בית פורומים בחדרי חרדים

מי הם 503 המטורללים שבחרו באמסלם ובהלברטל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/3/2021 16:04 לינק ישיר 
מי הם 503 המטורללים שבחרו באמסלם ובהלברטל?

מפלגת "עם שלם" של הטרול אמסלם והצודרייטר דוב הלברטל קבלה ברחבי הארץ 503 קולות.
לענ"ד זה מספר מאוד מדאיג, שמסתובבים במדינתנו כחמש מאות מטולללים שכאלו... דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/3/2021 16:11 לינק ישיר 

קרצטיונא כתב:
מי הם 503 המטורללים שבחרו באמסלם ובהלברטל?


שרית 560 הצביעה 501 פעמים?
(השנים הנוספים הם כמובן הלברטל ואמסלם

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/3/2021 16:45 לינק ישיר 

מנין הכסף כל פעם מחדש?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/3/2021 16:49 לינק ישיר 

הבעיה היא שזה לא ישנה את המציאות...
למרות שבחרו בהם רק 500 איש (כולל הם ונשיהם) שניהם ימשיכו להתראין בתקשורת...  אמסלם כנציג היהדות המתונה.... ואלברטל כנציג ביתו של הרב אלישיב 

המציאו הראתה שהם כלום ושום דבר אבל הם ממש לא מתכוונים להעלם ע"ע אמנון יצחק דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/3/2021 17:07 לינק ישיר 

אל מי אתה רוצה שהתקשורת תפנה כשיש להם שעת פנאי ואינם מוצאים איזה תורן משוגע שימלא להם את השעה?....דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/3/2021 17:36 לינק ישיר 

בבחירות 2013 חיים אמסלם הביא לבדו 45,690 קולות.
בבחירות 2021(א) חיים אמסלם ביחד עם דב הלברטל המטורלל הביאו 503 קולות (ללא מעטפות כפולות)
הוי אומר דב הלברטל שווה מינוס 45,187 קולות.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/3/2021 20:01 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:
מנין הכסף כל פעם מחדש?
תחשוב על זה כהשקעה. מקימים מפלגת קש, מוכרים אותה המפלגה חיה לח"כים פורשים/איחוד רשימות.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/3/2021 22:00 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:

קרשינדו כתב:
מנין הכסף כל פעם מחדש?
תחשוב על זה כהשקעה. מקימים מפלגת קש, מוכרים אותה המפלגה חיה לח"כים פורשים/איחוד רשימות.


זה שוה כסף,
מפלגה שרצה פעם ?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-28/3/2021 22:51 לינק ישיר 

בוודאי. לא מעט. בפרט במצב הפוליטי הנוכחי. חפש בגוגל "מפלגת מדף" או "רכישת מפלגה".דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-28/3/2021 23:07 לינק ישיר 

אני חייב לציין שזה האשכול הכי מטונף ורדוד שראיתי אי פעם. מי אתם שתחליטו מי מטורלל ומה הגיוני? אתם כן מבינים אדם שסומך על יאיר לפיד? על בנט? על גפני..? אנשים יש להם כל מיני דעות וכל מיני מחשבות (וגם לא מעט סתם מוצאים פתק ומכניסים). מאיפה המנדט לקבוע איזו עמדה הגיונית ואיזו אדיוטית??דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-29/3/2021 00:26 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:
אני חייב לציין שזה האשכול הכי מטונף ורדוד שראיתי אי פעם. מי אתם שתחליטו מי מטורלל ומה הגיוני? אתם כן מבינים אדם שסומך על יאיר לפיד? על בנט? על גפני..? אנשים יש להם כל מיני דעות וכל מיני מחשבות (וגם לא מעט סתם מוצאים פתק ומכניסים). מאיפה המנדט לקבוע איזו עמדה הגיונית ואיזו אדיוטית??
מי אתה, אמסלם או הלברטל?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-29/3/2021 00:39 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:
אני חייב לציין שזה האשכול הכי מטונף ורדוד שראיתי אי פעם. מי אתם שתחליטו מי מטורלל ומה הגיוני? אתם כן מבינים אדם שסומך על יאיר לפיד? על בנט? על גפני..? אנשים יש להם כל מיני דעות וכל מיני מחשבות (וגם לא מעט סתם מוצאים פתק ומכניסים). מאיפה המנדט לקבוע איזו עמדה הגיונית ואיזו אדיוטית??מי אתה, אמסלם או הלברטל?


הוא רק 'הדיבוק' של הלברטלדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-29/3/2021 21:10 לינק ישיר 

דבריי היו מלכתחילה הגיוניים וסבירים, ממש אין צורך שתדגימו את מה שכתבתי.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/4/2021 20:26 לינק ישיר 

תתעדכן שזה 592 ...  

והרבה פחות מטורללים מתושבי בני ברק שהצביעו מרצ.... והם מתייחסים יפה גם למספר הזה ומודים למצביעים


חברים יקרים. עם שלם ניצחה! הודות לכם!

זהו ניצחון תודעה חשוב של ״עם שלם״, שהפעם הציבה את עצמה לראשונה, כמפלגה החרדית השלישית, ואלפי אזרחים נתנו בה את אמונם!

האמון ניתן בנו ללא שניהלנו קמפיין בחירות של ממש, אלא רק הודות לקיומנו בתוך המגזר החרדי!

זכרו, אנחנו בתחילתה של דרך, דרך לעבר היעוד החשוב שלנו, חזון עם שלם להשתלבות המגזר החרדי בחברה הישראלית, תוך שחרורו מלפיתת החנק בה הוא נתון.

הרב אמסלם וחברי הרשימה, בהם, גב׳ הילה חסן לפקוביץ׳, הרב דב הלברטל, ועו״ד משה תורג׳מן. מודים לכם באופן אישי, ומברכים אתכם על היכולת להעלות את ה״רף״, ולבחור באמונה הפנימית שלכם. דעו וזכרו, כל אחד ואחד מכם הוא אלוף!

אוהבים אתכם!6;


גם מתנצלים על טעויות, הלואי על שאר המפלגות האחרות.

לאחר הכישלון בבחירות של מפלגת "עם שלם" – 592 קולות בלבד – בכיר במטה ״עם שלם״, ומקורב לרב אמסלם, בחשבון נפש נוקב:

״שלוש טעויות אסטרטגיות קשות נעשו על ידינו: טעות ראשונה, הפנייה למגזר החרדי בלבד. המגזר החרדי ברובו המכריע, טרם הבשיל לבשורת ההשתלבות של הרב אמסלם. אתה לא יכול לעזור לזקנה לחצות כביש אם היא לא רוצה, זה לא עובד.

"הסיפור על ״מגזר חרדים חדשים גדול״ הוא "פייק". תכלס יש כאלו אולי כמה אלפים, ואפילו הם, ברובם, עדיין נמצאים תודעתית, בקונספט שבנה הממסד הקיים."

"הם לא יראו בשילוב תורה ופרנסה אותו יישמו הרבנים הגדולים של העבר, ערך של ״לכתחילה״. הם גם יטרחו להדגיש את זה, בכל הזדמנות. הרי את הילדים שלהם הם שולחים למוסדות החרדיים הרגילים על אף העיוותים, שהם עצמם סבלו וסובלים מהם עד היום, זה שיצאת לעבוד, לא אומר שאתה ״חרדי חדש״.

"לעומת זה, דווקא המגזרים, שמשתוקקים לבשורה של הרב אמסלם, דהיינו המגזר הדתי, המסורתי, והחילוני תל אביבי, ברובם לא שמעו על הריצה של הרב אמסלם, או לא הפנימו אותה, כי לא פנינו אליהם."

"טעות אסטרטגית שנייה, הייתה הציפייה הנאיבית, שהציבור ככלל, יצביע לרב אמסלם, רק לשמע הידיעה שהוא מתמודד בבחירות, כאילו אין צורך בהקצאת משאבים לניהול קמפיין אמיתי. זה לא עובד ככה, אתה צריך לנכוח ושיראו אותך, עם כל הכבוד לתמיכת כמה סלבריטאים ועיתונאים״, או הפצת כמה סרטוני ווטסאפ יצירתיים".

type="button" op-control__left"="" tabindex="0" title="הפעלה" aria-controls="video544173" aria-pressed="false" aria-label="הפעלה" style="font-family: inherit; margin: 0px; padding-top: 2px; padding-bottom: 3px; -webkit-box-flex: 0; flex-grow: 0; pointer-events: all; appearance: button; background-image: initial; background-position: 0px 0px; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: initial; border-style: none; border-color: initial; cursor: pointer; font-size: 13.6px; line-height: 1.15; overflow: visible; position: relative; z-index: 4; touch-action: manipulation;">הפעלה/השהייה/type="button" tabindex="0" title="השתקה" aria-controls="video544173" aria-pressed="false" aria-label="השתקה" style="font-family: inherit; margin: 0px; padding-top: 2px; padding-bottom: 3px; -webkit-box-flex: 0; flex-grow: 0; pointer-events: all; appearance: button; background-image: initial; background-position: 0px 0px; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: initial; border-style: none; border-color: initial; cursor: pointer; font-size: 13.6px; line-height: 1.15; overflow: visible; position: relative; z-index: 4; touch-action: manipulation;">השתקה
op-control__right"="" tabindex="0" title="Player Settings" aria-controls="video544173" aria-pressed="false" aria-label="Player Settings" style="font-family: inherit; margin: 0px 0px 0px auto; padding-top: 2px; padding-bottom: 3px; -webkit-box-flex: 0; flex-grow: 0; pointer-events: all; appearance: button; background-image: initial; background-position: 0px 0px; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: initial; border-style: none; border-color: initial; cursor: pointer; font-size: 13.6px; line-height: 1.15; overflow: visible; position: relative; z-index: 4; touch-action: manipulation;">Player Settingstype="button" op-control__right"="" tabindex="0" title="מסך מלא" aria-controls="video544173" aria-pressed="false" aria-label="מסך מלא" style="font-family: inherit; margin: 0px; padding-top: 2px; padding-bottom: 3px; -webkit-box-flex: 0; flex-grow: 0; pointer-events: all; appearance: button; background-image: initial; background-position: 0px 0px; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: initial; border-style: none; border-color: initial; cursor: pointer; font-size: 13.6px; line-height: 1.15; overflow: visible; position: relative; z-index: 4; touch-action: manipulation;">מסך מלא
הרב חיים אמסלם באולפן סרוגים

"טעות שלישית, אם אתה פונה רק למגזר חרדי, שברובו מצביע בקלפיות הידועות, כעובדה, בחוסר טוהר הבחירות, ובזה שמבוצעת בהן, גניבת או חבלת קולות סיטונאית, ולא שמת משקיף בכל קלפי, אתה משול למי שממלא מים בבקבוק חסר תחתית. אלפים שלחו הודעות, על זה שהצביעו ל״עם שלם״, ובקלפי שלהם נרשמו בשבילנו 0 הצבעות, מה זה אומר ?! אבל זה בגדר חלב שנשפך ואולי כבר התאדה, צריך לקום ולהתאושש."

"מה שמדהים, שלעומתנו, שכואבים את התוצאה, דווקא הרב אמסלם מפגין אופטימיות, ומעודד אותנו, כאשר ברור שכואב לו, לא יאומן כמה עוצמה יש באיש החזק הזה, כאילו הוא עשוי מפלדה".

"אלו שצוהלים, זה בסדר, הצחוק בריא, רק שהבדיחה על חשבונם, כי תחת הממסד החרדי המונופוליסטי, ההזדמנויות שלהם או של ילדיהם להצלחה והגשמה עצמית, הן מאית ממה שמקבלים מצביעי המגזר החילוני, המסורתי, והדתי, וילדיהם."

"למעט אם אתה מקורב לממסד החרדי עצמו, לשכבה שמרוויחה מהבדיחה הזו. או, שקבלת קרטוני ״קמחא דפסחא״, ותבניות ביצים מהגמח"ים, נחשבים להגשמה עצמית והצלחה."

עוד באותו נושא

כך נתניהו מנסה להשיג שוויון קולות לגוש הימין

style="font-family: " Sans Hebrew", Arial, sans-serif; margin: 0px; padding: 5px 10px; border-width: initial; border-style: none; border-color: initial; border-radius: 20px; color: #ffffff; font-size: 16px; cursor: pointer; background-color: #00adb0; width: max-content;">לכתבה המלאה בסרוגים >
28

"כמה אלפי חרדים שכנראה שמו בקלפי את הפתק של ״עם שלם״, הצביעו בידיעה ברורה ש״עם שלם״, לא תקבל יותר מכמה אלפי קולות, כי בלי הקצאת משאבים לקמפיין, בלי מנגנון ובלי פעילים, לא ריאלי לקבל יותר מזה."

"כולנו ידענו שזו ״ריצת אינסטנט״, למשש את ה״דופק החרדי״, אז מיששנו אותו, והתובנות חשובות. המצביעים שלנו, אמרו באומץ: ״אנחנו מוחים, מאסנו בעיוות הקיים, ואנחנו רוצים להתחיל מכאן את השינוי, לא חשובה התוצאה בקלפי״.

"בינינו, הם ה"ווינרים", כי הם הבינו לפני כולם, שצעדה של 1000 ק״מ, מתחילה בק״מ הראשון, בדיוק כמו שעץ ״סקויה״ בגובה 100 מטר, מתחיל לגדול מגלעין קטן שבקושי נראה על כף היד".

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/4/2021 21:30 לינק ישיר 
אומנם אתה שווה תגובה

איש_חשוב כתב:

קרצטיונא כתב:
מי הם 503 המטורללים שבחרו באמסלם ובהלברטל?


שרית 560 הצביעה 501 פעמים?
(השנים הנוספים הם כמובן הלברטל ואמסלם
איש שחצן וטיפש!!
חוץ מתגובות צינית חסרות שכל אין לך מה לכתוב .???
הניק הכי לא מקובל כאן שרב עם כולם !!
מעניין איך עדין לא נחסמת????
ולא העסק שלך למי הצבעתי!!
לא הצבעתי לרב אמסלם !!אבל עדיף להצביע לו ולא למושחתים של אגודת ישראל או שס!!
הרב אמסלם צודק בהשקפת עולמו ודרכו !!
דב הרברטל הוא כמו כל מי היה תיכוניסט שנשרף ודל..נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/4/2021 23:50 לינק ישיר 

הר' חיים אמסלם פירט 3 טעויות. 
אבל משום מה הוא פיספס את הטעות המרכזית והעיקרית שלו.
זה שהוא שם את דב הלברטל השמאלני המטורלל במקום שני. זה הבריח לו קולות.
החרדים הפתוחים ברובם הרבה יותר ימניים מהחרדים השמרנים.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מי הם 503 המטורללים שבחרו באמסלם ובהלברטל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.