בית פורומים בחדרי חרדים

הצביעות של סמוטריץ'

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/2/2021 20:48 לינק ישיר 
הצביעות של סמוטריץ'

כאשר סמוטריץ' חשב שהוא ירוץ ביחד עם בנט ושקד, זה מה שהוא ענה כששאלו אותו 

אתה תשב עם מרצ?
"אני אשב עם כל מי שמבין שהוא צריך כרגע לוותר על דברים שהוא מאוד רצה לקדם, אבל כפי שלמרצ יש הרבה דברים חשובים שהם רוצים לקדם ואני מכבד את זכותם, כך גם לי יש דברים שאני רוצה לקדם ואני יודע שאותן הסוגיות במחלוקת במישור המדיני, בהיבטים של דת ומדינה כרגע נצטרך לשמר בהם איזשהו סטטוס קוו, ולדעת שאף צד כרגע לא מצליח.. אבל אנחנו לוקחים את השמונים תשעים אחוז מכנה משותף ואת האתגרים הגדולים ואותם אנחנו מנהלים לטובתם של אזרחי מדינת ישראל. ואני אומר לא צריך לפסול אף אחד."

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2021 21:15 לינק ישיר 

לכל החרדים שמתלהבים מסמוטריץ'
כדאי לכם לא לתלות בו תקוות גדולות. בסוף הוא כמו כל פוליטיקאי מתהפך לאן שמשתלם לו.
כשזה מתאים לו אז הוא יישב גם עם מרצ, וכשזה לא מתאים לו הוא פתאום נהיה צדיק גדול.
מההתרשמותי, כל מה שמעניין את סמוטריץ' זה החלום להיות בעל הבית של הציונות הדתית. וכך להשיג בייס מפד"ליניקי קבוע ונאמן עד זיבולא בתרייתא.
בזמנו נטען שסמוטריץ' ביקש מבנט שישאיר את הבית היהודי בחוץ. כי סמוטריץ' רצה להיות הבעל הבית היחיד של הציונות הדתית. (זה מזכיר את הטענות שנשמעו על כך שסמוטריץ' "אישר" לבנט לפרוש ולהקים את 'הימין החדש' כי הוא חלם שבדרך הזו הוא ישתלט על הציונות הדתית). בנט סרב, ועל זה התפוצץ המו"מ וסמוטריץ התפצל והכריז כי הוא "יושב הראש של הציונות הדתית". והתחיל קמפיין למפלגה החדשה ישנה..  לצערו העסק לא התרומם והוא נאלץ להתבזות במו"מ עם הבית היהודי.
כשסמוטריץ' ניהל מו"מ עם חגית משה. אמרתי לאיזה חרד"לניק שמיודד עימי: אתה תראה שהוא לא ייתן לה להכניס את דוידי בן ציון שהגיע למקום ראשון בפרימריז של 'הבית היהודי'. הוא שאל אותי למה? אמרתי לו: תסתכל ביוטיוב ותראה איך הבחור מדבר כ"כ רהוט ונעים לאוזן, וסמוטריץ' יפחד שהוא יאפיל עליו אז הוא ימצא את הדרך להשאיר אותו בחוץ. ואז יצאו הידיעות על כך שסמוטריץ' דורש שהמקום השני של הבית היהודי לא יהי מי שנבחר בפריימריז אלא מישהו שמוסכם גם עליו. והוא חזר אלי ואמר לי: וואלה, צדקת.
וכך העסק התדרדר ומשלא צלח החיבור עם הבית היהודי, הוא נאלץ לחתום רק עם בן גביר. וכך הבית היודי נשאר בחוץ.
להזכירכם שבמועד א' סמוטריץ ביחד עם הבית היהודי ועוצמה קיבלו רק כ20 אלף קולות מעל אחוז החסימה, כלומר: למרות שכל קול הוא קריטי כדי לצלוח את אחוז החסימה, סמוטריץ' העדיף את האינטרס האישי שלו על פני האינטרס של הימין והותיר את הבית היהודי בחוץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2021 21:54 לינק ישיר 

תנוח דעתך, גם המפלגות החרדיות ישבו עם מרץ ועם כל מי שיועיל למטרותיהם - הם המפלגות הפרגמטיות ביותר בעניין הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2021 21:57 לינק ישיר 

תרגום: הניק חריף ומקשה מתוסכל מהעובדה שיש בשמאל 2-3 מפלגות על סף אחוז החסימה,
והוא משתוקק להוריד גם את מפלגתו של סמוטריץ למקום הזה,בתקווה, שזה מה שימנע מהימין את הנצחון.

הטרגדיה הגדולה של חריף תהיה, כשסער ובנט גם אם יקימו ממשלה, יעדיפו את החרדים על פני ליברמן.

