בית פורומים בחדרי חרדים

מדוע אנחנו החרדים לא הולכים עם סער ובנט?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/3/2021 13:19 לינק ישיר 

אני מעריך מאוד את ביבי ואני חושב שהוא ברמה אחת מעל כל הפוליטיקאים אבל הוא מיצה את ניסיונתיו להיות ראש הממשלה ואם כעת לאחר ההישג הגדול של החיסונים אין לו רוב אז כנראה שהוא צריך לרדת מהבמה.

הנציגים החרדים צריכים לחבור לקואליציה עם בנט, סער, גנץ, לפיד, מיכאלי והערבים ולסיים את עינוי הבחירות של העם.

אני בטוח שהמפלגות החרדיות יביאו הישגים טובים בקואליציה כזו ומה שבהחלט בטוח, זה שההסתה כנגד החרדים בשל חבירתם לביבי - תיפסק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אריאל222 ב- 25/03/2021 13:25:10

תוקן על ידי אריאל222 ב- 25/03/2021 13:28:15

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/3/2021 15:56 לינק ישיר 

תמימות לחשוב שההסתה נגד החרדים תיפסק כשיכנסו לממשלה עם השמאל.
כמו לחשוב, להבדיל, ששנאת הגוי תיפסק אם רק היהודי ייראה כמותו.

מאידך, בחירות חמישיות זה טירוף מוחלט.
אם רק הביבי הזה זז הצידה - יש ממשלת ימין על מלא. כפי שהבטיח.
הבנאדם, כפי הנראה, מעדיף את כורסת ראש הממשלה, הנוחה, מעור הצבי, על פני מזרון ספוג ( עובי 5 ס''מ) באגף השמור בכלא מעשיהו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/3/2021 16:48 לינק ישיר 

הפתרון הראוי ביותר הוא בחירתו לתפקיד נשיא המדינה.
ואז תוכל לקום ממשלת ימין בשיתוף עם בנט וסער.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/3/2021 18:00 לינק ישיר 

הבן אדם ניצח את כל המתחרים שלו בגדול. אבל בגלל כמה פגועים שמחרימים אותו אתה רוצה שיפרוש...
אם נתניהו פורש זו בגידה במליוני מצביעים, אם גנץ או סער מפסיקים להחרים אותו זו מקסימום בגידה בכמה אלפים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/3/2021 18:04 לינק ישיר 

אריאל222 כתב:

אני מעריך מאוד את ביבי ואני חושב שהוא ברמה אחת מעל כל הפוליטיקאים אבל הוא מיצה את ניסיונתיו להיות ראש הממשלה ואם כעת לאחר ההישג הגדול של החיסונים אין לו רוב אז כנראה שהוא צריך לרדת מהבמה.

הנציגים החרדים צריכים לחבור לקואליציה עם בנט, סער, גנץ, לפיד, מיכאלי והערבים ולסיים את עינוי הבחירות של העם.

אני בטוח שהמפלגות החרדיות יביאו הישגים טובים בקואליציה כזו ומה שבהחלט בטוח, זה שההסתה כנגד החרדים בשל חבירתם לביבי - תיפסק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

הם לא רוצים אותנו.

ההישג הכי גדול של לפיד היה ממשלה בלי חרדים. כנ"ל מר"צ.
אני גם לא מדבר על הבגידה בציבור המסורתי. וחוץ מזה כל פעם שהצטרפנו אליהם אכלנו רק קש. בממשלת אהוד ברק החרדים נאלצו לפרוש כמעט בהתחלה. וכך גם בממשלת רבין-מרצ הזכורה לדראון עולם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/3/2021 18:54 לינק ישיר 

השמאל היה נאמן יותר לחרדים
מאשר ממשלות ימין וביבי.
הסכם היה הסכם.

אנחנו נאמנים לביבי
היות וביבי נאמן לנו במידה רבה
ואנחנו מכירים תודה,
אם ביבי לא יצליח להקים ממשלה
אז כמובן שננסה עוד אפשרויות

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי רציף ב- 25/03/2021 18:54:37

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/3/2021 22:17 לינק ישיר 

asher177 כתב:
הבן אדם ניצח את כל המתחרים שלו בגדול. אבל בגלל כמה פגועים שמחרימים אותו אתה רוצה שיפרוש...
אם נתניהו פורש זו בגידה במליוני מצביעים, אם גנץ או סער מפסיקים להחרים אותו זו מקסימום בגידה בכמה אלפים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

שיטת הבחירות דורשת רוב של 61 ח"כים ורק מי שיש לו את זה יכול לכהן כראש ממשלה.

ביבי ניסה כבר ארבע פעמים ולא הצליח, אני לא שוכח שגם הוא זה שהפר ברגל גסה את ההסכם שחתם מול גנץ, כך שהוא צריך לפנות את הבמה.

תוקן על ידי אריאל222 ב- 25/03/2021 22:18:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/3/2021 23:32 לינק ישיר 
hhaavv

רציף כתב:
השמאל היה נאמן יותר לחרדים
מאשר ממשלות ימין וביבי.
הסכם היה הסכם.

השמאל ההוא מת מזמן. מדובר בחבורת ליצנים אופורטוניסטים שהדבר היחיד שמעניין אותם זה האגו שלהם. הגועל של 'רק לא ביבי' (שיבוא, אגב, ע"י ישראל בעליה לדיראון עולם: נאש קונטרול - פסילת האחרים), והכתרת הבג"ץ באופן סופי כשליט בלעדי, בניגוד לכללי דמוקרטיה בסיסיים - פשוט לא מתאימים לחרדים, כי המטרה האמתית זה לא ביבי, אלא חיסול כל זיקה יהודית ומדינת כל אזרחיה. ביבי הוא רק האמצעי, המפריע לבג"ץ לתפוס את השלטון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/3/2021 05:35 לינק ישיר 

אריאל222 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

נראה לך שיאיר לפיד מפלגת העבודה מרץ ושות רוצים את המפלגות החרדיות???
מה הם יעשו עם ההסכם הנאמנות לביבי ??,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/3/2021 08:22 לינק ישיר 
פרוגרמי

אריאל222 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

שיטת הבחירות דורשת רוב של 61 ח"כים ורק מי שיש לו את זה יכול לכהן כראש ממשלה.

ביבי ניסה כבר ארבע פעמים ולא הצליח, אני לא שוכח שגם הוא זה שהפר ברגל גסה את ההסכם שחתם מול גנץ, כך שהוא צריך לפנות את הבמה.

תוקן על ידי אריאל222 ב- 25/03/2021 22:18:21

גם לכל מועמד אחר אין 61
וגם הם ניסו 4 פעמים ולא הצליחו
ויש להם פחות כח ממנו במנדטים ובשיתופי פעולה
אז אולי שכולם יפרשו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/3/2021 11:34 לינק ישיר 

בנט וסער שבידם המפתח לממשלת שינוי ודאי יעדיפו את המפלגות החרדיות מאשר את מרצ השמאל קיצוני וליברמן שנוא נפשו של בנט. אבל למפלגות החרדיות ביבי הוא תעודת ביטוח. כי ביום שאחרי ביבי, אין בעיה לליכוד להקים ממשלה עם ליברמן לפיד כחול לבן ובנט. ביבי לעומת זאת, חייב את החרדים. לכן כל זמן שהוא קיים ממשיכים איתו. השאלה הזאת תהיה נכונה אם בנט בכל זאת יצליח להקים ממשלה עם מרצ וליברמן ויבוא לחרדים ויאמר להם תבחרו אתם או הם

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 26/03/2021 11:35:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/3/2021 23:28 לינק ישיר 

בשביל להיכנס לממשלה כזו תצטרכו לפחות את לפיד וליברמן והעבודה של מיכאלי/מרצ. שתא לדבר על הערבים. האם הם רוצים את החרדים או החרדים אותם?? עדיף להתכבד ולשבת באופוזיציה. החרדים עשו את זה לא רע בממשלת לפיד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2021 19:50 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:
בשביל להיכנס לממשלה כזו תצטרכו לפחות את לפיד וליברמן והעבודה של מיכאלי/מרצ. שתא לדבר על הערבים. האם הם רוצים את החרדים או החרדים אותם?? עדיף להתכבד ולשבת באופוזיציה. החרדים עשו את זה לא רע בממשלת לפיד.

ממש רע היה אז
אתה רוצה לחזור לתקופה ההיא של ממשלת ביבי-לפיד שהרעיבו אותנו?
אני מעדיף ממשלה של בנט-סער-לפיד-גנץ-מיכאלי ומרץ עם סטטוס קוו בנושא הדתי והתקציבי מאשר שירעיבו אותנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2021 21:12 לינק ישיר 

ממשלה עם מרצ ומיכאלי וסטטוס קוו בענייני דת. איזה חמוד אתה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2021 01:18 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:

ממשלה עם מרצ ומיכאלי וסטטוס קוו בענייני דת. איזה חמוד אתה.

בשביל שביבי יעוף
הם יילבשו גם שטריימל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/4/2021 20:20 לינק ישיר 

לאיזו מטרה? מה הריווח פה ?
כל הבלאגן הזה התחיל כשאנשי ימין הפכו לשמאל רק כדי להפיל את ביבי 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מדוע אנחנו החרדים לא הולכים עם סער ובנט?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.