בית פורומים בחדרי חרדים

טלז סטון הפך היום מירוק לאדום בגלל משפחת אחת שמסרבת להתחסן.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/3/2021 13:19 לינק ישיר 
טלז סטון הפך היום מירוק לאדום בגלל משפחת אחת שמסרבת להתחסן.

קרית יערים הפכה הבוקר (חמישי) מירוקה לאדומה - כך על פי העדכון היומי של משרד הבריאות. כתוצאה מכך, הלימודים בה הושבתו.

גורמים בעירייה צוטטו הבוקר כי הסיבה להפיכתה של העיר מירוקה לאדומה מקורה בתחלואה של משפחה אחת המסרבת להתחסן.

רק לפני שבוע הייתה קרית יערים היישוב החרדי הראשון שהפך ל'ירוק'. המציאות הזו אפשרה לפתוח את כל מוסדות החינוך בקריה בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

עם החזרה ללימודים שיגר ראש המועצה הרב יצחק רביץ ערכה של דברי מתיקה מלווה במכתב הערכה לעובדי מוסדות החינוך ביישוב.

באגרתו לאנשי החינוך אותם הגדיר כמי "שעוסקים במלאכת הקודש, המובילים ומנווטים את הספינה" הביע את מלוא ההערכה למסירותם והשקעתם בשימור הקשר עם התלמידים ועל התמיכה, השלווה והקרבה שהעניקו "בימים של סערה, סגר וחוסר שגרה".

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:24 לינק ישיר 

ובגלל עוד כמה טמבלים במועצה שהחליטו לבדוק את כלל הילדים.

אוכלים מה שבישלו במו ידיהם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:25 לינק ישיר 

אני רואה שראש המועצה החליט לנקוט בשיטות של ביבי להאשים בהכל את ה"אחרים" ואת כל ההצלחות לייחס לעצמו...

האמת היא שהמועצה ההזויה שלנו, נכנסה להיסטריה בשל כמה ילדים שיצאו "חיוביים" (שאין לזה שום משמעות בעולם של חיסונים) והחליטה בטיפשותה לבדוק את כלל הילדים, מה שכמובן הפך אותנו לאדומים אחרי שרק לפני שבוע ראש המועצה התגאה שאנחנו ירוקים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:29 לינק ישיר 

להלן הויכוח שהיה לי עם האחראית על דיוורי המועצה בנוגע לבדיקות:

מועצה-

הורים יקרים

בוקר טוב.

אנו ערים לחששות של חלק מההורים לבדוק את הילדים  מסיבות שונות.
אולם הגישה אינה נכונה.
אין מה לחשוש מלדעת את האמת, ההפך הוא הנכון, ילד חולה חייבים לדעת שהוא חולה, גם כדי שלא ידביק אחרים ויכניסם לסכנה, ובעיקר כדי לזהות מוקדם את התחלואה ולטפל בה.
גם לילדים המחלה ח"ו עלולה להיות מסוכנת.

מצד רביעי-
למיטב ידיעתי, המחלה לא מסוכנת לילדים יותר מאשר כל שפעת וכנראה אפילו פחות...יש לכם נתונים רפואיים אחרים?

מועצה-

אשמח אם תפרט מהו מיטב ידיעתך.
אתה רופא ילדים? מומחה למגיפות? מומחה להשפעות ארוכות טווח של נגיפים?
כי אנחנו מסתמכים על הנחיות משרד הבריאות ורופאי בריאות הציבור.
*[if !supportLineBreakNewLine]>
*[if]>

מצד רביעי-

*[if gte vml 1]> *[if]>*[if !vml]>*[if]>אני אישית לא, אבל מכמה וכמה סקירות רפואיות שקראתי ראיתי שאלו הנתונים.

דוגמה כאן:

https://drkids.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D/corona/

לא ראיתי שום נתונים אחרים,

אם באמת אלו ההוראות של משרד הבריאות אין לי טענות אליכם וכל הכבוד לכם שמנסים לתפקד לפי ההוראות הלא הגיוניות לפעמים, אבל אין פלא שהציבור כבר פחות סומך ומתלהב מגישות שאינן שקופות ואינן מוסברות.

לא זכיתי לקבל תשובה, להלן עוד פנייה של מצד רביעי למועצה שגם לא זכיתי לקבלת תשובה לגביה:

הנה עוד מידע על מחקרים טריים בנושא:

סליחה שזה יוצא אליכם, אבל אני באמת לא מבין למה רק במועצה שלנו נוקטים בכאלו גישות מחמירות (שעכשיו הפכו אותנו לאדומות...)..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:29 לינק ישיר 

מצד

לו חכמו ישכילו זאת שמה שקורה בטלזסטון הוא בבואה למה שקורה וקרה בכל הארץ במשך כל הקורונה.

בטלזסטון לשם שינוי אתה רואה במו עיניך שזה יצירה מלאכותית ומיותרת, אבל זה משקף נאמנה את המצב בכל שאר המקרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:32 לינק ישיר 
מצדרביעי

לתמניא:

אחרי החיסונים (בדגש על אחרי) אני נאלץ להסכים אתך, היות ועד החיסונים הייתה משמעות לילד שנדבק ויצא "חיובי" גם אם לא קרה לו כלום עדיין יכל להדביק אנשים בסיכון.

אבל אחרי שב"ה יש חיסונים שעל פי הכתבות החוזרות הם מאוד אפקטיביים (ונראה שאכן ב"ה כך) אין משמעות לילד שנדבק ויצא "חיובי" היות וכל מי שבסיכון יכל כבר להתחסן מזמן וגם אם לא התחסן זאת כמובן בחירה לגיטימית שלו, אבל אין צידוק להגביל את חירותם של האוכלוסייה בשל בחירותיו האישיות שלו 

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 04/03/2021 13:32:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:37 לינק ישיר 

אני לא מסכים עם תמניא בשום אופן, תהום פעורה בינינו.(וללא שום קשר, היום כשיש חיסונים המצב שונה לחלוטין) .
תמניא לא צודק, תמניא אשם!
תמניא איננו הפתרון, הוא הבעיה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מושגים ב- 04/03/2021 13:38:23

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:39 לינק ישיר 

מושגים

היום היאהרצייט של הרבי שלך ה"ישועות משה" זצ"ל

אולי איזה סיפור?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי תמניא_אפי ב- 04/03/2021 13:40:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:43 לינק ישיר 
מצדרביעי

מושגים כתב:
אני לא מסכים עם תמניא בשום אופן, תהום פעורה בינינו.(וללא שום קשר, היום כשיש חיסונים המצב שונה לחלוטין) .

נשלח מהאנדרואיד שלי

אתה צודק, אבל גם תמניא והקונספרטיבים צודקים בטענתם שהממשלה ומשרד הבריאות מגזימים ברצונם לשלוט על הציבור ושהם מתקשים לשחרר שליטה...

בוא נגיד - שגם אם יקרה נס מהשמיים והקורונה תיעלם כלא הייתה, לצערי נראה שיקח זמן עד שהם יחזירו לנו ברוב טובם את חירותנו כמו המצב שהיה טרם הקורונה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:45 לינק ישיר 

נסחפת, אין לממשלה שום ענין לשלוט בציבור וליטול מהם את חירותו.
מה שאתה טוען היא אם כל הקונספירציות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:49 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

מושגים כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אתה צודק, אבל גם תמניא והקונספרטיבים צודקים בטענתם שהממשלה ומשרד הבריאות מגזימים ברצונם לשלוט על הציבור ושהם מתקשים לשחרר שליטה...

בוא נגיד - שגם אם יקרה נס מהשמיים והקורונה תיעלם כלא הייתה, לצערי נראה שיקח זמן עד שהם יחזירו לנו ברוב טובם את חירותנו כמו המצב שהיה טרם הקורונה...

אני לא שום קונספירטיבי

אבל כרואה את הנולד ידעתי מראש ולקחתי בחשבון שפקידים שיקבלו שליטה בצורה לא מסודרת בגלל הפניקה, תוצאותיו יהיו קשים ומרים.

כשמשנים סדרי בראשית גם בשביל דברים חשובים ביותר חייבים לעמוד על המשמר שהנזק בהמשך לא תהיה מרובה מהתועלת המיידית.

אנשים ובוודאי ציבור שנכנס לפניקה מאבדים כל איזון ולכן יש את "תמניא_אפי" ודומיו שאמורים לרסן את הבהלה.

אבל עכשיו הגיע הזמן לאכול את מה שבישלתם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:49 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

מושגים

היום היאהרצייט של הרבי שלך ה"ישועות משה" זצ"ל

אולי איזה סיפור?