תוקן על ידי מוישה_וחצי ב- 21/02/2021 22:04:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2021 22:13 לינק ישיר 

הפוך לגמרי.
אהיה מאושר מאוד אם נקום ביום שאחרי הבחירות ונגלה שמרצ, העבודה, רעם, ושאר מרעין בישין לא עברו את אחוז החסימה. זה יהיה פנטסטי. צהלה ושמחה.

לגבי סמוטריץ', אני העדפתי שהוא יצרף לרשימה נציג חרדי שייצג את החבדניקים והחרדים הפתוחים והעובדים.
הגיע הזמן שיהיה ייצוג לציבור הזה.
אבל לסמוטריץ' יש חלומות אחרים. הוא חולם על הבייס של המפד"ל. ובצדק מבחינתו. הוא רוצה בייס יציב ומוצק. הבעיה שכרגע זה נראה שחלקם הגדול עדיין אצל בנט, אבל הוא חולם שבהמשך הם יעברו כולם אליו. לא רואה תוחלת אמיתית למהלך הזה שלו, בסוף הוא ייאלץ לחזור לבנט ושקד כמו ילד טוב. כי זה לא נראה שהוא נהנה במיוחד מהחיבור עם בן גביר..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2021 22:37 לינק ישיר 

אני חושב שאתה מערבב בין מבוגרים לצעירים.

לכל מפד"לניק משופם- יש בדר"כ כמה ילדים עם זקן וכמה עם קרחת מלאה.

גם אם המשופמים יצביעו בנט, סמוטריץ לא נבהל מזה, כי הוא יודע שאת כל בעלי הזקנים הוא לוקח בהליכה,
ואת הקרחים- גם לבנט אף אחד לא מבטיח.

לכן, גם אם בנט רושם יתרון קל במשופמים, לטווח הארוך סמוטריץ ממש לא מוטרד מזה.

מה שכן, ייתכן שהוא הקדים מעט את זמנו, אחרי הכל, לא כל בני ה70 פלוס מתו בקורונה,
המפד"לניקים זה לא החסידים....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2021 13:45 לינק ישיר 

אגב, אם מפלגות השמאל נמחקות, זה אכן טוב מאוד למדינת ישראל, אבל רע מאוד למפלגות החרדיות .
כי כל הכוח של המפלגות החרדיות הוא בגלל שהימין פוחד שהשמאל ינצח ולכן הוא צריך את החרדים לצידו.
ברגע שלא יהיה שמאל, הכוח הפוליטי של המפלגות החרדיות יצנח פלאים, כי כל ראש ממשלה מהימין יוכל בכל עת שירצה לצרף מפלגת מרכז במקום החרדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2021 14:15 לינק ישיר 

סמוטריץ יותר אמין אצלי , הוא אף פעם לא איכזב את מטרות החרדים, הוא ח"כ ערכי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2021 16:54 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
הצביעות של סמוטריץ'

אתה תשב עם מרצ?
"אני אשב עם כל מי שמבין שהוא צריך כרגע לוותר על דברים שהוא מאוד רצה לקדם, אבל כפי שלמרצ יש הרבה דברים חשובים שהם רוצים לקדם ואני מכבד את זכותם, כך גם לי יש דברים שאני רוצה לקדם ואני יודע שאותן הסוגיות במחלוקת במישור המדיני, בהיבטים של דת ומדינה כרגע נצטרך לשמר בהם איזשהו סטטוס קוו, ולדעת שאף צד כרגע לא מצליח.. אבל אנחנו לוקחים את השמונים תשעים אחוז מכנה משותף ואת האתגרים הגדולים ואותם אנחנו מנהלים לטובתם של אזרחי מדינת ישראל. ואני אומר לא צריך לפסול אף אחד."

מה קרה לך ???
לכאורה רק לפני מספר שבועות כתבת נגד המפלגות החרדיות
ופתאום מה קרה ???
המפלגות החרדיות הן הכי אינטרסנטיות דרעי ישב עם מרץ ושולמית אלוני זל כשרת החינוך בממשלת שמד בשנת 1992
המפלגות החרדיות ישבו עם מי יענה ויתן להם את הדרישות שלהם !!
ואיך אפשר לשכוח את חסידי גור נדלן שהמליכו את ברקת ויצאו נגד מאיר פורוש ועל מנת להלחם בו הם הפרו את כל התקנות של גור !!
ואני לכאורה ראיתי ברכב אחד חסיד גור יושב ליד בחורה חילונית
כנראה התקנות מיועדות לאישה הפרטית ולא לנשים אחרות .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2021 16:58 לינק ישיר 

הצצה חיה לעולמם המתוסכל של חרדים 'פתוחים' - זה פתוח לכאן וזה לכאן, לזה נוזל מפה ולההוא משם.

