בית פורומים בחדרי חרדים

כמה *איתמר בן אבו* (ההרוג מהחומה ה-3) איכא בשוקא?! (לפני חצי שנה רצח, ואתמול נרצח)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/3/2021 03:56 לינק ישיר 
כמה *איתמר בן אבו* (ההרוג מהחומה ה-3) איכא בשוקא?! (לפני חצי שנה רצח, ואתמול נרצח)

28/2/21*****1****** יעקב מלמד: הנדרס ברחוב החומה השלישית בירושלים הוא איתמר בן אבו ז"ל אשר התגורר לבדו במבשרת ציון, בשנים האחרונות הוא החל להתקרב לדת ולהתחזק. המשטרה הורתה להוריד את הגופה לניתוח במכון באבו כביר.

*****2****** 24/8/20גבר בשנות ה-60 לחייו, שנפצע מתקיפה חמורה במהלך סוף השבוע בירושלים, מת מפצעיו הלילה (שלישי) בבית חולים בעיר. על פי החשד, הגבר הותקף במרכז לימודי בו הוא מתגורר, באזור שכונת בית ישראל במרכז הבירה.

חשד לרצח: בן 60 הוכה למוות במוסד חינוכי בירושלים, הוארך מעצר החשוד
הגבר נפצע מתקיפה חמורה במרכז לימודי בבירה, בו הוא מתגורר, ולאחר כמה ימים נקבע מותו בבית החולים. המשטרה עצרה בחשד לביצוע המעשה את איתמר בן אבו, בן 40 ממבשרת ציון, ומעצרו הוארך ב-7 ימיםהמשטרה עצרה בחשד לרצח את איתמר בן-אבו, גבר בשנות ה-40 לחייו ממבשרת ציון, המתגורר באותו מרכז חינוכי בו אירעה התקיפה, ולו עבר פלילי. בית משפט השלום בירושלים האריך בשבעה ימים את מעצרו. חקירת המשטרה נמשכת

תוקן על ידי hot_tr ב- 01/03/2021 04:18:14

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי hot_trend ב- 01/03/2021 04:22:16

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 08:41 לינק ישיר 

אין בכלל, שניהם מתו אתמול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 08:48 לינק ישיר 

התגלמות של דברי רש"י ז"ל בפרשת משפטים ??
שמות כא, יג ד"ה והאלוקים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 08:50 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:
התגלמות של דברי רש"י ז"ל בפרשת משפטים ??
שמות כא, יג ד"ה והאלוקים
זה נראה שהנהג לא ילך לשום גלות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 09:02 לינק ישיר 

"על דאטפת אטפוך..."

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 10:57 לינק ישיר 

אם הוא אכן עשה את מה שפותח האשכול מייחס לו, איך הוא הסתובב אמש ברחובות ירושלים ולא בחצר של מעשיהו?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 11:21 לינק ישיר 

פיינשמקער כתב:
אם הוא אכן עשה את מה שפותח האשכול מייחס לו, איך הוא הסתובב אמש ברחובות ירושלים ולא בחצר של מעשיהו?

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה כנראה עדיין פתוח בבית משפט..

חשד לרצח גבר כבן 60 במרכז לימודי בירושלים

הגבר, שהתגורר במוסד בשם "ישיבת אור ישראל" בשכונת בית ישראל, נפטר אתמול בבית החולים. הוא אושפז על פי החשד כתוצאה מתקיפה חמורה נגדו. אדם שהתגורר במקום נעצר בחשד לתקיפה

פורסם: 25.08.20 , 08:11

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 11:28 לינק ישיר 

פיינשמקער כתב:

הוא שוחרר בזמנו.

אני רק יודע שהיה אמור להיות לו דיון השבוע בבית משפט, לא לגמרי ברור לי על איזה תיק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 11:41 לינק ישיר 

וואו! ממש הומניים אצלכם!
כי אצלנו במדינת ישראל על תיק רצח מקבלים מעצר עד תום ההליכים.
או שכנראה החשד לא הביא ליותר מכך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 11:42 לינק ישיר 

מי שיש חשד של ממש נגדו ברצח בדרך כלל נעצר עד תום ההליכים, לא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 11:48 לינק ישיר 

זה נשמע יותר כמו הריגה מאשר רצח..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 11:55 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
28/2/21*****1****** יעקב מלמד: הנדרס ברחוב החומה השלישית בירושלים הוא איתמר בן אבו ז"ל אשר התגורר לבדו במבשרת ציון, בשנים האחרונות הוא החל להתקרב לדת ולהתחזק. המשטרה הורתה להוריד את הגופה לניתוח במכון באבו כביר.

*****2****** 24/8/20גבר בשנות ה-60 לחייו, שנפצע מתקיפה חמורה במהלך סוף השבוע בירושלים, מת מפצעיו הלילה (שלישי) בבית חולים בעיר. על פי החשד, הגבר הותקף במרכז לימודי בו הוא מתגורר, באזור שכונת בית ישראל במרכז הבירה.

חשד לרצח: בן 60 הוכה למוות במוסד חינוכי בירושלים, הוארך מעצר החשוד
הגבר נפצע מתקיפה חמורה במרכז לימודי בבירה, בו הוא מתגורר, ולאחר כמה ימים נקבע מותו בבית החולים. המשטרה עצרה בחשד לביצוע המעשה את איתמר בן אבו, בן 40 ממבשרת ציון, ומעצרו הוארך ב-7 ימיםהמשטרה עצרה בחשד לרצח את איתמר בן-אבו, גבר בשנות ה-40 לחייו ממבשרת ציון, המתגורר באותו מרכז חינוכי בו אירעה התקיפה, ולו עבר פלילי. בית משפט השלום בירושלים האריך בשבעה ימים את מעצרו. חקירת המשטרה נמשכת

תוקן על ידי hot_tr ב- 01/03/2021 04:18:14

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי hot_tr ב- 01/03/2021 04:22:16

פוסט דוחה

לרקוד על הדם של מישהו שלפני כמה שעות נהרג בצורה מחרידה.

אין לי שמץ של מושג מה היה שם לפני חצי שנה, וממה שכתבת נראה שגם לך אין ממש ידיעות על מה שהיה שם.

מצאת באינטרנט ידיעה שהוא חשוד במשהו אז מיד מיהרת לפרסם??? (ואולי סתם להשמיץ מישהו שלא יכול לענות לך).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2021 12:33 לינק ישיר 

מה שהם עשו אתמול לנהג הערבי היה גם נסיון לינץ', (וזה לא הפעם הראשונה שהם עושים זאת), אם ערבים היו עושים זאת ליהודי כל הכותבים פה היו מצדיקים אותו אם היה משתמש בנשק חם להרוג את תוקפיו.
הציבור של שובו בנים הם ספחת ממאירה בשולי הציבור החרדי, הם ורבם צריכים לשבת מאחורי סורג ובריח לעולם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כמה *איתמר בן אבו* (ההרוג מהחומה ה-3) איכא בשוקא?! (לפני חצי שנה רצח, ואתמול נרצח)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר