בית פורומים בחדרי חרדים

כבר שנה שמשקרים לכם על עטיית מסיכות בחוץ. מרגישים אידיוטים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/3/2021 14:39 לינק ישיר 

הארץ

רוגל אלפר

פרויקטור הקורונה, פרופ' נחמן אש, נראה כמו אדם שעם תואר רמטכ"ל היה מביא 35 מנדטים בקלפי ממצביעי מרכז־שמאל, שהיו מתעלפים קשות מחזותו הגנצית. אבל תוארו האזרחי חסר ערך פוליטי. בריאיון רדיו לרשת ב' הוא אמר כי לא צריך מסכות בחוץ. בתום שנה כמעט של טרללת, שבמסגרתה הטיפה המדינה לאזרחיה לעטות מסכות בחוץ כי הן יצילו את חייהם, ושלחה שוטרים להתנפל בכוח על תל אביבים שנהנו לתומם ממעט שמש בפלורנטין או בכיכר דיזנגוף, להפילם ארצה, לאזוק את ידיהם מאחורי גבם ולהשליכם לניידת כפושעים; ובכן, בחלוף שנה שכזאת פתאום הפרויקטור מספר שלא צריך מסכות בחוץ. "האמת שזה נכון שבמקומות כאלה", הסביר, בהתכוונו לאוויר הפתוח, "החשיבות של המסכות היא הרבה־הרבה יותר נמוכה ואפשר לוותר עליהן". מעניין מאוד. כלומר זה כשנה המדינה משקרת לאזרחיה, מתעמרת בהם ועושה מהם חוכא ואטלולא. נו, מרגישים קצת אידיוטים? כן, אני מדבר אלייך, הגברת במסכה שיושבת לבד באוטו. כן, אני מדבר אליך, הגבר שצועד למכוניתו בשבע בבוקר לבד ברחוב, עטוי מסכה על פניו. לא נעים. אבל גם לא אשמתכם לגמרי. המדינה עשתה מכם צחוק.

מה, למה? אש: "העניין פה הוא שוב כדי לא לייצר בלבול נוסף איפה כן ואיפה לא, אז זה נשאר, אבל מבחינת האכיפה הדגש שלנו למשטרה זה לא לאכוף במקומות כאלה, אלא רק בפנים". הבנתם את זה, טמבלים? פרופ' אש חושש שאתם לא תצליחו להבחין בהבדל בין בפנים לבחוץ. עמליה דואק: "אין כאן חדשה גדולה. ההיגיון של בר סימן טוב היה, אם אני אגיד לאנשים לא ללכת עם מסכה ברחוב, אבל כן להיות עם מסכה בפנים, זה יהיה מבלבל מדי. אנשים לא יצליחו לעשות את ההבחנה, ולכן אני מעדיף להגיד להם 'תהיו עם מסכות כל הזמן'". שנה שלמה שיקרו לכם, התעמרו בכם, עשו מכם צחוק, וכל זה למה? כי אתם לא יודעים להבחין בין בפנים לבחוץ. זה מה שהמדינה חושבת על אזרחיה. והיא מתייחסת אליהם בהתאם.
משה נוסבאום: "מלכתחילה ההנחיה לשוטרים היא להשתדל עד כמה שפחות לאכוף את ההנחיות בחוץ". המממ. מה זה אומר, "להשתדל עד כמה שפחות"? זה אומר להתאפק? להתאפק נורא־נורא, עד שבורח במכנסיים? השקר הזה כמובן ידוע מזמן לכל מי שטרח להתעניין במדיניות המסכות הרווחת בחו"ל. אבל למרבה הצער לישראל, ממש כמו לבר סימן טוב, היגיון משלה. איגיון. משטר הגון אינו מתייחס כך לאזרחיו בדמוקרטיה. הרי הם הריבון, לעזאזל. ולכן יש לראות בתרמית המסכות הישראלית עוד סממן של הדיקטטורה המתהווה ומתהדקת סביבנו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 14:44 לינק ישיר 

רוגל אלפר זה החבר שלך, או שזה בכבודך ובעצמך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 19:05 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

הארץ

רוגל אלפר

פרויקטור הקורונה, פרופ' נחמן אש, נראה כמו אדם שעם תואר רמטכ"ל היה מביא 35 מנדטים בקלפי ממצביעי מרכז־שמאל, שהיו מתעלפים קשות מחזותו הגנצית. אבל תוארו האזרחי חסר ערך פוליטי. בריאיון רדיו לרשת ב' הוא אמר כי לא צריך מסכות בחוץ. בתום שנה כמעט של טרללת, שבמסגרתה הטיפה המדינה לאזרחיה לעטות מסכות בחוץ כי הן יצילו את חייהם, ושלחה שוטרים להתנפל בכוח על תל אביבים שנהנו לתומם ממעט שמש בפלורנטין או בכיכר דיזנגוף, להפילם ארצה, לאזוק את ידיהם מאחורי גבם ולהשליכם לניידת כפושעים; ובכן, בחלוף שנה שכזאת פתאום הפרויקטור מספר שלא צריך מסכות בחוץ. "האמת שזה נכון שבמקומות כאלה", הסביר, בהתכוונו לאוויר הפתוח, "החשיבות של המסכות היא הרבה־הרבה יותר נמוכה ואפשר לוותר עליהן". מעניין מאוד. כלומר זה כשנה המדינה משקרת לאזרחיה, מתעמרת בהם ועושה מהם חוכא ואטלולא. נו, מרגישים קצת אידיוטים? כן, אני מדבר אלייך, הגברת במסכה שיושבת לבד באוטו. כן, אני מדבר אליך, הגבר שצועד למכוניתו בשבע בבוקר לבד ברחוב, עטוי מסכה על פניו. לא נעים. אבל גם לא אשמתכם לגמרי. המדינה עשתה מכם צחוק.

מה, למה? אש: "העניין פה הוא שוב כדי לא לייצר בלבול נוסף איפה כן ואיפה לא, אז זה נשאר, אבל מבחינת האכיפה הדגש שלנו למשטרה זה לא לאכוף במקומות כאלה, אלא רק בפנים". הבנתם את זה, טמבלים? פרופ' אש חושש שאתם לא תצליחו להבחין בהבדל בין בפנים לבחוץ. עמליה דואק: "אין כאן חדשה גדולה. ההיגיון של בר סימן טוב היה, אם אני אגיד לאנשים לא ללכת עם מסכה ברחוב, אבל כן להיות עם מסכה בפנים, זה יהיה מבלבל מדי. אנשים לא יצליחו לעשות את ההבחנה, ולכן אני מעדיף להגיד להם 'תהיו עם מסכות כל הזמן'". שנה שלמה שיקרו לכם, התעמרו בכם, עשו מכם צחוק, וכל זה למה? כי אתם לא יודעים להבחין בין בפנים לבחוץ. זה מה שהמדינה חושבת על אזרחיה. והיא מתייחסת אליהם בהתאם.
משה נוסבאום: "מלכתחילה ההנחיה לשוטרים היא להשתדל עד כמה שפחות לאכוף את ההנחיות בחוץ". המממ. מה זה אומר, "להשתדל עד כמה שפחות"? זה אומר להתאפק? להתאפק נורא־נורא, עד שבורח במכנסיים? השקר הזה כמובן ידוע מזמן לכל מי שטרח להתעניין במדיניות המסכות הרווחת בחו"ל. אבל למרבה הצער לישראל, ממש כמו לבר סימן טוב, היגיון משלה. איגיון. משטר הגון אינו מתייחס כך לאזרחיו בדמוקרטיה. הרי הם הריבון, לעזאזל. ולכן יש לראות בתרמית המסכות הישראלית עוד סממן של הדיקטטורה המתהווה ומתהדקת סביבנו.

רק תסבירו לי למה היא התכוונה כשכתבה ''המשטרה התנפלה על תל אביבים שנהנו לתומם ממעט שמש בפלורנטין או בכיכר המדינה''
חוק זה חוק . והוא חל על כולם .
לא ככה ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 19:08 לינק ישיר 

את האמת, הפעם אני לגמרי בצד של רוגל אלפר ותמניא, אם המשטרה לא הייתה מתעמרת באלו השותים לתומם ברד ברחוב, ובכלל היה מותר לנשום קצת אוויר במדינה שלנו מה שבוודאי תורם לבריאות.
יכול להיות שהציבור היה מבין את הרציונל של שאר הוראות הקורונה ומיישם אותם יותר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 19:11 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

את האמת, הפעם אני לגמרי בצד של רוגל אלפר ותמניא, אם המשטרה לא הייתה מתעמרת באלו השותים לתומם ברד ברחוב, ובכלל היה מותר לנשום קצת אוויר במדינה שלנו מה שבוודאי תורם לבריאות.
יכול להיות שהציבור היה מבין את הרציונל של שאר הוראות הקורונה ומיישם אותם יותר...

כי השוטר הממוצע במדינתנו הוא לרוב אדם לא חכם במיוחד ולא יודע להגדיל ראש איפה האכיפה מיותרת ואיפה לא .
אמרו לו לאכוף אז הוא אוכף כל מה שזז . כמו הגולם מפראג בזמנו .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 19:27 לינק ישיר 

גם הקורונה זה שקר

גם החיסונים זה שקר

מה לא עושים בשביל להשתלט על האזרחים דרך ה 5g

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 19:36 לינק ישיר 

מהשחושבים כתב:

גם הקורונה זה שקר

גם החיסונים זה שקר

ואתה תשתמש לנצח בטענות האלו כדי להדוף כל ביקורת עניינית.

בהצלחה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 19:51 לינק ישיר 
מצדרביעי

תמניא_אפי כתב:
מהשחושבים כתב:

גם הקורונה זה שקר

גם החיסונים זה שקר

בהצלחה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא מאמין שאשכרה תמניא לקח לי את המילים מהמקלדת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 20:02 לינק ישיר 
קלעפער

תמניא_אפי כתב:
מהשחושבים כתב:

גם הקורונה זה שקר

גם החיסונים זה שקר

בהצלחה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה בדיוק מה שאתה עושה, משמתמש באמירה מאוחרת על מסכות בחוץ כדי לתקוף את הצורך במסכות בפנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 22:22 לינק ישיר 

תמניא כל כך מזכיר את ההוא שקפץ ממגדל בגובה של שלושים קומות, וכבר הגיע בנפילתו לחמש קומות מעל הקרקע ונשאל איך הוא מרגיש ועונה: בינתיים הכל בסדר...
אלא, שתמניא גם טורח להזמין את האחרים לקפוץ ומאשים את אלה שלא מוכנים להשתתף בחווייה... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 22:27 לינק ישיר 

בחמש עשרה מדינות בארה"ב אין חובת עטיית מסיכה ולא מתים שם יותר בני אדם ממדינות אדוקות מסיכות

תפסיקו עם השטויות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2021 22:39 לינק ישיר 
קלעפער

תמניא_אפי כתב:
בחמש עשרה מדינות בארה"ב אין חובת עטיית מסיכה ולא מתים שם יותר בני אדם ממדינות אדוקות מסיכות

תפסיקו עם השטויות

נשלח מהאנדרואיד שלי

מדבר שקר תרחק.

הנה הגראף פוטוצקי:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2021 00:41 לינק ישיר 

מאותו יום שניתנה ההוראה על עטיית מסכה בחוץ אין ולא יהיה לי אמון בשום החלטה של משרד הבריאות רק ממידע שאני אוסף מהסביבה שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2021 00:58 לינק ישיר 

אזרחי מדינת ישראל אינם כאזרחי שווייץ ודנמרק .זו גם הסיבה למשל שאין כאן חובת הפרדת אשפה כמו במדינות מסוימות .כאן זו תרבות החפיף והקומבינה וטוב מאוד שלא חילקו בין בפנים לבחוץ כי כאן מחפשים רק איך להתחמק ולתחמן את המערכת במקום להבין שההוראות זה גדר וסייג .וכי מה רע למשל שתקנה טלפון חכם טרף ותבדיל בעצמך מה מותר לגלוש ומה אסור? אלא כשרוצים אז מבינים מה זה גדר וסייג וכשרוצים אז פתאום לא מבינים את זה .מסכות מועיל גם להרבה נגיפים אחרים ולא רק לקורונה . לא נורא בכלל שחובשים מסכה בחוץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2021 01:03 לינק ישיר 

בדנמרק כשיש חולה אחד עושים סגר על כל השכונה

בארץ כשיש סגר אז אין סגר

כל ישראלי שני מנסה להתחכם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2021 06:25 לינק ישיר 

איזה טיפש רוגל אלפר. השוטרים לא יודעים להבחין בין הפנים לחוץ וכן כולנו סובלים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כבר שנה שמשקרים לכם על עטיית מסיכות בחוץ. מרגישים אידיוטים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.