בקיצור לא קלים חייהם של הזזים/הפוזלים החוצה

תוקן על ידי יוחנןש ב- 22/02/2021 16:59:44

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2021 18:41 לינק ישיר 

שרית560 כתבה:

חריף_ומקשה כתב:
הצביעות של סמוטריץ'

אתה תשב עם מרצ?

מה קרה לך ???
לכאורה רק לפני מספר שבועות כתבת נגד המפלגות החרדיות
ופתאום מה קרה ???
המפלגות החרדיות הן הכי אינטרסנטיות דרעי ישב עם מרץ ושולמית אלוני זל כשרת החינוך בממשלת שמד בשנת 1992
המפלגות החרדיות ישבו עם מי יענה ויתן להם את הדרישות שלהם !!
ואיך אפשר לשכוח את חסידי גור נדלן שהמליכו את ברקת ויצאו נגד מאיר פורוש ועל מנת להלחם בו הם הפרו את כל התקנות של גור !!
ואני לכאורה ראיתי ברכב אחד חסיד גור יושב ליד בחורה חילונית
כנראה התקנות מיועדות לאישה הפרטית ולא לנשים אחרות .

הסברתי יפה מאוד.
אם סמוטריץ' היה נותן נציג לחרדים הפתוחים הייתי שמח מאוד ותומך בו.
אבל כרגע זה נראה שסמוטריץ' פוזל בעיקר לבייס המפד"לניקי והוא רק נעזר בחרדים ובעוצמה כדי לעבור את אחוז החסימה.
אז אני נשאר מהצד ומאחל לו בהצלחה.

אוסיף עוד כי בנושאי דת ומדינה, דעתי שיש למעט בכפייה דתית על החילונים ככל האפשר, מפני שההיסטוריה והמציאות מוכיחה שזה רק פועל כבומרנג. ולכן מהבחינה הזאת אני מעדיף את הגישה של בנט (ופייגלין) על פני הגישה של סמוטריץ' והמפלגות החרדיות.

בנוסף, מאחר וסמוטריץ' הוא שבוי של ביבי, אין לו כוח אמיתי. והוא לא יוכל לדרוש מביבי כלום.
לעומת זאת, בנט שמשחק על כל המגרש יכול להביא הישגים ממשיים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2021 18:47 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

הצצה חיה לעולמם המתוסכל של חרדים 'פתוחים' - זה פתוח לכאן וזה לכאן, לזה נוזל מפה ולההוא משם.

רוב החרדים המודרנים מצביעים למפלגות החרדיות.
בעבר הבאתי על כך נתונים ברורים. השוותי את נתוני ההצבעה לרשויות המקומיות שרצו שם מפלגות חרדיות מודרניות אל מול נתוני הצבעה לכנסת ויצא שרוב החרדים הפתוחים מצביעים למפלגות החרדיות.
אני לא חושב שזה עומד להשתנות בזמן הקרוב. אבל נחייה ונראה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2021 20:25 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

יוחנןש כתב:

רוב החרדים המודרנים מצביעים למפלגות החרדיות.
בעבר הבאתי על כך נתונים ברורים. השוותי את נתוני ההצבעה לרשויות המקומיות שרצו שם מפלגות חרדיות מודרניות אל מול נתוני הצבעה לכנסת ויצא שרוב החרדים הפתוחים מצביעים למפלגות החרדיות.
אני לא חושב שזה עומד להשתנות בזמן הקרוב. אבל נחייה ונראה.

אט אט החרדים האלו מתפכחים ומבינים שעבדו עליהם !!
והם לא קיבלו כלום מחברי הכנסת החרדים!!
שלא איכפת להם מצרכים של הציבור הזה !!!
ושטובים רק להצביע בקלפי למפלגות המסואבות האלו!!
היום בבני ברק אין חילונים ואין דתיים לאומיים !!
בבני ברק היו למפלגות הלא חרדיות בבחירות האחרונות לכנסת
5000/5500 לערך !!
המסקנה היא כשהחרדים הפתוחים והמודרנים מאסו במפלגות החרדיות המסואבות !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/2/2021 15:51 לינק ישיר 

אין מפלגה שלא תשב עם השמאל בהנתן האפשרות להגיע לשלטון. השאלה היחידה היא מה המחיר ועל מה צריכים לותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2021 16:01 לינק ישיר 

סמוטריץ' יקים את משרד השידוכים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2021 16:23 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
סמוטריץ' יקים את משרד השידוכים?

אולי הוא ייזום תוספת לשדכנים מטעם המדינה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הצביעות של סמוטריץ'
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר