בית פורומים בחדרי חרדים

מה יש לחפש בירושלים ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/3/2021 00:58 לינק ישיר 
מה יש לחפש בירושלים ?

הציונים כשלעצמם שווים את הכסף שלהם לאחר שהם סתמו את הדרכים לירושלים, ואם זה נכון הסיפורים על איפה ואיפה וסלקציה, אז הם בסך הכל מתנהגים ברשעות האופיינית להם, ובעל הגמולות ישלם להם במיטב, 

אבל בינינו, מה יש לחפש בירושלים כשאומרים לכם מראש שהכניסות לעיר חסומות ? מה המסירות נפש הזאת ? לאכול כזית קרבן פסח מדאורייתא ? ובשלמא בחורים חובבים אקשן, רוצים לאסוף כסף, חוגגים לראשונה בחייהם פורים המשולש, 

אבל משפחות ? נשים וילדים ? מה זה חסר למען השם לצעוד קילומטרים ברגל, ולהפוך עולמות ולהסתכן בקנסות והליכה בכבישים בינעירוניים, לעמוד בפקקים שעות, בשביל מה זה חסר, 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 01:27 לינק ישיר 

חשבת אולי שיש משפחות שפשוט... גרות בירושלים?
ניסו לחזור הביתה. דרישה מופקעת במדינה הציונית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 08:42 לינק ישיר 

רבים נוסעים לא בגלל "פורים" - כבר אחרי פורים אצלם. אלא בגין מצוה רבתא מן התורה: "כיבוד אב ואם".
יש להם אב זקן או צעיר בקרתא קדישא - ומבקשים בכל עוז לשמח את ההורים, ולהיות יחד איתם בפורים, כמסורת בכל שנה ושנה. [ובפרט שכבר העמידו את התבשילים והקדירות, לפני העדכון הרשעי האחרון מבית היוצר שונא החרדים]

ומכיון שהשנה כבר לא מדובר בפיקוח נפש כלל וכלל - כי רובם ככולם מחלימים מסורגלים או מחוסנים - לא היה להם שום סיבה לוותר על כך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 08:44 לינק ישיר 

איזו מסירות נפש בשביל כיבוד הורים!
לצעוד שעות בצידי הכביש. אחר כך לעמוד שעות בתחנות האוטובוס השוממות.

פשוט לקנא בזכויות האלו!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 08:45 לינק ישיר 

פיינשמקער כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

והם גם נורא כעסו כשלא היה תח"צ בחזור...

(אגב האמירה של הח"כים שלא מרשים להם לחזור הביתה, רק אומר שהיציאה שלהם לפני שבת לא היתה חוקית בכלל).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 09:10 לינק ישיר 

צודק פותח האשכול .
המסירות נפש לחגיגות בירושלים נראית כל שנה כמוגזמת ביותר .מספיק לחגוג פורים דפרזים .לא צריך גם וגם. ממש לא . השנה היה דיבורים מראש על סגר ועל סגירת תחבורה .תמימים ביותר וצדקנות מעושה לקחת על עצמך סיכון שהכל יסתדר ויהיה בסדר. משפחות שהלכו ברגל נראות כקוקוריקו .זו דעתי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 09:16 לינק ישיר 

מדינה מופקרת המפקירה אזרחיה

גם בחו"ל וגם בארץ עצמה.

אין אפילו עוד מדינה אחת בעולם שלא מרשה לאזרחיה לחזור הביתה וזורקת אותם לכלבים מבלי אפילו להתעניין בהם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 10:50 לינק ישיר 

avishai323 כתב:

פיינשמקער כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

(אגב האמירה של הח"כים שלא מרשים להם לחזור הביתה, רק אומר שהיציאה שלהם לפני שבת לא היתה חוקית בכלל).

אוי! געוואלד! ממש ע-ב-ר-ו ע-ל ה-ח-ו-ק!!
מזעזע!!
תיכף גם תכתוב שזה חילול השם...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 11:17 לינק ישיר 
מצדרביעי

avishai323 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

באמת לא ברור??

יש חלק גדול מתושבי ירושלים שברוב חוצפתם נסעו באופן חוקי לחלוטין לשבת לבני ברק-צפת-כרמיאל וכו' מתוך ידיעה שיוכלו לחזור מייד אחרי שבת הבייתה.
אבל חסמו להם את האופציה לחזור עד ליום שני בבוקר במחטף מפלה ומביש (בתמיכת דרעי...).

יש גם הרבה אנשים מכרמיאל-צפת וכו' שעשו את אותו דבר רק בכיוון ההפוך (נסעו ברוב חוצפתם לשבת לירושלים באופן חוקי לחלוטין ואז חסמו להם את הדרך חזרה)...

תרשה לי להמר שיש לך רכב פרטי ולכן הנך מקיים בהידור את האמרה "השבע אינו מבין את הרעב" ו"אם אין לחם-תאכלו עוגות"...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 01/03/2021 11:17:30

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 12:55 לינק ישיר 

חלר גדול מתושבי ירושלים ? מתוך ידיעה ברורה שלא יוכלו לחזור במוצ"ש, אלא בצהרי יום ראשון, ולפספס חלק גדול מיום הפורים בעיר מגוריהם ? נשמע תמוה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 13:06 לינק ישיר 
בבחירות תזכרו שדרעי המניפולטור תמך ברשע ובפשע

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

avishai323 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

באמת לא ברור??

יש חלק גדול מתושבי ירושלים שברוב חוצפתם נסעו באופן חוקי לחלוטין לשבת לבני ברק-צפת-כרמיאל וכו' מתוך ידיעה שיוכלו לחזור מייד אחרי שבת הבייתה.
אבל חסמו להם את האופציה לחזור עד ליום שני בבוקר במחטף מפלה ומביש (בתמיכת דרעי...).

יש גם הרבה אנשים מכרמיאל-צפת וכו' שעשו את אותו דבר רק בכיוון ההפוך (נסעו ברוב חוצפתם לשבת לירושלים באופן חוקי לחלוטין ואז חסמו להם את הדרך חזרה)...

תרשה לי להמר שיש לך רכב פרטי ולכן הנך מקיים בהידור את האמרה "השבע אינו מבין את הרעב" ו"אם אין לחם-תאכלו עוגות"...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 01/03/2021 11:17:30

בכל הארץ העוצר היה רק בלילה והיו אוטובוסים גם בלילה !!
רק בירושלים שעה לפני כניסת שבת במחטף ברשעות ואטימות ואכזריות בתמיכת דרעי .
הרבה אנשים לא ידעו עד למוצאי שבת שאין להם איך לחזור הביתה כי ברוב רשעותם הם אסרו על הסעות מאורגנות!!
לא היו אוטובוסים מחוץ לעיר וגם בתוך העיר לא כל הקווים פעלו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 16:05 לינק ישיר 
מצדרביעי

בונדמן כתב:
חלר גדול מתושבי ירושלים ? מתוך ידיעה ברורה שלא יוכלו לחזור במוצ"ש, אלא בצהרי יום ראשון, ולפספס חלק גדול מיום הפורים בעיר מגוריהם ? נשמע תמוה

שרית ענתה לך, העוצר הלילי התחיל בשמונה וחצי בערב בכל הימים, ובהחלט היה ניתן על פי גזירת העוצר הראשונית לחזור מהר הביתה במוצאי שבת קודם לתחילת העוצר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 16:59 לינק ישיר 

מצטרף לדעה של פותח האשכול.
זוהי היתממות לומר שחשבו שיוכלו לחזור במוצ"ש.
אלא מה, או שהם 'מנותקים מהחדשות' או 'מנותקים מהמציאות'.
נראה שהאופציה השניה היא הנכונה, ותמניא יוכיח!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 17:22 לינק ישיר 

ועכשיו מביאים לנו תמונות של מסכנים בבגדי שבת מהבוקר, שלא יכלו לחזור לביתם אתמול, כנראה בצפת וכרמיאל, אז אני לגמרי מבולבל, קודם סיפרו לנו שמדובר בירושלמים מסכנים שלא יכולים לחזור לביתם, עכשיו מספרים לנו על אנשים שנתקעו בירושלים ולא יכלו לחזור לביתם, 

ממש עדלאידע. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 17:58 לינק ישיר 
מצדרביעי

לבונדמן:
מאוד מפתיע, אבל כנראה שיש מספיק חרדים בשביל לחלק ל-2 קבוצות, כך שקבוצה אחת גרה ברוב חוצפתה בירושלים ונתקעה מחוץ לירושלים, וקבוצה שנייה גרה מחוץ לירושלים ונתקעה בירושלים.

ככל שזה נשמע לך הזוי - זאת כנראה האמת...

ולכל אלו המחזיקים בדעת פותח האשכול, אני שוב מרשה לעצמי להמר שהנכם מחזיקים רכב פרטי ואינכם מכירים את המושג של להסתמך על תחבורה ציבורית, הלוואי ואתבדה...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 01/03/2021 17:58:39

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 18:10 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

לבונדמן:
מאוד מפתיע, אבל כנראה שיש מספיק חרדים בשביל לחלק ל-2 קבוצות, כך שקבוצה אחת גרה ברוב חוצפתה בירושלים ונתקעה מחוץ לירושלים, וקבוצה שנייה גרה מחוץ לירושלים ונתקעה בירושלים.

ככל שזה נשמע לך הזוי - זאת כנראה האמת...

ולכל אלו המחזיקים בדעת פותח האשכול, אני שוב מרשה לעצמי להמר שהנכם מחזיקים רכב פרטי ואינכם מכירים את המושג של להסתמך על תחבורה ציבורית, הלוואי ואתבדה...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 01/03/2021 17:58:39

אין לי רכב פרטי, והיו לי מספיק סיבות לצאת ולבוא, ועם זאת לא חלמתי לרגע לצאת למסע מפוקפק שכזה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה יש לחפש בירושלים ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.