ש''ח עבור תאונה ברשות הרבים, בעקבות נפילה וחבלה ממכסה ביוב, שהיה בתחום השיפוט של עיריית אלעד.

לאחרונה, הוגש הסדר הפשרה לבית המשפט השלום בפתח תקווה, וניתן לו תוקף של פסק דין מחייב על ידי השופטת ריבה שרון.

https://ch10.co.il/news/654519/


נשלח מהאנדרואיד שלי

_________________
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > חצי מיליון ש"ח מכספי המיסים שנגבו מתושבי העיר יועברו לתושב בני ברק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר