בית פורומים בחדרי חרדים

תזכרו לביבי את פורים תשפ"א!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/2/2021 16:59 לינק ישיר 

משפחות על נשותיהם וטפם משתרכים רגלית לאחר שהממשלה קיבלה החלטה סמוך לשבת, האפליה והחוסר איזון בין חילונים לחרדים נרשם באותיות קידוש לבנה אדומות על שם ביבי נתניהו, תזכרו את זה בבחירות הקרובות, "ונהפוך הוא"

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 17:02 לינק ישיר 

אני דווקא אזכור [ולא לביבי...] את פורים תש"פ.
אותו חג שהיה שמח מאוד, ובעקבותיו ראינו שבועות ספורים אחר כך,
משפחות על נשותיהם וטפם משתרכים רגלית אחרי מיטתו של אביהם המנוח,
שבעצם חגיגות הפורים נדבק בנגיף ונלב"ע אחר כך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 17:05 לינק ישיר 

אז היו צריכים להודיע את זה ביום שלישי שעבר ולא ברגע האחרון שעה לפני שבת כשאף אחד לא התארגן, אני מדבר על מקרים שאנשים נשארו בירושלים ללא מקום לינה כי התכוונו לחזור במוצ"ש ועוד מקרים כאלו, ועוד לא אמרנו מילה על ההפליה בין חילונים לחרדים.

משפחות שהולכות רגלית בדרך לירושלים זו ממש סכנת נפשות וזה אחרי שאמרו שאפשר ברכבים פרטיים ליסוע ועצרו באמצע הדרך, הכל פה מוכוון נגד החרדים, מתי תקלטו שאנו שק החבטות של הממשלה, תפסיקו להיות פרייארים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 17:07 לינק ישיר 

תקראו את זה www.kikar.co.il/386511.html

בושה ובזיון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 17:26 לינק ישיר 
על הסרט מבצע יונתן שמעת?! עכשיו כנס ואסביר לך משהו

מתהפך13 כתב:

משפחות על נשותיהם וטפם משתרכים רגלית לאחר שהממשלה קיבלה החלטה סמוך לשבת, האפליה והחוסר איזון בין חילונים לחרדים נרשם באותיות קידוש לבנה אדומות על שם ביבי נתניהו, תזכרו את זה בבחירות הקרובות, "ונהפוך הוא"

לה''ו. הסרט מבצע יונתן, ע''ש יונתן נתניהו הי''ד, היה עם גיבור אחד שגילם אותו יהורם גאון יבל''א, וכל השאר, ניצבים נטו!

עכשיו, ליונתן יש אח בשם בן ניתאי המכונה ביבי!!!
הוא השחקן וגיבור הסרט כיום, ואתה וכל מצביעיו והמפלגות שמצטרפות אליו, ניצבים נטו!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 17:33 לינק ישיר 

צודק לגמרי, ביבי שחקן ואיש מכירות וכל אלו שמאמינים לפרסומות למיניהם מאמינים גם לביבי, תתפכחו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 17:36 לינק ישיר 

גלאגוזים כתב:

באמת אצל הגויים ואצל החילונים שלא שומרים פורים כולם חיים וקיימים ואף אחד לא מת לפני שהגיע לשיבה טובה של מאה ועשרים שנה.

כל יום מתווסף מדענים שכבר מודים שסגר עוזר לכפרות, אבל פה בפורום עדיין נשארו שרידי הברכיים אשר לא כרעו לבעל....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 17:51 לינק ישיר 

תזכרו שהפוליטיקאי היחיד שיצא בגלוי נגד מדיניות הסגרים היה משה פייגלין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 18:44 לינק ישיר 

אני אזכור בעוד כ3 שבועות בקלפי לא להכניס את האות ג. ושאחינו הספרדים לא יכניסו את האותיות שס זכור ואל תשכח שחברי הכנסת של ג ושל שס לא זכרו אותנו לרגע בכל הקשיים שהיו לחרדים בשנה האחרונה!!זכור ואל תשכח שההוראות נגד החרדים הגיעו מגבוה וחברי הכנסת החרדיים התחייבו ללכת עם נתניהו למרות כל האפליות וההנחתות כלפי החרדים וכמה ימים אחרי זה סטירת לחיכסאת בחג הפורים!!!(אגב נציגי החרדים, בפוליטיקה למדנו מהגדולים שהבטחות לא חייבים לקיים . אל תסמכו על ככל אשר יורוך. צאו לרחובות ותקשיבו! הציבור מאס בכם. או שלא יצביעו או שיצביעו לאחרים. לא לליכוד ולא לחרדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 20:13 לינק ישיר 
לא רק שאתה תצביע שס''ג, אתה גם תצלם את זה. מה חשבת? שהם פראיירים?!

קרשינדו כתב:

אני אזכור בעוד כ3 שבועות בקלפי לא להכניס את האות ג. ושאחינו הספרדים לא יכניסו את האותיות שסזכור ואל תשכח שחברי הכנסת של ג ושל שס לא זכרו אותנו לרגע בכל הקשיים שהיו לחרדים בשנה האחרונה!!זכור ואל תשכח שההוראות נגד החרדים הגיעו מגבוה וחברי הכנסת החרדיים התחייבו ללכת עם נתניהו למרות כל האפליות וההנחתות כלפי החרדים וכמה ימים אחרי זה סטירת לחיכסאת בחג הפורים!!!(אגב נציגי החרדים, בפוליטיקה למדנו מהגדולים שהבטחות לא חייבים לקיים .אל תסמכו על ככל אשר יורוך. צאו לרחובות ותקשיבו! הציבור מאס בכם. או שלא יצביעו או שיצביעו לאחרים. לא לליכוד ולא לחרדים.

לה''ו. לא צילמת? יצלמו אותך. ולא? תתחיל לחפש קהילה, בי''ס וכו' במקום אחר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 20:16 לינק ישיר 
לגבי השרידים...

תמניא_אפי כתב:

גלאגוזים כתב:

באמת אצל הגויים ואצל החילונים שלא שומרים פורים כולם חיים וקיימים ואף אחד לא מת לפני שהגיע לשיבה טובה של מאה ועשרים שנה.

כל יום מתווסף מדענים שכבר מודים שסגר עוזר לכפרות, אבל פה בפורום עדיין נשארו שרידי הברכיים אשר לא כרעו לבעל....

נשלח מהאנדרואיד שלי

לה''ו. ידוע שכל טרנד מגיע באיחור אופנתי לחרדים, ועוזבת אחרונה.
כך גם בקורונה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 22:03 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:
אני אזכור בעוד כ3 שבועות בקלפי לא להכניס את האות ג. ושאחינו הספרדים לא יכניסו את האותיות שס זכור ואל תשכח שחברי הכנסת של ג ושל שס לא זכרו אותנו לרגע בכל הקשיים שהיו לחרדים בשנה האחרונה!!זכור ואל תשכח שההוראות נגד החרדים הגיעו מגבוה וחברי הכנסת החרדיים התחייבו ללכת עם נתניהו למרות כל האפליות וההנחתות כלפי החרדים וכמה ימים אחרי זה סטירת לחיכסאת בחג הפורים!!!(אגב נציגי החרדים, בפוליטיקה למדנו מהגדולים שהבטחות לא חייבים לקיים . אל תסמכו על ככל אשר יורוך. צאו לרחובות ותקשיבו! הציבור מאס בכם. או שלא יצביעו או שיצביעו לאחרים. לא לליכוד ולא לחרדים.

נותרו עוד 23 ימים כדי לראות מי צודק.
אני מהמר שחוץ מהחרד"לים וחלק נכבד מחב"ד שיעברו עכשיו לסמוטריץ', כל השאר ישימו ג' או שס בהתאמה כמו ילדים טובים.
כך היה תמיד, וכך יהיה גם הפעם, ועולם כמנהגו נוהג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 22:23 לינק ישיר 

מעניין גם הנגיף הוא רק נגד חרדים אחרת למה החרדים נדבקים במסםרים יותר גבוהים מהקבוצות האחרות באוכלוסיה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2021 23:04 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:

אני אזכור בעוד כ3 שבועות בקלפי לא להכניס את האות ג. ושאחינו הספרדים לא יכניסו את האותיות שסזכור ואל תשכח שחברי הכנסת של ג ושל שס לא זכרו אותנו לרגע בכל הקשיים שהיו לחרדים בשנה האחרונה!!זכור ואל תשכח שההוראות נגד החרדים הגיעו מגבוה וחברי הכנסת החרדיים התחייבו ללכת עם נתניהו למרות כל האפליות וההנחתות כלפי החרדים וכמה ימים אחרי זה סטירת לחיכסאת בחג הפורים!!!(אגב נציגי החרדים, בפוליטיקה למדנו מהגדולים שהבטחות לא חייבים לקיים .אל תסמכו על ככל אשר יורוך. צאו לרחובות ותקשיבו! הציבור מאס בכם. או שלא יצביעו או שיצביעו לאחרים. לא לליכוד ולא לחרדים.

צודק בכל מילה!!
עדיף להצביע לסמוטריץ ואיתמר בן גביר או לבנט או לסער
ולא להצביע למושחתים האלו שדואגים רק לעצמם!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 01:35 לינק ישיר 

גם אם תכתוש את האוויל במכתש-

אומרים להם: זה מסוכן! אל תגיעו! אתם נדבקים ומדביקים!

הם מתעקשים כמו תינוקות להגיע, להידבק ולהדביק. 

וכמובן מתבכיינים על משפחות שצועדות בשולי הדרך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 10:33 לינק ישיר 

Hot סורי לאכזב אותך אבל אני אצביע ואלך בשמחה להצביע. לא לג ולא לשס ולא לליכוד. נכון שאומרים לי דפקת את אגד אבל כולי תקווה שכל אחד יבין שהוא לא יחיד וכל אחד יכול להשפיע ורק ככה נוכל לדאוג שבבחירות הבאות נרצה ונשמח להצביע שוב לחרדים אחרי שיחליפו את ראשי המפלגות (לצערי כל שאר חברי הכנסת החרדים לא יכולים (אולי אסרו עליהם) להביע את עמדתם. ומה עם ככל אשר יודוך? הרי כולנו וכולכם יודעים שזה ככל אשר יורו נכדי ועסקני ומקורבי ומשפיעי...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תזכרו לביבי את פורים תשפ"א!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.