תוקן על ידי תמניא_אפי ב- 04/03/2021 13:40:02

זכותו תגן עלינו ועל כל ישראל אמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:54 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

מושגים כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני לא שום קונספירטיבי

אבל כרואה את הנולד ידעתי מראש ולקחתי בחשבון שפקידים שיקבלו שליטה בצורה לא מסודרת בגלל הפניקה, תוצאותיו יהיו קשים ומרים.

כשמשנים סדרי בראשית גם בשביל דברים חשובים ביותר חייבים לעמוד על המשמר שהנזק בהמשך לא תהיה מרובה מהתועלת המיידית.

אנשים ובוודאי ציבור שנכנס לפניקה מאבדים כל איזון ולכן יש את "תמניא_אפי" ודומיו שאמורים לרסן את הבהלה.

אני מודה כל יום להקב"ה, שמקסימום ההשפעה שיש לך מסתכם בניק תמניא_אפי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 13:56 לינק ישיר 
מצדרביעי

מושגים כתב:
נסחפת, אין לממשלה שום ענין לשלוט בציבור וליטול מהם את חירותו.
מה שאתה טוען היא אם כל הקונספירציות

נשלח מהאנדרואיד שלי

אולי "אין לה עניין" אבל היא מאוד מתקשה לשחרר שליטה (לא בטוח שזה אפילו ממקום מודע, גם הורים לפעמים מתקשים לתת עצמאות לילדם שהתבגר והם משכנעים את עצמם שזה לטובת הילד), זה אולי יצר מובן אבל זה לא אומר שצריכים לקבל את זה...

תראה את הריאיון פה ותגיד לי אם אין לפחות נקודת אמת כלשהיא בטענה הזאת:
https://www.inn.co.il/news/469837

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 14:04 לינק ישיר 

מושגים כתב:

תמניא_אפי כתב:

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

מושגים כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני לא שום קונספירטיבי

אני מודה כל יום להקב"ה, שמקסימום ההשפעה שיש לך מסתכם בניק תמניא_אפי.

אתה כנראה בבידוד כבר כמה חודשים!

פוק חזי מאי עמא דבר

עולם כמנהגו נוהג

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2021 14:14 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

להלן הויכוח שהיה לי עם האחראית על דיוורי המועצה בנוגע לבדיקות:

מועצה-

הורים יקרים

בוקר טוב.

אנו ערים לחששות של חלק מההורים לבדוק את הילדים  מסיבות שונות.
אולם הגישה אינה נכונה.
אין מה לחשוש מלדעת את האמת, ההפך הוא הנכון, ילד חולה חייבים לדעת שהוא חולה, גם כדי שלא ידביק אחרים ויכניסם לסכנה, ובעיקר כדי לזהות מוקדם את התחלואה ולטפל בה.
גם לילדים המחלה ח"ו עלולה להיות מסוכנת.

מצד רביעי-
למיטב ידיעתי, המחלה לא מסוכנת לילדים יותר מאשר כל שפעת וכנראה אפילו פחות...יש לכם נתונים רפואיים אחרים?

מועצה-

אשמח אם תפרט מהו מיטב ידיעתך.
אתה רופא ילדים? מומחה למגיפות? מומחה להשפעות ארוכות טווח של נגיפים?
כי אנחנו מסתמכים על הנחיות משרד הבריאות ורופאי בריאות הציבור.
*[if !supportLineBreakNewLine]>
*[if]>

מצד רביעי-

*[if gte vml 1]> *[if]>*[if !vml]>*[if]>אני אישית לא, אבל מכמה וכמה סקירות רפואיות שקראתי ראיתי שאלו הנתונים.

דוגמה כאן:

https://drkids.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D/corona/

לא ראיתי שום נתונים אחרים,

אם באמת אלו ההוראות של משרד הבריאות אין לי טענות אליכם וכל הכבוד לכם שמנסים לתפקד לפי ההוראות הלא הגיוניות לפעמים, אבל אין פלא שהציבור כבר פחות סומך ומתלהב מגישות שאינן שקופות ואינן מוסברות.

לא זכיתי לקבל תשובה, להלן עוד פנייה של מצד רביעי למועצה שגם לא זכיתי לקבלת תשובה לגביה:

הנה עוד מידע על מחקרים טריים בנושא:

סליחה שזה יוצא אליכם, אבל אני באמת לא מבין למה רק במועצה שלנו נוקטים בכאלו גישות מחמירות (שעכשיו הפכו אותנו לאדומות...)..

לא קיבלת תשובה כי אתה טרחן!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > טלז סטון הפך היום מירוק לאדום בגלל משפחת אחת שמסרבת להתחסן.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.