בית פורומים בחדרי חרדים

חרדים: לא איכפת לנו מה החילונים חושבים עלינו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/3/2021 12:31 לינק ישיר 
חרדים: לא איכפת לנו מה החילונים חושבים עלינו

תמיד , ובמיוחד בשנה האחרונה כל ההחלטות שהתקבלו במגזר החרדי החל בקורונה וכלה בסרטון הכלבים. ושכל ביקורת זה עלילת דם.
מדוע לא איכפת לנו מה חושבים עלינו החילונים.
כל הזמן מפמפמים לנו כמה חשוב שתהייה נציגות חרדית שתוכל לעזור לנו ולשמור על השבת.
וכל המעשים הנ,ל גורמים בדיוק ההפך.למה?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 12:42 לינק ישיר 

ג"א מצטרף לכותרת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 13:43 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:
ג"א מצטרף לכותרת

וגם למסקנה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 13:57 לינק ישיר 

לחילונים שמשתגעים במעשי טירוף (בטח שמעת על ההברקה החדשה של מטורף בשם עמיר פרץ - שילוט בגני שעשועים ש'אינו מבדיל בין גברים לנשים'... ובמקום לאשפז אותו, הם עושים פרצוף נאור ומוחאים כפיים... חבורת מטורפים) אכפת מה חושבים עליהם החרדים?
למה שלנו יהיה אכפת מה הם חושבים? בפרט שהתרבות שלהם היא באמת טירוף וירידה מהפסים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 15:20 לינק ישיר 
מצדרביעי

arik20 כתב:
תמיד , ובמיוחד בשנה האחרונה כל ההחלטות שהתקבלו במגזר החרדי החל בקורונה וכלה בסרטון הכלבים. ושכל ביקורת זה עלילת דם.
מדוע לא איכפת לנו מה חושבים עלינו החילונים.
כל הזמן מפמפמים לנו כמה חשוב שתהייה נציגות חרדית שתוכל לעזור לנו ולשמור על השבת.
וכל המעשים הנ,ל גורמים בדיוק ההפך.למה?

הפוך, הפוליטיקאים החרדים בעד לשלהב את הרחוב הישראלי נגד החרדים כדי שאחר כך הציבור "ירוץ" להצביע להם כדי להשיב מלחמה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 15:40 לינק ישיר 

ויתן להם ארצות גוים ועמל לאומים יירשו בעבור ישמרו חקיו ותורותיו ינצורו

לא אני אמרתי את זה.

החילונים פה רק בזכות שומרי התורה והמצוות

אנחנו אמונים על "אהבהו על הבריות" אבל אין להם שום זכות להצר את צעדנו ולגרום לביטול תורה ותפילה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 15:48 לינק ישיר 
אם זה מצד ''ואל יבוש מן המלעיגים עליו'', ברוחניות, אז צודקים

לה''ו. אם זה מצד ללבוש כובעי גנגסטר שעולים חמש דולר ומשלמים עליהם 500 עד 1000 דולר...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 16:06 לינק ישיר 

כרגיל, החלשים שנפלטו, הנמצאים בקצה המחנה, דואגים להיראות טוב אצל החילונים, שיאהבו אותם
אבל זה לא יקרה, תמיד תמיד ימצאו החילונים סיבה חדשה יומיומית לשנאה החולנית
ותודה לקב"ה על כך
מזעזע אותי לחשוב על מה יקרה כשהדור החלש שלנו ימצא חן יותר מידי בעיני החילונים ותשרור כאן אהבה ואחווה
חסד עשה הקב"ה עם החרדים אל דברו ויצר חיץ בינם לבין עוזבי הדת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 16:13 לינק ישיר 
מצדרביעי

איש_חשוב כתב:
כרגיל, החלשים שנפלטו, הנמצאים בקצה המחנה, דואגים להיראות טוב אצל החילונים, שיאהבו אותם
אבל זה לא יקרה, תמיד תמיד ימצאו החילונים סיבה חדשה יומיומית לשנאה החולנית
ותודה לקב"ה על כך
מזעזע אותי לחשוב על מה יקרה כשהדור החלש שלנו ימצא חן יותר מידי בעיני החילונים ותשרור כאן אהבה ואחווה
חסד עשה הקב"ה עם החרדים אל דברו ויצר חיץ בינם לבין עוזבי הדת

אתה מתכוון לכך שהמקושרים והבוחשים בצלחת לא אכפת להם לנקוט בגימיקים הזויים ובלבד שימשכו קולות וכך יישארו הג'ובים למקורבים, אבל את המחיר כמובן שלא הם ישלמו אלא המון העם שאיתרע מזלו לא להיות "מקורב לההוא וההוא" ולכן מנסים ברוב חוצפתם להשתלב בשוק התעסוקה והרבה מעסיקים חילוניים מסתכלים עליהם בעין עקומה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 20:36 לינק ישיר 
arik20

[quote]

לחילונים שמשתגעים במעשי טירוף (בטח שמעת על ההברקה החדשה של מטורף בשם עמיר פרץ - שילוט בגני שעשועים ש'אינו מבדיל בין גברים לנשים'... ובמקום לאשפז אותו, הם עושים פרצוף נאור ומוחאים כפיים... חבורת מטורפים) אכפת מה חושבים עליהם החרדים?
למה שלנו יהיה אכפת מה הם חושבים? בפרט שהתרבות שלהם היא באמת טירוף וירידה מהפסים.

נשלח מהאנדרו
לא נראה לי שהחילונים צריכים מהחרדים משהו. אבל לא צריך להזכיר מה היה בימי לפיד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/3/2021 20:37 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

אתה מתכוון לכך שהמקושרים והבוחשים בצלחת לא אכפת להם לנקוט בגימיקים הזויים ובלבד שימשכו קולות וכך יישארו הג'ובים למקורבים, אבל את המחיר כמובן שלא הם ישלמו אלא המון העם שאיתרע מזלו לא להיות "מקורב לההוא וההוא" ולכן מנסים ברוב חוצפתם להשתלב בשוק התעסוקה והרבה מעסיקים חילוניים מסתכלים עליהם בעין עקומה...

לא, אני מדבר פשוט על המצב הרוחני החרדי, שעדיף לו חומה מול החילונים
בכל הדורות שנאו הגוים את היהודים וזה מה שגרם להם להיות עם לבדד ישכון
המצב הרוחני הירוד ביותר היה בדור המשכילים בהם הם התחנחנו לפני הגוים וקשרו איתם קשרים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 11:29 לינק ישיר 

לחלק מהחרדים לא איכפת גם מה שחרדים אחרים חושבים עליהם...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חרדים: לא איכפת לנו מה החילונים חושבים עלינו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר