בית פורומים בחדרי חרדים

מפרשיות המין החמורות בישראל או סיכול ממוקד ליהודה משי זהב?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/3/2021 21:52 לינק ישיר 
מפרשיות המין החמורות בישראל או סיכול ממוקד ליהודה משי זהב?

שירה אלק המעולה ואני חושפים הערב ב"הארץ" את אחת מפרשיות המין החמורות בישראל. היא חתומה על שמו של יהודה משי זהב – זוכה פרס ישראל הטרי, שתקף מינית וניצל ילדים, נערים, נערות ונשים. התיאורים קשים. יותר משנה של עבודה בתחקיר המלא ב"הארץ"

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 21:56 לינק ישיר 

זה מריח חזק כמו סיכול ממוקד על חרדי שצבר יותר מידי פפולריות חילונית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 22:00 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 22:07 לינק ישיר 

והדברים עתיקין ואף אחד מכריו משכבר הימים לא הופתע. 
מעבר להיותו מה שנאמר בכתבה החשובה, יש בו עוד צד אפל שבוודאי יפורסם בעוד עשור. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 22:12 לינק ישיר 

טרנוד כתב:
מעבר להיותו מה שנאמר בכתבה החשובה, יש בו עוד צד אפל שבוודאי יפורסם בעוד עשור

למה רק בעוד עשור?
מה מונע את הפרסום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 22:18 לינק ישיר 

טרנוד כתב:
אף אחד לא הופתע אולי שיתכן והוא טועם גם מעץ הדעת וגם מעץ החיים. אבל זה בעיה שלו עם קונו. אהיה מאד מופתע אם אשמע שמדובר פה גם בענין פלילי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 22:25 לינק ישיר 

טרנוד כתב:

עיתוי הפרסום נשמע מוזר למדי .
התחקיר על ''מעשים שבוצעו לפני עשרות שנים'' מתפרסם בדיוק שבוע לאחר שקיבל את הפרס היוקרתי ביותר לאזרח הישראלי .
חתן פרס ישראל .

המסר פה לאזרח החרדי הוא חד משמעי , טוס בגובה בינוני . ואם יש לך אומץ אז טוס גבוה . אבל לעולם אל תעז לטוס קרוב לשמש ....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 22:26 לינק ישיר 
מצדרביעי

יו_טיוב כתב:
טרנוד כתב:

עיתוי הפרסום נשמע מוזר למדי .
התחקיר על ''מעשים שבוצעו לפני עשרות שנים'' מתפרסם בדיוק שבוע לאחר שקיבל את הפרס היוקרתי ביותר לאזרח הישראלי .
חתן פרס ישראל .

המסר פה לאזרח החרדי הוא חד משמעי , טוס בגובה בינוני . ואם יש לך אומץ אז טוס גבוה . אבל לעולם אל תעז לטוס קרוב לשמש ....

נשלח מהאנדרואיד שלי

רגליים לדבר שיש משהו בטענתך, וגם היחס המגעיל לינקלביץ' מראה את זה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 22:31 לינק ישיר 

ברוך המקום שפרסמו ברבים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 23:01 לינק ישיר 

ראשית, לאנשים לא חושבים שכמוני אין גישה לעיתון ואתר הארץ. אם לא מדובר באוסף של תיאורים מטונפים, אשמח שתעלו את הכתבה כדי שננסה לשפוט את הדברים כמו שהם. שנית, כנראה שהוא כמו הרבה במדינה הזו, עלה לגדולה וניצל את זה. זה מאוד לא יפה, אבל עוד פחות יפה שהדברים היו ידועים עשרות שנים ורק עכשיו הם נחשפו בגלל אינטרס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 23:05 לינק ישיר 
לבחירתכם

הדיבוק כתב:
ראשית, לאנשים לא חושבים שכמוני אין גישה לעיתון ואתר הארץ. אם לא מדובר באוסף של תיאורים מטונפים, אשמח שתעלו את הכתבה כדי שננסה לשפוט את הדברים כמו שהם. שנית, כנראה שהוא כמו הרבה במדינה הזו, עלה לגדולה וניצל את זה. זה מאוד לא יפה, אבל עוד פחות יפה שהדברים היו ידועים עשרות שנים ורק עכשיו הם נחשפו בגלל אינטרס.

עדויות: יו"ר זק"א יהודה משי זהב תקף מינית ילדים ונערים (ynet.co.il)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 23:07 לינק ישיר 

מוזר מאוד.
גם פדופיל, וגם הולך לזונות? אונס גם נשים וגם גברים?
מישהו מכיר סיפור כזה של אדם שאונס ילדים, נערים, נערות, ונשים בכל הגילאים ללא אבחנה?
אונס כל דבר שזז?
על פניו, זה מריח כמו סיכול ממוקד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 23:08 לינק ישיר 

זה מה שקורא למי ששולח את ילידיו לצבא בגאוה
אני לא מתפלא
זה נקרא רגלים לדבר
כשראיתי את התגובה שלו כשהודיעו לו שמקבל פרס ישראל פשוט נגעלתי  .אמרתי זה חרדי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 23:11 לינק ישיר 

משי זהב מסר בתגובה: "קיבלתי את הפנייה מעיתון 'הארץ' לראשונה היום בשעות הצהריים. הפנייה שהופנתה אליי כללה טענות סתומות ואנונימיות ההולכות עשרות שנים אחורה. אבהיר מיד, כי אין שחר לדברים.
"בקשתי לקבל מידע אלמנטרי ופרטים בסיסיים – נדחתה. בקשתי לקיים פגישה – נדחתה. נדרשתי להגיב לכתבה, המבקשת לבצע בי 'סיכול ממוקד', בתוך שעתיים.
"לגוף הדברים אציין, כי נראה לי שעיתון 'הארץ' נפל קורבן לגורמים בעלי אינטרסים מסחריים וכלכליים הפועלים תקופה ארוכה כדי לגרום לי נזק. לגורמים אלה נוספים חלקים קיצוניים מהעולם החרדי, אשר דרכי הייחודית בו היא לצנינים בעיניהם. גורמים אלה פצחו נגדי במסע נקם, בין היתר לאחר שילדיי התגייסו לצה"ל, שניים מהם לשירות קרבי; לאחר שכשהדלקתי משואה אמרתי 'לתפארת מדינת ישראל'; ועתה לאחר שהודע על זכייתי בפרס ישראל. לכך יש להוסיף את הביקורת שאני משמיע מעת לעת על חלק מההנהגה הקיצונית במגזר החרדי.
"מאז היוודע דבר זכייתי בפרס ישראל הייתי מוקד לאיומים טלפונים שונים. לאחר פטירת הוריי טלפנו אליי והביעו שמחה על מותם. ירקו עליי כשעברתי ברחוב. נשלחו אליי הודעות איומים, שאת חלקן העברתי גם לעיתון 'הארץ'. לדאבוני זהו חלק מהמחיר שאני משלם על הדרך שבה בחרתי.
"איני יכול להתייחס מעבר לכך לפנייה כללית נטולת פרטים. אציין רק ביחס לטענה קונקרטית אחת שנטענה, בניגוד לטענות סתומות אחרות, הנוגעת לפנימייה בירושלים, כי נוהלה בעניין בדיקה משטרתית שנגעה בעיקרה לאחי, ולאחר בחינה נמצא שאין ממש בדברים.
"פרסום הכתבה הוא ניסיון "לחסל חשבון" עמי, ולצערי גם לחסל אותי. ככל שכוחותיי יעמדו לי, אמשיך לשרת את עם ישראל ואת מדינת ישראל כפי שעשיתי כל חיי".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 23:11 לינק ישיר 
קלעפער

חריף_ומקשה כתב:
מוזר מאוד.
מישהו מכיר סיפור כזה של אדם שאונס ילדים, נערים, נערות, ונשים בכל הגילאים ללא אבחנה?
אונס כל דבר שזז?

אם זה היה סיכול ממוקד הם היו משמיטים את הקטעים שגורמים לך לחשוד, כדי שזה יהיה אמין יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2021 23:18 לינק ישיר 
מאירקה99

חריף_ומקשה כתב:
מוזר מאוד.
אונס כל דבר שזז?

זה היה מקובל מאוד אצל מי שהתאפשר לו כל זאת. למשל קיסרי רומא. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מפרשיות המין החמורות בישראל או סיכול ממוקד ליהודה משי זהב?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 7 8 9 לדף הבא סך הכל 9 דפים.